Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)    В період з 28 червня по 03 липня 2013 року делегація Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) на чолі з директором М.М. Іжею перебувала з робочим візитом у Пекінському адміністративному інституті (ПАІ, м. Пекін, КНР). До складу делегації входили: начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв і завідувач кафедри управління проектами Т.М. Безверхнюк.
    28 червня члени української делегації зустрілись з керівником китайського навчального закладу - виконавчим директором ПАІ професором Ван Мінчжуном, який щиро привітав гостей інституту у Пекіні та поінформував про основні напрямки роботи свого навчального закладу, що займається підготовкою та підвищенням кваліфікації керівних управлінських кадрів на рівні провінцій. Зі свого боку директор ОРІДУ подякував за запрошення та підкреслив важливість встановлення професійної співпраці в сфері підготовки державних службовців між навчальними закладами України та Китаю.
    01 липня представники ОРІДУ взяли участь у круглому столі "Система підготовки державних службовців в Україні та Китаї", в рамках якого директор інституту М.М. Іжа виступив з презентацією щодо системи підготовки державних службовців в Україні. У своєму виступі він зокрема розповів про історію створення НАДУ при Президентові України та її регіональних інститутів, основні напрямки діяльності закладу, досягнення колективу, удосконалення навчального процесу. Виступ викликав жвавий інтерес серед аудиторії круглого столу, що складалася із представників адміністрації, завідувачів кафедр та викладачів ПАІ.
    02 липня члени української делегації взяли участь у круглому столі "Інноваційні механізми і наукові інвестиційні проекти", а також провели переговори з представниками адміністрації ПАІ щодо подальшої співпраці між навчальними закладами. Зокрема М.М. Іжа запросив делегацію ПАІ відвідати Одесу з візитом у відповідь у жовтні 2013 року, висловив конкретні пропозиції щодо співпраці у навчальній, науковій та видавницькій сферах, спільної участі у міжнародних проектах. Сторони досягли принципової згоди щодо підписання Угоди про співробітництво між навчальними закладами, проведення двічі на рік обмінних візитів науково-викладацьких працівників, розвитку інших напрямків взаємовигідної співпраці.
    На завершальній зустрічі заступник директора ПАІ д-р Хань Цзюгень та керівник української делегації М.М. Іжа ще раз підкреслили надзвичайну важливість та історичний характер першого візиту представників ОРІДУ до вищого навчального закладу КНР та висловили сподівання на розвиток взаємовигідної співпраці і втілення у життя досягнутих домовленостей.
    Під час перебування в Пекіні для представників інституту китайськими колегами було підготовлено насичену та цікаву культурну програму. Вони мали можливість ознайомитись з історією міста, відвідати Великий Китайський Мур, музейні комплекси "Гугун" і "Храм Неба", парки "Літній палац" та "Храм Сонця", Червоний театр, Пекінський зоопарк.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©