Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

АРХІВ НОВИН


2014

2015

2016

2017


Голова Вінницької обласної державної адміністрації Коровій Валерій Вікторович та заступник голови Вінницької обласної ради Кременюк Михайло Володимирович взяли участь у виїзному семінарі «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади», який організовано відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України на базі Вінницького обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

05 лютого 2018 року на базі Вінницького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено тематичний короткостроковий семінар «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації керівного складу органів публічної влади Вінницької області.

Розпочалася державна атестація здобувачів вищої освіти на факультеті публічного управління та адміністрування і факультеті менеджменту та бізнес-технологій

З 02 лютого 2018 року розпочалася державна атестація для здобувачів вищої освіти, що завершують навчання в магістратурах інституту. На факультеті публічного управління та адміністрування розпочалася державна атестація слухачів денної, заочної, вечірньої, заочно-дистанційної форм навчання спеціальностей «Державне управління», «Місцеве самоврядування» та «Публічне управління та адміністрування». З метою перевірки науково-теоретичної та практичної підготовки слухачів відповідно до спеціалізацій працюють вісім державних екзаменаційних комісій.

30 січня 2018 року

30 січня 2018 року в Одеській облдержадміністрації відбувся семінар на тему: «Здійснення публічних закупівель відповідно до вимог чинного законодавства та розпорядження голови Одеської ОДА від 09 червня 2017 року №457/А-2017». Від ОРІДУ НАДУ при Президентові України презентувала проект плану графіка підвищення кваліфікації державних службовців Одеської області на 2018 рік начальник відділу підвищення кваліфікації Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Липовська С.О.

Представники інституту взяли участь в інформаційній сесії Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020»

30 січня 2018 року у приміщенні Одеської обласної ради пройшла інформаційна сесія Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020». На захід було запрошено представників органів публічної влади, вищих навчальних закладів та неурядових організацій. Від ОРІДУ НАДУ при Президентові України інформаційну сесію відвідали професор кафедри гуманітарних та соціально-політичних наук Світлана Овчаренко, доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою Віктор Комаровський та головний спеціаліст відділу комунікацій Андрій Маєв.

В інституті відбувся німецько-український студентський семінар «Україна: конфлікти, криза та реформи»

З 23 по 27 січня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України проходив німецько-український студентський семінар «Україна: конфлікти, криза та реформи». Захід проводився спільно з Берлінською школою економіки і права (ФРН) за участі слухачів та студентів українського вишу та німецького навчального закладу-партнеру.

У Одеській національній науковій бібліотеці вийшов друком
49 випуск Серії «Вчені Одеси»

Петро Іванович Надолішній: бібліогр. покажч. літ. / Одес. нац. наук. б-ка ; укладач І.В. Бабушкіна; вступ. сл. О.П. Якубовського; ред. І.С. Шелестович; відп. за вип. Л.В. Арюпіна. – Одеса, 2017. – 88 с.

Цей випуск серії бібліографічних покажчиків «Вчені Одеси» присвячено Надолішньому П.І., доктору наук з державного управління, професору, Заслуженому працівнику освіти України. Посібник містить нарис про життя та діяльність ученого, хронологічний перелік його робіт (українською, російською та англійськими мовами), розділи, де розкривається його діяльність як редактора наукових збірників, навчальних посібників, керівника, консультанта або опонента дисертаційних робіт, наводяться також джерела (в алфавіті авторів і назв), де подається загальна оцінка діяльності Надолішнього П.І.

22 січня – День Соборності України

День Соборності України – знаменна історична подія, яка відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

Цього року 22 січня – не лише День Соборності України, але й 100-річчя незалежності Української Народної Республіки.

22 січня 1918 року було декларовано незалежність УНР. А свою першу річницю незалежності, 22 січня наступного, 1919 року, УНР відзначила урочистим ухваленням Акту Злуки із Західноукраїнською Народною Республікою. Тож нині цього дня ми відзначаємо дві надзвичайної ваги історичні події: перше проголошення незалежності України та День Соборності.

Акт Злуки став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної консолідації, свідченням їхньої самоідентифікації, становлення політичної нації та реальним кроком до об'єднання українських земель, який вплинув на подальші національно-політичні процеси в Україні. 22 січня 1919 року залишиться у пам’яті поколінь як день, який вперше підтвердив і скріпив всенародне прагнення бачити Україну єдиною та сформував підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України, утвердження національної ідеї.

Указом Президента України від 13.11.2014 р. № 871/2014 встановлено щорічно відзначати 22 січня День Соборності України. «Соборність – не лише спільна територія. Це й духовна єдність, спільні цінності, спільні ідеали, устремління. Це велика міцна родина всіх громадян України», – зазначив Президент України Петро Порошенко у промові до Дня Соборності у 2017 році.

Вітаємо зі святом та бажаємо миру, єдності, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє та благополуччя Українського народу!

Аспірантка інституту пройшла наукове стажування в Німеччині

З 03 по 24 грудня 2017 року аспірантка кафедри економічної та фінансової політики Наталія Розмаріцина пройшла стажування у Німецькому університеті адміністративних наук м. Шпайєр (ФРН). Під час стажування представниця інституту зустрілася з професорами німецького вишу, отримала професійні рекомендації стосовно дисертаційного дослідження та дослідила матеріали щодо механізму надання публічних послуг у країнах Європейського Союзу. Крім того, Н. Розмаріцина мала можливість практично ознайомитися з методикою проведення лекційних занять та попрацювати в бібліотеці університету.

ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ

З 18 по 22 грудня 2017 році в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочався тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одещини.

