Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

АРХІВ НОВИН

2010

2013     2012(2)     2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006

     29 грудня 2010 року о 14.00 відбулось зібрання колективу Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, присвячене новорічним святам.
     22 та 23 грудня 2010 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України спільно з центрами зайнятості м. Теплодар та Великомихайлівського та Фрунзівського районів Одеської області провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл
     20 грудня 2010 року на виконання доручення Президента України "Щодо забезпечення проведення дня Святого Миколая за ініціативою Президента України всеукраїнської акції "З відкритим серцем до кожної дитини" та з нагоди дня Святого Миколая відбувся виїзд слухачів, студентів та працівників інституту до Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Саратського району Одеської області.
     17 грудня 2010 року декан факультету державного управління Попов М.П. прийняв участь у семінарі-нараді для лідерів студентського самоврядування та представників молодіжних громадських організацій, який було проведено на виконання доручення голови Одеської обласної державної адміністрації Матвійчука М.Е. управлінням у справах сім'ї та молоді.
     21 грудня 2010 р. відбулася міжнародна конференція "Залучення зовнішніх ресурсів для сталого розвитку Одеської області. Підсумки 2010 р. та план дій на 2011 р.". Організатори конференції - ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Головне управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської ОДА.
     18 грудня 2010 року працівники економіко-господарського відділу та слухачі інституту взяли активну участь у прибиранні прилеглої території від снігу з метою забезпечення стабільної роботи інституту.
     14 грудня 2010 року в ОРІДУ відбулися круглі столи в рамках навчально-наукового семінару "Програма економічних реформ. Розвиток людського потенціалу. Державна регіональна політика".
     14 грудня в читальній залі інституту співробітниками бібліотечного відділу було проведено "День кафедри" для кафедри європейської інтеграції
     15 грудня 2010 року в рамках навчально-наукового семінару "Програма економічних реформ. Розвиток людського потенціалу. Державна регіональна політика" в Інституті відбувся тренінг "Технології проектного менеджменту в регіональному управлінні програмами і проектами".
     10 грудня 2010 року працівниками бібліотечного відділу було проведено лекцію для аспірантів 1 курсу денної форми навчання.
     9 грудня 2010 року відбулося засідання науково-експертної ради
     3 грудня 2010 року в Інституті відбулися відбулися організаційні збори докторантів та аспірантів, зарахованих у 2010 році.
     3 грудня 2010 року на факультеті менеджменту відбулися організаційні збори щодо участі студентів та слухачів інституту в обласному благодійному марафоні "Допоможи дітям України"
     1 та 2 грудня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебував експерт проекту Твіннінг "Підтримка розвитку та вдосконалення системи підготовки державних службовців" п. Стефан Леа.
Прийняття Присяги державними службовцями
2-3 листопада 2010 року професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України доктор наук з державного управління Л.Л. Приходченко взяла участь у щорічній міжнародній науково-практичний конференції "Традиції та інновації в державному та муніципальному управлінні: цінності та цілі", яка проходила на базі Брянського філіалу Орловської регіональної академії державної служби (Російська Федерація).
Проведення засідання приймальної комісії з питань зарахування до аспірантури Інституту у 2010 році
В рамках співробітництва Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів з Вищою школою державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина) слухачка ІІ курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Притова Марина проходила стажування на базі німецького навчального закладу в період з 9 жовтня по 31 жовтня 2010 року.
День української писемності та мови
В період з 3 по 4 листопада 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебував експерт проекту Твіннінг "Підтримка розвитку та вдосконалення системи підготовки державних службовців" п. Жак Сковрон.
5 листопада 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись святкові заходи з нагоди 10-ої річниці утворення факультету державного управління.
