Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)    У період з 22 по 24 квітня 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до органів публічної влади Херсонської області. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу та проведення роботи стосовно проведення вступної кампанії у поточному році.
   Члени робочої групи - Попов С.А., заступник директора з наукової роботи (керівник групи), Макарова В.О., начальник бібліотечного відділу зустрілися та обговорили питання щодо проведення вступної кампанії з начальником відділу кадрової роботи Херсонської обласної державної адміністрації Саламахою М.М., директором Херсонського обласного ЦПКК Білорусовим С.Г. та начальником кадрової служби та з питань служби в органах місцевого самоврядування Херсонської міської ради Лисенко Н.П. Відбулись зустрічі з керівниками та державними службовцями Департаменту охорони здоров'я, Департаменту освіти і науки, Головного управління праці і соціального захисту, Головного управління економіки Херсонської обласної державної адміністрації, Державного архіву Херсонської області, на яких було поінформовано про інститут та умови вступу.
   У рамках візиту члени робочої групи здійснили робочі поїздки до Білозерського, Цюрупинського районів, де зустрілися з керівним складом органів публічної влади та обговорили перспективу співпраці з питань професійної подготовки. Відбулися зустрічі з працівниками апарату, структурних підрозділів райдержадміністрацій. Учасникам зустрічей було роздано інформаційні буклети, надано інформацію про інститут та умови вступу.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©