Візит до інституту делегації Академії суспільних наук КНР

19 грудня 2017 року відбувся робочий візит до інституту делегації Академії суспільних наук КНР, до складу якої увійшли: директор інституту політології Академії суспільних наук КНР професор Фан Нін, радник Державної ради, фахівець у сфері національностей та релігій Хе Хінлян, історик Ши Цзіньбо, помічник-дослідник Ма Фен та працівник департаменту міжнародних зв’язків Юй Цзяньфей. Делегацію супроводжувала Генеральний консул КНР в Одесі Чжао Сянжун та співробітники дипломатичної установи Юй Чжоулінь та Ван Ци.
18 грудня 2017 року

Проведено нараду у режимі відеоконференцзв’язку за участю регіональних інститутів державного управління Національної академії з питання запровадження в Національній академії та її регіональних інститутах системи програмного забезпечення для перевірки наукових текстів на плагіат.Заходи з питань профорієнтації школярів та професійного навчання публічних службовців

13 і 14 грудня 2017 року представники Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України провели заходи з питань профорієнтації школярів та професійного навчання публічних службовців у Казанківському та Березнегуватському районах Миколаївської області.У бібліотеці інституту відбулася літературна зустріч

13 грудня 2017 року на базі бібліотеки інституту пройшла літературна зустріч зі студентами та слухачами, посвячена повазі, любові до української мови та скарбів поетичного слова. Гостя заходу – директор Бібліотеки №1 імені Е. Багрицького Ірина Гіндіна обговорила з присутніми основні тренди в художній літературі, а також порушила актуальні питання з цієї тематики. Студенти не лише уважно слухали, а й самі брали активну участь в обговоренні, доповнюючи її розповідь останніми новинками сучасної літератури.
Представник інституту зустрівся з директором «Альянс Франсез» в Одесі

13 грудня 2017 року головний спеціаліст відділу комунікацій ОРІДУ НАДУ при Президентові України Андрій Маєв відвідав «Альянс Франсез» в Одесі, де зустрівся з директором установи Діаною Бангура. «Альянс Франсез» є французькою некомерційною організацією, яка має свої представництва у багатьох країнах світу та сприяє популяризації французької мови та культури.


11 грудня 2017 року

Доцент кафедри публічного управління і регіоналістики Піроженко Н.В., як експерт у складі робочої групи з розробки концепції Стратегічного плану розвитку м. Білгород-Дністровський до 2028 р (Розпорядження міського голови м. Білгород-Дністровський від 08.11.2017 р. № 261), відповідно до Плану і Порядку роботи робочої групи провела заняття з членами робочої групи на тему «Етапи та технології стратегічного планування розвитку територіальної громади».
Лекція «Інформаційно-телекомунікаційна інфраструктура е-урядування» у режимі відеоконференції

З 6-8 грудня та 13-14 грудня 2017 році в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» у м. Луцьк на базі Волинського центру інновацій в електронному урядуванні відбувся тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Волині.

Слухачі інституту виступили на міжнародній конференції в м. Ясси (Румунія)

08 грудня 2017 року в найбільшому вищому навчальному закладі Румунії – Університеті Александру Іоан Куза (м. Ясси) відбулася конференція «Міжнародний розвиток та демократизація», що проводилася факультетом філософії та соціально-політичних наук. Участь у конференції взяли слухачі І курсу факультету публічного управління та адміністрування Прищак Олена та Фронтовська Маріанна.

Студенти інституту відвідали виставку народних костюмів знаменитої майстрині Любові Лаптєвої

07 грудня 2017 року студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій та представники відділу комунікацій інституту відвідали бібліотеку імені Е. Багрицького, де відбулося відкриття виставки народної майстрині Любові Лаптєвої. До експозиції виставки увійшли українські народні костюми, вишиванки, рушники та ікони, характерні різним регіонам України. Автор робіт відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами, оскільки роботи виставлялися у Польщі, США, Великобританії, Австрії, Молдові та Ватикані. Багато орнаментів студенти побачили тут вперше, та зазначили, що їм завжди було цікаво все, що пов’язано із українською вишивкою, iз українськими традиціями. На знак вдячності, за старання відтворити українські традиції, присутні гості заспівали декілька українських пісень.
07 грудня 2017 року представники інституту взяли участь в урочистому засіданні з нагоди Дня місцевого самоврядування

07 грудня 2017 року слухачі, студенти та представники інституту взяли участь в урочистому засіданні з нагоди Дня місцевого самоврядування в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного.


5 грудня 2017 року на базі Одеської міської ради за участю представників ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено тематичну зустріч «Проектний менеджмент як технологія управління змінами»

З метою поглиблення знань та реалізації положень Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання розпорядження Одеського міського голови в рамках святкування Дня місцевого самоврядування в місті Одесі щороку проводиться низка заходів.

В період з 05 по 07 грудня 2017 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Менеджмент та управлінське лідерство в органах державної влади та органах місцевого самоврядування»

В період з 05 по 07 грудня 2017 року відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Менеджмент та управлінське лідерство в органах державної влади та органах місцевого самоврядування» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрили роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В., які поінформували слухачів про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів та Інституту в цілому.Представники інституту взяли участь в організаційній зустрічі з питань реалізації міжнародного проекту DOBRE

07 грудня 2017 року на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшла організаційна зустріч з питань реалізації міжнародного проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Проект, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), розрахований на 5 років і має на меті забезпечення системної підтримки місцевого самоврядування в процесі реформи децентралізації в Україні. Участь у заході взяли декан факультету публічного управління та адміністрування ОРІДУ НАДУ при Президентові України Ігор Куспляк та головний спеціаліст відділу комунікацій Андрій Маєв.Інститут виступив партнером
у Всеукраїнському дебат-турнірі «Кубок Одеси»

2-3 грудня 2017 року на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся Всеукраїнський дебат-турнір «Кубок Одеси - 2017». Захід, організований Odessa Debate Union, є рольовим інтелектуальним змаганням, у якому взяли участь понад 100 команд з усієї країни. Зі словами вітання від керівництва інституту до учасників звернулася декан факультету менеджменту та бізнес-технологій Ю.В. Євстюніна. До змагань долучилися слухачі інституту: Альона Прищак, Владислав Омельченко та Анастасія Устянська. В ході дебатів учасники обговорювали актуальні економічні, політичні та соціальні питання. Понад 300 школярів, студентів та випускників з різних регіонів України мали можливість відточити свої навички переконання засобами слова, критичного мислення, прийняття рішень тощо. Адже, за підсумками Світового економічного форуму в Давосі, до 2020 року саме такі навички визначені ключовими для побудови успішної кар’єри!01 грудня завершено цикл одноденних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області

