Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

АРХІВ НОВИН

2013

2013     2012(2)     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006   23 січня 2014 року з нагоди святкування Дня Соборності України слухачами денної форми навчання факультету державного управління проведений круглий стіл на тему: "Роль політичних партій України на сучасному етапі державотворення"
фотогалерея


   День Соборності України - знаменна історична подія, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.
детальніше


   21 січня, на честь Дня Соборності України в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського відбулись публічні читання "Соборність українських земель: від зародження ідеї до Акту Злуки".
фотогалерея детальніше


    Графік проведення зустрічей-співбесід керівників органів публічної влади регіонів Півдня України з випускниками денної форми спеціальності "Державне управління", які навчалися за державним замовленням щодо їх подальшого працевлаштування 24 січня 2014 року, ауд. 212
детальніше


   17 січня 2014 року відбувся семінар для аспірантів третього року навчання кафедр філософських та соціально-політичних наук та права і законотворчого процесу. На семінарі були представлені результати дисертаційних досліджень
фотогалерея детальніше


    16 січня голова профспілкової організації інституту Яценко Володимир Архипович прийняв участь у зустрічі першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександра Віталійовича Орлова та директора Департаменту соціального захисту населення Ірини Вікторівни Маркевич з керівництвом Федерації профспілок Одеської області, галузевих обкомів профспілок та профактивом області.
фотогалерея детальніше


    16 січня 2014 року відбулося засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
фотогалерея детальніше


    14 січня 2014 року слухачі факультету державного управління за найкращими народними традиціями із колядками та щедрівками поздоровили весь колектив інституту із Старим Новим Роком.
фотогалерея детальніше


   14 січня 2014 року з нагоди святкування Нового року та Різдва Христового в актовій залі інституту відбувся концерт, підготовлений вихованцями "Дитячої музичної школи № 15 ім. Т.І. Боєвої м. Одеси"
фотогалерея детальніше


    11 січня 2014 року відбувся семінар для аспірантів третього року навчання кафедри європейської інтеграції. На семінарі були представлені результати дисертаційних досліджень наступних аспірантів:
детальніше


   25 грудня 2013 року в клубі "Ё" відбулось урочисте святкування новорічного свята слухачами і студентами Одеського регіонального інституту державного управління. Організаторами свята виступили представники студентського (слухацького) самоврядування факультету менеджменту на чолі з головою Ради самоврядування Калініною В.
фотогалерея детальніше


   21 грудня 2013 року завідувач кафедри управління проектами Безверхнюк Т.М. прийняла участь у засіданні робочої групи Міжнародного проекту ILMM-BSE "Комплексне моделювання управління землекористуванням - Естуарії Чорного моря" у ролі експерта з оцінки результатів виконання І етапу проекту українськими партнерами.
фотогалерея детальніше


   24 грудня 2013 року відбувся теоретико-методологічний семінар для аспірантів третього року навчання кафедр державного управління і місцевого самоврядування та права і законотворчого процесу. На семінарі були представлені результати дисертаційних досліджень
фотогалерея детальніше


   14 грудня 2013 року в Одеській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІІ (ІІ) (обласний) етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь студенти факультету менеджменту Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Демір Дар'я (2 курс), Гирка Катерина (2 курс), Затика Ярослав (3 курс). Наші студенти продемонстрували високий рівень знання української мови, підтвердженням чого стали результати конкурсу: Демір Дар'я посіла почесне ІІІ місце.


   20 грудня 2013 року перший заступник директора інституту Ахламов Анатолій Геннадійович взяв участь у засіданні Ради ректорів вищих навчальних закладів Одеського регіону. На засіданні були розглянуті на обговорені питання про співробітництво Національного наукового центру "Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова" з ВНЗ м. Одеса у сфері наукової, науково-технічної діяльності та підготовки кадрів, про хід виконання державної програми енергозбереження, про підсумки оздоровлення та спортивно-масової роботи у ВНЗ за 2013 рік, а також інші питання.


   19 грудня 2013 року відбувся виїзд слухачів, студентів та працівників інституту для надання шефської допомоги вихованцям Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку Саратського району Одеської області
фотогалерея детальніше


   17 грудня 2013 року професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Молодожен Ю.Б., як виконавчий секретар, взяла участь в організації та проведенні засідання Регіональної ради з питань взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. У ході засідання розглянуто питання про передачу автомобільних доріг загального користування на баланс місцевих органів влади. Головували на засідання голова облдержадміністрації Скорик М.Л. та голова обласної ради Тіндюк М.А. За підсумками засідання підготовлений проект протоколу.


   17 грудня 2013 року проведено зустріч слухачів 1 курсу 1 потоку заочної форми навчання факультету державного управління з адміністрацією інституту з питань організації навчального процесу в інституті, умов проживання в гуртожитку та ін.
фотогалерея детальніше


   17 грудня 2013 року в режимі відеоконференції між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами відбулась координаційна нарада з питань міжнародного співробітництва. У нараді взяли участь співробітники управління забезпечення міжнародних зв'язків Національної академії та працівники структурних підрозділів, відповідальних за міжнародне співробітництво. Від ОРІДУ НАДУ при Президентові України участь у заході взяли начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв та співробітники відділу.
фотогалерея детальніше


   13 грудня 2013 року відбулося засідання профспілкового комітету Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, на яке був запрошений директор інституту Микола Михайлович Іжа.
детальніше


   12 грудня 2013 року кращі слухачі та студенти Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали Одеську обласну раду для ознайомлення з роботою органів місцевого самоврядування
фотогалерея детальніше


    04 грудня 2013 року перший заступник директора Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) А.Г. Ахламов відвідав з робочим візитом Академію публічного управління при Президентові Республіки Молдова (м. Кишинів).
фотогалерея детальніше


   11 грудня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) пройшла лекція "Інституції Європейського Союзу", яку провела доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Н.М. Колісніченко. Лекція проводилась в рамках навчального курсу "Кордони Європи" для слухачів та студентів партнерських вищих навчальних закладів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM).
фотогалерея детальніше


   10 грудня 2013 року відбувся телеміст між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) та Північно-Західним інститутом управління Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації (ПЗІУ, м. Санкт-Петербург, Росія) на тему: "Реалізація молодіжних проектів у ВНЗ Росії і України: досвід ПЗІУ і ОРІДУ".
фотогалерея детальніше


   6 грудня 2013 року на кафедрі регіональної політики та публічного адміністрування відбувся теоретико-методологічний семінар на тему: "Адміністративна етика очима державних службовців: результати експертного опитування" у розрізі дисертаційного дослідження аспірантки кафедри Пашкової Мілєни Олегівни на тему "Організаційно-правовий механізм забезпечення контролю за додержанням норм адміністративної етики" (науковий керівник - к.політ.н., доц. Свірін М.Г.).
фотогалерея детальніше


   Згідно з Указом Президента України від 25 листопада 2000 року № 1250/2000 "Про День місцевого самоврядування" цього року в тринадцяте відзначили свято всіх причетних до служби в органах місцевого самоврядування.
фотогалерея детальніше


    5-6 грудня 2013 року відбувся семінар "Соціальний діалог в Україні", організований у рамках проекту TAIEX Європейською комісією спільно з Національною академією державного управління при Президентові України та Національною тристоронньою соціально-економічною радою.
детальніше


   "Враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних стосунків і зміцнення української державності Президент України Л.Д. Кучма 25 листопада 2000 року підписав Указ за № 1250/2000, згідно з яким щороку, 7 грудня, відзначається свято - "День місцевого самоврядування". Саме цьому святу було присвячено проведення 05 грудня 2013 року, з 16.00 до 17.30 годині в залі пленарних засідань Одеської міської ради, за адресою Думська площа, 1 круглого столу "Розвиток місцевого самоврядування - основа реформування територіальної організації влади в Україні" за участю 234 молодих посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів Одеської міської ради.
фотогалерея детальніше


   Шановні колеги!
   Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

   Роки незалежності нашої держави переконливо засвідчили, що місцеве самоврядування стало провідною цінністю, невід'ємною складовою загального процесу розбудови нашої країни. Місцеве самоврядування - найбільш наближена до людей складова публічної влади, діяльність якої вирішує питання соціально-економічного розвитку територій, забезпечення соціального захисту громадян та задоволення потреб територіальної громади.
детальніше


   
Шановні колеги!