4 листопада 2010 р. кафедра регіональної політики та публічного адміністрування провела науково-методологічний семінар на тему: "Публічне адміністрування: понятійний аналіз".
4 листопада (в читальній залі бібліотеки) співробітниками бібліотечного відділу було проведено "День кафедри" для кафедри економічної та фінансової політики.
Директор інституту Іжа М.М. зустрівся із старостами академічних груп 2 курсу (І потоку) заочної та 2 курсу заочно-дистанційної форм навчання факультету державного управління
2 листопада 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся ІІ тур ІІІ обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації Одеської області
28-29 жовтня у Шведському інституті м. Стокгольм, Швеція пройшов щорічний контактний семінар "Innovative ICT - Networking in the Baltic Sea Region ". Інформацію надано учасником семінару доцентом кафедри інформаційних технологій та систем управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Логвіновим В.Г.
29 жовтня 2010 року Інститут відвідав герой України, академік Національної академії наук України, доктор географічних наук, професор, ректор національного Таврійського університету ім. В.І. Вернадського Багров М.В.
29 жовтня у читальній залі та в приміщенні залу електронних носіїв інституту відбувся практичний семінар для слухачів 3 курсу заочної форми навчання спеціальності "Управління проектами".
28 жовтня 2010 року в інституті проведено святкування свята "Halloween"
28 жовтня 2010 р. бібліотечним відділом та відділом міжнародних зв'язків для зустрічі зі студентами факультету менеджменту була запрошена стажер, студентка університету Кемніц (Німеччина) Ізабель Оттінгер, яка провела лекцію-презентацію на тему "Відносини України - ЄС на сучасному етапі".
27 жовтня 2010 р. професорсько-викладацький склад, аспіранти і слухачі Інституту на чолі з директором М.М.Іжею взяли участь у науково-методологічному семінарі "Місце та роль професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в державній кадровій політиці", який відбувся в режимі відеоконференцзв'язку
26 жовтня 2010 року в режимі відеоконференцзв'язку між Національною академією державного управління при Президентові України (НАДУ) та її регіональними інститутами було проведено "круглий стіл" в рамках ІІ компоненту проекту Твіннінг "Головні установи країн-членів ЄС системи підготовки державних службовців".
В період з 18 по 22 жовтня 2010 року 2 представника Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України взяли участь в методичному семінарі з питань професійного навчання.
21 жовтня 2010 року понад слухачі та студенти інституту відвідали Одеський академічний російський драматичний театр
17 жовтня 2010 року для студентів 1-5 курсів факультету менеджменту спеціально запрошеними тренерами, представниками студентського самоврядування при Одеській міській раді Георгієм Балдуком і Костянтином Кравцом був проведений тренінг по темі "Студентське самоврядування". Разом з ведучими студенти вивчали основи самоврядування, обігравали різні ситуації і шукали шляхи їх вирішення, вчилися презентувати свої проекти.
З нагоди Дня українського козацтва 14 жовтня 2010 року у приміщенні читальної зали інституту відбувся круглий стіл
13 жовтня 2010 р. директор інституту Іжа М.М. зустрівся із старостами та представниками академічних груп 3 курсу (ІІ потоку) заочної форми навчання факультету державного управління з питань організації навчального процесу в інституті, умов проживання в гуртожитку та інш.
13 жовтня 2010 року в режимі відеоконференцзв'язку між Національною академією державного управління при Президентові України (НАДУ) та її регіональними інститутами було проведено тематичну зустріч з директором Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) п. Джоном Лехицьким.
12 жовтня 2010 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) старшого економіста Представництва Світового Банку в Україні, Білорусі та Молдові п. Руслана Піонтківського.
6-8 жовтня 2010 р., у місті Ялта відбулася щорічна науково-практична конференція "Наука і влада: теоретико-методологічні та практичні аспекти посилення впливу держави у сфері управління".
7 жовтня 2010 року відбулись загальні збори самоврядування студентів та слухачів факультету менеджменту
Відбулась щорічна методично-практична конференція слухачів факультету державного управління за результатами стажування в органах публічної влади.
