Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   20 березня 2013 року представники слухацького та студентського самоврядування інституту взяли участь у робочій зустрічі з координатором всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою!" Юрієм Станчуком та керівником Регіонального центру розповсюдження екологічних знань Одеського державного екологічного університету Тетяною Георгіївною Чорною. Тетяна Георгіївна коротко розповіла гостям заходу про передумови створення Регіонального центру розповсюдження екологічних знань, напрями його роботи та проекти, які він підтримує. Чорна Т.Г. визначила низку екологічних проблем, які вже досить довго існують в країні, проте навела приклад того, як громадська ініціатива та небайдужість людей здатна все докорінно змінювати. Юрій Станчук презентував проект "Зробимо Україну чистою!", зазначивши, що це громадська ініціатива, заснована заради здійснення важливої для багатьох людей мети, і яка діє на принципах співпраці, некомерційності й аполітичності. Він розповів, що учасники проекту не схвалюють вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняються, вони готові власноруч зробити нашу країну чистішою і вже не раз це довели!
   Представники слухацького та студентського самоврядування інституту, як майбутні управлінці, вислухавши доповідачів, розпочали активне обговорення організаційних питань реалізації проекту. Наприкінці зустрічі слухачі та студенти подякували організаторам за гостинний прийом та європейський підхід до організації заходу.
   Слід зазначити, що до цієї чудової ініціативи вже долучилися більше 90 країн світу, а з 2009 року до них приєдналася й Україна. За цей період проект охопив 200 міст України, залучивши понад 100000 учасників. Колектив інституту має намір приєднатися до проекту "Зробимо Україну чистою!" та 20 квітня візьме участь у всеукраїнській акції, мета якої - покращення якості життя простими діями.


Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©