   Від імені колективу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України - всенародним святом захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.
детальніше


   15-16 листопада у м. Горлівка Донецької області, де 80 років тому у 1933 році з'явилися перші на території України органи самоорганізації населення, відбулася Восьма всеукраїнська науково-практична конференція з питань самоорганізації населення, в якій узяли участь більше 60 представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення, громадських організацій, науковці з 22 регіонів України.
   На конференції, яка проходила під головуванням А.С.Крупника, доцента кафедри державного управління і місцевого самоврядування, були визначені шляхи удосконалення нормативно-правової бази надання соціальної допомоги для розширення участі громадськості, механізми співпраці органів самоорганізації населення з місцевими соціальними службами, налагодження системи само- та взаємодопомоги в територіальних громадах.


   2 грудня професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Молодожен Ю.Б. взяла участь у тренінгу з розробки навчальних продуктів за результатами реалізації проекту РЕОП. Тренінг відбувася в НАДУ при Президентові України. В ньому взяли участь віце-президент НАДУ Білинська М.М., консультанти проекту РЕОП, інструктори проекту з регіональних інституів НАДУ. Метою трененігу було обговореня політики інституалізації нових дисциплін у навчальні програми магістрів державного управління.
   Довідково: з вересня 2014 року планується запровадження факультативу "Прогнозування розвитку територій" , під час якого слухачі зможуть опанувати навички побудови моделей прогнозування у сфері демографії, економіки, бюджетного процесу та застосовувати бенчмаркінг при аналізі стану розвитку територій.


   29 листопада професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Молодожен Ю.Б. взяла участь у Форумі громадських організацій Одеської області (м. Одеса), де виступила з доповіддю про основні положення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.


   23 листопада в АР Крим відбувся перший Всекримський форум громадськості, в якому на запрошення керівництва Ради міністрів АРК узяв участь і виступив з доповіддю "Механізми забезпечення розвитку громадянського суспільства" доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ А.С. Крупник. Він також виконав функцію модератора секції Форуму "Самоорганізація населення і локальні ініціативи"
фотогалерея


   20 листопада на базі комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України відбувся Круглий стіл на тему "Розвиток місцевої демократії та самоорганізація населення. Стан та перспективи", в якому узяв участь і виступив у дискусії голова Всеукраїнської асоціації сприяння самоорганізації населення, член Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ А.С. Крупник


   Протягом жовтня-листопада 2013 р. консорціумом громадських організацій - Всеукраїнської асоціації сприяння самоорганізації населення на чолі з А.С. Крупником, доцентом кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ та Українським центром політичних досліджень (М.В. Лациба) було організовано і проведено шість міжрегіональних круглих столів у Дніпропетровську, Івано-Франківську, Тернополі, Черкасах, Донецьку і Сімферополі.
фотогалерея детальніше


    4 грудня 2013 року о 14.00 в 212 ауд. відбулося чергове засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національній академії державного управління при Президентові України.
фотогалерея детальніше


    2-3 грудня 2013 року викладачі кафедри інформаційних технологій та систем управління доц. Куспляк І.С. та ст. викладач Молчанов Д.С. взяли участь у конференції "Е-урядування: практика впровадження локальних ініціатив".
ВІДЕО детальніше


    04 листопада 2013 р. відбулася відеоконференція з Національною академією державного управління при Президентові України та регіональними інститутами на тему: "Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом".
детальніше


   Відповідно до Указу Президента України від 25 листопада 2000 року № 1250/2000 "Про День місцевого самоврядування" його святкування призначене на 7 грудня. Саме в цей день у 1990 році Верховна Рада Української РСР прийняла Закон "Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування", який продовжив давні традиції розвитку місцевого самоврядування минулих століть і став першим кроком до його відновлення при становленні незалежної України.
фотогалерея детальніше


    В період з 14 по 25 жовтня 2013 року серед слухачів та студентів факультету менеджменту був проведений конкурс " На кращу кімнату гуртожитку". Конкурс проводився в 2 етапи. В ході першого етапу з 14 по 18 жовтня 2013 року всі кімнати оглянула Комісія з питань гуртожитку Ради студентського самоврядування факультету. Було відібрано 16 кімнат, які мали відмінний вигляд, їх мешканці не малі зауважень за внутрішній порядок та приймали участь у громадській діяльності з питань покращання життя в гуртожитку.
фотогалерея детальніше


   03 грудня 2013 року в Інституті відбулися загальні збори аспірантів, здобувачів та докторантів першого року підготовки.
фотогалерея детальніше


    3 грудня 2013 року перший заступник директора А.Г. Ахламов та заступник декана факультету менеджменту К.В. Пєклун взяли участь у святковому заході, що відбувся в Одеській спеціалізованій школі № 75 I - II ступенів під патронатом департаменту міжнародних зв'язків Одеської міської ради, та був присвячений до Дня інвалідів. Вихованці спеціалізованої школи підготували для гостей яскравий святковий спектакль, а керівництво школи - стислий звіт-презентацію досягнень школи та оглядову екскурсію по оновленим приміщенням та майстерням школи
фотогалерея детальніше


   29 листопада 2013 року відбувся теоретико-методологічний семінар для аспірантів, на якому були представлені презентації результатів дисертаційних досліджень аспірантів третього року навчання кафедри європейської інтеграції
фотогалерея детальніше


   27 листопада 2013 року в інституті відбулися фінальні змагання з настільного тенісу серед слухачів факультету державного управління та студентів факультету менеджменту.
фотогалерея детальніше


   29 листопада 2013 року директор інституту М.М. Іжа, заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник управління підвищення кваліфікації кадрів С.Г. Давтян та доцент кафедри європейської інтеграції В.В. Комаровський на запрошення Генерального консула Румунії в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди Національного дня Румунії.
фотогалерея детальніше


    28 листопада 2013 року вперше в інституті відбувся "Осінній бал" - яскраве свято танцю, музики та поезії, що було підготовлено силами слухачів та студентів
фотогалерея детальніше


   26 листопада 2013 року директор інституту, завідувач кафедри регіональної політики та публічного адміністрування М.М. Іжа провів зустріч зі слухачами І курсу денної форми навчання та ІІ курсу заочної форми навчання спеціальності "Державне управління" спеціалізації "Місцеве самоврядування" з поточних питань організації навчального процесу та обрання напрямків магістерських робіт.
фотогалерея детальніше


   "На виконання наказу президента Національної академії державного управління при Президентові України Ю.В.Ковбасюка від 09 листопада 2013 року № 228 "Про проведення атестації державних службовців Національної академії" заступники директора Одеського регіонального інституту державного управління Попов С.А., Давтян С.Г., Лукянчук П.Х. в період з 24 по 26 жовтня 2013 року були відряджені до Національної академії державного управління при Президентові України (місто Київ, вул. Пугачова, 12) для проходження атестації. За результатами розгляду характеристик, проведених співбесід на засіданні атестаційної комісії всі заступники директора інституту були атестовані як таки, що "відповідають займаним посадам".
фотогалерея детальніше


