Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

АРХІВ НОВИН

2011

2013     2012(2)     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006

28 грудня 2011 року викладачі кафедри філософських та соціально-політичних наук ОРІДУ з метою ознайомлення з діяльністю та вивчення управлінського досвіду відвідали підрозділи Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.


   12 січня 2012 року о 13.30 у 312 аудиторії відбулося засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.
   Результатом роботи Науково-експертної ради було затвердження планів наукової діяльності Інституту та роботи НЕР на 2012 рік, а також обговорено тематику дисертаційних досліджень аспірантів, докторантів та здобувачів вступу 2011 року.

10 січня 2012 року відбувся науково-методологічний семінар для аспірантів, на якому була представлена презентація результатів дисертаційних досліджень аспірантів другого року навчання кафедри державного управління та місцевого самоврядування, кафедри економічної та фінансової політики, кафедри управління проектами та кафедри менеджменту організацій

27 грудня 2011 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшов конценрт з нагоди святкування Нового 2012 року.

27 грудня 2011 року відбулася зустріч викладачів кафедри економічної та фінансової політики нашого інституту з д.фіз.-мат.н., професором А. Яцко який працює в Політехнічному інституті міста Кашелін (Польща). Зустріч проведена в рамках робочого візиту професора до ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

Перший заступник директора інституту А.Г.Ахламов зустрівся зі слухачами 1 курсу 2 потоку заочної форми навчання факультету державного управління

26 грудня 2011 року відбувся науково-методологічний семінар для аспірантів.

В період з 11 по 18 грудня 2011 року слухачі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) Усарова Юлія, Шабля Тетяна (спеціальність "Публічне адміністрування") та Лепехіна Катерина (спеціальність "Управління проектами") брали участь у зимовій школі "Молодь проти корупції", яка проводилася Місією Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) у місті Кишинів (Республіка Молдова).

20 грудня 2011 року кращі студенти Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали Одеську обласну раду для ознайомлення з роботою органів місцевого самоврядування.

17 грудня 2011 року представники інституту Свірін М.Г. та Діденко Т.К. взяли участь у зборах учасників молодіжної ініціативи Суворовського р-ну м. Одеси для проведення профорієнтаційної роботи

В період з 14 по 16 грудня 2011 року перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України професор А.Г. Ахламов та начальник бібліотечного відділу В.О. Макарова перебували з офіційним візитом у Північно-Західному інституті Російської академії народного господарства і державної служби (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація). Метою візиту була участь у святкуванні двадцятиріччя з дня заснування російського навчального закладу.

16 грудня 2011 року директор інституту Іжа М.М. зустрівся із слухачами 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління спеціальності "Публічне адміністрування".

15 грудня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась відеоконференція з Міністерством соціальної політики України на тему "Пріоритети соціальної політики у 2012 році".

15 грудня 2011 року працівниками бібліотечного відділу було проведено черговий захід "Бібліотека-слухачу" для слухачів 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління. Співробітники бібліотечного відділу розповіли про роботу бібліотеки, ознайомили з бібліотечними каталогами та картотеками, надали практичну допомогу слухачам щодо користування бібліотечними ресурсами. Особливу увагу було звернено на можливості пошуку за допомогою електронної бібліотечно-пошукової системи "Ірбіс".

15 грудня о 13.30 (в читальній залі бібліотеки) співробітниками бібліотечного відділу було проведено захід "Бібліотека - викладачу" для викладачів права і законотворчого процесу. Метою якого було: інформування науково-педагогічного складу кафедри щодо забезпечення навчальних дисциплін наявною літературою та електронними ресурсами; проведення виставки навчально-методичної літератури згідно з напрямом кафедри; надання інформації щодо використання бібліотечної інформаційно-пошукової системи "Ірбіс".

14 грудня 2011 року до Дня святого Миколая відбувся виїзд слухачів, студентів та працівників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України до Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку Саратського району Одеської області.

14 грудня 2011 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбулась презентація на тему "Традиції туризму в Німеччині", яку проводила стажер з ФРН Вєра Іліч. На презентацію, що була організована відділом міжнародних зв'язків інституту, були запрошені слухачі факультету державного управління, які володіють англійською мовою.

Директор інституту Іжа М.М. зустрівся зі слухачами 1 курсу 1 потоку заочної форми навчання факультету державного управління

14-16 грудня 2011 р. у читальній залі інституту відбудеться виставка нових надходжень навчально-методичної літератури. На виставці представлена література з різних напрямків: енциклопедії( державного управління в 8т, історія державної служби в 6т.), словники, кодекси, монографії, навчальні посібники з права, економіки, політики, соціології, управління проектами тощо.

