Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

АРХІВ НОВИН

2013

2013     2012(2)     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006

28 вересня 2012 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 63 річниці заснування Китайської Народної Республіки. Учасниками заходу, що пройшов у приміщенні Генерального консульства Китайської Народної Республіки в Одесі за адресою пров. Нахимова 2, були: заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Д.Б. Волошенков, перший заступник голови Одеської обласної ради М.А. Тіндюк, секретар Одеської міської ради О.Б. Бриндак, Генеральний консул КНР в Одесі У Сяоін, представники дипломатичних місій, міжнародних організацій, навчальних закладів, засобів масової інформації.
   У вітальних промовах до учасників пролунали слова поздоровлення китайському народу з черговою річницею заснування держави, було відзначено важливість українсько-китайської співпраці у різних галузях та висловлено сподівання на її подальший розвиток.
02 жовтня 2012 року відбулося засідання приймальної комісії ОРІДУ НАДУ при Президентові України для проведення прийому до аспірантури в 2012 році.
30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди цей знаменної дати 19 вересня 2012 року студенти першого курсу напряму "Менеджмент" факультету менеджменту інституту на чолі з заступником декана факультету менеджменту з навчально-виховної роботи К.В.Пєклун, кураторами 11 і 12 академічних груп Васильєвою Г.В. і Макаровою І.О. відвідала Одеську національну ордена Дружби народів наукову бібліотеку ім. М.Горького. ОННБ ім.Горького є провідним інформаційним центром Півдня України. Фонд бібліотеки налічує понад 5 млн. екземплярів на різних носіях інформації. З 2002 року бібліотека отримує обов'язковий примірник документів всіх видавництв України.
30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек
26 вересня 2012 року слухачі факультету державного управління взяли участь в обговоренні проекту "Концепції екологічно обґрунтованого, сталого та безпечного використання водних об'єктів в басейнах приток Дністра"
За участю представників Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України в Національному університеті "Одеська юридична академія" 25-26.09.2012 року відбулися Щорічні Рішельєвські академічні читання на тему: "Розвиток державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в умовах реалізації адміністративної реформи в Україні
27 вересня 2012 року у приміщені актової зали інституту відбувся семінар "Ефективне використання інтерактивних комплексів у навчанні" для викладачів інституту та представників навчальних закладів м. Одеса. Семінар організовано кафедрою інформаційних технологій та систем управління спільно з представництвом компанії Panasonic в Україні та компанією "Альфа Інжиніринг".
20-21 вересня 2012 року викладачі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України: професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Мамонтова Е.В., доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Колісніченко Н.М. і доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Оганісян М.С. взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми права та правозастосовної діяльності на сучасному етапі"
26 вересня 2012 року відбулась презентація за результатами участі студентів факультету менеджменту Л. Димитрової, Л. Добровольської та Є.Матюшенка у семестровому курсі навчання в Університеті технологій, підприємництва та дизайну м. Вісмар (федеральна земля Мекленбург-Передня Померанія, ФРН).
В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України 24.09.2012 року відбулася Всеукраїнська нарада-семінар з керівниками регіональних та обласних центрів підвищення кваліфікації кадрів, галузевих закладів післядипломної освіти, вищих навчальних закладів що здійснюють підготовку магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління
25 вересня 2012 року в рамках програми адаптації першого курсу напряму "Менеджмент" було організовано та проведено змагання для першокурсників під назвою "Перша миля - 2012" у форматі "гри-квесту". Організаторами заходу за традицією виступили ініціативні студенти 2 курсу факультету менеджменту - учасники студії "8 поверх" на чолі з доцентом кафедри інформаційних технологій та систем управління Оленою Анатоліївною Бекетовою.
25 вересня 2012 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) делегації Посольства Франції в Україні. До складу делегації входили: Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ален Ремі з дружиною, директор Регіонального інституту управління м. Нант Жан-Люк Гіймото та аташе з питань технічного співробітництва Посольства Анна Розенстіль.
21 вересня 2012 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради
19 вересня відбулося чергове засідання Вченої ради інституту, під час якого розглянуті звіти про виконання плану роботи Науково-методичної ради у 2011-2012 навчальному році та плану навчально-виховної роботи на 2011-2012 навчальний рік.
19 вересня 2012 року відбулося підписання колективного договору між адміністрацією і колективом Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на 2012 - 2017 роки.
19 вересня 2012 р. відбулися загальні збори слухачів 3 курсу першого потоку заочної форми навчання факультету державного управління з адміністрацією інституту.
19 вересня 2012 р. відбулась нарада за участю науково-педагогічних працівників, співробітників інституту, відповідальних за успішне функціонування системи управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008.
14 вересня 2012 року деканом факультету менеджменту Вороновим О.І. та завідувачем кафедри менеджменту організацій Красностановою Н.Е. було проведено профорієнтаційну зустріч з батьками учнів 11 класу Одеської загальноосвітньої школи №4 І-ІІІ ступенів.
14 вересня 2012 року група науковців Інституту приймала участь у науково-практичному семінарі за результатами науково-дослідної роботи "Регіональні науково-практичні аспекти реалізації програми економічних реформ на 2010-2014 роки: проблеми та шляхи їх розв'язання", який проводився на базі Херсонського центру підвищення кваліфікації.
13 вересня 2012 року відбулись загальні збори трудового колективу інституту. На порядку денному було обговорення та схвалення проекту колективного договору між адміністрацією і колективом Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на 2012 - 2017 роки.
13 вересня 2012 року відбулося розширене засідання Вченої ради інституту з запрошенням начальників структурних підрозділів та науково-педагогічних працівників інституту.
12 вересня 2012 року в 315 аудиторії відбулась презентація Ради студентського (слухацького) самоврядування факультету менеджменту для студентів першого курсу напряму "Менеджмент". На презентації були присутні декан факультету менеджменту Воронов О.І, заступник декана з навчально-виховної роботи Пєклун К.В..
12 вересня 2012 р. у форматі відео конференції відбулася зустріч керівництва Національної академії державного управління при Президентові України із завідувачами кафедр Академії та її регіональних інститутів з питань удосконалення підготовки магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління".
8 вересня 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей щодо прийому до аспірантури та докторантури.
В рамках співпраці Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) та Німецького університету адміністративних наук м. Шпайєр (НУАН, ФРН) аспіранти з відривом від виробництва кафедри європейської інтеграції Яковенко Катерина та Скоропад Олена в період з 04 липня по 31 серпня 2011 року мали можливість проводити індивідуальне наукове дослідження на базі німецького навчального закладу.
Навчальний візит до Кракова
3 вересня 2012 року відбувся День Першокурсника для слухачів спеціальності управління проектами
6 вересня 2012 року о 10.00 в 213 аудиторії Інституту відбулася чергова робоча нарада щодо створення індустріального парку в с. Кремидівка Комінтернівського району Одеської області
04 вересня 2012 р. проведено зустріч слухачів 1 курсу заочної форми навчання факультету державного управління з адміністрацією інституту.
3 вересня 2012 року відбулося засідання приймальної комісії для проведення прийому до аспірантури Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України під головуванням директора М.М. Іжи.
3 вересня 2012 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулись урочисті заходи з нагоди початку нового 2012 - 2013 навчального року.
2 вересня - День заснування Одеси
30 серпня 2012 року заступник директора з наукової роботи С.А. Попов та начальник відділу координації наукових досліджень та інформаційно-аналітичної роботи О.М. Ємеяльнова взяли участь у розширеному засідання тимчасової робочої групи "Забезпечення інвестиційної діяльності та розвитку зовнішніх зносин" Регіонального комітету з економічних питань. На засіданні голова Державної податкової служби в Одеській області О.В. Чорнобай презентував результати дослідження якості інвестиційного клімату і рівня інвестиційної активності в Україні та заходи органів Державної податкової служби України щодо його поліпшення. Про реформи у Грузії у сфері залучення іноземних інвестицій доповів генеральний консул Грузії у м. Одеса Нішніанідзе Теймураз Тимурович.
24 серпня - День незалежності України
Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з 21 річницею незалежності Української держави. Доброго Вам здоров'я, благополуччя, добробуту, миру, натхнення та успіхів у справі служіння на благо нашої рідної України.
24 серпня -День Незалежності України

