Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG   11 вересня 2013 року в рамках програми адаптації першого курсу напряму "Менеджмент" було організовано посвячення в першокурсники. Воно проводиться традиційно як змагання для першокурсників під назвою "Перша миля - 2013" у форматі "гри-квесту". Організаторами заходу як завжди виступили студенти 2 курсу факультету менеджменту - учасники Студії "8 поверх" на чолі з доцентом кафедри інформаційних технологій та систем управління Оленою Анатоліївною Бекетовою та студенткою 4 курсу напряму "Менеджмент" Кудренко С.. В заході прийняли активну участь декан факультету менеджменту Воронов О.І., куратори 11 і 12 академічних груп Майданюк С.І. і Бутенко Т.В.. Темою цьогорічного "квесту" стала "Подорож по найвідомішим брендам світу", протягом якої першокурсники відвідували - "станції-локації" в парку Перемоги.
   Захід було розпочато біля центрального входу в навчальний корпус інституту, де студентів першого курсу розподілили на 6 команд. Отримавши конверти із завданнями команди направилися до "станцій". Прибуваючи на "станції" учасники команд відповідали на контрольні питання та виконували практичне завдання і тільки після цього отримували конверт із подальшим маршрутом. Загальний час "подорожі" становив близько 1,5 годин.
   Підсумки заходу підвели декан факультету менеджменту О.І. Воронов та доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління О.А. Бекетова. До першокурсників з найкращими побажаннями звернулись куратори академічних груп. Вони побажали першокурсникам успіхів, високих досягнень у подальшому навчанні, завжди гарного настрою та міцного здоров'я. Кожна з команд першокурсників, у свою чергу, привітала учасників та презентувала створені власноруч газети. Презентація газет була організована біля деканату факультету менеджменту. По завершенню заходу декан факультету менеджменту Воронов О.І. вручив першокурсникам посвідчення про посвяту.
   Матеріально-технічне забезпечення та фотографування свята було добре організовано та проведено заступником декана з навчально-виховної роботи Пєклун К.В., доцентом кафедри інформаційних технологій та систем управління Бекетовою О.А., начальником відділу технічного забезпечення навчання управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Тітовим І.Є. та студентом 4 курсу напряму "Менеджмент" Бабіним Д.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©