Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Участь у науково-практичній конференції за міжнародною участю

        30 травня 2008 року представники (викладачі та слухачі) нашого інституту відвідали науково-практичну конференцію за міжнародною участю "Новітні тенденції розвитку демократичного врядування: світовий та український досвід", що відбулася в Національній академії державного управління при Президентові України. У роботі конференції брали участь представники усіх регіональних інститутів. Делегацію ОРІДУ очолив особисто директор інституту Микола Іжа. Ми, слухачі факультету державного управління, змогли взяти участь у конференції завдяки підтримці керівництва регіонального інституту та деканату факультету.
        Відкрив конференцію перший віце-президент НАДУ Олексій Оболенський. Пленарне засідання вів віце-президент НАДУ Сергій Сьомін. На ньому з доповідями виступили Ієн Боуг, посол, голова Представництва Європейської комісії в Україні та Білорусі; Роберт Собех, радник директора Крайової школи публічної адміністрації у Варшаві; Василь Куйбіда, міністр регіонального розвитку та будівництва України; Віталій Тронь, професор кафедри інформатизації державного управління НАДУ.
        Нашим інститутом були належним чином представлені як теоретичні, так і практичні аспекти впровадження демократичного врядування в Україні.
        Як в самій академії, так і в регіональних інститутах учасники відео-конференції "Регіональний розвиток та управління" з великою увагою заслухали виступ доктора наук з державного управління, професора, завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування Петра Надолішнього "Демократичне врядування: модель для України і проблеми її формування та впровадження".
        На секції "Управління регіональним розвитком" нашою слухачкою Ольгою Кравець була презентована робота "Управління соціальними проектами на регіональному рівні у контексті демократичного врядування" виконана спільно з кандидатом технічних наук, головою Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області Валерієм Томчуком під керівництвом доктора наук з державного управління, професора кафедри філософських та соціально-політичних наук Наталії Драгомирецької.
        Також для участі в обговоренні на секції "Управління регіональним розвитком" представлені роботи слухачів Інни Васильєвої "Залучення громадян в процесі демократичного врядування через ЗМІ" та Євгенії Брущенко "Фандрейзинг як технологія розвитку демократичного врядування". У повідомленні співголови Координаційної ради з питань інформатизації при Ананьївській районній державній адміністрації Одеської області, слухача ОРІДУ Ігоря Барановського проекти, реалізовані Координаційною радою, були розглянуті в контексті тематики конференції.
        Дуже приємно нам було зустріти на конференції колишнього декана нашого факультету, а нині докторанта Національної академії державного управління при Президентові України Миколу Миколайчука.
        Після закінчення конференції ми мали можливість поділитися з паном директором Миколою Іжею своїми враженнями від конференції, обговорити питання та плани на майбутнє. Приємно вразило нас те, що Микола Михайлович особисто представив нас, слухачів Одеського регіонального інституту державного управління, віце-президенту Національної академії державного управління при Президентові України Анатолію Чемерису, від якого ми також отримали в свою адресу слова підтримки у навчанні та наших починаннях.

        Хочемо ще раз висловити слова подяки Миколі Михайловичу та деканату факультету державного управління за підтримку, сприяння та розуміння.

        Слухачі факультету державного управління ОРІДУ:
        Ігор Барановський, група законотворчої та нормотворчої діяльності;
        Інна Васильєва, група регіонального управління;
        Євгенія Брущенко, група державного регулювання економіки та підприємництва;
        Ольга Кравець, група соціальної та гуманітарної політики.


Фотоматеріали.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©