Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG   24 травня в читальній залі ОРІДУ НАДУ відбувся "День поезії".
   Слухачі та студенти, за підтримкою викладачів кафедри української та іноземних мов, підготували поетичні виступи різними мовами. Студенти натхненно декламували вірші багатьох відомих майстрів слова, які розкривали свої радощі, сум, захоплення, збентеження, мудрість, сміливість та красу навколишнього світу. Також пролунала чудова пісня німецькою мовою "Ein bissсhen Frieden".
   Під час заходу були присутні директор інституту Іжа М. М., заступник директора з наукової роботи Попов С. А., начальник відділу документообігу Стойкова Г. Г., викладачі та співробітники інституту. У читальній залі не було вільних місць. Директор висловив задоволення проведеним заходом, відзначив роботу викладачів кафедри української та іноземних мов, побажав слухачам і студентам наполегливо вивчати іноземні мови, як запоруку їх подальшого успішного кар'єрного росту та участі у європейських програмах, до яких залучений наш інститут.
   Наприкінці свята директор інституту Іжа М. М. прочитав молитву "Отче наш" англійською мовою, що викликало надзвичайний захват у всіх присутніх.
   І сьогодні поезія залишається вірним супутником людини протягом її життя. Весна та осінь, схід та захід, романтика та любов, солов'їний спів та шепіт морського прибою - це все поезія, яку ми дуже часто не помічаємо у простих та звичних для нас речах.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©