На замовлення Національного агентства України з питань державної служби в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України щороку підвищують кваліфікацію державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування Одеської області в рамках одноденних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади». У 2017 році підвищили кваліфікацію 500 осіб, серед яких 30 державних службовців Головного управління Національної поліції в Одеській області, 30 державних службовців Південного офісу Державної аудиторської служби України, 40 державних службовців територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області та апарату місцевих судів м. Одеси та Одеської області, 65 державних службовців Одеської обласної державної адміністрації, 35 посадових осіб Одеської обласної ради, 20 державних службовців Головного управління держпраці в Одеській області Державної служби України з питань праці, 40 державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України, 60 посадових осіб органів виконавчої влади Одеської міської ради. Окрім семінарів організованих на базі інституту відповідно до замовлення проведено виїзні семінари, а саме у Білгород-Дністровському, Татарбунарському та Арцизькому районах, де підвищили кваліфікацію 180 державних службовців та посадових осіб.30 листопада 2017 року, в рамках шефської допомоги, студенти, слухачі та співробітники інституту здійснили черговий виїзд до Михайлівської школи-інтернату Саратського району Одеської області

Цьому заходу передувала велика та кропітка робота: починаючи з вересня місяця представниками трудового колективу, студентами, слухачами, а також випускниками інституту було організовано благодійну акцію, зібрані кошти, що витрачені на придбання канцтоварів, наборів для творчості та солодощів для дітей. Приємно усвідомлювати, що з кожним роком все більше представників інституту долучається до благодійної акціїПредставники інституту взяли участь в урочистому прийомі з нагоди Національного Дня Румунії

29 листопада 2017 року доцент кафедри публічного управління та регіоналістики Степан Давтян, доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою Віктор Комаровський, завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням відділу підвищення кваліфікації кадрів Наталія Привалова та головний спеціаліст відділу комунікацій Андрій Маєв взяли участь в урочистому прийомі з нагоди Національного Дня Румунії. Серед запрошених гостей були співробітники органів публічної влади та вищих навчальних закладів, керівники дипломатичних місій, духовні особи, журналісти та представники румунської діаспори.28 листопада 2017 року

Директор інституту – М.М. Іжа провів нараду, на якій обговорювали питання з проведення профорієнтаційної роботи інституту. У нараді взяли участь: перший заступник директора Попов М.П., відповідальний секретар приймальної комісії – Колісніченко Н.М., начальники структурних підрозділів, завідувачі кафедр та науково-педагогічні працівники. Були розглянуті питання, щодо підсумків проведення Дня відкритих дверей, організації профорієнтаційних виїздів до шкіл та районів Одеської області, оновлення презентаційних матеріалів на сайті інституту та виконання плану заходів щодо організації набору здобувачів освіти. В рамках профорієнтаційної роботи, директор доручив відвідати органи влади, школи міста Одеси та райони Одеської області, відповідно до закріплення. Особливу увага була приділена підготовці співпрацівників до виїзду в школи (підготовка міні-лекцій, презентацій, рекламної продукції) та запровадженню нових безкоштовних освітніх програм для бакалаврів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та магістрів спеціальності «Менеджмент». За результатами заходу були надані відповідні доручення.Студенти інституту взяли участь в міжнародному проекті «Journey to Acceptance»

У період з 17 по 28 листопада студенти інституту Дар’я Сусліна, Влад Пилипенко та Анастасія Дьоміна взяли участь в міжнародному проекті «Journey to Acceptance». Цей проект став продовженням тренінгу тренерів, який відбувся у вересні 2017 в Польщі. Цього разу в молодіжному обміні, який приходив в Одесі, взяли участь 43 особи із України, Словенії, Польщі, Грузії, Македонії, Вірменії, Італії та Росії. Проект надав можливість учасникам дізнатись про проблеми боротьби з дискримінацією, стереотипами та насильницькими явищами, спричиненими упередженнями. Змістом роботи на цьому етапі молодіжного обміну стала організація і проведення заходів, пов'язаних з антидискримінаційною темою: учасники брали інтерв'ю у місцевих жителів, робили флешмоби у центрі міста, графіті на пляжі тощо.24 листопада 2017 року

Популярне Ток-шоу півдня України «Прожектор» на Сьомому каналі 24 листопада 2017 року зібрало у своїй студії багато гостей: запрошеного експерта, викладача ОРІДУ НАДУ при Президентові України, доцента кафедри державознавства і права, кандидата юридичних наук, Фальковського А.О та студентів факультету Публічного управління та адміністрування Максименко Віту, Дізанова Максима і студента факультету Менеджменту та бізнес технологій Тусика Віктора. У ході палкої дискусії, в якій також прийняли участь суддя Маліновського суду міста Одеси, судово-медичний експерт, відомі правники, журналісти, вчені, інші запрошені гості, вони мали змогу висловити власні думки та залучитись до обговорення криміногенної ситуації в Одесі, визначення причин окремих видів правопорушень, якості роботи правоохоронних органів України.Візит до інституту представників Німецького університету адміністративних наук м. Шпайєр (ФРН)

21 листопада 2017 року в інституті з робочим візитом перебувала делегація Німецького університету адміністративних наук м. Шпайєр (НУАН). До складу делегації входили професори Андреас Кнорр, Крістіан Кох та Кай Массер, а також науковий співробітник закладу Клаудіа Хіпп.21 листопада - День Гідності та Свободи

