Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

АРХІВ НОВИН

2009

2013     2012(2)     2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006

     Інформація про проведення Дня факультету менеджменту

     17 грудня 2009 року колектив інституту на виконання розпорядження комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.12.2009 р. № 16 та телефонограми з управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації від 17.12.2009 р. № 01-05/2172, взяв участь у прибиранні прилеглої території від снігових заметів для забезпечення стабільної роботи інституту.
     11 грудня 2009 року в актовій залі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

     В п'ятницю, 11 грудня 2009 року відбулась зустріч слухачів денної та заочної форм навчання спеціальності "Управління проектами" зі спеціалістами Регіонального фонду підтримки підприємництва в Одеській області та була проведена презентація інформаційного порталу фонду.
     Слухачам був представлен проект РФПП Openbusiness - Інтернет ресурс, який дозволяє підприємцям різних рівнів та видів діяльності створювати свій власний сайт безкоштовно.

ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
4 грудня 2009 року в Інституті відбулися загальні збори аспірантів та докторантів першого року підготовки, наукових керівників та завідувачів кафедр.
3 грудня 2009 року відбулася презентація слухачки ІІ курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Скоропад Олени за результатами її стажування в Інституті державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина) в період з 10 жовтня по 1 листопада 2009 року
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ ТА ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ
26 листопада 2009 року в актовій залі ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбулись загальні збори самоврядування студентів та слухачів факультету менеджменту
26 листопада 2009 року на факультеті державного управління проведено загальні збори слухачів другого курсу заочної форми навчання
25 листопада 2009 року було проведено загальні збори студентів та слухачів денної форми навчання факультету менеджменту, які мешкають у гуртожитку. В роботі зборів приймали участь: директор інституту, заступник директора з ЕГР та розвитку, головний спеціаліст-юрисконсульт, начальник бібліотечного відділу, завідувач сектору організаційної та виховної роботи, завідувач гуртожитку, декан факультету менеджменту, студенти та слухачі денної форми навчання факультету менеджменту та інші особі, які опікуються питаннями виховної роботи.
24 листопада 2009 року на факультеті державного управління проведено загальні збори слухачів денної форми навчання, які мешкають у гуртожитку
До уваги слухачів, студентів , аспірантів та докторантів ОРІДУ НАДУ при Президентові України!
(наказ від 20.11.2009 № 128 "Про поновлення навчального процесу в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України")
Результати прийому до аспірантури та докторантури у 2009 році
ВІТАННЯ З ДНЕМ СТУДЕНТА!
12 листопада 2009 року в інституті відбулася презентація навчального посібника "Державне управління: основи теорії, історія і практика" авторів В.Д. Бакуменка, П.І. Надолішнього, М.М. Іжі, Г.І. Арабаджи

   12 листопада 2009 року в Інституті відбулося засідання Науково-експертної ради, на якому пройшла презентація результатів науково-дослідних робіт, що виконувалися у 2009 році в межах комплексного наукового проекту "Державне управління місцевого самоврядування" НАДУ при Президентові України.
   Наукові керівники та відповідальні виконавці науково-дослідних робіт ознайомили присутніх із актуальністю досліджень, основними науковими результатами та практичним впровадженням результатів, отриманих на даному етапі виконання НДР.

