Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ,
ПРИСВЯЧЕНЕ ВИПУСКУ БАКАЛАВРІВ ТА СПЕЦІАЛІСТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ

       27 червня 2008р. в актовому залі відбулося урочисте засідання, присвячене випуску бакалаврів та спеціалістів факультету менеджменту.
       На засіданні були присутні директор - Іжа М.М. його заступник В.М. Кривцова , в.о. декан факультету менеджменту - Андріанов В.В., завідувач кафедри "Менеджменту організацій" - Красностанова Н.Е.
       Першим, зі словами привітання, виступив директор Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України Іжа М.М. Прозвучав гімн України.
       Далі слово було надано декану факультету менеджменту - Андріанову В.В., який привітав всіх студентів та оголосив наказ про закінчення навчання. Під музичний супровід директор М.М.Іжа вручив дипломи спеціалістів, з яких 6 з відзнакою.
       Далі до виступу було запрошено випускника 5 курсу денної форми навчання спеціальності "Менеджмент організацій" Лободу Олексія з заключними словами подяки всім викладачам та співробітникам інституту.
       Далі було вручено дипломи бакалаврів студентам 4 курсу денної форми навчання, з яких 10 з відзнакою.
       До трибуни зі словами подяки було запрошено випускницю 4-го курсу денної форми навчання спеціальності "Менеджмент організацій" Пислар Галину.
       Далі випускників щиро привітала зав. кафедри "Менеджмент організацій" Красностанова Н.Е. і побажала всім випускникам удачі та життєвої наснаги.
       Потім М.М. Іжа вручив дипломи бакалаврів студентам 5-го курсу заочної форми навчання.
       Директор інституту ще раз щиро привітав випускників і всіх присутніх з важливою подією - випуском спеціалістів та бакалаврів і на цьому урочисте засідання вважалося закритим.
       Після офіційної частини зборів, студенти фотографувалися з викладачами на пам'ять.

Фотогалерея

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©