Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG


   19 вересня відбулося чергове засідання Вченої ради інституту, під час якого розглянуті звіти про виконання плану роботи Науково-методичної ради у 2011-2012 навчальному році та плану навчально-виховної роботи на 2011-2012 навчальний рік. Члени Вченої ради звернули увагу на помітне покращення роботи Науково-методичної ради інституту, а також організації навчально-виховної роботи в навчальному закладі. Разом з тим було звернуто увагу керівництва Науково-методичної ради на необхідність уникнення дублювання питань, які розглядаються Вченою та Науково-методичною радою, ширшого залучення слухачів і студентів до участі у виховних заходах, необхідність організації системної виховної роботи в гуртожитку, більш активного використання навчального процесу для виховання слухачів і студентів.
   Були схвалені плани роботи Науково-методичної ради інституту та навчально-виховної роботи інституту на 2012-2013 навчальний рік.
   В обговоренні питань прийняли участь перший заступник директора професор А.Г.Ахламов, декани факультетів О.І.Воронов та М.П.Попов, завідувачі кафедр доцент В.М.Кривцова, професор О.П.Якубовський, професори В.П.Капітанов, П.І.Надолішній, в.о. начальника відділу кадрів В.Т.Крук, члени слухацького самоврядування О.В.Дібров, Л.І.Дворецька, голова студентського самоврядування А.П.Освіцінська.
   На пріоритетні напрями організації науково-методичної та навчально-виховної роботи в інституті у відповідності до Указу Президента України від 9 грудня 2011 року №1110/2011 "Питання реформування Національної академії державного управління при Президентові України" звернув увагу присутніх директор інституту М.М.Іжа. Він акцентував увагу на необхідності удосконалення якості організації і змісту навчального процесу, наближення його змісту до практики роботи слухачів, покращення навчально-виховної роботи тощо.

Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©