10 ЛИСТОПАДА - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МОЛОДІ
9 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ
В період з 10 жовтня по 1 листопада 2009 року слухачка ІІ курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Скоропад Олена Василівна разом з двома слухачами ЛРІДУ НАДУ при Президентові України проходила стажування в Інституті державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина).
30 жовтня 2009 року в Інституті відбулася підсумкова науково-практична конференція за міжнародною участю "Стратегія регіонального розвитку: формування та механізми реалізації".
В період з 29 по 31 жовтня 2009 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з офіційним візитом відвідала делегація Орловської регіональної академії державної служби (ОРАДС, м. Орел, Російська Федерація) у складі: професор Овчіннікова О.П., проректор з науково-дослідної роботи та додаткової освіти; Кугель В.В., проректор з економіко-господарчої та соціальної роботи; Омєлін В.Є., директор видавництва.
28 жовтня 2009 року було проведено тематичну зустріч у форматі відеоконференцзв'язку з регіональними інститутами Національної академії за участю пана Аке Петерсона, Представника Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва в Україні на тему "Діяльність Ради Європи в Україні: план дій Ради Європи для України 2008 - 2011 рр.".
22-24 жовтня 2009 року відбувся візит до ОРІДУ представників Коледжу державного управління ім. Станіслава Сташица в м. Бялісток (WSAP) та Підляшського центру Фонду Розвитку Місцевої Демократії (Республіка Польща) в рамках спільного проекту "Відкритість в системі місцевого самоврядування Польщі" Програми Польська Допомога 2009 за фінансовою підтримкою Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.
У підсумковій науково-практичній конференції за міжнародною участю "Стратегія регіонального розвитку: формування та механізми реалізації", яка пройде в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) 30 жовтня 2009 року, візьмуть участь делегації навчальних закладів - партнерів Інституту з Російської Федерації.
Відзначення 20 річчя прийняття Закону УРСР (28 жовтня 1989р.) про державний статус української мови
Участь представників Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України у міжнародній конференції "Німеччина - Україна: політика та управління в демократичній державі"
День українського козацтва святкують у світлий день Покрови Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою.
Делегація із 15 представників Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) на чолі із директором Інституту Іжею Миколою Михайловичем перебуває у м. Росток (Німеччина) з метою участі у міжнародній конференції "Німеччина - Україна: політика та управління в демократичній державі", яка проходить на базі Університету м. Росток в період з 01 по 11 жовтня 2009 року. До складу делегації входять: професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування С.Є. Саханенко, доцент кафедри європейської інтеграції Н.М. Колісниченко, а також аспіранти та слухачі факультету державного управління ОРІДУ.
7 жовтня 2009 року пройшла щорічна методично-практична конференція слухачів факультету державного управління за підсумками стажування в органах публічної влади

     6 жовтня 2009 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулася презентація Програми стипендій ім. Едмунда С. Маскі. Презентацію проводив директор відділу освітніх програм Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів "IREX" п. Джозеф Віктор Беднарек. На захід було запрошено студентів старших курсів спеціальності "Менеджмент організацій", слухачів спеціальностей "Державне управління" та "Управління проектами", а також аспірантів, які володіють англійською мовою.
     Пан Беднарек надав інформацію про можливості навчання для громадян України за стипендіальною програмою в університетах США, розповів про вимоги до учасників, критерії відбору та перспективи отримання ступеню магістра за кордоном.

День першокурсника

   Вельмишановні і дорогі колеги!
   Колектив Інституту вітає Вас з Всеукраїнським днем бібліотек! Ваша самовіддана праця сприяє підвищенню освітнього рівня людей, залучає до пізнання культурних та духовних надбань поколінь. Нехай і надалі високий професіоналізм, компетентність, людяність і відкритість ваших сердець сприяє доступу до джерела знань, сучасної інформації, розуміння краси та творчих досягнень людства. Бажаємо доброго здоров'я, щедрої долі, благополуччя, нових ідей та подальших успіхів у вашій благородній справі!

28 вересня 2009 року для слухачів спеціальності управління проектами було проведено лекцію на тему "Сучасні стандарти менеджменту організацій". Заняття провів Кабаков Юрій Борисович, член міжнародної гільдії професіоналів якості, аудитор з менеджменту якості, заступник директора Центру систем якості "ПРИРІСТ-СИСТЕМА" Української асоціації якості.
25 вересня 2009 року в рамках Всеукраїнських Рішельєвських громадських слухань на тему: "Політико-правове забезпечення державної служби та служби в органах місцевого самоврядування" в актовій залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося засідання секції "Політико-правові, науково-методичні та інституційні аспекти підвищення кваліфікації кадрів органів публічної влади".
22 вересня 2009 року відбулися загальні збори слухачів 3 курсу першого потоку заочної форми навчання факультету державного управління з адміністрацією інституту. У зустрічі брали участь: перший заступник директора Ахламов А.Г., декан факультету державного управління Попов М.П., начальник навчально-методичного відділу Фурман С.К., начальник бібліотечного відділу Палащенко І.О., начальник відділу прийому Левицький А.О., завідувачі кафедр.

