Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG


     31 липня 2012 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріела Бауман.
     Відповідно до програми візиту пані Бауман зустрілась з першим заступником директора професором А.Г. Ахламовим. На початку зустрічі професор Ахламов передав керівнику Представництва Фонду привітання від директора навчального закладу М.М. Іжи, надав інформацію про систему підготовки кадрів в НАДУ при Президентові України та її регіональних інститутах, розповів про основні напрямки діяльності ОРІДУ, факультети та спеціальності, наукові дослідження, міжнародне співробітництво. Зокрема було підкреслено важливість та результативність співпраці закладу з німецькими партнерами, велику роль у розвитку якого відіграла робота в інституті німецького експерта д-ра Крістін Веземанн.
     В свою чергу Габріела Бауман розповіла про діяльність Фонду Конрада Аденауера, історію співробітництва Фонду з навчальними закладами країн Східної Європи. В ході зустрічі було досягнуто домовленості щодо надання Фондом сучасної літератури для бібліотеки інституту, обговорено можливість проведення міжнародних заходів на базі ОРІДУ та залучення представників вищого навчального закладу до міжнародних проектів і програм.
     Також в ході візиту пані Бауман ознайомилась з матеріально-технічною базою інституту, оглянула музейну експозицію, актову залу, спеціалізовані аудиторії, відвідала центр дистанційного навчання і бібліотеку.


Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©