21 листопада колектив Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України долучився до відзначення Дня Гідності та Свободи, який було установлено згідно Указу Президента України № 872/2014. До Дня Гідності та Свободи в інституті організовано тематичні заняття, кураторські години, а також демонстрація тематичних роликів з метою донесення до слухачів та студентів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Нехай цей день наповнить серця гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде запорукою щасливого майбутнього! Ми віримо, що скоро в нашій країні запанує мир, спокій і щастя. І щодня маємо пам'ятати про тих, хто віддав своє життя за кращу Україну - за таку Україну, про яку усі ми мріємо.
18 листопада 2017 року

Слухачі 2 курсу факультету публічного управління та адміністрування 18 листопада 2017 року відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька. Святковий захід організовано кафедрою української та іноземних мов. Група слухачів інституту спільно з першим заступником директора М.П. Поповим, деканом факультету публічного управління та адміністрування І.С. Куспляком та доцентом кафедри української та іноземних мов Г.Г. Стойковою відвідали виставу «Сорочинський ярмарок» за повістю Миколи Гоголя. Це весела історія із щасливим фіналом. Вистава поринає глядачів в атмосферу святкового дійства. Вона увібрала в себе і святковість, і колорит, і всілякі бувальщини, що трапляються на ярмарку… Глядачі попали в небуденний світ, сповнений шуму, народних пісень, запальних танців, надзвичайних пригод і таємниць.
З 16 по 19 листопада 2017 року

Більше 100 студентів факультету менеджменту та бізнес-технологій і слухачів факультету публічного управління та адміністрування здійснили подорож до чарівного міста Львову. Поїздку було організовано за ініціативою активу студентського самоврядування.В інституті відбувся День відкритих дверей. У заході взяли участь майже 500 школярів, які навчаються в 10-11 класах загальноосвітніх шкіл Півдня України

Вже вкотре наш інститут збирає друзів для того, щоб відчинити двері для енергійних, амбіційних, творчих особистостей, і цей рік не став виключенням. 17 листопада 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей. День відкритих дверей пройшов у новому форматі, більш сучасному та цікавому для майбутніх студентів.


Засідання редакційної колегії

14 листопада 2017 року відбулося засідання редакційної колегії фахового (паперового) збірника наукових праць «Актуальні проблеми державного управління» у складі: головного редактора М. Іжі; заступника головного редактора С. Попова; відповідального секретаря Ю. Овчаренко; начальника редакційно-видавничого відділу О. Патика. На засіданні розглянуто зміст третього номеру видання за 2017 рік. Запропоновано авторам відредагувати найменування статей та усунути виявлені недоліки.
9 листопада 2017 року

Третій науковий англомовний семінар "New insights in public administration"
(Нове розуміння публічного управління)

Третій щорічний науковий семінар "New insights in public administration" (Нове розуміння публічного управління) кафедри української та іноземних мов розпочався вітальними словами Попова М.П., першого заступника директора, Матвєєнко І.В., заступника начальника відділу з координації наукової роботи та докторантури, які привітали його учасників, підкреслили значення вивчення іноземної мови у підготовці аспірантів - здобувачів ступеня доктора філософії, побажали активного використання навичок іншомовного спілкування в професійній та науковій діяльності. Семінар став завершальним етапом у вивченні навчальних дисциплін «Іноземна мова в професійній діяльності дослідника публічного управління та адміністрування» та «Мистецтво комунікації та презентації наукових результатів іноземною мовою» для докторів філософії спеціальності 074 "Публічне управління і адміністрування". Тематика заходу розкривала напрямки дисертаційних досліджень аспірантів всіх форм навчання. Учасники семінару презентували актуальність, цілі, завдання, новизну та передбачувані результати своїх досліджень. Організатори семінару - завідувач кафедри Н.М.Колісніченко та доцент І.А.Пуленко підвели підсумки заходу, відзначили високий рівень володіння мовою всіх учасників та їх навички представлення своїх напрацювань.

В Інформаційному центрі ЄС пройшов семінар на тему «Інституції Європейського Союзу»

09 листопада 2017 року в Інформаційному центрі ЄС при Одеському національному економічному університеті (ОНЕУ) пройшов семінар «Інституції Європейського Союзу», що був організований спільно з ОРІДУ НАДУ при Президентові України.08 листопада відбувся виїзний семінар-практикум на базі Біляївської міської ради Одеської області за участі слухачів 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування та слухачів семінару «Інноваційно-інвестиційний розвиток регіону на сучасному етапі»

В рамках тематичного короткострокового семінару «Інноваційно-інвестиційний розвиток регіону на сучасному етапі» 08 листопада відбувся виїзний семінар-практикум на базі Біляївської міської ради Одеської області, у якому взяли участь слухачі 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування спеціалізації «Регіональне управління» та слухачі семінару Відкрив роботу семінару голова Біляївської об’єднаної територіальної громади Бухтіяров Михайло Петрович, який поінформував слухачів про сучасний стан та стратегію розвитку громади, шляхи залучення інвестицій завдяки ефективним методам використання природних ресурсів.9 листопада 2017 року

Науково-педагогічні працівники, співробітники, слухачі та студенти інституту взяли участь у написанні XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цей унікальний захід було організовано Українським радіо до Дня української писемності та мови.

Cвяткування Дня факультету публічного управління та адміністрування та Дня факультету менеджменту та бізнес-технологій

9 листопада 2017 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося урочисте святкування Дня факультету публічного управління та адміністрування та Дня факультету менеджменту та бізнес-технологій.


Протидія кібератакам

08 листопада 2017 року в інституті було проведено науково-практичний семінар «Протидія кібератакам» у режимі відеоконференції з фахівцями Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова та Вінницького національного технічного університету. Метою семінару було розроблення рекомендацій щодо запобігання ураження інформаційно-телекомунікаційних систем в органах державної влади та місцевого самоврядування різновидами вірусу-здирника типу «PSCrypt» з шифрувальними функціями.

Представник інституту взяв участь у брифінгу в Генеральному консульстві Болгарії в Одесі

07 листопада 2017 року головний спеціаліст відділу комунікацій інституту Андрій Маєв відвідав Генеральне консульство Болгарії в Одесі, де взяв участь у брифінгу з питань практики та навчання для студентів українських вищих навчальних закладів.