Щороку, 24 серпня, наша країна з особливою гордістю і розмахом святкує День Незалежності України.
23 серпня - День Державного Прапора України
ПАМ'ЯТКА ПЕРШОКУРСНИКУ ФАКУЛЬТЕТА МЕНЕДЖМЕНТУ ОРІДУ НАДУ при Президентові України
21 серпня 2012 р. у приміщенні актової зали Інституту під патронатом Одеської обласної державної адміністрації та за підтримки Національної спілки журналістів України відбулось урочисте відкриття ХІІІ загальнонаціонального конкурсу "Українська мова - мова єднання" та IV Міжнародного фестивалю екранного та сценічного мистецтв "Кінологос-2012".
7 серпня 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України комітетом з конкурсних торгів були проведені процедури розкриття цінових пропозицій. Предметами закупівель є "Послуги з поточного ремонту навчального корпусу" та "Послуги з поточного ремонту гуртожитку".
3 серпня 2012 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали керівник реферату Центральної, Східної і Південно-Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії Фонду Ганса Зайделя д-р Клаус Фізінгер та керівник Представництва Фонду в Україні Сергій Загорний.
31 липня 2012 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріела Бауман.
З 15 по 20 липня 2012 року слухачка факультету державного управління Тетяна Сьомова та провідний фахівець організаційно-виховного сектору управління персоналом Анна Гавриш взяли участь у навчальному візиті до м. Брюссель, організованому Місією Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM).
1 липня 2012 року в Військовій академії м. Одеса на факультеті підготовки офіцерів запасу відбувся урочистий випуск. Урочистості проводив начальник Військової академії генерал-майор А.М.Сиротенко. Серед курсантів, які отримали перше офіцерське звання "молодший лейтенант"
В період з 1 липня по 13 липня 2012 року група з представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) вперше взяла участь в міжнародній навчальній програмі з підтримки демократії в Україні "Літня школа економіки та права", яка проходила в Німеччині (м. Берлін). Учасниками програми стали 24 українських студентів з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя та Одеси, що були відібрані на конкурсних засадах. Обов'язковими умовами для участі у програмі було добре володіння англійською мовою, оскільки всі заходи проводились виключно англійською.
В період з 24 червня по 1 липня 2012 року слухачі факультету державного управління за спеціальністю "Публічне адміністрування" Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) Михайлович Ірина та Шабля Тетяна взяли участь у літній школі "Границі Європи", яка проводилась Місією Європейського Союзу по прикордонній допомозі Молдові та України (EUBAM) в місті Одеса.
В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено оцінювання учасників з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"

