Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

З 27 листопада 2007 року розпочато заняття з вивчення французької мови
для науково-педагогічних працівників, державних службовців, аспірантів та докторантів ОРІДУ.

       Відповідно до Розпорядження директора Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України від 15 листопада 2007 року № 17-р "Про проведення занять з вивчення французької мови" на виконання Програми розвитку державної служби на 2005-2010 роки, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.2004 року № 746, та з метою підвищення ефективності співробітництва та розширення співпраці з французькими партнерами для реалізації завдань, визначених у Дорожній карті модернізації загальнонаціональної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування (2006), Стратегії та Дорожній карті модернізації ОРІДУ НАДУ при Президентові України (2007) з 27 листопада 2007 року розпочато заняття з вивчення французької мови для науково-педагогічних працівників, державних службовців, аспірантів та докторантів ОРІДУ. Програма впроваджується за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького центру в м. Одесі.
       Заняття проводяться висококваліфікованим викладачем П.Білоус, яка пройшла спеціальну підготовку в рамках програми Європейської Комісії (м.Відень, Австрія) з викладання французької мови для дипломатів. Курс для початківців складає 100 навчальних годин. По закінченні програми ті представники ОРІДУ, які успішно засвоїли повний курс навчання, отримають міжнародні сертифікати рівня А-1.
       Заняття проводяться щовівторка та щоп'ятниці з 16.00 до 18.00 години.

       За додатковою інформацією звертатись до головного спеціаліста відділу міжнародних зв'язків - координатора програми з вивчення французької мови М.О.Пашкової (тел.: 63 95 14).

Фотоматеріали.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©