05 листопада 2017 року


Слухачі 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька. Святковий захід організовано викладачами кафедри української та іноземних мов Г. Стойковою та Т. Кемарською Усі учасники отримали приємні емоції від вистави «Сватання на Гончарівці» за однойменною п’єсою Г. Квітки-Основ’яненка. У виставі показані українські традиції, звучали народні пісні, актори дивували гарними аріями та ніжною любов’ю до української землі та українського народу. Дійство відбувалося під живий супровід оркестру, що наповнило урочистістю теплу атмосферу в залі.Студенти інституту взяли участь у тематичній зустрічі з питань профілактики ВІЛ та СНІДу

1 листопада 2017 року студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій взяли участь у тематичній зустрічі з питань профілактики ВІЛ та СНІДу. Зустріч провели представники Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України: Кучеренко Л.Р. – лікар-інфекціоніст вищої категорії, лікар «Клініки, дружньої до молоді» та Волошина Т.Г. – голова Київської районної організації. В ході заходу студенти отримали необхідну інформації щодо способів запобігання поширенню хвороби та можливостей отримання діагностичної і консультативної допомоги. Також зацікавила студентів інформація про волонтерську діяльність Товариства Червоного Хреста України.Директор інституту взяв участь у круглому столі в Генеральному консульстві КНР в Одесі

31 жовтня 2017 року директор інституту М. М. Іжа, доцент кафедри гуманітарних та соціально-політичних наук Л. В. Курносенко та завідувач сектору міжнародних зв’язків А. П. Маєв на запрошення Генерального консульства КНР в Одесі взяли участь у круглому столі на тему: «19-й з’їзд КПК: Китай та зовнішній світ». На захід було запрошено представників вищих навчальних закладів м. Одеса, журналістів та відомих науковців, які цікавляться китайською проблематикою.

Директор інституту Іжа М.М. зустрівся зі слухачами 2 курсу І потоку заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування

31 жовтня 2017 року директор інституту Іжа М.М. зустрівся зі слухачами 2 курсу І потоку заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування з поточних питань організації навчального процесу.


Директор інституту відвідав урочистий прийом з нагоди 94-ої річниці заснування Турецької Республіки

30 жовтня 2017 року директор інституту Микола Іжа та завідувач сектору міжнародних зв’язків Андрій Маєв на запрошення Генерального консула Туреччини в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди 94-ої річниці заснування Турецької Республіки.


29 жовтня 2017 року

Слухачі 1 курсу факультету публічного управління та адміністрування, а також студенти 3 курсу факультету менеджменту та бізнес-технологій 29 жовтня 2017 року відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька. Святковий захід організовано кафедрою української та іноземних мов. Група слухачів та студентів інституту спільно із завідувачем кафедри Н. Колісніченко й викладачами кафедри Т. Кемарською та Г. Стойковою відвідали виставу «Кайдаші» за повістю І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Актори театру продемонстрували на сцені життя, побут, звичаї та традиції українського народу минулих століть. Сучасники називають цю повість «енциклопедією народознавства». Порушені в ній проблеми надзвичайно актуальні й сьогодні. Слухачі та студенти інституту надихнулись на нові візити до театру найближчим часом.Представники іноземних вишів взяли участь у щорічній конференції інституту

У Всеукраїнській науково-практичній конференції «Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід», що пройшла на базі інституту 27 жовтня 2017 року, взяли участь представники іноземних партнерів навчального закладу.27 жовтня 2017 року

27 жовтня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю «Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід» директор інституту Микола Іжа дав інтерв’ю одному з міських каналів.
27 жовтня 2017 року

В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародної участі «Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід».24 та 26 жовтня 2017 року проведено два одноденних семінари за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області

Продовжується цикл семінарів з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади».


Всеукраїнський правовий диктант

26 жовтня 2017 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України долучився до написання Всеукраїнського правового диктанту. Мета цього соціального проекту – виявити найактуальніші проблеми в сфері правової грамотності українців, надати кожному громадянину можливість визначити рівень своєї правової грамотності. До написання Всеукраїнського правового диктанту приєдналися науково-педагогічні працівники, співробітники, слухачі та студенти Інституту, а також представники громадськості, інших організацій та установ.Представники інституту взяли участь у зустрічі з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні

23 жовтня 2017 року в Одеському національному економічному університеті (ОНЕУ) відбулася зустріч з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Хюгом Мінгареллі. Візит Посла Європейського Союзу був пов’язаний із завершенням навчального курсу «Економіка Європейського Союзу, відносини ЄС та України», що вже багато років реалізується на базі ОНЕУ в межах європейської освітньої програми Жана Моне.

Представник інституту виступив на міжнародній конференції в м. Ясси (Румунія)

19 – 20 жовтня 2017 року в Університеті Александру Іоан Куза (УАІК, м. Ясси, Румунія) відбулася XIV франко-румунська конференція «Брекзіт, популізм та імміграція: яким буде майбутнє Європи». Захід було організовано факультетом філософії та соціально-політичних наук УАІК за підтримки муніципалітету міста та партнерів з Франції: Університету м. Лілль та «Французького інституту» (Institut Francais).