05 липня 2012 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради К 41.863.01 Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, на якому розглядалися питання щодо прийняття до захисту дисертацій, представлених на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління.
В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України перевірено обладнання та програмне забезпечення для проведення комп'ютерного тестування на предмет володіння загальними та спеціальними знаннями, необхідними вміннями та навичками для оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"
2 липня 2012 року розпочинається стажування слухачів денної форми навчання в органах влади. Відповідно до п. 1.4.3. Перспективного плану роботи інституту на 2012 рік за результатами проходження стажування слухачів буде визначено кращого керівника стажування.
Директор інституту М.М. Іжа провів засідання Вченої ради ОРІДУ
28 червня - День Конституції України
21-22 червня 2012 р. на базі Кримського ЦПКК відбувся виїзний семінар для аспірантів та здобувачів ОРІДУ "Теоретико-прикладні аспекти реалізації адміністративної та економічної реформ", в роботі якого брали участь представники органів публічної влади Автономної Республіки Крим, Кримського центру ПКК при Раді міністрів АРК, науковці нашого Інституту.
Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - Інститут) вже вдруге стає місцем зустрічі представників практично усіх органів виконавчої влади обласного рівня для обговорення питань, пов'язаних з виконанням вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" (далі - Закон)
23 червня - День державної служби України
21 червня 2012 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради К 41.863.01 Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, на якому розглядалися питання щодо прийняття до попереднього розгляду дисертацій, представлених на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління, та створення комісії з їх експертизи.
Семінар-нарада (2-й день) з питань організації прийому до докторантури та аспірантури Національної академії та її регіональних інститутів у 2012 році.
Семінар-нарада з питань організації прийому до докторантури та аспірантури Національної академії та її регіональних інститутів у 2012 році.
В межах Х міжнародного наукового форуму, присвяченого 1150-ої річниці російської державності, у м. Санкт-Петербург проходила Літня школа аспірантів Північно-Західного інституту Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації (РАНГіДС) та Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ). Викладачі двох закладів Росії та України підготували короткі лекції в межах днів економіки, державного управління та політики на тему державного управління соціальною сферою.
11 червня 2012 року о 13.30 в 212 аудиторії відбулося чергове засідання Науково-експертної ради, на якій розглядалися актуальні питання наукового життя Інституту протягом І півріччя 2012 року.
8 червня 2012 р. в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулася ІІІ Міжнародна наукова інтернет-конференція аспірантів та докторантів з державного управління: "Державне управління в Україні: історія державотворення, виклики та перспективи", яка була організована кафедрою державного управління і місцевого самоврядування.
8 червня 2012 року між Інститутом та Комінтернівською районною державною адміністрацією Одеської області укладено договір про співробітництво.
   8 червня 2012 року о 12.00 директор Інституту Іжа М.М. та провідні науковці взяли участь у нараді в режимі відеоконференцзв'язку за ініціативи НАДУ при Президентові України, де були розглянуті такі питання:
   - про стан підготовки базових підручників з державного управління та державної служби;
   - про стан підготовки основних монографій з державно-управлінських реформ;
   - про створення робочих груп у складі наукової редколегії базових підручників та основних монографій з державно-управлінських реформ.
З 4 по 6 червня 2012 року слухачі денної форми навчання Національної академії державного управління при Президентові України та Дніпропетровського, Львівського і Харківського регіональних інститутів перебували у нашому інституті. Зустріч відбулася в рамках розвитку співпраці слухацьких рад та ознайомлення з кращим досвідом регіональних інститутів Національної академії.
01 червня 2012 року на базі кафедри економічної та фінансової політики відбулася 12-та щорічна науково-практична конференція "Соціально-економічний розвиток регіонів та його програмування: мета, механізми, інструменти".
31 травня 2012 року головний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків В.І. Насипаний та 6 слухачів І курсу спеціальності "управління проектами" взяли участь у навчальному візиті на прикордонний пункт пропуску "Кучурган", що розташований на молдавсько-українському кордоні. Захід було організовано для слухачів та студентів партнерських університетів Місією Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM).
31 травня 2012 року у Будинку представництв відбулося розширене засідання тимчасової робочої групи "Забезпечення інвестиційної діяльності та розвитку зовнішніх зносин" Регіонального комітету з економічних реформ, у роботі якого брали участь представники нашого Інституту: Кривцова В.М., завідувач кафедри європейської інтеграції, Ємельянова О.М., начальник відділу координації наукових досліджень та інформаційно-аналітичної роботи.
31 травня 2012 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску спеціалістів спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування" та бакалаврів напряму "Менеджмент" факультету менеджменту.
29 травня 2012 р. в читальній залі інституту за участю директора ОРІДУ, доктора політичних наук Іжи Миколи Михайловича відбулась лекція професора, заслуженого працівника народної освіти України, почесного доктора НАДУ при Президентові України, почесного доктора інституту вищої освіти АПН України, завідувача кафедри філософських та соціально-політичних наук Якубовського Олексія Петровича, яка була присвячена 230-річчю від дня народження генерал-губернатора Новоросійського краю, мецената, героя Вітчизняної війни 1812 року, графа Михайла Воронцова.
29 травня 2012 р. провідний фахівець бібліотечного відділу Горбулінська Л.М. відвідала виставку "Бессарабія крізь віки: До 200-річчя Бухарестського мирного договору", яку презентувала Одеська національна наукова бібліотека ім. М.Горького.
28 травня 2012 року відбулося чергове засідання приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України
З 18 по 27 травня 2012 року делегація ОРІДУ НАДУ при Президентові України взяла участь в роботі німецько-білорусько-українського семінару "Необхідність трансформації і розвитку сучасної державності".
