Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   У рамках співпраці між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) та Пекінським адміністративним інститутом (ПАІ, КНР) делегація китайського навчального закладу перебувала в Україні з робочим візитом в період з 09 по 13 жовтня 2013 року. Делегацію, до складу якої входило 6 осіб, очолював віце-директор ПАІ пан Чжан Нін.
   09 жовтня представники ПАІ відвідали Національну академію державного управління при Президентові України. Під час зустрічі з президентом академії Ю.В. Ковбасюком почесних гостей було ознайомлено з навчально-методичною, науково-дослідницькою та міжнародною діяльністю закладу. Сторони висловили задоволення з приводу успішного початку двостороннього співробітництва у сфері професійної освіти управлінських кадрів та надію на його подальший розвиток. На зустрічі був присутній радник Посольства КНР в Україні пан Чжан Мін.
   11 жовтня членів китайської делегації було запрошено на зустріч з директором ОРІДУ М.М. Іжею та керівництвом інституту. В ході зустрічі представники ПАІ отримали інформацію про основні напрямки діяльності закладу, факультети та спеціальності, форми навчання, міжнародну співпрацю. Директор інституту особливо підкреслив важливість подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва, взаємного обміну досвідом, впровадження спільних проектів, що слугуватиме подальшому зміцненню стратегічного партнерства між КНР та Україною. У свою чергу керівник китайської делегації подякував за можливість відвідати Україну та теплий прийом в інституті, висловив сподівання на подальшу спільну продуктивну роботу, залишив запис у Книзі почесних гостей інституту. Після зустрічі члени делегації оглянули музей інституту, навчальні аудиторії, актову залу, відвідали деканат факультету державного управління, центр дистанційного навчання, кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, економічної та фінансової політики.
   Також 11 жовтня представники ПАІ взяли участь у круглому столі на тему "Особливості підготовки державних службовців в Україні та КНР", що проходив за участю завідувачів кафедр та керівників структурних підрозділів ОРІДУ. В ході заходу пан Чжан Нін виступив з презентацією щодо особливостей підготовки управлінських кадрів у КНР та основних напрямків діяльності свого навчального закладу. Після своєї доповіді представник ПАІ відповів на численні запитання, що стосувалися юридичної бази підготовки державних службовців, системи оцінювання слухачів та інших аспектів підготовки управлінців.
   Після круглого столу відбулось урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння між ОРІДУ і ПАІ, який серед іншого передбачає щорічний обмін делегаціями на паритетних засадах, обмін навчальними посібниками та іншими інформаційними матеріалами, надання можливостей для публікації наукових статей у друкованих виданнях сторін. У церемонії підписання взяла участь Генеральний консул КНР в Одесі У Сяоін, яка у своїй промові, зокрема, підкреслила важливість двосторонньої співпраці між українськими та китайськими навчальними закладами, що сприяє розвитку стратегічного партнерства між Україною та КНР. Після підписання документу директор інституту М.М. Іжа, керівник китайської делегації Чжан Нін та Генеральний консул КНР в Одесі У Сяоін дали інтерв'ю засобам масової інформації, у якому висловили своє задоволення вдалим початком співпраці, наголосили на важливості її розвитку та наповнення реальним змістом, висловили сподівання на реалізацію у майбутньому результативних взаємовигідних проектів. Представники українського та китайського навчальних закладів особливо відзначили роль Генерального консульства КНР в Одесі у налагодженні двосторонніх партнерських стосунків.
   12 жовтня представники ПАІ відвідали м. Білгород-Дністровський, де мали можливість поспілкуватись із керівниками Білгород-Дністровського району: головою райдержадміністрації В.П. Чорнолуцьким та його заступником С.П. Петренко. Для гостей міста було проведено екскурсію до стародавньої фортеці та виробничого об'єднання "Шабо".
   Під час перебування в Україні представникам ПАІ було запропоновано насичену культурну програму. Вони ознайомились з історичною спадщиною Києва та Одеси, відвідали Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Національний заповідник "Софія Київська", Одеський Національний академічний театр опери та балету, дельфінарій "Немо".Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©