Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

9 листопада - День української писемності та мови

    З нагоди Дня української писемності та мови, який відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, проведено низку заходів.
    Свято розпочалось привітанням слухачів, студентів, викладачів та гостей інституту студентським радіо. В ефірі прозвучали привітання з нагоди Дня української писемності та мови, а також вірші наших студентів про величне та милозвучне українське слово.
    Протягом всього дня на екрані телевізора в холі інституту велась трансляція відеоматеріалів "Повість временних літ" та слайд-шоу про найкращі міста України.
    У приміщенні читальної зали протягом тижня проводилась тематична книжкова виставка, яку мали змогу відвідати усі бажаючі.
    На базі Центру підвищення кваліфікації кадрів посадовці з нагоди відзначення Дня української писемності та мови написали диктант із самоперевіркою на тему "Цінність рідної мови".
    Та найцікавішим заходом до Дня української писемності та мови стала зустріч слухачів та студентів із діячами культури та представниками громадської організації "Український клуб Одеси" у приміщені "Книгарні - кав'ярні".
    Пані Галина Дольник, господарка "Книгарні - кав'ярні", активний діяч громадської організації "Український клуб Одеси" привітала присутніх зі святом та розповіла про безліч чудових українських творів і сучасний розвиток української писемності. Історію виникнення свята розповів старший викладач кафедри української та іноземних мов ОРІДУ НАДУ при Президентові України Чорненький Микола Іванович.
    Свої вірші, присвячені багатогранній українській мові, зачитала поетеса та художник Спілки художників України Тетяна Гончаренко.
    Святкування продовжилось неформальним привітанням Олексія Губського - координатора одеського літературного об'єднання "Нова література Одеси", який заспівав та заграв на кобзі українських пісень. Крім цього, гостям свята були презентовані вірші талановитих студентів інституту Борищук Тетяни та Мураховського Павла, які були нагороджені Подяками директора інституту.
    Присутні відзначили особливу ліричну атмосферу, яка панувала протягом усього заходу та європейський підхід до організації української книгарні в Одесі.
    Наприкінці заходу Галина Дольник закликала всіх присутніх поважати, цінувати та пишатися рідною мовою.
    За гостинний прийом та співпрацю з ОРІДУ НАДУ при Президентові України в напрямку національно-патріотичного виховання молоді завідувач сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Гричулевич Тетяна Олександрівна вручила Галині Олексіївні Дольник від імені директора інституту Подяку, книгу про інститут та квіти.

Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©