6 жовтня 2010 року відбувся квест "Перша миля" серед студентів першого курсу факультету менеджменту
З 27 вересня по 2 жовтня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) проходив ІІ етап німецько-українського міжнародного семінару "Демократія та верховенство права як передумова для успішної європейської інтеграції", який проводився спільно з Інститутом політичних та адміністративних наук Університету м. Росток (ФРН). Для участі в семінарі до м. Одеса прибула делегація із 8 представників німецького навчального закладу на чолі з професором Фрідхельмом Мейєром цу Натрупом. З українського боку в заході взяли участь представники професорсько-викладацького складу, аспіранти, слухачі факультету державного управління.
10 листопада 2010 року народний депутат України Сергій Рафаїлович Гриневецький виступив перед професорсько-викладацьким складом, працівниками, аспірантами та слухачами ОРІДУ НАДУ при Президентові України із лекцією на тему: "Сучасні вимоги щодо підготовки спеціалістів у системі державного управління".
29-30 вересня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) з візитом перебував пан Ніколя Тензер, експерт проекту Твіннінг "Підтримка удосконалення підготовки державних службовців в Україні".
30 вересня в приміщені залу відео конференцій (аудиторія 409) відбулася зустріч студентів 1 курсу денної форми навчання факультету менеджменту з начальником управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Пігарєвим Ю. Б. в рамках проекту "Подорож у часі", присвяченому 15-річчю інституту.
28 вересня 2010 року в режимі відеоконференцзв'язку з Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами було проведено круглий стіл на тему: "Професійне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування: зарубіжний та вітчизняний досвід".
      27 вересня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) розпочав роботу німецько-український міжнародний семінар "Демократія та верховенство права як передумова для успішної європейської інтеграції", який проводиться спільно з Інститутом політичних та адміністративних наук Університету м. Росток (ФРН).
      23 вересня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулася підсумкова науково-практична конференція за міжнародною участю "Сучасна регіональна політика: формування, реалізація та розвиток публічної служби", присвячена 15-тій річниці створення Інституту.
      21-22 вересня 2010 року Одеський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідав експерт проекту Твіннінг п. Вітольд Мікуловський.
      З 8 по 14 вересня 2010 року завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України В.Г.Логвінов приймав участь у ХХ Міжнародному Економічному Форумі та ІУ Форумі Регіонів у південно-східному польському містечку Криниця-Здруй.
      16 вересня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) відбулась робоча зустріч керівництва закладу з делегацією Посольства Франції в Україні на чолі з Надзвичайним і повноважним послом Франції в Україні п. Жаком Фором.
      14, 15 та 16 вересня 2010 року з нагоди Дня українського кіно студенти інституту відвідали Одеську кіностудію
      15 вересня 2010 року відбулася презентація за результатами семестрового навчання на базі Університету технологій, підприємництва та дизайну м. Вісмар (Німеччина) студентів факультету менеджменту ОРІДУ (випуск 2010 року) Ганни Нагорної та Марії Щербакової, яке проходило в період з 01 березня по 30 червня 2010 року.
      14 вересня 2010 року відбулася презентація за результатами участі делегації Інституту у німецько-українському семінарі "Демократія та верховенство права як передумова для успішної європейської інтеграції", який проходив на базі Університету м. Росток (Німеччина), в період з 17 по 23 травня 2010 року.
"На виконання вимог Указу Президента України від 12 серпня 2010 року № 806 "Про першочергові заходи щодо вдосконалення формування та реалізації державної кадрової політики" 8 вересня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведена організована Центром підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Херсонським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відеоконференція з обговорення проекту Стратегії державної кадрової політики.
      6 вересня 2010 р. в інституті пройшли загальні збори слухачів 1 курсу заочної форми навчання факультету державного управління з нагоди початку 2010 - 2011 н.р.
      Відбулися загальні збори слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління

