Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)    25 вересня 2012 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) делегації Посольства Франції в Україні. До складу делегації входили: Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ален Ремі з дружиною, директор Регіонального інституту управління м. Нант Жан-Люк Гіймото та аташе з питань технічного співробітництва Посольства Анна Розенстіль.
    У рамках програми візиту члени делегації зустрілись з директором інституту М.М. Іжею та першим заступником директора А.Г. Ахламовим. Під час зустрічі гостям було надано інформацію про основні напрямки діяльності навчального закладу, систему підготовки кадрів в Національній академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутах, навчальну та наукову роботу, факультети, спеціальності і форми навчання. Також директор ОРІДУ зупинився на співпраці закладу з французькими партнерами, історії співробітництва з Регіональним інститутом управління м. Нант, Посольством Франції в Україні та Альянс Франсез в м. Одеса.
    У своїй промові Посол Франції в Україні подякував за запрошення до інституту, цікаву та змістовну інформацію, відзначив важливість українсько-французького співробітництва у сфері підготовки державних службовців. Також пан Посол висловив готовність виступити перед колективом інституту під час свого наступного візиту до Одеси.
    У свою чергу пан Гіймото приєднався до слів подяки за можливість відвідати інститут та безпосередньо ознайомитись з діяльністю навчального закладу та висловив готовність до поновлення співпраці між Регіональним інститутом управління м. Нант і ОРІДУ. Зокрема керівник французького навчального закладу окреслив можливості співробітництва за такими напрямками як: обмін досвідом у сфері розробки навчальних програм, проведення обмінних візитів слухачів, викладачів та державних службовців-практиків, організації відеоконференцій за узгодженою тематикою. Наприкінці зустрічі пан Ремі та пан Гіймото залишили записи у книзі почесних гостей інституту.
    Також в рамках програми візиту члени делегації мали можливість ознайомитись із матеріально-технічною базою інституту. Вони оглянули музейну експозицію, навчальні аудиторії, актову залу, відвідали центр дистанційного навчання.

Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©