   21 листопада 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася цікава інтелектуальна подія - презентація книг українського письменника та мандрівника Максима Кідрука.
фотогалерея детальніше


   Цього року святкують 150-річчя від дня народження Ольги Кобилянської - відомої української письменниці, однієї з найосвіченіших жінок XIX століття, яка боролася за права жінок та своїми творами, за словами Дмитра Павличка, "створила цілу енциклопедію жіночої душі".
детальніше


   23 листопада - День пам'яті жертв голодоморів
   Голодна смерть, напевно, найстрашніша.
   Вона повільна, довга і тяжка,
   Жахлива і пекельна, найлютіша,
   Бо зводить з розуму й така тривка…
фотогалерея детальніше


   21 листопада 2013 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування М.Г. Свірін, провідний спеціаліст відділу прийму, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом Невечеря В.В., провідний фахівець відділу технічного забезпечення навчання управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Привалов С.І. взяли участь у профорієнтаційному заході організованого Білгород-Дністровським міським центром зайнятості для випускників районного ліцею.
фотогалерея детальніше


    У рамках заходів з нагоди Дня української писемності та мови серед слухачів факультету державного управління пройшов конкурс на кращий прозовий твір та поезію українською мовою. Конкурсна комісія визнала переможцем слухачку першого курсу денної форми навчання Лілію Пірожкову
фотогалерея детальніше


   Директор інституту Іжа М.М.зустрівся зі слухачами 2 курсу ІІ потоку заочної форми навчання факультету державного управління
фотогалерея детальніше


   В період з 10 по 16 листопада 2013 року методист кафедри управління проектами ОРІДУ НАДУ при Президентові України К.В. Козляр взяла участь у стажуванні "Сучасний університет - проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок" у м. Лодзь (Польща). Учасниками заходу, що був організований Фундацією "Central European Academy Studies and Certification" (CEASC, Польща) у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU) м. Лодзь та Центром Європейських Фондів (BFE, Польща) були: науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України, методичний та адміністративний персонал.
фотогалерея детальніше


   6 листопада 2013 року члени студентського (слухацького) самоврядування факультету менеджменту Калініна В., Урум О., Стеріополо А., Борищук Т., Кравченко О., Марковська Я. відвідали семінар з проектного менеджменту на тему: "Проектний менеджмент в сфері благоустрою та розвитку міста і, зокрема, його зелених зон" в Одеській державній академії будівництва та архітектури.
фотогалерея детальніше


   13 листопада 2013 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся турнір з шахів серед слухачів та студентів.
фотогалерея детальніше


   11 листопада 2013 року, до Дня української писемності та мови, відбулась зустріч слухачів та студентів інституту з діячами культури та представниками громадської організації "Український клуб Одеси".
фотогалерея детальніше


   7 листопада 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись святкові заходи з нагоди 14-ої річниці утворення факультету менеджменту.
фотогалерея детальніше


   З 05 по 27 жовтня 2013 року слухачі факультету державного управління відвідали з навчальним візитом м. Гюстров.
фотогалерея детальніше


    9 листопада - День української писемності та мови
фотогалерея детальніше


    5 листопада 2013 року в інституті відбувся ІІ тур VI обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності серед вищих навчальних закладів
фотогалерея детальніше


    1 листопада 2013 року відбулись святкові заходи з нагоди 13-ої річниці утворення факультету державного управління.
фотогалерея детальніше


   31 жовтня 2013 року студенти факультету менеджменту взяли участь у висадці дерев в басейні ріки Дністер в рамках акції "Мільйон дерев для Дністра від влади та громади"
фотогалерея детальніше


    29 - 31 жовтня 2013 р. у читальній залі інституту відбулась виставка нових надходжень навчально-методичної та наукової літератури, яка надійшла до бібліотечного відділу у ІІІ кварталі. На виставці представлено літературу з різних напрямків: монографії, навчальні посібники з права, економіки, політики, регіонального розвитку, соціології, збірники наукових праць регіональних інститутів тощо.
фотогалерея детальніше


   У період з 23 по 26 жовтня 2013 року директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) М.М. Іжа перебував з візитом у Північно-Західному інституті управління Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації (ПЗІ РАНГіДС, м. Санкт-Петербург).
фотогалерея детальніше


   26-27 жовтня 2013 року інститут взяв участь у виставці "Освіта і розвиток" у приміщенні Одеського морвокзалу. У роботі виставки також взяли участь провідні ВНЗ Одеського регіону.
фотогалерея детальніше


   25 жовтня 2013 р. в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю "Актуальні проблеми та перспективи розвитку публічного управління" відбувся круглий стіл у режимі відео-зв'язку з Північно-Західним інститутом управління Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові Російської Федерації (ПЗІУ РАНГ ДС) "Дисертаційні дослідження Росії та України у сфері публічного управління".
фотогалерея детальніше


    25 жовтня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю "Актуальні проблеми та перспективи розвитку публічного управління".
фотогалерея детальніше


   24 жовтня 2013 року слухачі факультету державного управління разом з представниками громадської організації "Мама-86-Одеса" обговорили підходи до енергозбереження в Україні
фотогалерея детальніше


   24 жовтня 2013 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) доцент Б.Ю. Ростіянов, начальник управління персоналом А.О. Левицький взяли участь профорієнтаційній зустрічі, яку було організовано за підтримки Березівського районного центру зайнятості для випускників шкіл Березівського району Одеської обл.
фотогалерея детальніше


   22 жовтня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулось урочисте відкриття танцювальної зали
фотогалерея детальніше


   За ініціативи голови обласної державної адміністрації Е.Л. Матвійчука на території Одеської області з 19 жовтня по 17 листопада 2013 року проводиться загальнообласна акція "Посади своє дерево".
фотогалерея детальніше


   18 жовтня 2013 року на базі Одеської національної морської академії відбулося чергове засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Одеського регіону.
фотогалерея детальніше


   В період з 15 по 18 жовтня 2013 року декан факультету менеджменту Воронов О.І. та доцент кафедри європейської інтеграції Комаровський В.В. взяли участь в ознайомчому візиті до Університету Александру Іоану Куза (м. Ясси, Румунія).
фотогалерея детальніше


   17 жовтня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) відбулась зустріч Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, а також відомих українських суспільних діячів - членів ініціативної групи "Першого грудня" В'ячеслава Брюховецького, Мирослава Поповича, Євгена Сверстюка і Данила Лубківського зі слухачами, аспірантами та співробітниками навчального закладу.
фотогалерея детальніше

ВІДЕО

   У рамках співпраці між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) та Пекінським адміністративним інститутом (ПАІ, КНР) делегація китайського навчального закладу перебувала в Україні з робочим візитом в період з 09 по 13 жовтня 2013 року. Делегацію, до складу якої входило 6 осіб, очолював віце-директор ПАІ пан Чжан Нін.