13 грудня 2011 року працівниками бібліотечного відділу було проведено черговий захід "Бібліотека-слухачу" для слухачів 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління. Провідні бібліотекарі Кушко Надія Іванівна, Бурлак Олена Олександрівна та провідний фахівець Горбулінська Людмила Михайлівна розповіли про роботу бібліотеки, ознайомили з бібліотечними каталогами та картотеками, надали практичну допомогу слухачам щодо користування бібліотечними ресурсами. Особливу увагу було звернено на можливості пошуку за допомогою електронної бібліотечно-пошукової системи "Ірбіс".

9 - 10 грудня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбувся навчальний семінар з питань нового антикорупційного законодавства

8 грудня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) на базі кафедри філософських та соціально-політичних наук було проведено круглий стіл за темою: "Пріоритети та завдання регіональної кадрової політики у контексті розвитку публічної служби".

7 грудня 2011 року слухачі та студенти інституту відвідали Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного

7-8 грудня 2011 року в Інституті на засіданні Науково-експертної ради відбувалися презентації результатів науково-дослідних робіт комплексного наукового проекту "Державне управління та місцеве самоврядування" за результатами 2011 року.

7 грудня - День місцевого самоврядування

06 грудня 2011 року представники інституту взяли участь у профорієнтаційному заході, організованому районним центром зайнятості за участю випускників шкіл м. Роздільна Одеської області.

20 - річниця з дня створення Збройних Сил України

1 грудня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) на базі кафедри регіональної політики та публічного адміністрування пройшов теоретико-практичний семінар "Державна політика в сфері регіонального розвитку".

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

29-30 листопада 2011 року відбувся черговий наглядовий аудит відповідності системи управління якістю інституту вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

20-а річниця Всеукраїнського референдуму

30 листопада 2011 року народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Рафаїлович Гриневецький виступив перед професорсько-викладацьким складом, працівниками, аспірантами та слухачами ОРІДУ НАДУ при Президентові України із лекцією на тему: "Комплексний та системний підхід до забезпечення національної безпеки".

"Центром підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - Центр ПКК) в період з 01 по 30 листопада 2011 року вперше проведено семінар з підвищення кваліфікації державних службовців за заочно - дистанційною формою за планом тематичного короткотермінового семінару "Державно-приватне партнерство як форма взаємодії влади і бізнесу"

29 листопада 2011 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь в урочистому відкритті Генерального консульства Китайської Народної Республіки в Одесі.

Прийняття присяги державного службовця

25 листопада 2011 року представники інституту взяли участь у профорієнтаційних заходах, що проводились у Білгород-Дністровському районі Одеської області

26 листопада - День пам'яті жертв голодомору

18 листопада 2011 року представники інституту взяли участь у профорієнтаційному заході, організованому районним центром зайнятості за участю випускників шкіл Іванівського району Одеської області.

17 листопада 2011 року, в День студента, понад 80 слухачів та студентів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного.

17 листопада слухачі та студенти Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відзначили Міжнародний День студента

10 листопада 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись святкові заходи з нагоди 12-ої річниці утворення факультету менеджменту.

Вийшли друком матеріали підсумкової науково-практичної конференції за міжнародною участю "Сучасна регіональна політика: освіта, наука, практика". 28 жовтня 2011 року. У 2-х томах. - Одеса: ОРІДУ НАДУ, 2011.

1 листопада 2011 року на факультеті менеджменту за ініціативою завідуючої кафедри Управління проектами Безверхнюк Т.М. було проведено "День проектного менеджменту". В заході прийняли участь перший та другий курс спеціальності "Управління проектами", - було утворено дві змішані команди з слухачів для проведення гри "Крокодил".

"У лабораторії професора Шварценгольда" - таку назву мала тематична вечірка з нагоди святкування Хелоуіну, яке відбулось в приміщенні їдальні навчального корпусу нашого інституту. Важливо відмітити, що проведення цього заходу стало доброю традицією факультету менеджменту, адже він проводиться втретє.

20 вересня зусиллями 22 групи та на чолі зі старшими викладачами Діуцою І.В. та Масуновим Л.І., а також деканом факультету Вороновим О.І. відбувся суботник.

9 листопада - День української писемності та мови

07 листопада 2011 р. підписано угоду про співробітництво між інститутом та відділенням Національної служби посередництва та примирення в Одеській області.

4 листопада 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись святкові заходи з нагоди 11-ої річниці утворення факультету державного управління.

2 листопада 2011 року делегація із 7 представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) взяла участь у навчальному візиті на прикордонний пункт пропуску "Кучурган", що розташований на молдавсько-українському кордоні. Захід було організовано в рамках навчального курсу "Кордони Європи" для слухачів та студентів партнерських університетів Місії Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM).

В період з 17 по 22 жовтня 2011 року доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України А.С. Крупник взяв участь у тижневому тренінгу з демографічного прогнозування для інструкторів навчального курсу з економічно обґрунтованого планування розвитку територій. Тренінг проводився в м. Оттава (Канада) в рамках проекту "Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України" (проект РЕОП), який реалізується в Україні Конференційною радою Канади (КРК) за підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку.

