Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


24 серпня - День незалежності України

   Україна проголосила про свою незалежність 24 серпня 1991 року. Саме в цей день Верховна Рада України ухвалила документ надзвичайної значимості для українського народу - Акт проголошення незалежності України.
   На геополітичній карті світу постала нова самостійна держава - Україна, яка до цього була відома як Українська Радянська Соціалістична Республіка у складі СРСР.
   Акт проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року було затверджено 1 грудня 1991-го всенародним голосуванням. Державним святом ця подія стала лише з червня 1992 року, коли Верховна Рада постановила вважати 24 серпня Днем незалежності України.
   Фактично ж перший День незалежності відсвяткували 16 липня 1991-го - на згадку про те, що 16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України.
   Представники інституту взяли участь в урочистих заходах з нагоди 21-ої річниці незалежності України в Одеському національному академічному театрі опери та балету.
   У рамках заходів, присвячених святкуванню Дня незалежності України, в інституті проходить виставка відомого одеського художника Петра Рубіна "Прекрасне і є життя!".Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©