Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   12-13 вересня 2013 р. на базі Кримського Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації відбувся виїзний семінар для аспірантів та здобувачів ОРІДУ НАДУ при Президентові України "Теоретико-прикладні аспекти реалізації публічного управління", в роботі якого брали участь представники органів публічної влади Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також науковці нашого Інституту.
   Семінар відкрив Попов Сергій Афанасійович, заступник директора з наукової роботи ОРІДУ НАДУ при Президентові України, а також доповів про нові вимоги до підготовки дисертаційних досліджень у галузі науки "Державне управління".
   Завідувач кафедри державного управління та місцевого самоврядування ОРІДУ д.держ.упр., професор Приходченко Людмила Леонідівна висвітлила особливості проходження дисертаційних робіт в експертній раді Міністерства освіти та науки України.
   Учасники семінару доповіли результати власних дисертаційних досліджень, за якими було висловлено присутніми рекомендації та побажання щодо їх покращення.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©