17 жовтня 2017 року

Відбулися установчі збори аспірантів заочної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування». На зборах були присутні перший заступник директора Попов М.П., заступник начальника відділу з координації наукової роботи та докторантури Матвєєнко І.В., провідний фахівець відділу з координації наукової роботи та докторантури Нагорна Г.О. Перший заступник директора Попов Микола Петрович привітав здобувачів вищої освіти зі вступом до аспірантури та побажав міцного здоров’я, успішного навчання та захисту майбутньої дисертаційної роботи. Матвєєнко І.В. поінформування аспірантів заочної форми навчання про організацію навчального процесу на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, особливостями підготовки докторів філософії та правилами поселення і проживання у гуртожитку інституту.
14 жовтня – День захисника України та День українського козацтва

Згідно Указу Президента України № 806/2014 від 14.10.2014 р. з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці та українських козаків, встановлено Днем захисника України.Як технології змінюють наше життя

12 жовтня 2017 році в інституті відбулося перше засідання клубу ІНФОРМАТИК навчально-наукової лабораторії “Інноваційні технології в електронному врядуванні” кафедри електронного урядування та інформаційних систем. Засідання було присвячено обговоренню плану роботи на 2017-2018 навчальний рік та участі у дискусії “Наступна хвиля інновації: як технології змінюють наше життя”. Дискусія проходила у режимі відеоконференції. Модератором дискусії виступив завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем Юрій Пігарєв, а основним доповідачем – GR-директор компанії CFC Consulting, що є партнером Google в Україні Олексій Сивак. О. Сивак розповів про нові технології корпорації Google та їх вплив на наше життя, а також про проект “Цифрове перетворення” за допомогою якого відтворюється Україна в Інтернеті.11 жовтня 2017 року відбулась щорічна науково-практична конференція за підсумками проходження стажування слухачів денної форми навчання в органах державної влади та місцевого самоврядування «Стажування в органах публічних влади: організація, проведення та контроль»

У конференції взяли участь перший заступник директора інституту Микола Петрович Попов, декан факультету публічного управління та адміністрування Куспляк Ігор Сергійович, завідувачі кафедр, тьютори, наукові керівники магістерських досліджень та слухачі.
10 жовтня відбувся третій благодійний ярмарок

10 жовтня в інституті відбувся третій благодійний ярмарок. Захід підготовлено студентами, слухачами, співробітниками та випускниками інституту і спрямований на збір коштів для надання благодійної допомоги вихованцям Михайлівської школи-інтернату Саратського району Одеської області.


09 жовтня 2017 року

Відбулися установчі збори аспірантів денної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування». На зборах були присутні перший заступник директора Попов М.П., заступник начальника відділу з координації наукової роботи та докторантури Матвєєнко І.В., провідний фахівець відділу з координації наукової роботи та докторантури Нагорна Г.О. Перший заступник директора Попов Микола Петрович привітав здобувачів вищої освіти зі вступом до аспірантури та побажав міцного здоров’я, успішного навчання та захисту майбутньої дисертаційної роботи. Матвєєнко І.В. поінформування аспірантів про організацію навчального процесу на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, особливостями підготовки докторів філософії та правилами поселення і проживання у гуртожитку інституту.


Візит до інституту професора Університету м. Тлемсен (Алжир)

В період з 06 по 09 жовтня 2017 року в інституті з робочим візитом перебував професор факультету економіки і управління, керівник дослідницької групи з економіки публічних фінансів Університету м. Тлемсен (Алжир) д-р Зін М. Барка.05 жовтня 2017 року

На запрошення ректора Національного університету «Одеська морська академія» Міюсова Михайла Валентиновича представники ОРІДУ НАДУ на чолі з директором інституту Іжою Миколою Михайловичем відвідали цей навчальний заклад.
В ході візиту співробітники інституту були ознайомлені з сучасною матеріально-технічною базою та новітніми тренажерами, які було введено в експлуатацію завдяки участі в міжнародних проектах та спонсорської допомоги. У рамках зустрічі попередньо узгоджено використання потужностей регіонального інформаційно-виробничого вузла ІВС “ОСВІТА” та напрямки подальшої співпраці між ОРІДУ НАДУ та НУ «ОМА».


Слухачі першого курсу денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування відвідали Одеську національну наукову бібліотеку

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 04 жовтня 2017 року слухачі першого курсу денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування відвідали Одеську національну наукову бібліотеку. Це перша публічна книгозбірня України, відкриття якої поклало початок заснуванню публічних бібліотек в Україні.

«В період з 02 по 03 жовтня 2017 року проведено завершальний семінар для голів об’єднаних громад, малих міст та селищ Одеської області - учасників проекту «Сталий розвиток об’єднаних громад, малих міст та селищ Одеської області» за підтримки Фонду Ганса Зайделя».

3 жовтня 2017 року в урочистій обстановці було підведено підсумки дворічного проекту «Сталий розвиток об’єднаних громад, малих міст та селищ Одеської області» за підтримки Фонду Ганса Зайделя». Серед почесних гостей були: голова Фонду Ганса Зайделя, Державний міністр у відставці - проф. Урсула Меннлє.

Представники інституту взяли участь у дискусії
«Чи створить ЄС робочі місця для молоді?»

03 жовтня 2017 року декан факультету менеджменту та бізнес-технологій Юлія Євстюніна спільно з представниками активу студентського самоврядування інституту взяли участь у дискусії з теми «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?», яка проходила на базі Одеського національного економічного університету.

Представниця інституту взяла участь
у міжнародній конференції у м. Вроцлав (Польща)

Професор кафедри гуманітарних та соціально-політичних наук, доктор філософських наук Світлана Овчаренко взяла участь у міжнародній конференції «Місто та культура», яка відбувалася у Вроцлаві (Польща) протягом 3 днів з 20 по 22 вересня 2017 року. Науковий форум був присвячений підсумкам досвіду Вроцлава як Європейської столиці культури 2016 року з розвитку культури сучасного міста.Конференція мала науково-практичний характер та складалася з наукової, тренінгової та дискусійної частин. Професор С. В. Овчаренко відкривала першу наукову панель конференції доповіддю на тему «Публічна культурна політика та культурний символізм міста». Під час конференції були встановлені професійні контакти з професорами польських вищих навчальних закладів для подальшої науково-дослідної співпраці.


