Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


   19 березня 2012 року керівник Регіонального центру розповсюдження екологічних знань Одеського державного екологічного університету Чорна Тетяна Георгіївна провела відкриту лекцію для слухачів та студентів інституту, на якій розповіла про сучасний екологічний стан України, більш детально зупинившись на прикладі Одеського регіону. Чорна Т.Г. навела досить невтішну статистику того, як із-за людської недбалості за останні 30 років кількість річок лише по Одеській області із 220 зменшилась до 7. Це, в свою чергу, ставить під загрозу існування Куяльницького лиману, який по своїм бальнеологічним властивостям не має рівних на території пострадянського простору.
   Чорна Т.Г. значила, що рекреаційні можливості Одещини, нажаль, поступово зменшуються. Це є наслідком великого антропогенного навантаження, нецільового використання природних ресурсів, низького рівня свідомості населення та невиконання законодавчих актів у даній галузі.
   Неформальна атмосфера, яка панувала на лекції, спонукала присутніх до відвертої розмови щодо шляхів вирішення проблем охорони навколишнього середовища. Учасники заходу дійшли до спільної думки, що позитивні зміни можливі тільки у разі злагоджених дій представників органів влади та громадськості.

Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©