Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

26-28 березня 2012 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Вінниця

   З 26 по 28 березня 2012 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до м. Вінниця. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Вінницької області до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
   Представники інституту працювали на базі Вінницької обласної державної адміністрації, де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів. Вступникам була надана можливість пробного складання вступного екзамену - комп'ютерного тестування.
   Члени робочої групи приймальної комісії інституту: перший заступник директора, завідувач кафедри економічної та фінансової політики, д.е.н., професор Анатолій Геннадійович Ахламов, начальник управління персоналом Артур Олексійович Левицький, завідувач сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Тетяна Олександрівна Гричулевич та провідний фахівець сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Анна Олександрівна Гавиш здійснили прийом документів від вступників, а також надали консультації щодо оформлення документів всім, хто бажає вступити до інституту.
   В рамках візиту Ахламов А.Г. та Левицький А.О. здійснили робочі зустрічі з заступником голови Вінницької облдержадміністрації Л.М. Спірідоновою, заступником голови - керівником апарату Вінницької облдержадміністрації О.А. Прокопчуком, заступником голови Вінницької обласної ради Ю.В. Медведєвим та Вінницьким міським головою В.Б. Гройсманом, а також іншими керівниками органів публічної влади регіону.
   Ахламов А.Г презентував керівництву Вінницької обласної державної адміністрації наукове видання - "Енциклопедію державного управління" у 8 томах, що була розроблена науковцями Національної академії, її регіональних інститутів, інших ВНЗ України, а також провідними спеціалістами в сфері державного управління. Зазначене видання в паперовому та електронному вигляді були передані до Вінницького облдержадміністрації та Вінницького обласного ЦПКК.
   Інформація про місію та діяльність інституту, а також інформація про роботу представників інституту в Вінницькій області висвітлювалась в регіональних та міських засобах масової інформації. А.Г. Ахламов виступив в ефірі регіонального телеканалу "Вінниччина".
   Прийом документів від вступників до інституту на спеціальність "Державне управління" триватиме до 12 травня. Прийом документів від вступників на денну форму навчання спеціальності "Публічне адміністрування" (навчання в Національній академії, м . Київ) - до 5 травня.

Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©