Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

     12 грудня 2012 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідав Генеральний консул Румунії в Одесі Еміл Рапча з дружиною.
     Керівник дипломатичної установи зустрівся з директором ОРІДУ М.М. Іжею та заступником директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальником Управління підвищення кваліфікації кадрів С.Г. Давтяном. Під час зустрічі пана Рапча було поінформовано про основні напрямки діяльності інституту, факультети та спеціальності, підвищення кваліфікації кадрів, співробітництво з іноземними партнерами, досягнення колективу. Директор інституту відзначив позитивний досвід співпраці з Генеральним консульством Румунії в Одесі та висловив сподівання на її продовження.
В свою чергу Генеральний консул Румунії в Одесі подякував за запрошення та висловив готовність сприяти у встановленні професійних зв'язків з румунськими навчальними закладами, що займаються підготовкою державних службовців.
     Після зустрічі пан Рапча виступив з презентацією на круглому столі "Вплив ЄС на соціально-економічний розвиток Румунії", що був організований Управлінням підвищення кваліфікації кадрів. Захід проводився в рамках короткотермінового тематичного семінару з підвищення кваліфікації керівників, заступників керівників структурних підрозділів органів виконавчої влади АР Крим, Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей, м. Севастополь та кадрового резерву на ці посади за темою: "Європейська інтеграція України". Крім зазначеної цільової аудиторії у круглому столі взяли участь викладачі, аспіранти і слухачі факультету державного управління.
Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©