Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   15 травня 2012 року доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, к.політ.н., директор Одеського суспільного інституту соціальних технологій, член Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України Андрій КРУПНИК прийняв участь у презентації "Науково-практичного Коментарю до Закону України "Про органи самоорганізації населення" та CD-диску "Органи самоорганізації населення. Електронний посібник", яка відбулася в київському готелі "Козацький".
   А.С.Крупник виступає одним із співавторів видань, підготовлених спільними зусиллями фахівців Одеського суспільного інституту соціальних технологій та Всеукраїнської громадської організації "Асоціація сприяння самоорганізації населення" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Як коментар, так і електронний посібник покликані заповнити прогалини у практиці використання Закону "Про органи самоорганізації населення", висвітити неоднозначність його трактування органами місцевого самоврядування та надати необхідну методичну допомогу усім, хто цікавиться і займається питаннями самоорганізації населення. Участь у презентації взяли керівники ОСНів м. Києва, представники місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій, науковці. Присутні задали чимало запитань авторам коментарю (окрім А.С.Крупника, в авторський колектив входять О.С. Орловський, Н.В. Мішина, К.В. Терзіанова), обговорили практику застосування норм Закону у процесі створення та поточної діяльності ОСНів, зокрема, механізми їх ефективної співпраці з органами місцевої влади на користь територіальних громад.
   На завершення Андрій Крупник представив електронний посібник у вигляді CD-диску, на якому міститься презентований науково-практичний коментар, а також повний комплекс напрацьованих Всеукраїнською асоціацією нормативних і методичних матеріалів, кращі практики діяльності ОСНів та законопроекти з удосконалення законодавства про ОСНИ, підготовлені громадськими експертами.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©