Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG   25 квітня 2012 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України, відбувся в рамках проведення заходів присвячених Дню науки, семінар на тему: "Ліберизація торговельного режиму України: Нові можливості та виклики для покращення експортного потенціалу підприємств Одеської області". Комунікативний захід проводився за ініціативи Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської ОДА з метою громадського обговорення положень Угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом. Із словами вітання виступили П.В. Хлицов - заступник голови - керівник апарату Одеської обласної держаної адміністрації, а також перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України, завідувач кафедри економічної та фінансової політики А.Г. Ахламов.
   У роботі семінару взяли участь радник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України С.В. Ляшевський; представник Департаменту співробітництва з Європейським Союзом М.Є. Фараонова; співробітники Одеської регіональної торговельно-промислової палати; Державної установи "Одеський регіональний центр з інвестицій та розвитку"; Української асоціації по зв'язкам з інвесторами; промисловці та бізнесмени Одеської області; ректор Одеського державного економічного університету М.І. Звєряков; викладачі, аспіранти, докторанти ОРІДУ НАДУ при Президентові України; науковці Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, а також координатор проекту "Сприяння розвитку міжнародної торгівлі" Програми розвитку ООН І.В. Кобута.
   В ході проведення заходу учасниками порушено питання, пов'язані із створенням зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, діяльністю та перспективами співробітництва з Митним Союзом, розглянуто міжнародні торговельні угоди про вільну торгівлю.
   Результатом роботи семінару стало вироблення практичних рекомендацій щодо:
   - сприяння реалізації реформ у галузі міжнародної торгівлі, спрямованих на подоланні бідності;
   - підвищення спроможності заінтересованих сторін у галузі міжнародної торгівлі на міжнародному та місцевому рівнях;
   - збільшення переваг та мінімізацію негативних наслідків від створення зони "вільної торгівлі" з ЄС для економіки Одеського регіону.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©