  Урочисті збори з нагоди початку нового навчального року

      Інформація про атестацію аспірантів, докторантів, здобувачів наукового ступеня
      В рамках співпраці Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) та Німецького університету адміністративних наук м. Шпейєр (ФРН) аспірантки денної форми навчання кафедри європейської інтеграції ОРІДУ Любов Корчагіна та Інна Горобець в період з 1 липня по 30 серпня 2010 року мали можливість проводити індивідуальне наукове дослідження на базі німецького навчального закладу.

  ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

     28 серпня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей щодо прийому до аспірантури та докторантури.
      В рамках співпраці Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) та Інституту публічного управління та фінансів м. Людвігсбург (федеральна земля Баден-Вюртемберг, ФРН) начальник редакційно-видавничого відділу ОРІДУ О.І. Чебан пройшов місячне стажування на базі німецького навчального закладу.
      Вітання з національним святом - Днем незалежності України!
      24 серпня - День Незалежності України
      Інститут оголошує ІІ тур набору слухачів на спеціальності в галузі знань "Державне управління" за державним контрактом з Головдержслужбою України (держзамовлення) та за договором
      5 серпня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулося обговорення проекту Податкового кодексу України у форматі "круглого столу".
      29 липня 2010 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з робочим візитом відвідали виконавчий директор Фонду "Східна Європа" п. Віктор Лях
     Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України запрошує випускників шкіл, а також тих, хто знову готовий до навчання, отримати сучасну якісну освіту у сфері інвестиційного менеджменту, економічної безпеки, управління проектами та не тільки.
      7 - 8 липня 2010 року заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів Давтян С.Г. і декан факультету державного управління Попов М.П. приймали участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі "Гендерна політика в системі підвищення кваліфікації державних службовців", який було проведено на базі Головного управління державної служби України.
      30 червня 2010 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску спеціалістів та бакалаврів денної форми навчання та бакалаврів заочної форми навчання зі спеціальності "Менеджмент організацій".
      24 червня 2010 року відбулося засідання Науково-експертної ради інституту.
      Директор інституту М.М. Іжа взяв участь у ІІ Міжнародній конференції "Залучення міжнародної технічної допомоги як складова сталого розвитку Одеської області" та у засіданні "круглого столу" щодо обговорення програми економічних реформ Президента України Януковича Віктора Федоровича "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава"
      23 червня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл з громадського обговорення проекту Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентосп-роможна економіка, ефективна держава".
      23 червня 2010 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбулася ІІ Міжнародна конференція "Залучення міжнародної технічної допомоги як складова сталого розвитку Одеської області". Ця конференція проведена Головним управлінням зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації спільно з Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України за ініціативи кафедри європейської інтеграції. Учасників конференції привітали Варавва Л.А., заступник Голови Одеської облдержадміністрації та Іжа М.М., директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
      22 червня 2010 року директор інституту Микола Михайлович Іжа провів зустріч зі слухачами першого курсу денної форми навчання з питань проведення стажування в органах виконавчої влади, інших державних органах та органах місцевого самоврядування в липні-серпні 2010 р.
      11 червня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі кафедри державного управління і місцевого самоврядування відбулася I Міжнародна наукова Інтернет-конференція аспірантів та докторантів з державного управління "ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ: ІСТОРІЯ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ, ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ" присвячена 15-річчю Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
      11 червня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України в рамках виконання НДР на тему: "Розроблення моделі управління сталим регіональним розвитком на засадах демократичного врядування" відбувся науково-практичний семінар "РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВПРОВАДЖЕННЯ".
      10 червня 2010 року проведено круглий стіл на тему "Перспективи та можливості використання технології управління проектами в публічній сфері"
      10.06.2010 року Інститут спільно з Головним управлінням зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської облдержадміністрації провів семінар-презентацію "Програма ділових консультацій".
      Інформатизація органів влади Одеської області і навчальний процес Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України
      3 червня в Одеському регіональному інституті державного управління відбулися звітно-виборчі збори первинної профспілкової організації працівників навчального закладу.
Директор інституту Іжа М.М.:
     ДО ДНЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА

СПОРТИВНЕ СВЯТО, ПРИСВЯЧЕНЕ 65-Й РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ
Урочисті заходи з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
Виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до Автономної Республіки Крим та м.Севастополь
У рамках тренінгу "Абетка демократичного врядування" для посадових осіб, стаж роботи яких у виконавчих органах Одеської міської ради менше одного року, 29 квітня 2010 року, відбулася міжнародна відео конференція "Патріотизм як основа слов'янського народу"
     29 квітня 2010 року в читальної залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся "круглий стіл" присвячений 65 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
     28 квітня 2010 року пройшов заключний теоретико-методологічний семінар для аспірантів, на якому відбулася презентація результатів дисертаційних досліджень аспірантів третього року навчання кафедри європейської інтеграції, кафедри права і законотворчого процесу та кафедри менеджменту організацій.
     27 квітня 2010 року відбувся День відкритих дверей
      2 і 3 червня 2010 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до м. Херсон. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Херсонської області до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
     28 травня 2010 р. в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась ювілейна 10 наукова конференція "Економічні та фінансові процеси в умовах прогнозної невизначеності: регіональний аспект".
     27 травня 2010 року заступник директора ОРІДУ з наукової роботи С.А. Попов брав участь у VІІІ Міжнародному науковому форумі "Державна влада і місцеве самоврядування у Росії: історія і сучасність", що відбувся у Північно-Західній академії державної служби (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація).
     26 травня 2010 року в режимі відеоконференцзв'язку між Національною академією державного управління при Президентові України (НАДУ) та її регіональними інститутами було проведено тематичну зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні п. Лі Тернером.
      В період з 17 по 23 травня 2010 року делегація із 11 представників Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) на чолі з першим заступником директора А.Г. Ахламовим, брала участь у німецько-українському міжнародному семінарі "Демократія та верховенство права як передумова для успішної європейської інтеграції", який проходив на базі Університету м. Росток (ФРН).
      З 20 по 22 травня 2010 року у нашому інституті з візитом перебували слухачі та студенти Львівського регіонального інституту державного управління на чолі з заступником декана І.Б. Киянкою та викладачем кафедри управління персоналом та державної служби С.Г. Шевченком.
     21 травня 2010 року відбулася презентація видавництва ОРІДУ НАДУ при Президентові України, яка була присвячена Дню працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження.
     20 травня 2010 року заступник директора з наукової роботи Попов С.А., працівники редакційно-видавничого та бібліотечного відділів взяли участь у XI Всеукраїнській виставці-форумі "Українська книга на Одещині".
      20 травня 2010 року було проведено конкурс "Якби я був главою держави" серед слухачів факультету державного управління. Конкурс традиційно проводиться щорічно у рамках заходів до Дня науки.
     Продовжуючи традицію святкування Дня Європи 18 травня 2010 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України було проведено інформаційно-просвітницький захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування "Знайомство з Європою", організований кафедрою європейської інтеграції .
     11 представників Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) на чолі з першим заступником директора Ахламовим А.Г., в період з 17 по 23 травня 2010 року, перебувають у м. Росток (Німеччина) з метою участі у німецько-українському семінарі "Демократія та верховенство права як передумова для успішної європейської інтеграції".
     Виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Миколаїв
     17 травня відбувся науково-практичний семінар до Всесвітнього дня інформаційного суспільства.

     14 травня 2010 року кафедрою українських та іноземних мов у читальному залі ОРІДУ НАДУ було проведено захід, присвячений поезії на іноземних мовах. У заході прийняли участь слухачі спеціальності " Державне управління", студенти спеціальності " Менеджмент" та всі бажаючі.
     Прозвучало більш, ніж 20 поезій видатних класичних та сучасних авторів на англійській, французькій, німецькій мовах та їх переклад на українську літературну мову. Учасники заходу виконували пісні на англійській мові. Всі виконавці та слухачі були дуже задоволені