24-26 травня 2012 року в Одеській національної наукової бібліотеці імені М. Горького відбулася ХІІІ Всеукраїнська виставка-форум творів друку провідних видавництв України "Українська книга на Одещині"
25 травня 2012 року об 12 30 у приміщенні читальної зали інституту відбулось урочисте зібрання присвячене "Дню працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження"
26 травня - День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.
24 травня - День слов'янської писемності і культури
24 травня 2012 р. відбулася зустріч адміністрації інституту із завідувачами кафедр з питань підготовки до нового навчального року.
У рамках заходів до Дня науки в читальній залі інституту з 14 по 21 травня 2012 р. бібліотечним відділом було підготовлено виставку наукових видань "Сучасні досягнення в галузі науки "Державне управління". На виставці були представлені монографії, навчальні посібники, наукові розробки НАДУ при Президентові України та її регіональних інститутів, інформаційні дайджести досліджень у галузі державне управління та "Енциклопедія державного управління" у 8 томах.
В рамках заходів до Дня Європи в Україні та угоди про співробітництво між ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Північно-Західним інститутом Російської академії народного господарства і державної служби (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація) бібліотечним відділом підготовлено віртуальну виставку "Європейський Союз і Україна".
23 травня 2012 року о 9.30 в 409 аудиторії відбулася відеоконференція "Україна на шляху до Європейського Союзу: звіряємо координати" з регіональними інститутами державного управління НАДУ при Президентові України. Захід проводився за ініціативи НАДУ при Президентові України на виконання Указу Президента України від 19 квітня 2003 року № 339/2003 "Про День Європи"
15 травня 2012 року доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, к.політ.н., директор Одеського суспільного інституту соціальних технологій, член Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України Андрій КРУПНИК прийняв участь у презентації "Науково-практичного Коментарю до Закону України "Про органи самоорганізації населення" та CD-диску "Органи самоорганізації населення. Електронний посібник", яка відбулася в київському готелі "Козацький".
19 травня 2012 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України заступник директора з наукової роботи С.А. Попов та головний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків В.І. Насипаний взяли участь у "круглому столі" з проблем міжнародного співробітництва, який відбувся у приміщенні Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.
18 травня 2012 року начальник відділу міжнародних зв'язків Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) А.П. Маєв та слухачі І курсу факультету державного управління М. Лемець, С. Охрименко та Т. Сьомова були запрошені до штаб квартири Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM, м. Одеса, вул. Уютна 13)
Семінар "Розумні рішення ІВМ для віртуальної інфраструктури"
19 травня - День Європи в Україні
19 травня - День науки в Україні
17 травня 2012 року в Інституті відбувся науково-практичний семінар "Інформаційне суспільство і сталий розвиток", присвячений Дню науки та Всесвітньому дню телекомунікацій та інформаційного суспільства.
В рамках угоди про співробітництво Північно-Західний інститут Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації запрошує ознайомитись з віртуальною виставкою "1150 лет Российской государственности".
В рамках проведення заходів, присвячених Дню науки, в Інституті 14 травня 2012 року було проведено тематичну зустріч зі слухачами факультету державне управління "Наукові досягнення в галузі науки "Державне управління".
14-15 травня 2012 року директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) М.М. Іжа та начальник відділу міжнародних зв'язків навчального закладу А.П. Маєв взяли участь у нараді щодо розвитку стратегічного співробітництва між Національним агентством України з питань державної служби, НАДУ при Президентові України та Регіональними інститутами управління м. Лілль та Нант (Франція).
В період з 16 квітня по 04 травня 2012 року начальник відділу міжнародних зв'язків Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) А.П. Маєв брав участь у стажуванні в Міністерстві закордонних справ ФРН в м. Берлін.
24 квітня 2012 року викладач кафедри державного управління і місцевого самоврядування , к.політ.н., доцент Крупник А.С. прийняв участь у черговому засіданні Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства, членом якої він призначений Указом Президента України.
У суботу, 5 травня 2012 року, співробітники інституту взяли активну участь у всеукраїнському суботнику "День довкілля".
Про конкурс вищих навчальних закладів Одеського регіону.
4 травня 2012 року представники органів публічної влади Одеської області, науковці, аспіранти та докторанти нашого Інституту взяли участь у роботі "круглого столу" в режимі відеоконференцзв'язку з регіональними інститутами державного управління НАДУ при Президентові України "Суспільство, в якому ми живемо: етнонаціональний та регіональний вимір". Проведення заходу ініційоване науковцями кафедри соціальної та гуманітарної політики НАДУ при Президентові України.
4 травня 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулись урочисті заходи з нагоди чергової річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. На великому екрані біля центральних сходів та по внутрішньому радіо транслювались вітання зі святом, відеохроніка та пісні часів Великої Вітчизняної війни. У холі І поверху учбового корпусу до уваги ветеранів, співробітників, слухачів та студентів інституту було представлено тематичну стінгазету.
24 квітня 2012 року відбувся семінар-презентація результатів самостійної роботи слухачів спеціальності 8.18010013 "Управління проектами" з дисципліни "Інвестиційні інструменти управління проектами"
У період з 15 квітня по 20 квітня 2012 року слухачі спеціальності "Управління проектами" Анастасія Бобух та Герман Карпенко проходили стажування у Вищій Банківській Школі м. Гданськ (Польща). Бізнес-тиждень з соціальної реклами проходив у навчанні зі слухачами з інших європейських країн: Німеччини, Польщі, Бельгії, Туреччини та Фінляндії. Студенти з України вперше приймали участь у такому заході. Під час навчання слухачі отримали досвід роботи в команді та підвищили свої комунікативні навички спілкування англійською мовою. По закінченню програми слухачі отримали Сертифікати та пам'ятні подарунки.

