Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


В період з 1 липня по 13 липня 2012 року група з представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) вперше взяла участь в міжнародній навчальній програмі з підтримки демократії в Україні "Літня школа економіки та права", яка проходила в Німеччині (м. Берлін). Учасниками програми стали 24 українських студентів з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя та Одеси, що були відібрані на конкурсних засадах. Обов'язковими умовами для участі у програмі було добре володіння англійською мовою, оскільки всі заходи проводились виключно англійською.
До складу групи входили: слухачі факультету державного управління І. Михайлович, Т. Сьомова, М. Лемец та аспірант А. Штефанюк.
У церемонії відкриття школи взяв участь Тимчасовий повірений Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина В.Химинець, який у вітальному слові відзначив актуальність проведення заходу у контексті проведення реформ в Україні. Було висловлено впевненість, що набутий українськими фахівцями досвід у ФРН буде успішно реалізований в Україні під час імплементації реформ у сфері юстиції та державної служби.
В рамках програми в м. Берлін (Німеччина) представники ОРІДУ:
- ознайомились на практиці з роботою Адміністративного Суду Берліну та були присутні на публічному слуханні у справі з візового питання;
- відвідали Бундестаг та Бундесрат;
- ознайомились зі структурою та повноваженнями правоохоронних органів у Німеччині;
- прослухали лекції з питань місцевого самоврядування, європейського права, e-врядування, форм та принципів адміністративного права Німеччини, структури та правового регулювання державної служби в Німеччині, а також проблеми підзвітності державних службовців.
По закінченні міжнародної навчальної програми всім учасникам були вручені сертифікати.


Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©