Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG


   3 вересня 2012 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулись урочисті заходи з нагоди початку нового 2012 - 2013 навчального року.
   На урочистих зборах були присутні керівництво інституту, науково-педагогічні працівники, а також слухачі, студенти та їх батьки.
   Серед почесних гостей заходу були присутні керівники підрозділів центральних органів влади та органів публічної влади Південного регіону України:
   - Хлицов Петро Володимирович - заступник голови - керівник апарату Одеської облдержадміністрації;
   - Тіндюк Микола Андрійович - перший заступник голови Одеської обласної ради;
   - Гриневецький Сергій Рафаїлович - народний депутат України, Почесний громадянин Одеської області, член Громадської ради інституту;
   - Філіпчук Володимир Станіславович - Герой України, Почесний громадянин міста Одеси, Голова Громадської ради інституту;
   - Загороднюк Сергій Васильович - начальник управління організації фундаментальних та прикладних досліджень Національної академії державного управління при Президентові України;
   - Канавець Марина Володимирівна - директор центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу;
   - Олійник Любов Михайлівна - заступник начальника управління організації навчання Національного агентства України з питань державної служби;
   - Пермінова Олена Леонідівна - заступник начальника Головного управління кадрової політики та державної служби Ради міністрів Автономної Республіки Крим;
   - Козік Анатолій Антонович - начальник управління Головдержслужби України в Одеській області, член Громадської ради інституту;
   - Білорусов Сергій Георгійович - директор Херсонського обласного Центру перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій;
   - Буратинський В'ячеслав Васильович - голова Федерації профспілок Одеської області, член Громадської ради інституту;
   - Нєнов Іван Георгійович - головний редактор газети "Одеські вісті", член Громадської ради інституту;
   - Матюх Оксана Володимирівна - генеральний директор Одеської обласної державної телерадіокомпанії, член Громадської ради інституту.
   На урочистих заходах були присутні представники засобів масової інформації Одеського регіону.
   Особисто привітали всіх присутніх директор інституту
   Микола Михайлович Іжа, а також почесні гості урочистих заходів П.В. Хлицов, М.А. Тіндюк, С.Р. Гриневецький, С.В. Загороднюк, М.В. Канавець, О.Л. Пермінова.
   Від імені слухачів та студентів інституту присутніх привітали голова Ради студентського самоврядування Аліса Освіцінська та заступник голови Ради слухачів Олександр Дібров, які запросили першокурсників вступити в дружну студентську сім'ю.
   Наприкінці урочистостей ведучі заходу запросили на сцену директора інституту М.М. Іжу, який нагородив кращих слухачів та студентів за підсумками вступних іспитів, а також вручив першокурсникам символічний студентський квиток.
   Зі сцени також пролунали творчі номери, підготовлені Центром культури студентів та слухачів інституту.
   Інститут входить до системи вищих навчальних закладів IV рівня акредитації Національної академії та є головним державним навчальним закладом загальнонаціональної системи підготовки керівних кадрів для органів публічної влади та топ-менеджерів для бізнес-структур Півдня України. Сфера його діяльності поширюється на Автономну Республіку Крим, Вінницьку, Миколаївську, Одеську, Херсонську області та місто Севастополь.
   П'ять років поспіль інститут визнано кращим серед вищих навчальних закладів освіти гуманітарного профілю Одещини
   За 17 років існування інститутом підготовлено понад 5,5 тисяч управлінців, які обіймають ключові посади в органах державної влади та місцевого самоврядування України, а також у банківській, фінансовій та інвестиційній сферах.
   Всього ж Інститутом підготовлено 3632 магістри державного управління, 806 бакалаврів та 335 спеціалістів з менеджменту, а також 789 магістрів з кваліфікацією керівника проектів та програм.
   У 2012 році на факультет державного управління вступили 375 слухачів, з них на денну форму навчання - 45 осіб, на вечірню - 35, на заочну - 239 та на заочно-дистанційну форму навчання - 56 осіб, за спеціалізацією "Управління охороною здоров'я" навчатимуться 23 особи.
   На факультет менеджменту в цьому році зараховано 182 осіб. Студентами спеціальності "Менеджмент" (бакалавр) стали 49 осіб, "Менеджмент організацій і адміністрування" (спеціаліст) - 39, слухачами спеціальності "Управління проектами" (магістр) - 94 особи.


Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©