Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

29 вересня 2011 року перший заступник директора Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України А.Г. Ахламов виступив з доповіддю на Дні апарату Комінтернівської райдержадміністрації Одеської області
   29 вересня 2011 року в рамках Дня апарату в Комінтернівській райдержадміністрації Одеської області відбувся кущовий навчально-методичному семінарі "Про невідкладні заходи щодо удосконалення організаційно-кадрової та правової роботи, роботи з документами та проходження державної служби в районних державних адміністраціях та їх апаратах".
    У роботі семінару взяли участь службовці апарату Одеської облдержадміністрації: заступник голови - керівник апарату П.В. Хлицов, заступник керівника апарату - начальник організаційного відділу В.І. Кулаков, начальники відділів апарату облдержадміністрації, а такожкерівники та начальники відділів апаратів райдержадміністрацій 7 районів Одеського регіону: Біляївського, Березівського, Великомихайлівського, Комінтернівського, Миколаївського, Овідіопольського та Роздільнянського.
   На семінар був запрошений перший заступник директора Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України А.Г. Ахламов, який виступив із доповіддю на тему "Професійна підготовка лідерів як шлях підвищення ефективності публічного управління в умовах адміністративної реформи в Україні".
   У ході семінару були розглянуті та обговоренні актуальні питання та надано методичну та практичну допомогу працівникам апаратів райдержадміністрацій щодо провадження організаційної, юридичної, кадрової роботи, документообігу тощо.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©