26 квітня 2012 року серед слухачів факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся конкурс "Якби я був главою держави".

25 квітня 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президенті України відбулося традиційне спортивне свято факультету менеджменту.
25 квітня 2012 року перед слухачами Управління підвищення кваліфікації з презентацією спеціальності "Публічне адміністрування" виступив заступник завідувача кафедри державного управління і менеджменту Національної академії Сергій Миколайович Коник
25 квітня 2012 року відбулося чергове засідання приймальної комісії
17-20 квітня 2012 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до міст Сімферополя та Севастополя
25 квітня 2012 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України, в рамках проведення заходів присвячених Дню науки, відбувся семінар на тему: "Ліберизація торговельного режиму України: Нові можливості та виклики для покращення експортного потенціалу підприємств Одеської області". Комунікативний захід проводився за ініціативи Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської ОДА з метою громадського обговорення положень Угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.
Відповідно до Плану проведеня заходів, присвячених Дню науки, 24 квітня 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося урочисте засідання Одеського регіонального відділення Асоціації міст України з підписання Меморандуму про співробітництво між ОРІДУ НАДУ при Президентові України, Одеським регіональним відділенням Асоціації міст України та міськими головами міст Одеської області.
В період з 11 по 16 квітня 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебували представники Німецького університету адміністративних наук м. Шпайєр (НУАН) проф. Андреас Кнорр і д-р Рахель Шомакер та Університету прикладних наук Каринтії (УПН, Австрія) д-р Нільс Оттер.
В період з 31 березня по 7 квітня 2012 року група з представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяла участь в міжнародній навчальній програмі підвищення кваліфікації державних службовців у сфері європейської інтеграції та державного управління.
В період з 31.03.2012 по 07.04.2012 у складі делегації Національної академії державного управління при Президентові України старший викладач кафедри менеджменту організацій Томашевська Марина В'ячеславівна приймала участь в Міжнародній освітній програмі підвищення кваліфікації державних службовців у сфері європейської інтеграції та державного управління.
11 квітня о 13.30 (в читальній залі бібліотеки) співробітниками бібліотечного відділу було проведено захід "Бібліотека - викладачу" для викладачів кафедри української та іноземних мов. Метою якого було: інформування науково-педагогічного складу кафедри щодо забезпечення навчальних дисциплін наявною літературою та електронними ресурсами; проведення виставки навчально-методичної літератури згідно з напрямом кафедри; надання інформації щодо використання бібліотечної інформаційно-пошукової системи "Ірбіс".
10 квітня - визволення Одеси від фашистських загарбників
9 квітня 2012 року відбулась відкрита лекція на тему "Обмін кращими світовими практиками в галузі державної підтримки розвитку малого бізнесу та підприємництва на прикладі Грузії", яку для слухачів і студентів провів директор Муніципалпроекту Нугзар Ардазішвілі
05 квітня 2012 року в інституті пройшла ХІІІ Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за участю міжнародних спеціалістів "Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології"
Директор інституту Іжа М.М. зустрівся із старостами академічних груп 2 курсу ІІ потоку заочної форми навчання факультету державного управління
3 квітня 2012 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Миколаїв
3 квітня 2012 року з нагоди Всесвітнього дня здоров'я відбулась відкрита лекція на тему "Важливість бережного ставлення до свого здоров'я", яку для слухачів і студентів провела директор приватного позашкільного навчального закладу "Одеський валеологічний центр" Волкова Людмила Йосипівна
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом "Економіка підприємства та управління виробництвом" - ТКАЧЕНКО ЯНУ ЮРІЇВНУ
30 березня 2012 року в інституті розпочала роботу виставка дорослих та дитячих художніх робіт "Весна на Одещині"
11 березня 2012 року Ізраїльським культурним центром м. Одеси проводився конкурс краси серед студенток ВНЗ міста.