Заступник директора інституту М. Г. Кісеолар взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 26-ї річниці Незалежності Республіки Вірменія

29 вересня 2017 року на запрошення Генерального консульства Республіки Вірменія в Одесі заступник директора інституту з господарської роботи та розвитку інфраструктури М. Г. Кісеолар взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 26-ої річниці Незалежності Республіки Вірменія. У заході взяли участь: Генеральний консул Республіки Вірменія в Одесі Гайк Гулян, перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук, представники органів публічної влади, вищих навчальних закладів, дипломатичного корпусу, духовенства та ЗМІ. М. Г. Кісеолар привітав Генерального консула з нагоди національного свята від імені керівництва ОРІДУ НАДУ при Президентові України та запросив відвідати інститут з робочим візитом.

В період з 26 по 28 вересня 2017 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з громадськістю»

В період з 26 по 28 вересня 2017 року відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з громадськістю» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.
Перший заступник директора інституту М. П. Попов відвідав урочистий прийом в Генеральному консульстві КНР в Одесі

28 вересня 2017 року перший заступник директора інституту М. П. Попов та завідувач сектору міжнародних зв’язків А. П. Маєв на запрошення Генерального консульства КНР в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди 68-ої річниці заснування Китайської Народної Республіки.Колектив Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України привітав з 80-річчям Олексія Петровича Якубовського.

На адресу ювіляра надійшла подяка від Кабінету Міністрів України, поздоровлення від голови Одеської облдержадміністрації, Ради ректорів Одеського регіону та інших. До привітання також приєдналися керівники вищих навчальних закладів, випускники інституту, друзі і колеги
О.П. Якубовського.
Відбулася Конференція студентського самоврядування інституту та вибори нового складу правління

27-28 вересня 2017 року в інституті відбулася Конференція студентського самоврядування інституту. В ході заходу було розглянуто звіт голови Андрія Різова про діяльність студентського самоврядування за 2016 – 2017 навчальний рік. Також учасникам заходу презентували власні передвиборчі програми кандидати для обрання на посади: голови студентського самоврядування інституту – Єлизавета Літінська та Денис Тешку, голови студентського самоврядування факультету менеджменту та бізнес-технологій – Вероніка Федорчук та Іван Стоянов.Першокурсники відвідали відкриту лекцію професора О.П. Якубовського на тему ««Особистість герцога Рішельє та його внесок у розвиток територій Північного Причорномор’я»

26 вересня 2017 року в читальній залі інституту пройшла відкрита лекція Олексія Петровича Якубовського, професора кафедри гуманітарних та соціально-політичних наук, на тему «Особистість герцога Рішельє та його внесок у розвиток територій Північного Причорномор’я».


М. М. Іжа зустрівся з генеральним директором Фінського інституту державного управління

22 вересня 2017 року директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України М. М. Іжа зустрівся з генеральним директором Фінського інституту державного управління (HAUS, м. Гельсінкі) Аннелі Теммес, яка була одним з учасників IX Щорічних Рішельєвських академічних читань на тему: «Професійна підготовка та розвиток державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування: виклики, завдання, перспективи». Під час зустрічі пані Теммес розповіла про особливості підготовки державних службовців у Фінляндії, основні напрямки діяльності свого інституту та досвід співпраці з українськими партнерами, зокрема, з Національною академією державного управління при Президентові України. Сторони обговорили можливість встановлення двосторонніх професійних контактів між закладами, а саме: обмін публікаціями, організацію виступів фінських фахівців на базі інституту, проведення спільних комунікативних заходів.Візит до інституту делегації Світового банку

22 вересня 2017 року представницька делегація Світового банку відвідала ОРІДУ НАДУ при Президентові України з робочим візитом. До складу делегації входили: директор у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, провідний економіст Фарук Хан, керівник програм сектору людського розвитку Фон Зао, економіст Анастасія Головач, керівник служби зовнішніх зв’язків Дмитро Деркач, співробітники Валентина Голокоз та Роман Кульчинський.


Участь представників інституту в форумі «Бізнес – молодь: ефект WOW від співпраці»

19 вересня 2017 року декан факультету менеджменту та бізнес-технологій Юлія Євстюніна, голови студентського самоврядування інституту Андрій Різов та факультету Віктор Тусик взяли участь у Форумі «Бізнес – молодь: ефект WOW від співпраці». Захід в Одесі став другим із серії регіональних форумів, проведених в рамках ініціативи “Українського Пакту заради молоді-2020”. Його метою стало налагодження діалогу між компаніями та активною молоддю, сприяння створенню нових програм практики, стажування та першої роботи. Захід відбувся в Impact Hub Odessa за участю студентської молоді та провідних компаній – роботодавців Одещини.

Завершення IX Рішельєвських академічних читань

З 21 по 22 вересня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проходили IX Щорічні Рішельєвські академічні читання на тему: «Професійна підготовка та розвиток державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування: виклики, завдання, перспективи.


Розпочалися IX Щорічні Рішельєвські академічні читання на тему: «Професійна підготовка та розвиток державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування: виклики, завдання, перспективи».

21 вересня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розпочалися IX Щорічні Рішельєвські академічні читання на тему: «Професійна підготовка та розвиток державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування: виклики, завдання, перспективи». Захід організований Національним агентством України з питань державної служби, Національною академією державного управління при Президентові України та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу спільно з Одеською обласною державною адміністрацією, Одеською обласною радою, Одеською міською радою та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України
Всеукраїнська нарада-семінар на тему «Професійна підготовка та розвиток державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування: виклики, завдання, перспективи»

20 вересня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено всеукраїнську нараду-семінар на тему «Професійна підготовка та розвиток державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування: виклики, завдання, перспективи» за участі регіональних та обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів в галузі знань «Публічне управління та адміністрування»20 вересня 2017 року

В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено всеукраїнську нараду-семінар на тему «Професійна підготовка та розвиток державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування: виклики, завдання, перспективи» за участі регіональних та обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів в галузі знань «Публічне управління та адміністрування

14 вересня 2017 року відбулися загальні збори науково-педагогічних працівників і співробітників ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

Метою зборів стало підведення підсумків діяльності у 2016-2017 навчальному році та обговорення перспективних завдань колективу інституту щодо забезпечення навчально-виховного процесу у 2017-2018 навчальному році у відповідності до Плану дій інституту на 2016-2020 роки.


