Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

В ПЕРІОД З 22 ПО 26 ВЕРЕСНЯ ВІДБУВСЯ ТЕМАТИЧНИЙ КОРОТКОТЕРМІНОВИЙ СЕМІНАР

       Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування ІV категорії посад та кадрового резерву на ці посади в період з 22 по 26 вересня в Центрі підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся тематичний короткотерміновий семінар для керівників та заступників керівників структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міністерств Автономної Республіки Крим та кадрового резерву на ці посади за темою: "Регіональна політика в галузі охорони здоров'я: шляхи формування та реалізації". Програма навчання була розроблена відповідно до вимог Професійної програми підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад та кадрового резерву на ці посади, погодженого Головним управління державної служби України 20 листопада 2007 року, пропозицій управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської обласної державної адміністрації, кафедри управління охороною здоров'я та валеології Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, інших нормативно-правових документів, навчальних програм.
       Протягом останнього часу Україна послідовно проводить політику демократичних перетворень, побудови громадського суспільства, запровадження соціально-орієнтованої структурно-інноваційної моделі розвитку. Стратегічними пріоритетами визначено створення передумов набуття Україною повноправного членства в Європейському Союзі, забезпечення сталого економічного зростання, утвердження інноваційної моделі розвитку соціальної переорієнтації економічної політики. Стратегічні плани та дослідження у сфері організації та управління системою управління охорони здоров'я повинні полягати в пошуку та проведенні в життя комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану здоров'я населення шляхом ефективного лікування хвороб, запобігання розвитку соціально-небезпечних захворювань. Державна політика у сфері охорони здоров'я спрямовується на підвищення рівня здоров'я, поліпшенні якості життя і збереження генофонду Українського народу. Реалізація цієї політики потребує здійснення комплексу державних і галузевих заходів.
       У зазначеному семінарі взяли участь 23 осіоби, у тому числі: з Вінницької області - 6, Миколаївської області - 2, Одеської області - 7, Херсонської області - 4, з Автономної Республіки Крим - 3, з м. Севастополь - 1 особа.
       Роботу зазначеного семінару розпочав зі слухачами заступник директора - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів Степан Гургенович Давтян, який розповів слухачам про головні завдання Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України і Центру підвищення кваліфікації кадрів, правила внутрішнього розпорядку під час навчання, про систему надання навчальних послуг в зазначеному навчальному закладі, вимоги до слухачів.        В ході навчального семінару зі слухачами було проведено 3 лекції, 3 тематичні зустрічі, 3 "круглі столи", практичне заняття, тренінг, виїзний семінар-практикум, виїзне практичне заняття.

       Цікаво і динамічно були проведені заняття викладачів кафедри державного управління і місцевого самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, а саме:

  • лекція "Етика публічного управління" доцента кафедри, кандидата філософських наук - Оганісяна Михайла Сергійовича;
  • тренінг "Підвищення результативності праці керівника" доцента кафедри, кандидат політичних наук - Крупника Андрія Семеновича.
       Корисними для подальшого використання в роботі були:
  • тематична зустріч "Правове регулювання трудових відносин в органах публічної влади", яку провела зі слухачами старший викладач кафедри права і законотворчого процесу Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України - Долгіх Наталія Прокопівна;
  • практичне заняття "Ефективна комунікація як умова реалізації державної стратегії управління", яке провела зі слухачами доцент кафедри української та іноземних мов, кандидат філологічних наук - Бронікова Світлана Анатоліївна;
  • лекція "Соціальні орієнтири державної політики", яку провела зі слухачами професор кафедри філософських та соціально-політичних наук, доктор філософських наук - Гансова Емма Августівна.
       На високому професійному рівні, з використанням сучасних технічних засобів, були проведені заняття доцента кафедри управління охороною здоров'я та валеології Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, кандидата медичних наук - Літвака Акима Ізраїловича:
  • лекція за темою "Системний підхід щодо аналізу і оцінки діяльності у системі охорони здоров'я при реалізації галузевої регіональної політики";
  • практичне заняття "Методи аналізу і оцінки діяльності у системі охорони здоров'я при реалізації галузевої регіональної політики".
       Актуальні і проблематичні питання щодо впровадження технологій підтримки громадського здоров'я в системі профілактики туберкульозу та СНІД обговорювалися під час проведення круглого столу за участю головного лікаря Одеського обласного центру з боротьби з ВІЛ-інфекцією та СНІД-ом - Сервецького Станіслава Костянтиновича та головного лікаря Одеського обласного протитуберкульозного диспансеру - Філюка Віталія Васильовича.
       Про проблеми реалізації Програми "Здоров'я нації" на 2002-2011 роки та Національного плану розвитку системи охорони здоров'я на період до 2010 року та шляхи їх подолання йшлося під час проведення "круглого столу" за участю завідувача кафедри управління охороною здоров'я та валеології, кандидата медичних наук, доцента - Корвецького Олександра Дмитровича і доцента кафедри управління охороною здоров'я та валеології, кандидата медичних наук - Літвака Акима Ізраїловича.
       Слухачі тематичного короткотермінового семінару змогли ознайомитися з роботою Медичного Центру "INTO-SANA" під час проведення виїзного практичного заняття за темою "Досвід застосування страхової медицини на прикладі діяльності ТОВ Медичний Центр "INTO-SANA".
       Цікаво і динамічно було проведено виїзний семінар-практикум "Реалізація державної політики в галузі охорони здоров'я в місті Южне Одеської області", під час якого слухачі ознайомились з роботою Южненської міської лікарні.

       В останній день тематичного короткотермінового семінару відповідно до розкладу занять було проведено екзамен у формі тестування. Всі слухачі успішно склали іспит: троє з оцінкою "D" (за Європейською кредитною трансферною системою - "задовільно"), одинадцять з оцінкою "С" (за Європейською кредитною трансферною системою - "добре"), дев'ятнадцять слухачів з оцінкою "В" (за Європейською кредитною трансферною системою - "дуже добре").
       На прохання слухачів працівники навчально-організаційного відділу Центру ПКК організували відвідування Одеського національного оперного театру у вільний від навчального процесу час.
       За результатами навчання всім слухачам було вручено свідоцтва та методичні матеріали у електронному вигляді на компакт-дисках


Фотоматеріали.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©