29 березня 2012 року в Інституті відбулося перше засідання лекторію "Сучасні проблеми публічного управління" на тему: "Запровадження компетентністного підходу в системі державної служби: проблеми та перспективи". Лекція була проведена для аспірантів завідувачем кафедри державного управління та місцевого самоврядування, доктором наук з державного управління, професором Пахомовою Т.І., під час якої було ґрунтовно проаналізовано новий закон "Про державну службу", а також проведено порівняльний аналіз систем державної служби в різних країнах, в результаті чого було акцентовано увагу на необхідності запровадження компетентністного підходу в системі державної служби України.

26-28 березня 2012 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Вінниця
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" - ТКАЧЕНКО ЯНУ ЮРІЇВНУ

27 березня 2012 р. о 14.00 в 212 аудиторії Інституту відбулося чергове засідання Науково-експертної ради, на якому було заслухано та обговорено анотовані звіти керівників та відповідальних виконавців бюджетних науково-дослідних робіт за І квартал 2012 року. На цьому засіданні було заслухано інформацію щодо результатів проведеного моніторингу стану виконання наукових досліджень Інституту.

В рамках співробітництва Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів з Вищою школою державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина) випускниця факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) Корнієнко Тетяна в період з 03 по 25 березня 2012 року проходила ІІ етап стажування на базі німецького навчального закладу.
26 березня 2012 року в рамках співробітництва Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) та Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) в інституті відбулась лекція: "Кращі практики Європейського Союзу в боротьбі з корупцією".
   22 березня 2012 р. о 10.30 в 409 аудиторії провідні науковці Інституту взяли участь у роботі наради в режимі відеоконференцзв'язку, ініційованої Національною академією державного управління при Президентові України.

22-23 березня 2012 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Херсон

21 березня 2012 року слухачі факультету державного управління взяли участь у висадці дерев на прибережній смузі річки Дністер в рамках басейнової акції "Мільйон дерев для Дністра від влади та громади", що проходить під егідою Одеської обласної ради

20 березня 2012 р. року слухачі та студенти інституту відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василько.