22 червня 2009 року відбулося засідання Науково-експертної ради, на якому були захищені звіти про виконання бюджетних наукових досліджень в Інституті за IIІ квартал 2009 року.

Загальні збори трудового колективу інституту
Круглий стіл відповідно до Указу Президента України В. Ющенко "Про винесення на всенародне обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України"
16 вересня 2009 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулось засідання Науково-методичної ради( НМР).
Круглий стіл з нагоди 20-ї річниці створення Народного Руху України за перебудову
Загальні збори слухачів денної форми навчання факультету державного управління.
Круглий стіл з нагоди 70-ї річниці початку Другої світової війни.

15 вересня 2009 року відбулось засідання приймальної комісії для проведення прийому до аспірантури ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Приймальна комісія на чолі з директором Інституту Іжою М.М. обговорювали питання щодо організації прийому до аспірантури, обсяги прийому за формами підготовки у галузі науки "Державне управління", форми проведення конкурсу та критерії проведення конкурсного відбору. Було встановлено, що конкурс вступників до аспірантури проводиться в цілому по Національній академії державного управління при Президентові України. Також на засіданні приймальної комісії було вирішено питання про склад апеляційної комісії, секретаріату приймальної комісії та розподіл обов'язків осіб, які залучаються до організації та проведення прийому до аспірантури ОРІДУ НАДУ при Президентові України у 2009 році.

З 11 по 13 вересня 2009 р. Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України приймав гостей. Наш інститут відвідали слухачі ІІ курсу денного факультету магістерської підготовки Харківського регіонального інституту державного управління.
Центром підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на виконання пункту 19 плану - графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної ради від 5 травня 2009 року №185/2009-ОР "Про організацію навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області у 2009 році" 10 вересня 2009 року в приміщенні Балтської районної ради проведено одноденний виїзний семінар за темою: "Актуальні питання державного управління".
День фізичної культури і спорту в Україні святкується щороку в другу суботу вересня відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1994 року №340/94 "Про День фізкультури і спорту". Заходи, що відбуваються під час цього свята, завжди яскраві, їх проведення сприяє пропаганді здорового способу життя, фізичної культури та спорту.
9 вересня 2009 року на кафедрі державного управління і місцевого самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшов захист звітів про стажування слухачів денної форми навчання.
КАДРОВІ ЗМІНИ В ІНСТИТУТІ
7 вересня 2009 р. розпочалася установча сесія першого курсу заочної форми навчання факультету державного управління.
З 31 серпня по 5 вересня 2009 року делегація слухачів факультету державного управління та аспірантів інституту перебувала з навчальним візитом в м. Білосток Підляського воєводства (Польща) в рамках реалізації проекту "Прозора Польща"
Урочисті збори з нагоди початку нового навчального року

      30 червня 2009 року на засіданні Науково-експертної ради Інституту заслухали наукового керівника та інших виконавців про результати виконання НДР "Розробка комплексного експертно-аналітичного висновку щодо проекту нормативно-правового акту "Статут територіальної громади міста Одеси", що виконувалася на замовлення Одеської міської ради.
      Директор Інституту Іжа М.М., професор Якубовський О.П. та інші члени ради позитивно оцінили результати досліджень, внесли пропозиції щодо їх покращення та відзначили як перспективний напрямок наукової співпраці з органами місцевого самоврядування Півдня України.
      Науково-експертна рада схвалила звіт про виконання НДР та рекомендувала їх продовжити.

      В Центрі ПКК в період з 22 по 26 червня 2009 року проведено тематичний короткотерміновий семінар для керівників, заступників керівників структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, Верховної Ради і міністерств АР Крим, органів публічної влади м. Севастополь за темою "Правова та інституційна система Європейського Союзу"

      7 липня 2009 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) було проведено одноденну конференцію "Україна-НАТО". Організатори заходу - Європейський центр досліджень проблем безпеки ім. Джорджа Маршалла, Одеський філіал Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД).