     День Європи в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України.
     Виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Вінниця
СПОРТИВНЕ СВЯТО, ПРИСВЯЧЕНЕ 65-Й РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ
Урочисті заходи з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
Виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до Автономної Республіки Крим та м.Севастополь
У рамках тренінгу "Абетка демократичного врядування" для посадових осіб, стаж роботи яких у виконавчих органах Одеської міської ради менше одного року, 29 квітня 2010 року, відбулася міжнародна відео конференція "Патріотизм як основа слов'янського народу"
     29 квітня 2010 року в читальної залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся "круглий стіл" присвячений 65 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
     28 квітня 2010 року пройшов заключний теоретико-методологічний семінар для аспірантів, на якому відбулася презентація результатів дисертаційних досліджень аспірантів третього року навчання кафедри європейської інтеграції, кафедри права і законотворчого процесу та кафедри менеджменту організацій.
     27 квітня 2010 року відбувся День відкритих дверей
     ДО ДНЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА

     26 квітня 2010 року на апаратній нараді директор інституту повідомив про призначення Єфанова А.М. на посаду завідувача сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом
     Всеукраїнський день благоустрою
     23 квітня 2010 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч-презентація на тему "Навчальні програми, стажування, академічні обміни у США для України" для слухачів, аспірантів, докторантів, викладачів та державних службовців НАДУ та її регіональних інститутів.
     22 квітня 2010 року в інституті пройшла ХІ щорічна міжрегіональна студентська науково - практична конференція "Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології" присвячена 15 річчю ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
     22 квітня 2010 року начальник управління персоналом Левицький А.О. взяв участь у профорієнтаційній зустрічі з кращими випускниками шкіл та викладацьким активом Ізмаїльського району Одеської області, що відбулася в рамках масової акції "Державній службі - молодість"
      21 квітня 2010 року група студентів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідала Музей Південного оперативного командування.
     17 квітня 2010 року відбувся День відкритих дверей
     16 квітня 2010 року було проведено відеоконференцію на тему "Антикорупційне законодавство в Україні та США як засіб забезпечення прозорості у публічному секторі".

     Виїзд слухачів та студентів інституту до Михайлівської школи-інтернату

     Директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Микола Іжа відповів на запитання глядачів у прямому ефірі передачі "Панорама області" на Одеському державному телебаченні.

          ПРИВІТАННЯ З 66-Ю РІЧНИЦЕЮ ВИЗВОЛЕННЯ М. ОДЕСА
     8 квітня 2010 року відбулася зустріч студентів та слухачів інституту з генерал-майором Павлом Васильовичем Каратаєм

     Інформація щодо конкурсу краси

     В рамках співпраці Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів з Вищою школою державного управління поліції та права м. Гюстров (Німеччина) випускниця факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України п. Олена Скоропад пройшла другий етап стажування на базі німецького навчального закладу.

     31.03.2010 року в системі Національної академії відбувся віртуальний науково-методичний семінар "Понятійно-категоріальний апарат публічного управління". Від Одеського регіонального інституту державного управління за тематикою семінару виступив професор Надолішний П.І. з доповіддю на тему: "Понятійно-категоріальний апарат і його роль у розвитку теорії і практики публічного управління".

          29-30 березня 2010 року на запрошення керівництва Академії управління при Президентові Республіки Білорусь (АУпПРБ) директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) М.М. Іжа брав участь у зустрічі ректорів академій та інститутів державного управління та державної служби країн ЄврАзЕС.

     25 березня 2010 року відбулося засідання науково-експертної ради, на якому обговорювались результати виконання науково-дослідних робіт за I квартал 2010 року. На підставі доповідей наукових керівників НДР науково-експертна рада ухвалила затвердити звіти.
     Заступник директора з наукової роботи С.А. Попов ознайомив членів ради з проектом плану заходів щодо підготовки до Дня науки.

          25 березня 2010 року відбулася зустріч директора Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України М.М. Іжи з відмінниками навчання факультету менеджменту
     24 березня 2010 року пройшов теоретико-методологічний семінар для аспірантів, на якому відбулася презентація результатів дисертаційних досліджень аспірантів третього року навчання кафедри європейської інтеграції і кафедри економічної та фінансової політики

     23 березня 2010 року було проведено засідання конкурсної комісії з метою відбору слухачів на стажування в центральні органи державної влади. До складу комісії увійшли перший заступник директора, декан факультету державного управління, тьютори, представники слухацького самоврядування. Було розглянуто 13 заяв та відібрано на стажування у центральні органи влади 9 слухачів.

