Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)    23 вересня 2013 року на запрошення Генерального консула Республіки Вірменія в Одесі Георгія Мурадяна директор інституту М.М. Іжа, заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник Управління підвищення кваліфікації С.Г. Давтян та начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв взяли участь в урочистому прийомі з нагоди 22-ої річниці Незалежності Республіки Вірменія.
   У заході взяли участь представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, Одеської міської ради, МЗС України, дипломатичного корпусу, духовенства, керівники навчальних закладів, культурних товариств, підприємств та організацій.
   У своїй урочистій промові Генеральний консул Республіки Вірменія в Одесі наголосив на важливості свята для вірменського народу, розповів про непростий шлях, який був пройдений державою за роки незалежності, підкреслив прагнення Вірменії до мирного співіснування та розвитку партнерських стосунків зі своїми сусідами. Також з вітальними промовами виступили заступник голови Одеської ОДА П.В. Хлицов, голова Одеської обласної ради М.В. Пундик, представник Міністерства закордонних справ України в м. Одеса К.І. Ржепішевський та президент вірменської общини міста Самвел Тигранян. По завершенні офіційної частини перед гостями свята з естрадними номерами виступили вихованці вірменського культурного центру.
   М.М. Іжа особисто привітав Генерального консула Республіки Вірменія з нагоди національного свята та запросив відвідати інститут з робочим візитом.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©