19 березня 2012 року з нагоди святкування Всесвітнього дня води в інституті відбулася відкрита лекція на тему "Сучасний екологічний стан в Україні: основні проблеми та шляхи їх вирішення", яку для слухачів та студентів провела керівник Регіонального центру розповсюдження екологічних знань Одеського державного екологічного університету Чорна Тетяна Георгіївна

17 березня 2012 року відбувся День відкритих дверей

   15 березня 2012 року декан факультету державного управління М.П. Попов і завідувач кафедри управління проектами Т.М. Безверхнюк взяли участь у прямому ефірі експертного "круглого столу", який проведено Громадським Незалежним Телебаченням за підтримкою Одеської обласної державної адміністрації на тему "Комплексний підхід до управління муніципальними утвореннями Одеського регіону".
   Метою заходу було привернути увагу громадськості на прийняті управлінські рішення, з'ясувати систему взаємозв'язків між органами місцевого самоврядування, бізнесом і територіальною громадою, сприяти процесу їх взаєморозуміння та підвищення ефективності управлінських рішень.


   15 березня 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулася чергова робоча нарада щодо створення Індустріального парку в с. Кремидівка Комінтернівського району Одеської області.
   Учасники наради: представники ОРІДУ НАДУ при Президентові України, голова Комінтернівської районної державної адміністрації Марзак І.М. та начальник Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації Волинець Є.С., - обговорили технічні питання щодо створення Індустріального парку.

    14 березня 2012 року директор інституту Іжа М.М. зустрівся із контр-адміралом, начальником управління особового складу-заступником начальника штабу ВМС України І.В. Тимчуком, випускником ОРІДУ 2008 року.
   Під час зустрічі І.В. Тимчук поінформував про стан справ у ВМС України, несення військової служби випускниками ОРІДУ, подякував керівництво інституту за співпрацю у професійному навчанні військових моряків та від імені Командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України вручив М.М. Іжі Пам'ятний знак "За сприяння Військово-Морським Силам України".
   У свою чергу М.М. Іжа подякував за нагороду та розповів гостю про хід реформування Національної академії державного управління при Президентові України у відповідності до Указу Президента України від 9 грудня 2011 року №1110/2011.

13 березня 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України провели низку заходів з нагоди відзначення 198 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

До дня народження Тараса Григоровича Шевченка

6 березня 20012 року на базі Одеської обласної державної адміністрації відбувся науково-методичний семінар "Підвищення ефективності управління місцевими бюджетами через інструменти програмно-цільового методу".

7 березня 2012 року в актовій залі інституту відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня, підготовлений силами Центру культури слухачів та студентів

80 річниця створення Одеської області

1 березня 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів спеціальності "Управління проектами" та спеціалістів спеціальності "Менеджмент організацій"

29 лютого 2012 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління".

Вітаємо переможців конкурсу "Краща магістерська робота" у 2011-2012 навчальному році!

До 80-річчя створення Одеської області в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося офіційне відкриття виставки графічних робіт відомого одеського художника Віталія Парастюка та учнів дитячої музичної школи № 15 м. Одеси.

23 лютого у читальній залі відбулась творча зустріч П. В. Каратая, Г. І. Мокряка з співробітниками, слухачами та студентами інституту, яка була присвячена святкуванню Дня Захисника Вітчизни.

21 лютого начальники бібліотечного та редакційно-видавничого відділів Макарова В.О., Патик О.В. взяли участь у презентації виставки "Одещина - регіон економічної стабільності, національної злагоди та культурного різноманіття"

Державний Герб України

17 лютого 2012 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала Генеральний Консул Республіки Польща в Одесі Йоанна Стжельчик.

Директор інституту Микола Михайлович Іжа взяв участь у телепрограмі Одеської обласної державної телерадіокомпанії "Третя станція Великого Фонтану", присвяченій 80-річчю з дня утворення Одеської області

16 лютого 2012 року для студентів факультету менеджменту провів відкриту лекцію з публічної майстерності головний редактор газети "Одеські вісті", професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, кандидат політичних наук, доцент Нєнов І.Г.

Представники наукових підрозділів Інституту 16 лютого в Управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України провели презентацію Енциклопедії державного управління (наукового видання у 8-ми томах) для представників органів державного управління АР Крим, Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.
   Під час заходу слухачам було надано корисну інформацію по кожному з томів Енциклопедії, а також продемонстровано режим доступу до Енциклопедії на сайті Інституту.

15 лютого відбулося перше у 2012 році засідання приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

14 лютого слухачі, студенти та працівники інституту відзначали День Святого Валентина

Директор інституту Іжа М.М. зустрівся зі слухачами вечірньої та денної форм навчання факультету державного управління, які з 13 по 24 лютого 2012 року проходять державну атестацію

14 лютого 2012 року відбулася відеоконференція між Орловський філіалом Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації (м. Орел, Росія) та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України на тему "Позаучбова та культурно-досугова діяльність вищого навчального закладу, під час якої відбулася презентація Енциклопедії державного управління, під час якої відбулася презентація Енциклопедії державного управління

14 лютого 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулась робоча нарада щодо створення Індустріального парку в с. Кремидівка Комінтернівського району Одеської області.

