Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

З 26 по 30 листопада 2007 року для керівників структурних пiдроздiлiв
органів місцевого самоврядування проведено короткотерміновий тематичний семінар

       Центром підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у період з 26 по 30 листопада 2007 року для керівників структурних пiдроздiлiв органів місцевого самоврядування проведено короткотерміновий тематичний семінар за темою: "Фінансово-інвестиційні ресурси розвитку міст".
       До навчального процесу були залучені викладачі ОРІДУ НАДУ при Президентові України, керівники структурних підрозділів Одеської та Іллічівської міських рад.
       Докторант кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат технічних наук, доцент Молодожен Ю.Б в своїй лекції "Інноваційні підходи до планування розвитку територій" розкрила зміст та поняття "інновації", основні види сучасних інноваційних структур, ознайомила слухачів з порядком розробки програмних документів а також схемою взаємодії органів влади державного та регіонального рівней при розробці прогнозно-програмних документів.
       Слухачі високо оцінили лекцію завідувача кафедри філософських та соціально-політичних наук ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидата історичних наук, професора Якубовського О.П., який висвітлив тему "Із історії місцевого самоврядування півдня України".
       Зі слухачами зустрілася Бедрега С.М. - начальник управління фінансів Одеської міської ради, яка під час тематичної зустрічі розповіла про роль і місце інвестицій у бюджеті міста Одеса. За висловленнями слухачів, така зустріч мала значну практичну користь, зокрема це можливість використання досвіду Одеської міської ради в практичній роботі.
       Зацікавленість слухачів викликала тема "Управління інвестиційними проектами", яку розкрив під час тематичної зустрічі професор кафедри менеджменту організацій ОРІДУ НАДУ при Президентові України, доктор технічних наук, професор Капітанов В.П. Слухачі відзначили, що отримали не тільки цікаву, а й корисну інформацію для роботи.
       Слухачі також відзначили тренінг "Підвищення результативності праці керівника", який провів докторант кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат політичних наук, доцент Крупник А.С.
       Практичне заняття "Правове регулювання трудових відносин державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування", яке провела старший викладач кафедри права і законотворчого процесу ОРІДУ НАДУ при Президентові України Долгіх Н.П. викликало значну зацікавленість слухачів, тому що досконале знання трудового законодавства допомагає керівникам різного рівня у повсякденній роботі.
       Під час семінару було проведено два "круглих столи". Так, круглий стіл за темою "Сучасні механізми підвищення фінансового та інвестиційного потенціалу міст" відбувся за участю Чумель Н.І. - начальника фінансового управління Іллічівської міської ради та слухачів семінару: Нестеренко І.В. - начальника управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджетної політики області апарату Одеської обласної ради, Горячука В.Ф. - заступника начальника управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджетної політики області апарату Одеської обласної ради - начальника відділу з питань економіки. Модератором виступила Молодожен Юлія Борисівна. Серед питань, що розглядалися в ході круглого столу, були питання щодо оцінки інвестиційного клімату і створення інвестиційного паспорту міста В обговоренні цих питань активну участь взяли слухачі семінару. Обмін досвідом був корисним у практичній роботі слухачів.
       У круглому столі за темою "Євроінтеграційні процеси в Україні" взяли участь викладачі кафедри європейської інтеграції ОРІДУ НАДУ при Президентові України - професор кафедри, доктор географічних наук, професор Дергачов В.О., доцент кафедри, кандидат військових наук, старший науковий співробітник Остапенко О.А., модератором виступила докторант кафедри, кандидат наук з державного управління, доцент Колісніченко Н.М. На цьому круглому столі слухачі у формі безпосереднього спілкування з викладачами отримали інформацію про основні форми співробітництва України та ЄС та сучасні євроінтеграційні процеси, що відбуваються в Україні.
       Під час семінару були використані різноманітні форми навчання у вигляді лекцій, тренінгів, практичних занять, тематичних зустрічей, що дозволило зробити навчання цікавим, змістовним та корисним у практичній діяльності.
       У процесі навчання окремі слухачі висловили бажання навчатися у Одеському регіональному інституті державного управління при Президентові України. Начальник навчально-організаційного відділу Центру ПКК ОРІДУ НАДУ при Президентові України Привалова Н.В. поінформувала слухачів семінару про умови вступу до Інституту


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©