   17 жовтня 2013 року в Інституті перебували з робочим візитом міський голова м. Новгород-Волинський Житомирської області Загривий Володимир Іванович, к. пед. наук та керуючий справами виконкому Новгород-Волинської міськради Янчук Василь Степанович, Заслужений працівник України у сфері надання послуг.
фотогалерея детальніше   У період з 14 по 19 жовтня 2013 року в м. Одеса пройшов Тиждень європейської демократії.
   На запрошення керівництва Одеської міської ради участь у цих заходах, як представник кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, узяв доцент кафедри А.С. Крупник.
   17 жовтня А.С. Крупник зустрівся із активістами органу самоорганізації "Черьомушки" в їхньому робочому приміщенні, розташованому на вулиці Варненській, 5.
   19 жовтня відбулася зустріч А.С. Крупника з активістами селища Шевченко, розташованого у Суворовському районі міста Одеси.
фотогалерея детальніше   14 жовтня 2013 року з нагоди святкування Дня українського козацтва слухачі та студенти інституту відвідали "Музей козацтва"
фотогалерея детальніше


    10 жовтня 2013 р. відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, присвячене створенню нових та модернізації існуючих механізмів демократії участі громадськості в управлінні.
   Участь у засіданні взяв член Координаційної ради, доцент ОРІДУ НАДУ при Президентові України Андрій Крупник, який виступив з доповіддю про стан нормативно-правого регулювання діяльності органів самоорганізації населення та необхідності нової редакції Закону України "Про органи самоорганізації населення".
фотогалерея детальніше
   10 жовтня у читальній залі інституту відбувся семінар для слухачів, студентів, аспірантів та працівників інституту на тему "Герцог де Рішельє та його внесок в соціально-економічний розвиток Півдня України", яку провів професор, Заслужений працівник народної освіти України, Почесний доктор НАДУ при Президентові України, Почесний доктор інституту вищої освіти АПН України, завідувач кафедри філософських та соціально-політичних наук Якубовський Олексій Петрович.
фотогалерея детальніше   8 жовтня 2013 року співробітниками бібліотечного відділу було проведено черговий захід "Бібліотека-слухачу" для слухачів 1 курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління".
фотогалерея детальніше   У рамках співпраці між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) та Пекінським адміністративним інститутом (ПАІ, КНР) делегація китайського навчального закладу перебувала в Україні з робочим візитом в період з 09 по 13 жовтня 2013 року. Делегацію, до складу якої входило 6 осіб, очолював віце-директор ПАІ пан Чжан Нін.
фотогалерея детальніше   10 жовтня 2013 року відбулась щорічна науково-практична конференція слухачів денної форми навчання факультету державного управління за підсумками проходження стажування в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.
фотогалерея детальніше
   17 вересня та 8 жовтня 2013 року перший заступник директора інституту Ахламов А.Г. зустрівся зі слухачами 3 курсу заочної форми навчання факультету державного управління з питання підготовки до державної атестації.
фотогалерея детальніше   08 жовтня 2013 року відбулася нарада з питань організації та проведення профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх закладах м. Одеса та Одеської області
фотогалерея детальніше   4 жовтня 2013 року студенти напряму "Менеджмент" факультету менеджменту: заступник голови Ради студентського самоврядування Урум О., голова наукової комісії самоврядування Стеріполо А., секретар Ради студентського самоврядування Демір Д., Борищук Т., Шкурупій А. на чолі з деканом факультету менеджменту Вороновим О.І та доцентом кафедри менеджменту організацій Майданюком С.І. прийняли участь у роботі науково-практичної міжнародної конференції "Сучасні проблеми військової та соціальної психології і соціальної роботи".
фотогалерея детальніше   3 жовтня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись звітно-виборчі збори студентського (слухацького) самоврядування факультету менеджменту.
фотогалерея детальніше
   3, 4 жовтня 2013 року співробітниками бібліотечного відділу спільно з кафедрою "управління проектами" було проведено черговий захід "Бібліотека-слухачу" для слухачів 1 курсу денної форми навчання спеціальності "Управління проектами".
фотогалерея детальніше   7 жовтня 2013 року відбулися організаційні збори слухачів першого року заочно-дистанційної форми навчання факультету державного управління.
фотогалерея детальніше
   03 жовтня 2013 року слухачі першого курсу факультету державного управління відвідали Одеську національну наукову бібліотеку ім. М.Горького
фотогалерея детальніше   
Шановні колеги!
   
Прийміть добрі вітання з нагоди Дня працівників освіти!
   Сучасні знання та вміння є необхідною умовою для утвердження демократії, соціальної справедливості, забезпечення прав і свобод людини, сталого суспільного розвитку на основі світових та європейських стандартів.
детальніше    01 жовтня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся черговий концерт класичної музики "Мелодія осені"
фотогалерея детальніше   01 жовтня 2013 року відбулося засідання приймальної комісії ОРІДУ НАДУ при Президентові України для проведення прийому до аспірантури в 2013 році.
фотогалерея детальніше
   30 вересня 2013 року о 13.30 в 212 ауд. відбулося чергове засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Всі питання, винесені на порядок денний, було розглянуто.
фотогалерея детальніше   30 вересня 2013 року директор інституту М.М. Іжа та начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв на запрошення Генерального консула КНР в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди 64-ої річниці заснування Китайської Народної Республіки.
фотогалерея детальніше   
Шановні колеги!

30 вересня у нашій країні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, людство, на щастя, і досі не може уявити життя без книги, яка допомагає виховувати в людині прекрасні духовні якості.детальніше    25-27 вересня 2013 року в м. Одеса за міжнародною участю відбулись V щорічні Рішельєвські академічні читання на тему: "Модернізація державної служби в умовах реалізації політики європейської інтеграції".
фотогалерея детальніше
    В період з 23 по 27 вересня, професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Молодожен Ю.Б. взяла участь в ознайомчому візиті до Чеської Республіки, в рамках проекту Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: уроки для Білорусі та України".
фотогалерея детальніше   Упродовж 22-25 вересня 2013 року декан факультету менеджменту Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Воронов О.І. взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Державна політика щодо проблем працевлаштування і роль вищих навчальних закладів у вирішенні питань надання першого робочого місця випускникам", що проводилася в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова.
фотогалерея детальніше    В рамках наради-семінару на тему "Модернізація системи професійної підготовки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в контексті реалізації політики європейської інтеграції", що пройшла на базі інституту 25 вересня 2013 року, директор навчального закладу М.М. Іжа провів зустріч з Керівником державної служби Республіки Польща Славоміром Бродзінскі та Головою центру розвитку та інновацій Національної школи державного управління Республіки Польща (KSAP) д-ром Марчіном Саковичем.
фотогалерея детальніше    В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України 25 вересня 2013 року проведено нараду-семінар за участю керівників регіональних та обласних Центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, галузевих закладів післядипломної освіти, вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління"
фотогалерея детальніше


    В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України 25 вересня 2013 року відбудеться нарада-семінар за участю керівників регіональних та обласних Центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, галузевих закладів післядипломної освіти, вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління"
детальніше   23 вересня 2013 року на запрошення Генерального консула Республіки Вірменія в Одесі Георгія Мурадяна директор інституту М.М. Іжа, заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник Управління підвищення кваліфікації С.Г. Давтян та начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв взяли участь в урочистому прийомі з нагоди 22-ої річниці Незалежності Республіки Вірменія.
фотогалерея детальніше    20 вересня 2013 року представники інституту провели профорієнтаційні заходи для учнів 10-11 класів смт. Градениці Біляївського району та смт. Лиманське Роздільнянського району Одеської області
фотогалерея детальніше
   19 вересня 2013 року Н.М. Колісніченко, доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, к.н.держ.упр, доцент, брала участь у міжнародній науково-практичній конференції "Розвиток інституту державної служби в регіонах: міжнародний та російський досвід", яка була проведена в Орловському філіалі Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові Російської Федерації у м. Орел, Росія.
фотогалерея детальніше   Відбулося засідання клубу Українсько-німецьких економічних експертів при Українсько-Баварському Менеджмент Тренінгцентрі (УБМТ), в якому взяли участь завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Л.Л.Приходченко та професор кафедри менеджменту організацій С.А.Яромич.
фотогалерея детальніше