В рамках співпраці Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів з Вищою школою державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина), слухачка ІІ курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Корнієнко Тетяна в період з 8 по 30 жовтня 2011 року разом зі слухачами ЛРІДУ НАДУ при Президентові України брала участь у міжнародній програмі на базі німецького учбового закладу.

   4 листопада 2011 року в актовій залі інституту о 12.00 розпочнеться святковий концерт з нагоди Дня факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України
   Запрошуємо випускників, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників державних, комунальних, приватних організацій та бажаючих вступати на наш факультет у 2012 році на святкування одинадцятої річниці факультету державного управління.

31 жовтня 2011 року представники інституту взяли участь у профорієнтаційному заході, організованому районним центром зайнятості за участю випускників шкіл с.м.т. Велика Михайлівка Одеської області.

1 листопада 2011 року в Інституті відбулось чергове засідання Науково-експертної де розглядалися презентацій про результати виконання бюджетних науково-дослідних робіт за дев'ять місяців 2011 року.

"У рамках тематичного короткотермінового семінару "Механізми реалізації державної кадрової політики" у Центрі ПКК 27 жовтня 2011 року було проведено "круглий стіл" "Реалізація державної кадрової політики (особливості формування кадрового резерву)" для начальників, заступників начальників, спеціалістів з питань кадрової роботи апаратів райдержадміністрацій, структурних підрозділів облдержадміністрації Одеської області

  27-30 жовтня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебувала делегація Північно-Західного Інституту Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові Російської Федерації (ПЗІ). До складу делегації входили заступник директора ПЗІ з наукової роботи Андрій Анатолійович Васецький та радник при апараті директора ПЗІ Анатолій Іванович Уткін.

  27-28 жовтня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебувала делегація Малопольської агенції регіонального розвитку (МАРР, м. Краків, Польща)

  28 жовтня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулася підсумкова науково-практична конференція за міжнародною участю "Сучасна регіональна політика: освіта, наука, практика".

28 жовтня весь український народ відзначає 67 річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників.

26 жовтня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяли участь у профорієнтаційному заході "Ярмарка кар'єри" організованому районним центром зайнятості за участю випускників шкіл Любашівського району Одеської області.

25 жовтня 2011 року для студентів інституту була проведена відкрита лекція, присвячена тижню Організації Об'єднаних Націй

20, 21 жовтня 2011 р. провідні бібліотекарі бібліотечного відділу Бурлак О.О., Кудрявцева О.В. взяли участь у Всеукраїнському семінарі "Бібліографічна діяльність бібліотек у новому інформаційному середовищі", який організовувався ОННБ ім. М.Горького.

20 жовтня 2011 року слухачі та студенти інституту відвідали Одеський академічний російський драматичний театр

19 жовтня 2011 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) було проведено лекцію "Інституції Європейського Союзу" в рамках навчального курсу "Кордони Європи" для слухачів та студентів партнерських університетів Місії Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM)

13 жовтня 2011 року заступник директора Інституту з наукової роботи С.А. Попов і начальник відділу підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів І.В. Нагорна взяли участь у науково-практичній конференції "Стан, проблеми та перспективи підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування: регіональний аспект"

14 жовтня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні д-р Ганс-Юрґен Гаймзьот, Почесний консул ФРН в Одесі Олександр Кіфак та офіційний представник Німецької служби академічних обмінів (DAAD) д-р Аннет Гайтнер.

5 жовтня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись загальні звітно-виборчі збори студентського (слухацького) самоврядування факультету менеджменту.

13 жовтня 2011 року напередодні святкування Дня українського козацтва відбулася зустріч студентів факультету менеджменту з полковником українського козацтва, отаманом Чорноморського Гайдамацького З'єднання Сергієм Борисовичем Гуцалюком

12 жовтня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) у режимі відеоконференцзв'язку взяв участь у науково-методологічному семінарі на тему: "Сучасна мовна підготовка у сфері державного управління: потреби і можливості", організатором якого виступила Національна академія державного управління при Президентові України (Національна академія).

11 жовтня 2011 року група науковців Інституту на чолі з заступником директора з наукової роботи С.А. Поповим та начальником відділу науково-педагогічних та наукових кадрів І.В. Нагорною взяла участь у науково-практичному семінарі "Актуальні проблеми та перспективи адміністративної реформи", який проводився на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

7 жовтня 2011 року відбулося засідання приймальної комісії з прийому до аспірантури ОРІДУ НАДУ при Президентові України у поточному році

Відбулась щорічна науково-практична конференція слухачів денної форми навчання факультету державного управління за підсумками проходження стажування в органах державної влади та органах місцевого самоврядування

4 жовтня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяли участь у профорієнтаційних заходах, організованих спільно з районним центром зайнятості за участю випускників шкіл м. Балта Одеської області

29 вересня 2011 року перший заступник директора Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України А.Г. Ахламов виступив з доповіддю на Дні апарату Комінтернівської райдержадміністрації Одеської області

З Днем працівників освіти!

