Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

29 січня 2010 року слухачі інституту взяли участь у заходах з нагоди Дня пам'яті Героїв Крут

       29 січня 2010 року слухачі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяли участь у заходах, організованих Одеською обласною державною адміністрацією з нагоди Дня пам'яті Героїв Крут.
       Слухачі факультету державного управління Алексєєва Яна та Байкін Роман, а також слухачі спеціальності "Управління проектами" факультету менеджменту Сафонов Сергій, Бабій Людмила, Вітковська Яна та Мойсеєнко Катерина від імені колективу інституту поклали квіти до меморіальної дошки пам'яті видатних письменників, борців за незалежну Україну І.Л.Липи та Ю.І.Липи, що розташована на вулиці Пастера, 52.
       Разом із присутніми на заході представниками Молодіжної ради Одеси та інших суспільних організацій слухачі інституту вшанували пам'ять героїв, які віддали свої життя за процвітання Вільної України в битві під Крутами, а також дали інтерв'ю представникам засобів масової інформації міста.
       З нагоди Дня пам'яті Героїв Крут з 26 січня в читальній залі інституту розпочала роботу тематична книжкова виставка "Крути - символ національної гордості", для ознайомлення з матеріалами якої запрошуються всі бажаючі.
Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©