Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG   21 серпня 2012 р. у приміщенні актової зали Інституту під патронатом Одеської обласної державної адміністрації та за підтримки Національної спілки журналістів України відбулось урочисте відкриття ХІІІ загальнонаціонального конкурсу "Українська мова - мова єднання" та IV Міжнародного фестивалю екранного та сценічного мистецтв "Кінологос-2012".
   Церемонію нагородження переможців ХІІІ загальнонаціонального конкурсу "Українська мова - мова єднання" відкрив перший заступник директора Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, професор Ахламов А.Г., який привітав учасників та зазначив важливість проведення конкурсу, що проводиться вже не вперше у стінах Інституту.
   Надійшло привітання від голови Одеської обласної державної адміністрації Матвійчука Е.Л. та інших.
   Конкурс було започатковано у 2000 році з метою всебічного розвитку та утвердженню державотворчої функції української мови, піднесення рівня мовної культури. Загальнонаціональний конкурс щороку залучає до творчої співпраці широке коло учасників, публікує найкращі роботи, відкриває нові таланти та імена, збагачує рідну культуру.
   У рамках форуму в ОРІДУ НАДУ при Президентові України проходить виставка творів художника Петра Рибіна.
   Бажаємо учасникам конкурсу та українському народові миру і добра, злагоди і достатку, натхнення та творчих звершень!
Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©