     17 березня відбулась відеоконференція за участю Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (Україна) та
Орловською регіональною академією державної служби ( Російська Федерація) на тему : "Особливості бюджетного процесу в Україні та в Росії".
     11 березня 2010 року відбувся телеміст між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Представництвом Світового банку реконструкції та розвитку в Україні, Білорусі та Молдові за темою: "Україна - 2010. Шляхи та стратегія виходу з кризи".
     Відповідно до "Програми теоретико-методологічних семінарів для аспірантів ОРІДУ НАДУ при Президентові України", затвердженої директором Інституту М.М. Іжею 16 лютого 2010 року, 10 березня 2010 року в аудиторії № 213 проходив теоретико-методологічний семінар для аспірантів третього року денної форми навчання кафедри філософських та соціально-політичних наук. На семінарі аспіранти останнього року навчання презентували результати дисертаційних досліджень. Семінар організовувався з метою надання аспірантам методичної, організаційної та практичної допомоги під час підготовки дисертації до публічного захисту. До участі у семінарі були запрошені провідні фахівці в галузі науки "Державне управління".

     29-30 березня 2010 року на запрошення керівництва Академії управління при Президентові Республіки Білорусь (АУпПРБ) директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України М.М. Іжа бере участь в зустрічі ректорів академій і інститутів державного управління і державної служби країн ЕврАзЕС. Захід проводиться на базі АУпПРБ в м. Мінськ за підтримки Адміністрації Президента Республіки Білорусь. В рамках зустрічі заплановано підписання Статуту Євразійської Асоціації національних академій і інститутів державного управління і державної служби, а також проведення Міжнародного діалогу "Управлінська освіта як відповідь сучасним викликам".

     Результати Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу
     Про відзначення Шевченківських днів в ОРІДУ НАДУ при Президентові України колективом інституту
     Святкування Міжнародного жіночого дня колективом інституту
     Профорієнтаційна робота серед школярів Тарутинського та Татарбунарського районів Одеської області
     3 березня 2010 року начальник відділу міжнародних зв'язків ОРІДУ НАДУ при Президентові України А.П. Маєв, а також слухачі факультету державного управління, які вивчають французьку мову Н. Данькіна, Ю. Шпичка, С. Куртєв відвідали конференцію на тему "Що таке Сенат Франції?", яка проходила на базі Альянс Франсез в Одесі (вул. Садова 3).
     3 березня 2010 року на базі Міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 2 Приморського району м. Одеси (вул. Колонтаєвська, 52) відбулася Презентація Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України (ОРІДУ) для учнів випускних класів. Від ОРІДУ в презентації взяли участь начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв, декан факультету менеджменту О.І. Воронов, професор кафедри менеджменту організацій С.А. Яромич.
     Шевченківські дні
     1 березня 2010 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) отримав Міжнародні сертифікати IQNet та DQS, що підтверджують успішне впровадження і використання в інституті системи управління якістю відповідно до вимог стандарту ISO 9001: 2008.
     27 лютого 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів зі спеціальності "Управління проектами" та спеціалістів заочної форми навчання зі спеціальності "Менеджмент організацій"
     26 лютого 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління"
     В період з 23 по 26 лютого 2010 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) експерта проекту Твіннінг п. Вітольда Мікуловського.
     24 лютого 2010 року студенти та слухачі інституту відвідали фотодокументальну виставку "Одеській області - 78"
     Святкування Дня захисника Вітчизни колективом інституту
     Відповідно до графіків навчального процесу з 19 по 24 лютого 2010 року відбулася державна атестація випускників денної та вечірньої форм навчання
     19 лютого 2010 року у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону відбулася зустріч військових медиків з представниками кафедри управління охороною здоров'я та валеології Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України
     18 лютого 2010 року о 12.00 відбулася зустріч керівництва інституту з начальниками відділів освіти районів м. Одеси та Одеської області щодо проведення профорієнтаційної роботи
     16 лютого 2010 року в аудиторії 212 ОРІДУ НАДУ при Президентові України було проведено співбесіду зі слухачами та аспірантами Інституту - кандидатами на участь у німецько-українському семінарі "Демократія та верховенство права як передумова для успішної європейської інтеграції". Семінар буде проведено в період з 17 по 23 травня цього року на базі Інституту політичних та адміністративних наук Університету м. Росток (Німеччина) за фінансуванням (DAAD).
     5 лютого 2010р. почала свою роботу ДЕК затверджена наказом директора академії від 21 грудня 2009 р. № 144, в рамках якої відбувся комплексний державний екзамен та захист дипломних робіт з програми підготовки спеціалістів за напрямом 0502 - "Менеджмент" у студентів 7 курсу заочної форми навчання, спеціальності 7.050201 "Менеджмент організації". 16 студентів в останій раз складали свої іспити.