   12-13 вересня 2013 р. на базі Кримського Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації відбувся виїзний семінар для аспірантів та здобувачів ОРІДУ НАДУ при Президентові України "Теоретико-прикладні аспекти реалізації публічного управління", в роботі якого брали участь представники органів публічної влади Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також науковці нашого Інституту.
фотогалерея детальніше


   11 вересня 2013 року в рамках програми адаптації першого курсу напряму "Менеджмент" було організовано посвячення в першокурсники.
фотогалерея детальніше


   Згідно з наказом президента НАДУ при Президентові України № 4 від 15 січня 2013 року у приміщенні адміністративного будинку Академії з 09 вересня 2013 року розпочала діяти виставка - презентація Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.
фотогалерея детальніше


   З 1 по 7 вересня у ряді польских міст проходили щорічні Форуми. Зокрема, це УІ Інвестиційний форум (1-3 вересня, м.Тарнув), ХХІІІ Економічний форум , Форум регіонів (3-5 вересня,м. Криниця Здруй), Карпатський Форум (6-7 вересня, м.Жешув). У роботі усіх цих форумів прийняв участь доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління ОРІДУ НАДУ Логвінов В.Г.
фотогалерея детальніше   07 вересня 2013 р. в Інституті відбувся День відкритих дверей щодо прийому до аспірантури та докторантури за спеціальностями галузі науки "Державне управління".
фотогалерея детальніше


    05 вересня 2013 року відбулося засідання приймальної комісії ОРІДУ НАДУ при Президентові України для проведення прийому до аспірантури в 2013 році.
фотогалерея детальніше


    03 вересня 2013 року проведено зустріч слухачів 1 курсу заочної форми навчання факультету державного управління з адміністрацією інституту
фотогалерея детальніше


    2 вересня 2013 року в інституті відбулись урочисті заходи з нагоди початку нового 2013 - 2014 навчального рокуфотогалерея детальніше


   
Дорогі першокурсники!
Шановні викладачі, студенти, слухачі, співробітники!
Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року!
Це день, з якого починається дорога у майбутнє для кожного з нас.детальніше


   22 серпня 2013 р. до у приміщенні актової зали Інституту відбулось урочисте відкриття XIV загальнонаціонального конкурсу "Українська мова - мова єднання", присвяченого Дню Державного Прапора України та Дню незалежності України. Захід триватиме з 22 по 24 серпня, проводиться під патронатом Одеської обласної державної адміністрації та за підтримки Національної спілки журналістів України
фотогалерея детальніше


    До Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України в Одеському регіонального інституті державного управління відбулася науково-практична дискусія "Україна: сучасні виклики і перспективи", яка проводилася в рамках відзначення цих знаменних подій у м. Одесі.
фотогалерея детальніше


   

з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

детальніше


    З 14 по 18 липня 2013 року слухачка факультету державного управління Балагура Е. та слухачка факультету менеджменту спеціальності "Управління проектами" Кубрак О. взяли участь у навчальному візиті до м. Брюссель, організованому Місією Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM).
фотогалерея детальніше


    В період з 1 по 13 липня 2013 року група з представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ НАДУ) вже другий рік поспіль взяла участь в міжнародній навчальній програмі з підтримки демократії в Україні "Літня школа економіки та права", яка проходила в Німеччині (м. Берлін).
фотогалерея детальніше


    Директор інституту М.М. Іжа взяв участь в урочистому закритті міжнародного фестивалю педагогічних ідей Ideas for Education 2013

   На базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії держаного управління при Президентові України з 7 - 16 липня 2013 року пройшов міжнародний фестиваль педагогічних ідей Ideas for Education 2013. Організатор фестивалю - компанія "Панасонік Росія".
фотогалерея детальніше


    Відкриття міжнародного фестивалю педагогічних ідей Ideas for Education 2013 в Одесі.

   07 липня 2013 року у приміщенні актової зали інституту стартував міжнародний фестиваль педагогічних ідей Ideas for Education 2013. Організатор фестивалю - компанія "Панасонік Росія".
фотогалерея детальніше


    В період з 28 червня по 03 липня 2013 року делегація Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) на чолі з директором М.М. Іжею перебувала з робочим візитом у Пекінському адміністративному інституті (ПАІ, м. Пекін, КНР). До складу делегації входили: начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв і завідувач кафедри управління проектами Т.М. Безверхнюк.
фотогалерея детальніше


    1 липня 2013 року згідно з Положенням про стажування в органах державної влади і органах місцевого самоврядування слухачів Національної академії державного управління при Президентові України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2013 року № 255, та наказом директора Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України від 18 травня 2013 року № 69 розпочалося стажування слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління.
детальніше


    27 червня 2013 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску спеціалістів спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування" та бакалаврів напряму "Менеджмент" факультету менеджменту.
фотогалерея детальніше


   26 червня 2013 року о 12.00 в 212 ауд. відбулося чергове засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національній академії державного управління при Президентові України. Всі питання, винесені на порядок денний, було розглянуто.
детальніше


    14 червня 2013 р. в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулася ІV Міжнародна наукова інтернет-конференція аспірантів та докторантів з державного управління: "Державне управління в Україні: історія державотворення, виклики та перспективи", яка організована кафедрою державного управління і місцевого самоврядування. В роботі конференції прийняли участь більше 50 представників ОРІДУ НАДУ при Президентові України та різних вищих навчальних закладів країни.
детальніше


    В межах виконання завдань науково-дослідної роботи кафедри економічної та фінансової політики "Результативний бюджетний процес в умовах порушення макроекономічної рівноваги", 14 червня 2013 року відбувся семінар на тему "Запровадження програмно-цільового методу на рівні місцевих бюджетів"
фотогалерея детальніше


    Президент Національної академії Ю.В. Ковбасюк 14 червня 2013 року провів робочу зустріч із керівниками Одеського регіонального інституту державного управління
фотогалерея детальніше


    В Одеському регіональному інституті державного управління 14 червня 2013 року завершила роботу літня тренінгова школа "Лідерство в управлінській діяльності" для осіб, зарахованих у 2012 році до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"
фотогалерея детальніше


    13 червня 2013 р. на базі Вінницького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій науковцями Інституту було проведено семінар "Лідерство у публічному управлінні та забезпечення ефективного використання ресурсного потенціалу регіону"
фотогалерея детальніше


   В Одеському регіональному інституті державного управління 10 червня 2013 року розпочала роботу літня тренінгова школа "Лідерство в управлінській діяльності" для осіб, зарахованих у 2012 році до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"
фотогалерея детальніше


   6 червня заступник директора з наукової роботи Попов С.А., начальник бібліотечного відділу Макарова В.О. відвідали відкриття ХІV Всеукраїнської виставки-форуму творів друку провідних видавництв України "Українська книга на Одещині", яку проводила Одеська національна наукова бібліотека імені М. Горького. Виставка-форум проводиться під патронатом голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука.
фотогалерея детальніше


    Відбулося святкування 20-річчя заснування благодійного фонду "Баварський дім" в м. Одеса, в якому взяли участь представники інституту: професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Л.Л. Приходченко та професор кафедри менеджменту організацій С.А. Яромич.
фотогалерея детальніше


    Директор інституту Іжа М.М.зустрівся зі слухачами 1 курсу 2 потоку заочної форми навчання факультету державного управління
   04 червня 2013 року директор інституту Іжа М.М. зустрівся із слухачами 1 курсу 2 потоку заочної форми навчання факультету державного управління з питань організації навчального процесу в інституті, умов проживання в гуртожитку та ін.
фотогалерея детальніше


