Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   17 грудня 2013 року в режимі відеоконференції між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами відбулась координаційна нарада з питань міжнародного співробітництва. У нараді взяли участь співробітники управління забезпечення міжнародних зв'язків Національної академії та працівники структурних підрозділів, відповідальних за міжнародне співробітництво. Від ОРІДУ НАДУ при Президентові України участь у заході взяли начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв та співробітники відділу.
   На початку заходу начальник управління забезпечення міжнародного співробітництва НАДУ С.М. Гладкова презентувала стратегію розвитку міжнародного співробітництва Національної академії, яка серед іншого передбачає: модернізацію навчальних програм у відповідності до світових освітніх стандартів, запровадження програм подвійних дипломів, розвиток "академічної мобільності", участь кафедр та структурних підрозділів у міжнародній діяльності, а також інші важливі напрямки. Також було висловлено пропозицію щодо розробки "Положення про здійснення міжнародної діяльності НАДУ при Президентові України", яке мало би врегулювати широке коло питань, що відносяться до міжнародної співпраці.
   У своїх виступах представники регіональних інститутів висловили свої зауваження та пропозиції щодо удосконалення організації міжнародної співпраці. Зокрема було обговорено питання реалізації міжнародних проектів, координації роботи з кафедрами та підрозділами, підвищення рівня володіння іноземною мовою, організаційного забезпечення участі науково-педагогічних працівників у міжнародних освітніх візитах.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©