      Центром підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на виконання пунктів 14, 16, 17 плану - графіка підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної ради від 5 травня 2009 року №185/2009-ОР "Про організацію навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області у 2009 році" в період з 17 по 18 червня 2009 року для посадових осіб органів місцевого самоврядування і державних службовців проведено три виїзні короткотермінові семінари в Ізмаїльському, Ренійському та Кілійському районах.

      27 червня 2009 року відбулася урочиста церемонія з нагоди випуску спеціалістів та бакалаврів спеціальності "Менеджмент організацій"

      ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ -ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

     ВІТАЄМО АБІТУРІЄНТІВ З ПОЧАТКОМ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ ТА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

     В Центрі ПКК в період з 15 по 19 червня 2009 року проведено тематичний короткотерміновий семінар для керівників, заступників керівників структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, Верховної Ради і міністерств АР Крим, органів публічної влади м. Севастополь за темою "Політика та відносини Україна - Євросоюз. Міжрегіональна та транскордонна співпраця"

     18 червня 2009 року відбулося засідання Науково-експертної ради, на якому були захищені звіти про виконання бюджетних наукових досліджень в Інституті за II квартал 2009 року, а також розглянуто підсумки дисертаційного дослідження докторантки останнього року підготовки Приходченко Л.Л.

     16 червня 2009 року відбулось розширене засідання кафедри державного управління і місцевого самоврядування з попереднього розгляду дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління "Ресурсна модель регіонального управління: технологія та механізми" докторанта третього року навчання кафедри державного управління і місцевого самоврядування Безверхнюк Тетяни Миколаївни, науковий консультант Пойченко А.М. д.політ.н., професор, професор кафедри європейської інтеграції ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

     12 червня 2009 року науковці, аспіранти та здобувачі наукового ступеню ОРІДУ взяли участь у обговоренні проекту "Стратегія захисту прав і представлення інтересів органів місцевого самоврядування". Організаторами цього заходу виступило Одеське регіональне відділення Асоціації міст України і громад.
     У ході обговорення були презентовані наукові наробки Інституту у сфері місцевого самоврядування.

     В період з 9 по 12 червня 2009 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з офіційним візитом відвідав ректор Волгоградської академії державної служби (ВАДС) (м. Волгоград, Російська Федерація), професор І.О. Тюменцев.

     В рамках виконання бюджетної НДР за темою: "Модернізація професійного навчання державних службовців як пріоритетний напрямок професіоналізації державної служби: регіональний аспект" 10 червня 2009 року в ОРІДУ відбувся "круглий стіл" "Професіоналізація державної служби в умовах демократичного врядування: регіональний аспект". В ході роботи "круглого столу" було обговорено проблеми професіоналізації державної служби в Одеській області, презентовано науково-методичну розробку щодо експертно-аналітичного супроводження діяльності місцевих держадміністрацій Півдня України та вироблено пропозиції щодо модернізації професійного навчання державних службовців.

     5 червня 2009 року відбулось розширене засідання кафедри державного управління і місцевого самоврядування, з попереднього розгляду дисертаційного дослідження "Механізми реалізації функцій центральних органів виконавчої влади на територіальному рівні" аспіранта третього року навчання з відривом від виробництва Максимюк Інни Іванівни, науковий керівник д.держ.упр., доцент Саханенко С.Є.

     В період з 4 по 7 червня 2009 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії держаного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебував професор кафедри національної та міжнародної економічної політики Німецького університету адміністративних наук м. Шпейєр (НУАН) пан Андреас Кнорр.

