Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


     20 грудня 2012 року в ході зустрічі слухачів, студентів та співробітників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) з представниками громадської організації "Спілка мариністів міста Одеси" в рамках проекту "Арт - туризм" було проведено низку заходів.
     Розпочала захід Лекарева-Нікітіна Галина Вікторівна, члену Національного союзу художників України, віце-президент громадської організації "Спілки мариністів міста Одеси", розповівши про проект "Арт - туризм", який був створений у 1999 році професійними художниками. Лекарева-Нікітіна Г.В. представила усім присутнім почесних гостей заходу: Геращенка Ю.Є., голову Громадської ради при Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища в Одеській області, Геращенка О.Є., президента громадської організації "Спілка мариністів міста Одеси", Логинову В.І., відповідального секретаря "Екологічного центру сталого розвитку України", Маричеву О.О. голову Одеської обласної Федерації спорту інвалідів та інших.
     Оскільки зустріч відбувалася після святкування Дня святого Миколая, то організатори заходу, для створення у всіх присутніх святкового настрою, розпочали її з презентації виставки дитячих художніх робіт та ужитково-прикладного мистецтва учнів Комунального підприємства Одеської міськради Навчальний заклад "Дитяча художня школа № 15 м. Одеси", адже експозиція виставки складається з робіт юних художників віком від 4 до 14 років. Яскраві та емоційні роботи, які сповнені добротою, радістю, надіями та новорічним настроєм, не залишили байдужими нікого.
     Продовжився захід підписанням договору про співпрацю між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та громадською організацією "Спілка мариністів міста Одеси", що відбулося в теплій дружній обстановці, при цьому кожна із сторін висловила наміри до багаторічної плідної співпраці.
     Ініціював підписання договору про співпрацю між організаціями директор інституту Іжа Микола Михайлович, оскільки переконаний, що висококваліфіковані керівники, які навчаються в інституті, повинні бути всебічно та гармонійно розвинені, прагнути постійного культурного, естетичного і духовного розвитку та пропагувати не споживацьке, а творче ставлення до природи.
     Логічним продовженням заходу стала лекція на тему "Феномен мистецтва. Екологія людини", яку провели Максимова Наталія, доктор мистецтвознавства та Горшкова Ніталія, експерт.
     Наприкінці заходу декан факультету державного управління Микола Петрович Попов подякував доповідачам за цікаву та змістовну лекцію, а присутні слухачі та студенти висловили побажання і надалі брити участь у подібних заходи.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©