Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


   20 березня 2012 р. року слухачі та студенти Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василько.
   Захід було організовано за ініціативою сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом спільно із Радами студентського та слухацького самоврядування інституту.
   До уваги глядачів була представлена вистава "За двома зайцями" Михайла Старицького - позитивна комедія про київського цирульника, що одночасно залицяється до багатої і непривабливої Проні і бідної красуні Галі.
   Незатійливий сюжет вистави, наповнений кумедними ситуаціями та дотепними жартами, які створюють радісні відчуття життя та відмінний акторський склад, декорації, що передавали український побут, пісні і танці, - ось компоненти успіху цієї вистави.
   Цікава комедійна вистава викликала багато добрих емоцій незабутніх вражень, не залишивши нікого байдужим.
   Слухачі та студенти інституту висловили побажання і надалі брати участь у подібних заходах, які вже стали доброю традицією та невід'ємним елементом культурно-естетичного виховання в інституті.

Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©