В період з 19 по 25 вересня 2011 року делегація із 7 представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) взяла участь у білорусько-німецько-українському міжнародному семінарі "Політика та управління у сучасній державі", який проходив у м. Мінськ на базі Академії управління при Президентові Республіки Білорусь (АУпПРБ). До складу делегації входили: професор кафедри економічної і фінансової політики М.М. Миколайчук, начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв, а також слухачі ІІ курсу факультету державного управління.

26-27 вересня 2011 року в Інституті відбулось чергове засідання Науково-експертної ради, в якому прийняли участь 22 члена ради.

23-25 вересня 2011 року делегація слухачів другого курсу денної форми навчання факультету державного управління нашого інституту на чолі з деканом факультету М.П. Поповим відвідала Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Директор інституту М.М. Іжа взяв участь у зустрічі президента Національної академії державного управління при Президентові України з керівництвом, завідувачами кафедр та деканами ОРІДУ

22 вересня 2011 року в інституті проведено робочу нараду із завідувачами кафедр та деканами факультетів за участі президента Національної академії
Ю.В. Ковбасюка та директора інституту М.М. Іжи

21 вересня 2011 року в інституті відбулася нарада щодо шляхів модернізації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

16 вересня 2011 року за ініціативою активу слухацького самоврядування проведено вечір знайомств слухачів першого та другого курсів денної форми навчання факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

6 вересня 2011 року в інституті було проведено змагання для першокурсників "Перша миля - 2011"

10 вересня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей щодо прийому до аспірантури та докторантури.

Директор інституту Іжа М.М. провів зустріч зі слухачами І курсу заочної форми навчання спеціальності "Публічне адміністрування"

В рамках співпраці Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) та Університету технологій, підприємництва та дизайну м. Вісмар (федеральна земля Мекленбург-Передня Померанія, ФРН)

8 вересня 2011 року директор інституту Іжа М.М. провів розширене засідання Вченої ради інституту, на якому було розглянуто питання "Про підсумки роботи науково-педагогічного колективу у 2010 - 2011 навчальному році

6 жовтня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбудеться щорічна науково-практична конференція за підсумками стажування слухачів денної форми навчання факультету державного управління в органах державної влади та органах місцевого самоврядування

7 вересня 2011 року відбулося засідання приймальної комісії для проведення прийому до аспірантури Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України під головуванням директора М.М.Іжи.

5 вересня 2011 року в приміщенні актової зали перший заступник директора інституту А.Г. Ахламов провів урочисті збори зі слухачами першого курсу заочної форми навчання факультету державного управління

5-6 вересня 2011 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) проходив дводенний тренінг на тему "Підвищення якості відносин між органами державної влади і громадськістю".

В рамках співпраці Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) та Німецького університету адміністративних наук м. Шпайєр (ФРН) аспіранти денної форми навчання Мілена Пашкова та Світлана Савенкова в період з 2 липня по 31 серпня 2011 року мали можливість проводити індивідуальне наукове дослідження на базі німецького навчального закладу.

1 вересня 2011 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті заходи з нагоди початку нового 2011 - 2012 навчального року.

01 вересня 2011 року о 8.30 в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудуться урочисті збори з нагоди початку 2011-2012 навчального року.

У період з 31 липня по 8 серпня 2011 року слухач факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) Кулик Павло брав участь у літній школі "Молодь проти корупції", яка проводилися Місією Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) у місті Вадул луй Воде, (Республіка Молдова).

В рамках співробітництва Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) та Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) представники інституту взяли участь у комунікативних заходах, що проводились Місією влітку 2011 року.

30 липня 2011 року відбулися урочистості з нагоди прийняття Військової присяги студентами факультету підготовки офіцерів запасу Одеської військової академії.

30 червня - 2 липня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбувся семінар-нарада з удосконалення навчальних планів, програм та науково-методичного забезпечення навчального процесу підготовки магістрів управління проектами.

З 29 червня по 2 липня 2011 року в Інституті спільно з Північно-Західною академією державної служби Російської Федерації (м.Санкт-Петербург, далі - ПЗАДС) проводилася літня школа аспірантів "Сучасні тенденції публічного управління Росії та України".

29 червня 2011 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску спеціалістів та бакалаврів спеціальності "Менеджмент організацій" факультету менеджменту.

29 червня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) розпочалась робота літньої школи "Сучасні тенденції публічного управління Росії та України".

17 червня 2011 року група науковців Інституту на чолі з заступником директора з наукової роботи С.А. Поповим взяла участь у науково-практичному семінарі "Інноваційні аспекти реалізації Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-1014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", який проводився на базі Херсонського центру підвищення кваліфікації кадрів.