    З 3 по 5 червня 2013 року слухачі денної форми навчання Національної академії державного управління при Президентові України та Дніпропетровського, Львівського і Харківського регіональних інститутів перебувають у нашому інституті. Зустріч відбувається в рамках розвитку співпраці слухацьких рад та ознайомлення з кращим досвідом регіональних інститутів Національної академії.
фотогалерея детальніше


   У результаті 18 хвилинного урагану території інституту та його будівлям було нанесено значний матеріальний збиток. Силами співпрацівників інституту 1 червня 2013 року до 14.00 були розчищені усі під'їзні шляхи до інституту та внутрішній двір, а до 21.00 проведено тимчасовий ремонт даху адміністративної будівлі.
фотогалерея


   01 червня 2013 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала делегація Берлінської вищої школи економіки і права (ФРН). До складу делегації входили професори Остен Баллер та Вольфганг Шонвег, а також 8 студентів німецького навчального закладу.
фотогалерея детальніше


   31 травня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулась щорічна науково-практична конференція "Соціально-економічний розвиток регіонів та його програмування: цілі, механізми, інструменти".
фотогалерея детальніше


   Відбувся ІV теоретико-методологічний семінар за міжнародною участю "Архетипіка і державне управління: інституційні форми, механізми і практики", в якому взяла участь професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування, доктор наук з державного управління Л.Л.Приходченко.
фотогалерея детальніше


   З 28 по 29 травня 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до м. Вінниця.
фотогалерея детальніше


   29 травня 2013 року кафедра регіональної політики та публічного адміністрування (доц. Колісніченко Н.М.) разом із відділом підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів організувала та провела зустріч аспірантів і здобувачів ОРІДУ НАДУ при Президентові України з паном Е.Філмером, начальником відділу розвитку спроможностей EUBAM (European Union Border Assistance Mission to Moldova and Ukraine) - прикордонної місії ЄС в Молдові і Україні.
фотогалерея детальніше


    27 травня 2013 року в Національної академії державного управління при Президентові України розпочалась виставка-презентація Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії. Мета виставки - інформування громадськості, науково-педагогічних працівників, слухачів і гостей Національної академії про діяльність регіонального інституту, ознайомлення з основними досягненнями у сфері підготовки фахівців за спеціальностями галузі знань "Державне управління".
детальніше


    28 травня 2013 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшла тематична зустріч "Шляхи реалізації Спільної операційної програми "Румунія - Україна - Республіка Молдова 2007 - 2013". Захід відбувся в рамках тематичного короткотермінового семінару: "Правові та практичні аспекти організації та ведення організаційно-кадрової роботи в органах місцевого самоврядування" з підвищення кваліфікації начальників і спеціалістів організаційних відділів районних рад Одеської області.
фотогалерея детальніше


    28 травня 2013 року на запрошення Генерального консула Грузії в Одесі директор інституту М.М. Іжа та начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв взяли участь в урочистому прийомі з нагоди Дня відновлення Державної Незалежності Грузії.
фотогалерея детальніше


   28 травня відбулося чергове засідання мовного клубу, яке було присвячено актуальним питанням розвитку сучасного громадянського суспільства, а саме основам демократії. Слухачами німецької групи першого курсу факультету державного управління денної форми навчання було підготовлено презентацію щодо розвитку демократії у ФРН. В обговоренні гострих питань розвитку громадянського суспільства як у ФРН, так й в Україні брали активну участь також слухачі заочної форми навчання. Засідання було проведено під керівництвом доцента Філіпової Тетяни Володимирівни. Учасники клубу були зацікавлені тематикою запропонованого засідання.
фотогалерея детальніше


    У рамках заходів до Дня науки в читальній залі інституту з 13 по 24 травня 2013 р. бібліотечним відділом було підготовлено виставку наукових видань "Сучасні досягнення в галузі науки "Державне управління".
фотогалерея детальніше


    В рамках плану заходів до Дня науки 23 травня 2013 р. на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій науковцями Інституту було проведено семінар "Сучасні підходи до використання ресурсного потенціалу регіонального управління".
фотогалерея детальніше


    В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України проведено засідання експертної комісії інтерв'ю-центру з оцінювання кандидатів з Одеської області до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" у 2013 році.
фотогалерея детальніше


    24 травня - День слов'янської писемності і культури
Щороку 24 травня у всіх слов`янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія - творців слов`янської писемності. Заслуги цих великих слов'янських просвітителів в історії культури важко переоцінити. Більшу частину свого життя вони присвятили справі створення і розвитку слов'янської писемності, адже вважали, що писемність є найважливішою складовою частиною культури будь-якого народу.
детальніше


   24 травня в читальній залі ОРІДУ НАДУ відбувся "День поезії".
   Слухачі та студенти, за підтримкою викладачів кафедри української та іноземних мов, підготували поетичні виступи різними мовами. Студенти натхненно декламували вірші багатьох відомих майстрів слова, які розкривали свої радощі, сум, захоплення, збентеження, мудрість, сміливість та красу навколишнього світу. Також пролунала чудова пісня німецькою мовою " Ein Bisschen Frieden ".
фотогалерея детальніше


    13-20 травня 2013 року відбувся завершальний тренінг з бюджетного прогнозування для партнерів Проекту РЕОП у Львівській області, у якому взяли участь викладачі кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України доценти Молодожен Ю.Б. і Крупник А.С. Семінар був останнім у циклі тренінгів з бюджетного прогнозування і мав на меті завершити середньостроковий фіскальний прогноз для кожного міста.
фотогалерея детальніше


   20 травня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся "круглий стіл" "Місцеве самоврядування в Україні: проблеми та перспективи" за участю представників органів влади.
фотогалерея детальніше


    18 травня - День науки в Україні
   Щороку третьої суботи травня, згідно з Указом Президента України № 145/97 від 14 лютого 1997 року, Україна відмічає професійне свято працівників науки. В 1999 р. було прийнято Закон України "Про наукову і науково-технічну діяльність", в якому було викладено основні напрями функціонування та розвитку наукової та науково-технічної сфери в країні.
детальніше


    17 травня 2013 року кафедра інформаційних технологій та систем управління сумісно з комунальним підприємством "Обласний інформаційно-аналітичний центр" провели три комунікаційних заходи, присвяченні Всесвітньому дня електрозв'язку та інформаційного суспільства
детальніше


   17 травня 2013 року кафедра інформаційних технологій та систем управління сумісно з комунальним підприємством "Обласний інформаційно-аналітичний центр" взяли участь у роботі науково-практичного семінару "Інформаційне суспільство та сталий розвиток" разом з професорсько-викладацьким складом Російської академії народного господарства та державної служби (Орловський філіал) у форматі міжнародної відео конференції. Міжнародна відеоконференція була присвячена Всесвітньому дню електрозв'язку та інформаційного суспільства. Відкрив відеоконференцію перший заступник директора інституту, доктор економічних наук, професор А. Г. Ахламов.
детальніше


   17 травня 2013 року кафедра інформаційних технологій та систем управління сумісно з комунальним підприємством "Обласний інформаційно-аналітичний центр" провели тематичну зустріч з з фахівцями Центральної бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва, присвячену Всесвітньому дня електрозв'язку та інформаційного суспільства у форматі відеоконференції. Зустріч відкрив завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Ю. Б. Пігарєв.
детальніше


