Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

6 червня 2007 року відбувся виїзний семінар
в м. Білгород-Дністровський


        В період з 29 травня по 8 червня 2007 року в Центрі підвищення кваліфікації кадрів проведено навчання за професійною програмою для заступників начальників організаційних відділів апаратів обласних державних адміністрацій, начальників організаційних відділів міських рад міст обласного (республіканського для АР Крим) значення.
        Навчально-тематичний план був складений з урахуванням рішення Вченої ради від 11січня 2007 року № 104/1-4 "Про роботу Центру ПКК інституту щодо підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у 2006 році та задачі на 2007 рік", пропозицій виконуючого обов'язки заступника голови - керівника апарату Одеської обласної державної адміністрації В.А. Сокирана.
        На виконання зазначених пропозицій та з урахуванням анкет попереднього опитування, в період навчання слухачі були ознайомлені з найбільш актуальними темами:

 • Інструменти демократичного врядування на місцевому рівні;
 • Принципи політичної нейтральності державних службовців;
 • Соціальні орієнтири державної політики;
 • Етика публічного адміністрування як складова адміністративної культури;
 • Кадрова політика держави в умовах адміністративної реформи;
 • Політична система в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку.
        Також слухачам зазначеної категорії було запропоновано ряд тематичних зустрічей та практичних занять за участю керівників структурних підрозділів Одеської обласної державної адміністрації та її апарату за наступними темами:
 • Про організацію роботи місцевих органів виконавчої влади щодо розгляду звернень громадян;
 • Актуальні проблеми управління освітою;
 • Реалізація основних напрямків соціальної політики;
 • Дотримання вимог КЗпП України та Законів України "Про державну службу" та "Про корупцію" в кадровій роботі виконавчих органів;
 • Про порядок підготовки та організацію контролю за виконанням окремих доручень керівника, протокольних рішень колегій та нарад;
 • Організаційні питання діяльності органів виконавчої влади з виконання вимог Закону України "Про вибори народних депутатів України".

        Серед лекційних та практичних занять навчання зазначеної категорії слухачів значну зацікавленість викликала лекція технічного радника при Головному управлінні державної служби України Анн Азам-Прадей, яка у своїй доповіді проаналізувала досвід розвитку державної служби та системи підготовки державних службовців у Франції.
        В період навчання було проведено виїзний практичний семінар з вивчення позитивного досвіду роботи Білгород-Дністровської міської ради, Білгород-Дністровської райдержадміністрації, Білгород-Дністровської районної ради.
        6 червня 2007 року в м. Білгород-Дністровський учасники виїзного семінару ознайомились з основними етапами організації роботи щодо взаємодії місцевих органів виконавчої влади та самоврядування по вирішенню питань соціально-економічного розвитку міста, району, про роботу місцевих органів по збереженню нерухомих об'єктів культурної спадщини, про роботу керівників підприємств , суб'єктів підприємницької діяльності по добору кадрів та утворенню нових робочих місць на виробництві.
        В роботі виїзного семінару взяв участь директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Іжа Микола Михайлович, який поінформував слухачів Центру підвищення кваліфікації кадрів про деякі питання модернізації системи професійного навчання працівників органів місцевої влади.
        За результатами навчання слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації за професійною програмою та компакт-диски з рекомендованими методичними матеріалами.

Фотоматеріали.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©