10 червня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) з візитом перебували Директор Проекту "Розбудова спроможності до економічно-обґрунтованого планування розвитку областей і міст України" (РЕОП) пан Пол Дарбі та Директор Проекту РЕОП в Україні пан Любомир Чорній.

3 червня 2011 р. в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулася ІІ Міжнародна наукова інтернет-конференція аспірантів та докторантів з державного управління: "Державне управління в Україні: історія державотворення, виклики та перспективи", яка була організована кафедрою державного управління і місцевого самоврядування. Робочими мовами конференція були англійська, українська та російська.

1-2 червня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з черговим робочим візитом відвідав експерт проекту Твіннінг Вітольд Мікуловський. Основною метою візиту було обговорення рекомендацій європейських експертів до проекту Звіту функціонального та SWOT-аналізу з метою подальшого вироблення стратегії покращення ефективності організації роботи Національної академії державного управління та її регіональних інститутів.

27 травня 2011 р. в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась 11 щорічна наукова конференція "Удосконалення механізмів реалізації функцій державного управління в умовах обмежених бюджетних ресурсів: регіональний рівень", що проводилася в межах наукової теми кафедри економічної та фінансової політики.

З 27 по 29 травня 2011 року у нашому інституті перебували делегації слухачів Харківського та Львівського регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Візит відбувся у рамках розвитку співпраці слухацьких рад та ознайомлення з кращим досвідом регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України.

26 травня 2011 року представник Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Нагорна І.В. брала участь у роботі ІХ міжнародного наукового форуму "Державна влада та місцеве самоврядування в Росії: історія та сучасність", який проходив на базі Північно-Західної академії державної служби (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація). На форумі розглядалися проблеми в сфері державного і муніципального управління та шляхи їх вирішення, а також обговорювалися питання становлення та розвитку інститута президентства в Росії.

26 травня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідав Перший секретар Посольства Ізраїлю в Україні, директор Ізраїльського культурного центру в Одесі Марк Довев.

26 травня 2011 року в рамках першої науково-практичної конференції-виставки за міжнародною участю "Технології дистанційної (електронної) освіти в сучасній державній кадровій політиці" відбулося засідання "круглого столу" в форматі відеоконференції.

Навчально-методичним відділом, вже вкотре, було організовано Школу педагогічної майстерності для викладачів інституту "Сучасні методики викладання та використання їх у навчальному процесі", яка діє на базі Інституту з 2009 року.

БІБЛІОТЕКА - ВИКЛАДАЧУ

24 травня 2011 року відбувся теоретико-методологічний семінар для докторантів і аспірантів Інституту "Державне управління: актуальні проблеми наукових досліджень", який провели провідні фахівці Інституту: професор кафедри філософських та соціально-політичних наук Овчаренко С.В. та доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Оганісян М.С.

23 травня 2011 року директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) М.М. Іжа підписав Меморандум про співробітництво між партнерськими закладами Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) щодо впровадження спільного навчального курсу "Кордони Європи".

19 травня 2011 року відбувся заключний тур конкурсу "Бізнес-планів 2010" Українско-Баварского Менеджмент Тренінг-центру

12 травня 2011 року в нічному клубі Палладіум відбувся конкурс краси "Студміс - 2011"

24 травня відзначається День слов'янської писемності та культури, а у церковному календарі - Кирила та Мефодія - апостолів, які принесли на слов'янські землі грамоту. День народження кирилиці почали відзначати і в Україні.

20 травня 2011 року за ініціативи кафедри державного управління та місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Одеського суспільного інституту соціальних технологій було проведено круглий стіл на тему: "Публічно-приватне партнерство: проблеми та перспективи розвитку".

З 16 по 20 травня 2011 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) проходив І етап німецько-білорусько-українського семінару "Політика і управління в сучасній державі".

14-15 травня 2011 року на спортивної базі СК "Черноморець" відбулись міжнародні змагання з міні-футболу, які були організовані європейською організацією EUBAM.

18 травня 2011 року о 14.00 на спортивному майданчику Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулося традиційне спортивне свято за участю слухачів і студентів, присвячене 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, організоване кафедрою управління охороною здоров'я та валеології.

У період з 8 по 14 травня 2011 року делегація Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) брала участь у навчальній програмі для студентів і викладачів ОРІДУ під назвою "Шлях до Європейського Союзу", яка проходила на базі Малопольської Агенції Регіонального Розвитку (MARR м. Краків, Польща).

Делегація слухачів та студентів у складі 14 осіб на чолі з деканом факультету менеджменту Вороновим О.І. та головою Ради студентського самоврядування факультету менеджменту Коваль І.С. відвідувала ЛРІДУ протягом 13-15 травня 2011 року

17 травня 2011 року в Інституті відбулася робота круглого столу "Перспективи розвитку міжмуніципального співробітництва".

Виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до Автономної Республіки Крим

11 травня 2011 року у актовому залі інституту відбувся круглий стіл присвячений щорічної акції "Серце до серця".

16 травня 2011 року в Інституті відбулася тематична зустріч зі слухачами І курсу факультету державного управління "Наукові досягнення в галузі науки "Державне управління".

З 12 по 13 травня на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України було проведено семінар-нараду з удосконалення навчальних планів, програм та науково-методичного забезпечення навчального процесу.

11 травня 2011 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Херсон

7 квітня 2011р. в м. Харків пройшов Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності "Банківська справа" у 2010-2011 навчальному році.

11 травня 2011 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) було проведено семінар на тему "Європейські цінності та правова держава - виклики для державної служби".

6 травня 2011 року відбулося чергове засідання приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Урочисті заходи з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

5 травня 2011 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Миколаїв

29 квітня 2011 року в Інституті відбувся семінар "Застосування механізму публічно-приватного партнерства (ППП) для підготовки та реалізації проектів місцевого розвитку".

Виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Вінниця

Директор інституту М.М. Іжа взяв участь у відеоконференції з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України

21 квітня 2011 року в інституті пройшла ХІІ щорічна міжрегіональна студентська науково - практична конференція "Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології".

22 квітня 2011 року в Інституті відбувся науково-практичний семінар за міжнародною участю "Залучення інвестицій як основний фактор сталого розвитку Одеської області".

20 квітня 2011 року в.о. директора інституту А.Г. Ахламов і декан факультету державного управління М.П. Попов провели семінар з керівниками стажування слухачів денної форми навчання факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

В період з 17 по 21 квітня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії держаного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебував професор кафедри національної та міжнародної економічної політики Німецького університету адміністративних наук м. Шпейєр (НУАН) д-р Андреас Кнорр.

19 квітня 2011 року відбулася зустріч викладачів кафедри економічної та фінансової політики нашого інституту з професором кафедри Національної та міжнародної політики Німецького університету адміністративних наук міста Шпейєр доктором Андреасом Кнорром (Німеччина).

В рамках проведення Дня довкілля 16 квітня 2011 року працівники, слухачі та студенти інституту взяли активну участь у прибиранні прилеглої території.

16 квітня 2011 року відбувся День відкритих дверей

З 8 по 10 квітня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали: начальник відділу з питань державної служби та підготовки управлінських кадрів Управління кадрової роботи Адміністрації Президента України М.Д.Дячишин і професор та керівник програм Школи державного управління і врядування Університету м. Торонто (Канада) Ірвін Студін.

Вітаємо з 67 річницею визволення Одеси від фашистських загарбників!

8 квітня 2011 року директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України Іжа М.М. та провідні викладачі Інституту брали участь у роботі круглого столу за міжнародною участю "Електронне урядування: підвищення якості та прозорості адміністративних послуг, що надаються в інвестиційній сфері", який відбувся в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації.

6 квітня 2011 року у нічному клубі "ПАЛАДІУМ" відбувся фінал конку-рсу "Міс ОРІДУ НАДУ при Президентові України - 2011".

6-7 квітня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з черговим робочим візитом перебував експерт проекту Твіннінг "Підтримка розвитку та вдосконалення системи підготовки державних службовців в Україні" п. Жак Сковрон.

ВІТАЄМО студента 4 курсу спеціальності менеджмент організацій КАТЮХУ ОЛЕКСАНДРА ІГОРОВИЧА з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Менеджмент організацій" у номінації "Менеджер-адміністратор"

У період з 27 березня по 3 квітня 2011 року делегація з 15 представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) брала участь у весняній академії "Активне управління як умова "Доброго врядування", яка проходила на базі Вищої школи державного управління, поліції і права м. Гюстров (Німеччина). До складу делегації входили декан факультету державного управління М.П. Попов, слухачі факультету державного управління, аспіранти та співробітники ОРІДУ.

5 квітня 2011 року відбувся науково-методологічний семінар в режимі відеоконференцзв'язку між Національною академією державного управління при Президентові України (НАДУ) та її регіональними інститутами на тему: "Роль наукових досліджень у розробленні державної політики щодо подолання негативних наслідків старіння населення України".

30 березня 2011 року в режимі відеоконференцзв'язку було проведено робочу зустріч "Функціональний аналіз та SWOT-аналіз НАДУ та її регіональних інститутів: альтернативні варіанти удосконалення функціональної організації".

В рамках співробітництва Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів з Вищою школою державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина) випускниця факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) Притова Марина в період з 5 по 27 березня 2011 року проходила ІІ етап стажування на базі німецького навчального закладу.

