Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG   Упродовж 22-25 вересня 2013 року декан факультету менеджменту Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Воронов О.І. взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Державна політика щодо проблем працевлаштування і роль вищих навчальних закладів у вирішенні питань надання першого робочого місця випускникам", що проводилася в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова, за участю працівників підрозділів ВНЗ України щодо сприяння працевлаштуванню студентів і випускників, державних органів влади, роботодавців.
   У ході конференції обговорювались питання нормативно-правової бази щодо питань працевлаштування в Україні, соціологічних досліджень у вивченні динаміки попиту відповідних фахівців на ринку праці, взаємодії ВНЗ з роботодавцями, сучасних вимог роботодавців до молодих фахівців, ролі підрозділів ВНЗ України щодо сприяння працевлаштуванню випускників і студентів у вирішенні питань щодо надання першого робочого місця.
   За результатами розгляду і обговорення питань учасники конференції розробили список пропозицій для Міністерства освіти і науки України щодо вирішення питань надання першого робочого місця випускникам.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©