Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)     В липні 2012 року відповідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.03.2012 р. № 369, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.10. 2011 р. №1187 відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2011/2012 навчальному році. Конкурс проводиться з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, створення у вищих навчальних закладах системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.
     Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11.07.2012 р. № 811 "Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2011/2012 навчальному році" для підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах затверджено підсумки та прийнято рішення нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України студентів-переможців Конкурсу.
     Студенти факультету менеджменту Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України неодноразово приймали участь у таких конкурсах. В березні 2010 р. студентка 3-го курсу напряму "Менеджмент" Добровольська Катерина отримала Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з напряму "Менеджмент" у 2009/10 навчальному році (науковий керівник - доц. Красностанова Н.Е.). В березні 2011 року студент 5 курсу спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування" - Тиховський Олександр отримав Диплом ІІІ ступеня у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом "Менеджмент" (науковий керівник - доц. Красностанова Н.Е.).
     В березні 2012 року Ткаченко Яна посіла ІІІ місце серед 56 конкурсантів у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом "Економіка підприємства та управління виробництвом" (науковий керівник - доц. Красностанова Н.Е.). В січні 2013 року диплом ІІІ ступеню надійшов до інституту. До речі, Яна неодноразово перемагала в різноманітних олімпіадах і конкурсах з менеджменту, приймає активну участь у роботі наукового товариства студентів інституту.
      Вітаємо Ткаченко Яну Юріївну та її наукового керівника кандидата економічних наук, доцента, завідуючу кафедрою менеджменту організацій Красностанову Наталю Едуардівну з перемогою, бажаємо подальших творчих успіхів!

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©