29 березня 2011 р. о 14.00 год. в аудиторії № 212 відбулось засідання Науково-експертної ради ОРІДУ НАДУ при Президентові України

25 березня до Міжнародного дня поезії для студентів факультету менеджменту була проведена літературна зустріч, учасники якої читали як твори улюблених авторів, так і свої вірші

25 березня 2011 року директор Інституту М.М. Іжа на запрошення Генерального консула Греції в Одесі п. Антоніоса Хазіроглу взяв участь в урочистому прийомі, присвяченому Дню Незалежності Грецької Республіки.

      БІБЛІОТЕКА-ВИКЛАДАЧУ ОРІДУ

24 березня 2011 року в студії Одеського телеканалу "Плюс" відбувся запис програми "Важлива розмова" за участю директора ОРІДУ НАДУ Іжі Миколи Михайловича.

     24 березня 2011 року відбулося перше засідання приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

24 березня 2011 року відбулась міжнародна відеоконференція "Вдосконалення функцій і структури органів державного та муніципального управління".

      23 березня 2011 року відбувся теоретико-методологічний семінар

23 березня 2011 року в режимі відеоконференцзв'язку між Національною академією державного управління при Президентові України (НАДУ) та її регіональними інститутами було проведено круглий стіл "Створення нової системи підготовки державних службовців в Україні: завдання та інструменти".

18 березня 2011 року під голуванням заступника керівника апарату-начальника організаційного відділу В.І.Кулакова проведено засідання обласної ради по роботі з кадрами за участю директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України М.М.Іжи.

22 березня 2011 року в інституті для студентів І та ІІ курсів факультету менеджменту було організовано перегляд документального фільму " Дух часу"      
     17 березня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяли участь у профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл м. Котовськ та Котовського району Одеської області, яка була організована районним центром зайнятості.
      БІБЛІОТЕКА-СЛУХАЧУ ОРІДУ

      Учасник загальнодержавного конкурсу "Українська мова - мова єднання" Валентин Таранець посів перше місце в номінації "Мовне багатоголосся" за монографію "Трипільський субстрат: походження давньоєвропейських мов"

     Приємною новиною для колективу Інституту є рейтинг щодо висвітлення діяльності ОРІДУ в мережі Інтернет. Серед 20 000 ВНЗ світу ОРІДУ посідає 6082 позицію, серед ВНЗ України - 40, а в Одеському регіоні ОРІДУ входить до трійки лідерів ВНЗ.
     10 березня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали Генеральний консул Греції в Одесі Антоніос Хазіроглу та заступник Генерального консула Греції в Одесі Андреас Тсакас
     9 березня 2011 року відбувся теоретико-методологічний семінар
     ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ: студента 5 курсу спеціальності менеджмент організацій - ТИХОВСЬКОГО Олександра Сергійовича, який отримав ДИПЛОМ ІІІ ступеня.
     4 березня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала делегація Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM).
      До дня народження Тараса Григоровича Шевченка
     Теоретико-методологічний семінар
     2 березня 2011 року директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України М.М. Іжа виступив з доповіддю на Дні апарату Одеської облдержадміністрації у Татарбунарському районі
     9 лютого 2011 року в інституті для студентів І та ІІ курсів факультету менеджменту було організовано перегляд фільму-біографії "Соціальна мережа"
     1 березня 2011 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів спеціальності "Управління проектами" та спеціалістів "Менеджменту організацій"
      28 лютого у читальній залі бібліотеки інституту відбулась лекція для слухачів, студентів, аспірантів та працівників інституту на тему "Історія місцевого управління краєм", яку провів професор, Заслужений працівник народної освіти України, Почесний доктор НАДУ при Президентові України, Почесний доктор інституту вищої освіти АПН України, завідувач кафедри філософських та соціально-політичних наук Якубовський Олексій Петрович. На лекції були розглянуті історико-культурні питання щодо створення та розвитку Одеської області.
     Вийшли друком нові видання.
      На виконання доручення директора інституту, наданого 14 лютого 2011 року на апаратній нараді (п. 4 протоколу №4) 25 лютого 2011 року о 15.00 годині в аудиторії № 103 відбулись установчі збори щодо створення Асоціації випускників Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

     26 лютого 2011 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - Інститут) відбулись урочисті збори з нагоди ювілейного 15-го випуску магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління".

     24 лютого 2011 року в Головному управлінні юстиції в Одеській області відбулися урочисті збори юрисконсультів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, де Толпиго Ольга Федорівна, головний спеціаліст-юрисконсульт Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, отримала диплом за І місце в огляді-конкурсі на кращу організацію роботи юридичної служби.