     11 лютого 2010 року відбулося засідання Вченої ради ОРІДУ НАДУ при Президентові України, на якому були затверджені теми дисертаційних досліджень докторантів, аспірантів та здобувачів наукового ступеню кандидата наук, які вступили до докторантури і аспірантури в листопаді 2009 року.

     ДО УВАГИ
в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України змінилися номери телефонів

     УВАГА!
Змінилися реквізити оплати за навчання:
ОРІДУ НАДУ при Президентові України МФО 828011 р/р 31251272210003 ГУДКУ в Одеській області код ЄДРПО 23213365
за навчання П.І.Б. факультет курс семестрбез ПДВ

     7 лютого 2010 року персоналом Інституту забезпечено функціонування виборчої дільниці № 75 виборчого округу № 137, що була розташована у приміщенні Інституту
     Відповідно до графіків навчального процесу у січні-лютому 2010 року відбулася державна атестація випускників заочної та заочно-дистанційної форм навчання. Склад ДЕК затверджено наказом директора інституту від 21.12.2009 р. № 144, головами комісій призначені керівники органів державної влади та місцевого самоврядування Одеської області.
     2 лютого 2010 року працівники та слухачі інституту на чолі з директором Миколою Михайловичем Іжею, заступниками директора та керівниками структурних підрозділів взяли активну участь у прибиранні прилеглої території від снігу з метою забезпечення стабільної роботи інституту. Силами колективу розчищено центральну алею та підходи до інституту, майданчик перед гуртожитком та подвір'я. Завдяки ініціативній роботі з розчищення снігу оперативно забезпечено зручне та безпечне пересування громадян міста біля навчального корпусу та гуртожитку інституту.
     29 січня 2010 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідав постійний представник проекту Твіннінг "Підтримка розвитку та удосконалення системи підготовки державних службовців в Україні" п. Юг Фанту. П. Фанту зустрівся з директором Інституту М.М. Іжею, І заступником директора А.Г. Ахламовим, заступником директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальником ЦПКК С.Г. Давтяном.

     29 січня 2010 року слухачі інституту взяли участь у заходах з нагоди Дня пам'яті Героїв Крут

     29 січня 2010 року відбулося планове засідання Науково-експертної ради ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
     На засіданні обговорювалися зміни у Положенні та персональному складі Науково-експерної ради, план роботи на 2010 рік. Голова ради С.А.Попов поінформував присутніх про тематику бюджетних науково-дослідних робіт в Інституті. Члени ради прийняли активну участь в обговоренні тематики дисертаційних досліджень аспірантів І року навчання.
     26-27 січня 2010 року відбулися зустрічі слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління" з відповідальними особами органів державної влади регіонів Півдня України щодо працевлаштування

     22 січня 2010 року з нагоди Дня Соборності України вперше відбулася інтернет-екскурсія до Національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця" (м. Батурин)

     Щодо підсумків роботи Школи педагогічної майстерності

     Привітання вихованців Михайлівської школи-інтернату Саратського району з Новим роком та Різдвом Христовим2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©