   17 травня 2013 року провідний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) В.М. Залепанчук, слухачі спеціальності "Державне управління" Е. Балагура, Н. Наумова та слухачі спеціальності "Управління проектами" Д. Сущевський, О. Кубрак та О. Гриневич були запрошені до штаб-квартири Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM, м. Одеса, вул. Уютна 13), де взяли участь в урочистому врученні міжнародних сертифікатів, які засвідчують успішне завершення навчального курсу "Кордони Європи". Навчальний курс, викладання дисциплін в рамках якого велося виключно англійською мовою, вже ІІ рік поспіль проводився для слухачів та студентів п'яти партнерських ВНЗ Місії EUBAM.
фотогалерея детальніше


    Перший заступник директора інституту Ахламов А.Г. зустрівся зі слухачами 1 курсу 1 потоку заочної форми навчання факультету державного управління
   18 травня 2013 року перший заступник директора інституту Ахламов А.Г. зустрівся із слухачами 1 курсу 1 потоку заочної форми навчання факультету державного управління з питань організації навчального процесу в інституті, умов проживання в гуртожитку.
фотогалерея детальніше


    14-16 травня 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до міст Сімферополя та Севастополя
    З 14 по 16 травня 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до міст Сімферополя та Севастополя. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
фотогалерея детальніше


    15 травня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президенті України відбулося традиційне спортивне свято інституту присвячене 68 річниці Великої Перемоги.
фотогалерея детальніше


    15 травня 2013 року директор інституту М.М. Іжа та професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Л.Л. Приходченко взяли участь в урочистому прийомі з нагоди національного свята Республіки Польща - Дня Конституції та десятої річниці Генерального консульства Республіки Польща в Одесі.
фотогалерея детальніше


    7 травня 2013 року в інституті відбулись урочисті заходи з нагоди 68 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
фотогалерея детальніше


    З 26 по 28 квітня 2013 року з дружним візитом в ОРІДУ перебувала делегація студентів Дніпропетровського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України у складі 14 осіб на чолі з деканом факультету Огданським К.М. та головою Ради студентського самоврядування Алавердяном В.М.
фотогалерея детальніше


    25 квітня 2013 року в ОРІДУ пройшла XIV Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за участю міжнародних спеціалістів: "Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології"
фотогалерея детальніше


    10 квітня в читальній залі інституту співробітниками бібліотечного відділу було проведено захід "Бібліотека - викладачу" для викладачів кафедри менеджменту організацій. Метою якого було:
- інформування науково-педагогічного складу кафедри щодо забезпечення навчальних дисциплін наявною літературою та електронними ресурсами;
- проведення виставки навчально-методичної літератури згідно з напрямом кафедри;
- надання інформації щодо доступу до електронних ресурсів наукової бібліотеки Північно-Західного інституту Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації та он-лайнових ресурсів Світового Банку.
фотогалерея


    23 квітня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України пройшла олімпіада з англійської мови присвячена Міжнародному дню англійської мови.
фотогалерея детальніше


   У період з 22 по 24 квітня 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до органів публічної влади Херсонської області. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу та проведення роботи стосовно проведення вступної кампанії у поточному році.
фотогалерея детальніше


    В Управлінні ПКК 22 квітня 2013 року - в перший день семінару за професійною програмою (І частина) з підвищення кваліфікації начальників відділів організаційно - кадрової роботи апаратів райдержадміністрацій Одеської області проведено круглий стіл "Актуальні питання підвищення професійної компетентності державних службовців
фотогалерея детальніше


    З 19 по 21 квітня 2013 року в рамках багаторічної співпраці та обміну досвідом роботи органів студентського самоврядування


    27 березня 2013 року відбулась міжнародна відеоконференція між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) та навчальними закладами-партнерами: Академією управління при Президентові Республіки Білорусь (АУпПРБ, м. Мінськ) та Орловським філіалом Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації (ОФ РАНГіДС) на тему "Управлінська освіта у глобальних викликах XXI століття".
фотогалерея детальніше


    26 березня 2013 року в рамках проекту "Арт - туризм" відбулася відкрита лекція на тему "Роль мистецтва у формуванні особистості"
фотогалерея детальніше


    В період з 02 по 24 березня 2013 року в рамках співпраці Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів з Вищою школою державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина), слухач ІІ курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Геворг Давтян разом зі слухачами ЛРІДУ НАДУ при Президентові України взяв участь у міжнародній програмі на базі німецького навчального закладу.
фотогалерея детальніше


    25 березня 2013 року заступник директора інституту з короткотермінового підвищення кваліфікації- начальник Управління підвищення кваліфікації кадрів С.Г. Давтян та начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв взяли участь в урочистому прийомі з нагоди Дня Незалежності Республіки Греція. Захід, що проходив у приміщенні розважального центру "Ренесанс", був організований Генеральним консульством Греції в Одесі.
фотогалерея детальніше


    У період з 19 по 22 березня 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Херсонської області. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу та проведення підготовчої роботи стосовно організації вступної кампанії у поточному році.
фотогалерея детальніше


    21 березня 2013 року в інституті відбулося урочисте відкриття кабінету української мови, присвячене 199-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. На відкритті директор інституту Микола Михайлович Іжа відзначив вагомість державної мови в розвитку держави, вказав на необхідність володіння українською мовою всіма громадянами України
фотогалерея детальніше


    20 березня 2013 року представники слухацького та студентського самоврядування інституту взяли участь у робочій зустрічі з координатором всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою!", що відбулася на базі Регіонального центру розповсюдження екологічних знань Одеського державного екологічного університету
фотогалерея детальніше


    19 березня 2013 року перший заступник директора А.Г. Ахламов, декан факультету державного управління М.П. Попов і начальник управління персоналом А.О. Левицький зустрілися з посадовими особами місцевого самоврядування Миколаївської області.
фотогалерея детальніше


    15 березня 2013 року народний депутат України, член Комітету з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради України Сергій Рафаїлович Гриневецький виступив перед професорсько-викладацьким складом, працівниками, аспірантами та слухачами ОРІДУ НАДУ при Президентові України з лекцією на тему "Про поточні питання державної політики України"
фотогалерея детальніше


    14 березня 2013 року представники інституту провели профорієнтаційний захід для випускників загальноосвітніх шкіл Комінтернівського району Одеської області.
фотогалерея детальніше


    12 березня 2013 року відбувся науковий семінар кафедри регіональної політики та публічного адміністрування на тему "Актуальні проблеми регіональної політики та публічного адміністрування" за підсумками виконання науково-дослідної роботи кафедри "Розробка концептуальних засад реформування системи регіонального управління" в І кварталі 2013 року.
фотогалерея детальніше


    З 6 по 10 березня 2013 року провідний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Валентина Залепанчук взяла участь у Школі європейських студій в Україні ("EU Study Days in Ukraine"), організованої Представництвом Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ.
фотогалерея детальніше


    11 березня 2013 року провідний спеціаліст відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом А.О. Гавриш урочисто прийняла Присягу державного службовця
фотогалерея детальніше


   

Вітаємо переможців конкурсу "Краща магістерська робота" у 2012-2013 навчальному році!