     Вітаємо переможців конкурсу "Краща магістерська робота" за спеціальністю "Управління проектами" та "Краща дипломна робота" за спеціальністю "Менеджмент організацій" у 2010-2011 навчальному році!
     Вітаємо переможців конкурсу "Краща магістерська робота" за спеціальністю "Державне управління" у 2010-2011 навчальному році!
     З 25 по 28 лютого у інституті відбувається святкування Дня утворення Одеської області. У читальній залі представлена виставка історико-культурних матеріалів, присвячених утворенню та розвитку Одеської області.
      24 лютого 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України спільно з працівниками районного центру зайнятості провели профорієнтаційну зустріч з випускниками шкіл м. Біляївка Одеської області

     22 лютого 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) пройшло експертне засідання на тему "Пенсійна реформа в Україні: міфи та реальність", яке проводилось Представництвом Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові в рамках низки заходів, що присвячені обговоренню пенсійної реформи в Україні.

     У читальній залі бібліотеки інституту 21 лютого представлена виставка навчально-методичної, історико-культурної літератури англійською, німецькою, іспанською, польською та українською мовами, яка присвячена святкуванню Міжнародного дня рідної мови.

      15 лютого 2011 року в рамках профорієнтаційної роботи Інститут відвідали учні випускних класів Економічного ліцею. 16 лютого 2011 року представники інституту провели профорієнтаційну зустріч з учнями спеціалізованої школи №10 імені льотчиків-космонавтів Т.Г. Добровольского та Г.С. Шоніна.

     15 лютого 2011 року (в читальній залі бібліотеки) співробітниками бібліотечного відділу було проведено захід "Бібліотека - викладачу" для викладачів кафедри інформаційних технологій та систем управління.

      14 лютого 2011 року відповідальні особи приймальної комісії Інституту ознайомили учнів випускних класів Української гуманітарної гімназії №8 м.Одеси з умовами прийому на факультет менеджменту, перспективами навчання та подальшого працевлаштування, а також з матеріально-технічною базою закладу.

     10 лютого 2011 року відбулося ознайомлення учнів 10-х та 11-х класів Одеського НВК "Гімназія № 7" з поглибленим вивченням англійської мови з умовами вступу та навчання в інституті

     9 лютого 2011 року в інституті для студентів І та ІІ курсів факультету менеджменту було організовано перегляд документального фільму "Google - історія однієї загрузки" кінокомпанії Discovery Science.

     4 лютого 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали: віце-президент палати депутатів м. Берлін п. Уве Леманн-Браунс, голова Представництва Фонду ім. Конрада Аденауера в Україні п. Ніко Ланге та координатор проектів Фонду п. Євген Богодістов.

     2-3 лютого 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебував експерт проекту Твіннінг "Підтримка розвитку та вдосконалення системи підготовки державних службовців" п. Жак Сковрон.

     1 лютого 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) на базі Центру підвищення кваліфікації кадрів (ЦПКК) проводився семінар-тренінг в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Програма сприяння парламенту ІІ" з сучасних комунікативних технологій для представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, відповідальних за зв'язки з громадськістю "Нові медіа та врядування: сучасні тенденції".

     Почали роботу державні екзаменаційні комісії

     27 січня 2011 року аспіранти Інституту на чолі з заступником директора з наукової роботи Поповим С.А. взяли участь у роботі круглого столу "Сучасні науково-практичні аспекти розвитку сільських та селищних територіальних громад", що проводився на базі Херсонського обласного Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

     27 січня 2011 року відбулося ознайомлення учнів 11-х класів Одеської ЗОШ № 130 з умовами навчання та вступу до інституту

     26 січня 2011 року заступник директора інституту з наукової роботи Попов С.А. та начальник управління персоналом Левицький А.О взяли участь у роботі колегії Херсонської обласної державної адміністрації

     24 січня 2011 року відбулася зустріч слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління" з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь з керівництвом інституту та заступником начальника управління кадрової роботи та з питань державної служби Управління справами Ради міністрів Автономної Республіки Крим О.Л. Перміновою щодо працевлаштування

     29 січня цього року Україна відзначає сумну дату, яка назавжди увійшла в українську історію як день пам'яті Героїв Крут.

     23 січня 2011 року працівники економіко-господарського відділу та слухачі інституту взяли активну участь у прибиранні прилеглої території від снігу з метою забезпечення стабільної роботи інституту. Завдяки ініціативній роботі з розчищення снігу оперативно забезпечено зручне та безпечне пересування громадян міста біля навчального корпусу та гуртожитку інституту.

     22 січня - день Соборності України
21 січня 2011 року в рамках святкування Дня Соборності України відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка слухачами, студентами та співробітниками Інституту
Виставка до Дня соборності України
20 січня 20110 року відбулися зустрічі слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління" з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Вінницької областей з відповідальними особами органів державної влади щодо працевлаштування
     13 січня відбулася відеоконференція між Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України (Україна) і Орловською регіональною академією державної служби (Росія).
     4 січня 2011 року о 14.00 відбулась новорічна вистава для дітей співробітників Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.


2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©