13 лютого 2012 року в інституті розпочала роботу виставка дитячих художніх робіт та ужитково-прикладного мистецтва "Юні таланти Одещини", присвячена 80-річчю створення Одеської області

10 лютого 2012 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала представник Німецької служби академічних обмінів (DAAD) Аннет Гайтнер. В рамках візиту пані Гайтнер зустрілася з директором ОРІДУ М.М. Іжею.

10-12 лютого Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяв участь у щорічній виставці "Освіта і розвиток" у приміщенні виставкового комплексу Одеського морвокзалу. У роботі виставки також беруть участь провідні ВНЗ Одеського регіону.

8 лютого 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України комітетом з конкурсних торгів була проведена процедура розкриття цінових пропозицій. Предметом закупівлі є "Послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (охорона нерухомого та рухомого майна)" (74.60.1).

"На виконання наказу президента Національної академії державного управління при Президентові України від 27 січня 2012 року № 25 "Про проведення круглого столу" 8 лютого 2012 року під головуванням президента НАДУ при Президентові України Юрія Васильовича Ковбасюка проведено круглий стіл "Забезпечення доступу до публічної інформації в контексті впровадження європейських стандартів відкритості та прозорості" у режимі відеоконференцзв'язку.

Зимовий краєвид 2012 (Аркадія).

7 лютого о 13.30 (в читальній залі бібліотеки) співробітниками бібліотечного відділу було проведено захід "Бібліотека - викладачу" для викладачів кафедри регіонального управління та публічного адміністрування.

01.02.2012 серед слухачів спеціальності "Державне управління" та "Публічне адміністрування" відбулося обговорення перспектив адміністративно-територіальної реформи в Україні. Обговорення відбувалося у форматі "Оксфордських дебатів". Оксфордські дебати - різновид тренінгу в якому учасники відіграють певні ролі, причому погляди, які вони виголошують під час дебатів, можуть не збігатися з їхніми особистими поглядами.

29 січня - День пам'яті Героїв Крут.

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

26 січня 2012 року начальник відділу міжнародних зв'язків Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України А.П. Маєв на запрошення Альянс Франсез в м. Одеса взяв участь у відкритті виставки відомого французького фотографа Жерара Юфераса "Закоханий Париж".

25 січня 2012 року з нагоди Дня студента відбулась урочиста зустріч першого заступника директора інституту, професора, доктора економічних наук Ахламова А.Г. з представниками студентського (слухацького) самоврядування факультету менеджменту.

Директор інституту Іжа М.М. зустрівся зі слухачами заочно-дистанційної форми навчання факультету державного управління,
які з 30 січня по 11 лютого 2012 року пройдуть державну атестацію

24 січня 2012 року в студії Одеського телеканалу "Репортер" відбувся прямий ефір програми "Prime" за участю директора інституту Іжі Миколи Михайловича.

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня студента! Адже студентство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства, і День студента - це лише нагода не забувати про свято, що об'єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх.

20 січня 2012 року в 405 аудиторії о 10:00 відбулась зустріч професора кафедри філософських та соціально-політичних наук Д.С. Шелеста зі студентами першого курсу денної форми навчання спеціальності "Менеджмент і адміністрування" факультету менеджменту з нагоди Дня соборності України.

22 січня - День Соборності та Свободи України

20 січня 2012 року в інституті відбулися зустрічі керівників регіональних органів влади Півдня України з випускниками денної форми навчання спеціальностей галузі знань "Державне управління" щодо їх працевлаштування

Директор інституту Іжа М.М. зустрівся зі слухачами заочної форми навчання факультету державного управління, які з 16 по 28 січня проходять державну атестацію

17 січня 2012 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали представники Альянс Франсез в м. Одеса: директор Альянс Франсез Сільвен Бано та директор курсів французької мови Поліна Білоус.

17 січня 2012 року відбувся науково-методологічний семінар для аспірантів, на якому була представлена презентація результатів дисертаційних досліджень аспірантів другого року навчання кафедри європейської інтеграції, кафедри регіональної політики та публічного адміністрування:

Закінчила роботу Школа педагогічної майстерності. "Сучасні методики викладання та використання їх у навчальному процесі", заняття в якій тривали з 3 листопада 2011 року по 13 січня 2012 року. Основною метою Школи було використання найсучасніших методих викладання та реагування на актуальні проблеми та недоліки в процесі педагогічної діяльності.2012(2)     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©