Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


     31 липня 2012 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріела Бауман.
     Відповідно до програми візиту пані Бауман зустрілась з першим заступником директора професором А.Г. Ахламовим. На початку зустрічі професор Ахламов передав керівнику Представництва Фонду привітання від директора навчального закладу М.М. Іжи, надав інформацію про систему підготовки кадрів в НАДУ при Президентові України та її регіональних інститутах, розповів про основні напрямки діяльності ОРІДУ, факультети та спеціальності, наукові дослідження, міжнародне співробітництво. Зокрема було підкреслено важливість та результативність співпраці закладу з німецькими партнерами, велику роль у розвитку якого відіграла робота в інституті німецького експерта д-ра Крістін Веземанн.
     В свою чергу Габріела Бауман розповіла про діяльність Фонду Конрада Аденауера, історію співробітництва Фонду з навчальними закладами країн Східної Європи. В ході зустрічі було досягнуто домовленості щодо надання Фондом сучасної літератури для бібліотеки інституту, обговорено можливість проведення міжнародних заходів на базі ОРІДУ та залучення представників вищого навчального закладу до міжнародних проектів і програм.
     Також в ході візиту пані Бауман ознайомилась з матеріально-технічною базою інституту, оглянула музейну експозицію, актову залу, спеціалізовані аудиторії, відвідала центр дистанційного навчання і бібліотеку.


Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©