детальніше


    Протягом січня-лютого 2013 року в рамках виконання науково-дослідної роботи "Результативний бюджетний процес в умовах порушення макроекономічної рівноваги" науковцями кафедри економічної та фінансової політики було проведено низку комунікативних заходів:
фотогалерея детальніше


    01 березня 2013 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів спеціальності "Управління проектами" та спеціалістів спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування" (заочної форми навчання).
фотогалерея детальніше


    28 лютого 2013 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління". [...]
детальніше >>


    27 лютого - День створення Одеської області [...]
детальніше >>


    22 лютого 2013 року до Міжнародного дня рідної мови слухачі факультету державного управління взяли участь у "круглому столі" на тему "Підтримка мовного та культурного різноманіття та багатомовності на Одещині" та підведенні підсумків акції "Тисяча книг для сільських бібліотек" [...]
детальніше >>


    21 лютого 2013 року, напередодні Дня Захисника Вітчизни, директор Інституту Микола Михайлович Іжа провів зустріч з членами Товариства офіцерів ОРІДУ НАДУ при Президентові України, де на теперішній час працюють 12 офіцерів, які у минулому проходили службу у Збройних Силах України. [...]
детальніше >>


    22 лютого 2013 року до Міжнародного дня рідної мови слухачі факультету державного управління взяли участь у "круглому столі" на тему "Підтримка мовного та культурного різноманіття та багатомовності на Одещині" та підведенні підсумків акції "Тисяча книг для сільських бібліотек" [...]
детальніше >>


    21 лютого 2013 року, напередодні Дня Захисника Вітчизни, директор Інституту Микола Михайлович Іжа провів зустріч з членами Товариства офіцерів ОРІДУ НАДУ при Президентові України, де на теперішній час працюють 12 офіцерів, які у минулому проходили службу у Збройних Силах України. [...]
детальніше >>
      

Вітаємо з днем Захисника ВІТЧИЗНИ

детальніше >>


    21 лютого відбулося перше у 2013 році засідання приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України [...]
детальніше >>


    21 лютого 2013 року відбулася зустріч "Мовного клубу" кафедри української та іноземних мов, присвячена Міжнародному дню рідної мови. Старший викладач кафедри Чорненький М.І. підготував матеріали до теми "Українська символіка" [...]
детальніше >>


    21 лютого - Міжнародний день рідної мови [...]
детальніше >>


    У період з 13 по 15 лютого 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Херсонської області. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього та проведення підготовчої роботи стосовно організації вступної кампанії у поточному році [...]
детальніше >>


    7 лютого 2013 було проведено чергове засідання "Мовного клубу" кафедри української та іноземних мов. Тема зустрічі була "Wie schreibt man Lebenslauf" (Як писати біографію німецькою мовою). Зустріч було проведено у форматі практичного заняття із застосуванням мультимедійної дошки завідуючою каф. укр. та іноземних мов Черняєвою І.А. [...]
детальніше >>


    06 лютого 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась презентація на тему "Конкурс бізнес-планів - підтримка розвитку середнього і малого бізнесу в Одеському регіоні". Презентацію провели радник Баварського дому в Одесі Карл Вальтер та співробітник Українсько-Баварського менеджмент тренінг-центру Жанна Демічева [...]
детальніше >>


    29 СІЧНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ [...]
детальніше >>


   В інституті розпочалась державна атестація випускників 2013 року. 28 січня поточного року директор інституту, д.п.н., заслужений працівник освіти України Іжа М.М. провів загальні збори членів державних екзаменаційних комісій (далі ДЕК). [...]
детальніше >>


    В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України 25 січня 2013 року проведено "круглий стіл" з питань відкритості органів виконавчої влади і покращення послуг, що надаються громадянам органами виконавчої влади та проведення конкурсу "Приязна адміністрація" [...]
детальніше >>


    25 січня 2013 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України пройшов телеміст між містами - партнерами Одеса та Таганрог (Російська Федерація), що проводився в рамках науково-практичної конференції "В орбіті Чехова: духовно-моральний аспект". Захід, учасниками якого були педагоги та школярі міст-партнерів, був присвячений 20-річчю встановлення партнерських відносин між Одесою та Таганрогом [...]
детальніше >>


    25 січня 2013 року в ауд. 213 відбулася зустріч з питань працевлаштування випускників денної форми навчання спеціальностей галузі знань "Державне управління" з Автономної Республіки Крим. [...]
детальніше >>


   24 січня о 14.00 в ауд. 305 відбулося чергове засідання мовного клубу. Тема зустрічі: "Business correspondence" (Ділове листування). Засідання проводив старший викладач Петров І.Л. Під час засідання було обговорено виникнення та коротка історія ділового листування, загальні правила його зіставлення, граматичних та стилістичних аспектів, розглянути типові кліше та зразки із практичного досвіду офіційного ділового листування англійською. [...]
детальніше >>


    24 січня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся "круглий стіл" на тему: "Роль політичних партій України на сучасному етапі державотворення", який було присвячено Дню Соборності України [...]
детальніше >>


    24 січня 2013 року в ауд. 212 відбулася зустріч та відповідальних представників регіональних органів влади Одеської області з випускниками денної форми навчання спеціальностей галузі знань "Державне управління" щодо їх працевлаштування. [...]
детальніше >>


    23 січня 2013 року відбулася презентація обґрунтування тем дисертаційних досліджень аспірантів першого року навчання [...]
детальніше >>


    23 січня 2013 року відбулася нарада з питань організації та проведення профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх закладах м. Одеса та Одеської області [...]
детальніше >>


    25 січня - ми святкуємо Тетянин день (свято всіх студентів). 25 січня, у день великомучениці Тетяни Хрещенської у 1755 році російська імператриця Єлізавета Петрівна створила у Москві університет. Тож свято асоціюється із днем студентства [...]
детальніше >>


    22 січня 2013 року в ауд. 212 відбулися зустрічі керівників та відповідальних осіб регіональних органів влади Півдня України з випускниками денної форми навчання спеціальностей галузі знань "Державне управління" щодо їх працевлаштування. [...]
детальніше >>


    Вітаємо Ткаченко Яну Юріївну та її наукового керівника кандидата економічних наук, доцента, завідуючу кафедрою менеджменту організацій Красностанову Наталю Едуардівну з перемогою, бажаємо подальших творчих успіхів! [...]
детальніше >>


    Відбулося засідання Науково-експертної ради ОРІДУ НАДУ при Президентові України [...]
детальніше >>


    17 січня 2013 року обрано нового голову слухацького самоврядування денної форми навчання факультету державного управління [...]
детальніше >>


    16 та 17 січня 2013 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України перший заступник директора А.Г.Ахламов і декан факультету менеджменту Воронов О.І відвідали міста м.Ізмаїл і м.Татарбунари з метою проведення профорієнтаційної роботи з випускниками загальноосвітніх шкіл. [...]
детальніше >>


    16 січня 2013 року відбувся теоретико-методологічний семінар для аспірантів, на якому були представлені презентації результатів дисертаційних досліджень аспірантів другого року навчання кафедри європейської інтеграції та кафедри філософських та соціально-політичних наук [...]
детальніше >>


    Перший заступник директора інституту Ахламов А.Г. зустрівся зі слухачами 1 курсу 2 потоку заочної форми навчання факультету державного управління [...]
детальніше >>


    Закінчила роботу Школа педагогічної майстерності. "Сучасні методики викладання та використання їх у навчальному процесі", заняття в якій тривали з 8 листопада 2012 року по 15 січня 2013 року. Основною метою Школи було використання найсучасніших методик викладання та реагування на актуальні проблеми та недоліки в процесі педагогічної діяльності. [...]
детальніше >>


    14 січня 2013 року відбувся теоретико-методологічний семінар для аспірантів, на якому були представлені презентації результатів дисертаційних досліджень аспірантів другого року навчання кафедри європейської інтеграції [...]
детальніше >>


    11 січня 2013 року відбувся теоретико-методологічний семінар для аспірантів, на якому були представлені презентації результатів дисертаційних досліджень аспірантів другого року навчання кафедри державного управління та місцевого самоврядування та кафедри права і законотворчого процесу [...]
детальніше >>


2013 2012(2) 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©