      3 червня 2009 року відбулось засідання "круглого столу" з питань обговорення змін до Основного Закону - Конституції України, внесених Президентом України

      29 травня відбулася науково практична конференція "Економічні та фінансові процеси в регіоні в умовах прогнозної невизначеності"

      В Центрі ПКК в період з 25 по 29 травня 2009 року проведено навчання осіб, які зараховані до кадрового резерву на посади ІV категорії за програмою семінару "Організаційно-правові механізми державного управління на місцевому рівні"

      Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України N 153 від 15 лютого 2002 р. (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України N 902 від 11 липня 2007р.) "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги", а також розпорядженням Кабінету Міністрів України від N 798-р від 4 червня 2008 р. "Про схвалення Концепції Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки", 25-27 травня цього року на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України був проведений навчальний тренінг з питань державно-приватного партнерства (ДПП), організований за ініціативою проекту Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID) "Державно-приватне партнерство: тренінги для України".

      В інституті триває підготовка слухачів денної форми навчання факультету державного управління для проходження стажування

      21-23 травня 2009 року відбувся візит до Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

      В Центрі ПКК в період з 18 по 22 травня 2009 року проведено навчання осіб, які зараховані до кадрового резерву на посади ІV категорії за програмою семінару "Організаційно-правовий механізми державного управління на місцевому рівні"

           До уваги науковців Інституту.
     До 15 червня 2009 року в Одеському регіональному інституті державного управління проводиться моніторинг результатів досліджень ІІ-го кварталу за комплексним науковим проектом "Державне управління та місцеве самоврядування". Його підсумки будуть оприлюднені на засіданні Науково-експертної ради у кінці червня.

      22 травня 2009 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) делегації Фонду Ганса Зайделя (Німеччина) у складі професора Ганса-Пітера Нідермайєра, професора Ричарда Бруннера, а також декану факультету іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка п. Олександра Білоуса.

      22 травня 2009 року пройшов теоретико-методологічний семінар для аспірантів, на якому відбулася презентація результатів дисертаційних досліджень аспірантів третього року навчання кафедри філософських та соціально-політичних наук:
  Латишевої В.В.;
  Зелінської Н.С.

ЩОДО ПІДСУМКІВ РОБОТИ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

ДЕНЬ СЛОВ'ЯНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА КУЛЬТУРИ

Виїзд представників інституту до Миколаївської області.

14 травня 2009 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) відбувся інформаційний семінар "Європейський досвід залучення коштів міжнародної допомоги в контексті регіонального розвитку".

Спортивне свято, присвячене 64-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

  ВІТАЄМО З ДНЕМ НАУКИ

15 травня 2009 року відбулося розширене засідання Науково-експертної ради присвячене Дню науки, на якому були розглянуті питання про заходи щодо відзначення цього професійного свята, про стан підготовки до підсумкової науково-практичної конференції, а також про підсумки дисертаційних досліджень докторанток Колісниченко Н.М. і Мамонтової Е.В.

На виконання п. 5 плану заходів до Дня Науки, затвердженого наказом директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України від 07.04.2009 р. № 45 13 травня було проведено конкурс "Як би я був главою держави" серед слухачів факультету державного управління.

13 квітня 2009 року пройшов теоретико-методологічний семінар для аспірантів, на якому відбулася презентація результатів дисертаційних досліджень аспірантів третього року навчання кафедри державного управління і місцевого самоврядування:
Доскаленко Катерини Сергіївни;
Штирьова Олександра Миколайовича.

Урочисті заходи з нагоди 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

7 травня 2009 року відбувся візит 15 представників ОРІДУ до офісу Центрального штабу Місії Європейського Союзу з надання прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) у відповідь на запрошення Голови Місії ЕС пана Ференца Банфі. З боку Центрального офісу EUBAM у зустрічі взяли участь начальник консультативно-слідчого відділу Місії пан Йохан Фаленгер та представник PR офісу пані Ліва Біссініеце.

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ ТА ПРАЦІ

30 квітня 2009 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України делегації експертів Баварського дому в Одесі.

Виїзд представників інституту до Автономної Республіки Крим.

28 квітні в рамках благодійної акції "Почуйте всі" був проведений круглий стіл з питань благодійності. Слухачами факультету Державного управління і студентами факультету Менеджменту обговорювались проблеми дітей з обмеженими можливостями в цілому і зокрема з вадами зору і слуху, дітей-сиріт, ВІЛ-інфікованих. Висвітлювався досвід Польщі і Німеччині з цих питань.

