Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   17 жовтня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) відбулась зустріч Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, а також відомих українських суспільних діячів - членів ініціативної групи "Першого грудня" В'ячеслава Брюховецького, Мирослава Поповича, Євгена Сверстюка і Данила Лубківського зі слухачами, аспірантами та співробітниками навчального закладу.
   Захід проводився у рамках проекту "Ідея Європи", що був спільно ініційований групою "Першого грудня" і представниками держав-членів ЄС в Україні, та має на меті поширювати інформацію про цінності, які об'єднують європейський простір.
   Відкрив зустріч директор ОРІДУ М.М. Іжа, який наголосив на незворотності курсу нашої держави на європейську інтеграцію та відзначив важливість підписання Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною, що має відбутися у листопаді 2013 року.
   У своєму виступі Посол ЄС в Україні Ян Томбінський в черговий раз наголосив на важливості підписання Угоди про асоціацію як для України так і для Європейського Союзу, розповів про досягнення своєї країни - Республіки Польща за час перебування в Європейській спільності. Пан Посол особливо підкреслив той факт, що незважаючи на втрачені можливості за період незалежності, Україна має величезний потенціал для подальшого суспільно-економічного розвитку.
   У свою чергу представники групи "Першого грудня" говорили про європейські цінності, важливість докорінних змін у самому українському суспільстві, відповідальність кожного громадянина в контексті підписання Угоди про асоціацію, необхідність морального контролю за політичним життям з боку громадськості.
   Наприкінці зустрічі гості інституту відповіли на численні запитання аудиторії, що стосувалися стратегії подальшого розвитку України після підписання Угоди про асоціацію, перспектив ратифікації документу в українському парламенті, розбудови відносин з сусідніми країнами у контексті зближення з Європейським Союзом.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©