Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG   22 серпня 2013 р. у приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулось урочисте відкриття XIV загальнонаціонального конкурсу "Українська мова - мова єднання".
   Конкурс, який цього року присвячений святкуванню 22-ї річниці незалежності України, був символічно розпочатий у День Державного Прапора України. Захід триватиме з 22 по 24 серпня, проводиться під патронатом Одеської обласної державної адміністрації та за підтримки Національної спілки журналістів України.
   Церемонію нагородження переможців XIV загальнонаціонального конкурсу "Українська мова - мова єднання" відкрив Микола Іжа - директор інституту, який є співголовою оргкомітету конкурсу. Микола Михайлович привітав учасників та переможців, а також відзначив важливість проведення заходу, що вже не вперше проводиться у стінах інституту.
   На цьому заході директора інституту було нагороджено Почесною грамотою Національної спілки України та присвоєно звання лауреата Міжнародної премії ім. В. Михайлюка.
   Конкурс було започатковано у 2000 році з метою всебічного розвитку та утвердження державотворчої функції української мови, піднесення рівня мовної культури.
   Загальнонаціональний конкурс щороку залучає до творчої співпраці широке коло учасників, відкриває нові таланти та імена, збагачує рідну культуру. Окрім українських авторів, свої творчі доробки, яких в цьому надійшло близько трьох сотень, надіслали журналісти, письменники та поети з Росії, Білорусі, Киргизстану, Молдови, Придністров'я, Великої Британії, Китаю, В'єтнаму, Словаччини, Польщі, США. За підсумками конкурсу найкращі роботи учасників будуть опубліковані.
   Бажаємо учасникам конкурсу та українському народові миру і добра, злагоди і достатку, натхнення та творчих звершень!Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©