Виїзд представників інституту до м. Вінниця.

23 квітня 2009 року група слухачів, аспірантів та викладачів Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України взяла участь у заходах, які були організовані в рамках Днів Республіки Польща в Україні.

23 квітня 2009р. в інституті відбулася міжвузівська студентська науково-практична конференція "Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології".

На виконання п. 5 плану заходів до Дня Науки, затвердженого наказом директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України від 07.04.2009 р. №45 13 травня будуть проведені Оксфордські дебати серед слухачів факультету державного управління на тему "Якщо б я був главою держави".

У період з 13 по 17 квітня 2009 року відбулося підвищення кваліфікації спеціалістів відділів містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрацій Одеської області за програмою тематичного короткотермінового семінару "Регіональна політика у сфері містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства".

Всесвітній день книги і авторського права.

На виконання п.9 плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій у 2009 році, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 25 березня 2009 року №157/А-2009 "Про організацію підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій у 2009 році" 15 квітня 2009 року в приміщенні Красноокнянської райдержадміністрації відбувся виїзний одноденний тематичний семінар "Актуальні проблеми державного управління" для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Красноокнянського району.

  13 квітня 2009 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління делегації Посольства Франції в Україні на чолі з Надзвичайним і повноважним послом Франції в Україні п. Жаком Фором. До складу делегації входили координатор діяльності Альянс Франсез в Україні п. Олів'є Ортіз та директор Альянс Франсез в Одесі п. Фаб'єн Нейра.

  11 квітня 2009 року відбувся День відкритих дверей

  На виконання рішень Вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України щодо покращення виховної роботи серед слухачів та з метою налагодження тісної співпраці слухацьких рад регіональних інститутів, в інституті з 30 березня по 01 квітня 2009 року перебувала делегація слухачів Дніпропетровського регіонального інституту.

  Вийшло друком видання збірника наукових праць "Актуальні проблеми державного управління". Вип. 4(36).

В Центрі підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій V-VII категорій посад Одеської області у 2009 році, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 25 березня 2009 року №157/А-2009 р. "Про організацію підвищення кваліфікації кадрів органів виконавчої влади у 2009 році" за березня 2009 року в аудиторії 103 відбулося відкриття семінару за професійною програмою "Абетка демократичного врядування" для державних службовців районних державних адміністрацій Одеської області, стаж роботи яких менше 1 року.

На виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій V-VII категорії посад Одеської області на 2009 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 25 березня 2009 року №157/А-2009р. "Про організацію підвищення кваліфікації кадрів органів виконавчої влади у 2009 році" 30 березня 2009 року в аудиторії №106 відкрився семінар за програмою спецкурсу "Ділова українська мова" для державних службовців структурних підрозділів Одеської облдержадміністрації.

  ВІТАЄМО

30 березня 2009 року відбувся музичний шоу-конкурс "Міс та Містер ОРІДУ НАДУ при Президентові України 2009"

27 березня 2009 року відбулося засідання Науково-експертної ради, на якому були розглянуті питання звітності про виконання заходів з наукової діяльності в Інституті та плану видання у I кварталі 2009 року, а також про підсумки дисертаційних досліджень докторантки Безверхнюк Т.М щодо ресурсної моделі регіонального управління.

26 березня 2009 року - зустріч колективу інституту з одеським письменником В.Р. Файтельберг-Бланком
Робочий візит менеджера проекту "Тренінгові програми для підготовки державних службовців України (V-VII категорій посад) з питань європейської інтеграції"
19 березня 2009 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) Почесного Консула Латвійської Республіки в Одесі пані Алексєнко Олени Лоренсівни.
В період з 3 по 15 березня 2009 року група слухачів І курсу факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії держаного управління при Президентові України взяла участь у навчальній подорожі в рамках програми "Групові поїздки до Німеччини" Німецької служби академічних обмінів DAAD.
З 10 березня 2009 року на підставі рекомендації Навчально-методичної ради інституту від 12 лютого 2008 року почала роботу школа педагогічної майстерності "Сучасні освітні технології".
11 березня 2009 року відбулася зустріч колективу інституту з головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Гриценком А.С. та першим заступником голови зазначеного Комітету Гриневецьким С.Р.
До 195-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка
Конкурс на кращу магістерську роботу в галузі науки "Державне управління" за 2009 рік
28 лютого 2009 року відбулися урочисті збори
27 лютого 2009 року відбувся випуск магістрів за спеціальностями в галузі знань "Державне управління"
27 лютого - День утворення Одеської області
27 лютого 1932 року була утворена Одеська область. До цієї дати Головне управління статистики в Одеськії області підготувало статистичний буклет "Одещина: До дня утворення області". З буклетом можна ознайомитися в читальній залі (кімн. 114).
26 лютого 2009 року в Головному управлінні статистики в Одеській області відбувся круглий стіл за темою "Презентація статистичних видань". Від Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України прийняли участь доцент кафедри економічної та фінансової політики Л.О.Куранда, начальник бібліотечного відділу І.О.Палащенко.
25.02.09 з 12-00 до 13-00 відбулася зустріч студентів 3 курсу денної форми навчання факультету "Менеджмент" з директором Лондонської школи англійської мови паном Марком Мейлером, який виступив з розповіддю про англійські звичаї та традиції, а також відповів на запитання студентів. Спілкування англійською мовою було корисним для студентів, які з задоволенням слухали та розмовляли з представником Великої Британії.
Згідно плану заходів щодо висвітлення та популяризації державотворчої діяльності Степана Бандери в інституті у лютому місяці було оформлено тематичну підбірку матеріалів про діяльність Степана Бандери та проведено тематичну виставку "Степан Бандера - лицар ідеї та чину".
Випускники денної та вечірньо-заочної форм навчання склали державні екзамени та захистили магістерські роботи
Робочий візит проректора з економіки та міжнародних зв'язків Північно-Кавказької академії державної служби (м. Ростов-на-Дону, Російська Федерація) професора В.М. Некрасова
Робочий візит професора Інституту Політичних та адміністративних наук Університету м. Росток (Німеччина) пана Фридхельма Мейєра цу Натрупа.
День Святого Валентина
Візит радника Баварського дому в Одесі п. Карла Вальтера.
Випускники заочної та заочно-дистанційної форм навчання захистили магістерські роботи
Випускники заочної та заочно-дистанційної форм навчання склали державні екзамени
Засідання наукового семінару кафедри економічної та фінансової політики
Почали роботу державні екзаменаційні комісії
Засідання Науково-експертної ради
Заходи щодо висвітлення та популяризації державотворчої діяльності Степана Бандери
21-23 та 29 січня 2009 року відбулися зустрічі слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності "державне управління" з відповідальними особами органів державної влади регіонів Півдня України щодо працевлаштування
22 січня 2009 року було відзначено День Соборності України
22 січня 2009 року було відзначено День Соборності України
Робочий візит професора кафедри національної та міжнародної економічної політики Університету адміністративних наук м. Шпейєр (Німеччина) пана Андреаса Кнорра
Лекція Президента Комісії державної служби Канади пані Марії Баррадос у форматі відеоконференції
Iнтернет-опитування працівників, аспірантів, докторантів, слухачів та студентів за темою: "Імідж Національної академії у професійному середовищі"
22 січня 2009 року відбулась зустріч з професором п. Андреасом Кнорром (Німеччина)
21 січня 2009 року відбулось засідання Науково-методичної ради
В Інституті 15.01.2009 року проведено анкетування викладачів, аспірантів, докторантів щодо вивчення очікувань та задоволеності споживачів послуги Головдержслужби за методикою процесу "Видання та поширення "Вісника державної служби України"
Підготовка державних службовців за новою спеціальністю "Публічне адміністрування"
Вийшло друком видання
24 грудня 2008 року відбулась Науково-методична рада
22 січня 2009 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України було відзначено День Соборності України


2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©