В період з 12 по 14 вересня 2017 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Державно-управлінські, економіко-правові та соціально-психологічні аспекти управлінської діяльності»

В період з 12 по 14 вересня 2017 року відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Державно-управлінські, економіко-правові та соціально-психологічні аспекти управлінської діяльності» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.Представники інституту стали учасниками навчального курсу «Економіка Європейського Союзу, відносини ЄС та України»

11 вересня 2017 року в Одеському національному економічному університеті (ОНЕУ) відбулося урочисте відкриття навчального курсу «Економіка Європейського Союзу, відносини ЄС та України», що реалізується у межах європейської освітньої програми Жана Моне. У заході взяли участь представники ОРІДУ НАДУ при Президентові України: завідувач сектору міжнародних зв’язків А. Маєв, стажер Еліас Шемпф, слухачі факультету публічного управління та адміністрування А. Артеменко-Діденко, А. Прищак, М. Фронтовська а також студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій А. Устянська та Г. Налбандян.

Підписано Угоду про співпрацю з Офіційним Представництвом Бакинського Міжнародного Центру Мультикультуралізму по Молдові, Україні, Румунії, Угорщині та Болгарії

08 вересня 2017 року відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю між ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Офіційним Представництвом Бакинського Міжнародного Центру Мультикультуралізму по Молдові, Україні, Румунії, Угорщині та Болгарії.Аспіранти інституту пройшли наукове стажування у м. Шпайєр (ФРН)

Аспіранти інституту Марія Лемець та Олександра Кубрак у липні – серпні в 2017 року пройшли стажування у Німецькому університеті адміністративних наук міста Шпайєр (ФРН). Протягом стажування представники інституту вивчали німецький досвід організації правової системи, мали змогу ознайомитися з найновішими надходженнями до бібліотеки, зустрітися з практикуючими суддями, професорами університету для обговорення різних аспектів дослідження.


Установчі збори слухачів заочної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

05 вересня 2017 року відбулись установчі збори слухачів заочної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування». На зборах були присутні директор інституту Іжа М.М., перший заступник директора Попов М.П., заступник директора Кісеолар М.Г., декан факультету публічного управління та адміністрування Куспляк І.С., начальник відділу прийому, розподілу слухачів та профорієнтаційної роботи Гулєвич А.Ю., головний спеціаліст деканату Дзиговська О.М.
Урочисті заходи з нагоди початку нового 2017-2018 навчального року

1 вересня 2017 року в актовій залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочистості з нагоди початку нового 2017-2018 навчального року. На заході були присутні керівництво інституту, науково-педагогічні працівники, співробітники, слухачі, студенти та їх батьки, а також почесні гості, серед яких: Ткачук Ігор Миколайович – заступник голови - керівник апарату Одеської облавної державної адміністрації, випускник інституту; Кременюк Михайло Володимирович – заступник голови Вінницької обласної ради; Балан Олександр Миколайович – керуючий справами апарату Одеської обласної ради, випускник інституту; Буратинський В’ячеслав Васильович – голова Федерації профспілок Одеської області, член Громадської ради інституту; Мельник Володимир Іванович – начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби; Коваль Ірина Сергіївна – директор будівельно-інвестиційної компанії «ПРОМДОР-БУД», випускниця інституту.Зустріч тренерів відкритих даних програми
“Створення національної мережі тренерів відкритих даних”

30-31 серпня 2017 року в Одесі відбулася зустріч тренерів відкритих даних програми “Створення національної мережі тренерів відкритих даних” з метою поширення досвіду міст щодо оприлюднення публічної інформації у форматі відкритих даних та обговорення можливостей подальшої співпраці. Програма “Створення національної мережі тренерів відкритих даних” підтримується Державним агентством з питань електронного урядування України за участі проекту USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” та Фонду “Євразія” у партнерстві з фондом “Східна Європа” та Open Data Institute, Лондон.Урочиста церемонія до Дня незалежності України

Напередодні Дня незалежності України, 23 серпня 2017 року, співробітники інституту відвідали Одеський театр опери і балету, де відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород, відзнак і звань цілого ряду жителів Одеси і області.
Представник інституту відвідав прийом у Генеральному консульстві Туреччини в Одесі

23 серпня 2017 року завідувач сектору міжнародних зв’язків ОРІДУ НАДУ при Президентові України А. П. Маєв на запрошення Генерального консула Туреччини в Одесі взяв участь у прийомі з нагоди проведення «XIV Європейської конференції з соціальних та поведінкових наук». Конференція, що проходила на базі Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова, була організована спільно з Університетом Вісімнадцятого Березня (м. Чанаккале, Туреччина). На прийом, що проходив у приміщенні Генерального консульства, окрім представників університетів – організаторів та учасників наукового форуму, було запрошено співробітників органів публічної влади, діячів культури, журналістів та турецьку діаспору. У своїй промові Генеральний консул Туреччини в Одесі Уфук Тогрул, привітав учасників конференції та почесних гостей, а також наголосив на продовженні підтримки з боку очолюваної ним дипломатичної установи академічної співпраці між закладами обох країн.З 12 по 22 липня 2017 року представник інституту виступив координатором міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» в м. Батумі (Грузія)

Провідний фахівець сектору організаційної та виховної роботи інституту Н.А. Нефьодова виступила координатором міжнародного соціального проекту «Діти просять миру», який реалізовано в м. Батумі (Грузія). Мета проекту - організація спільних заходів між дітьми з України та дружніх країн, оздоровлення та відпочинок для дітей, чиї батьки є учасниками бойових дій в зоні АТО, дітей-переселенців з Криму та районів проведення антитерористичних операцій та талановитих дітей волонтерів, які дбають про українських захисників.З 06 по 07 липня 2017 року

Проведено черговий семінар для учасників проекту «Сталий розвиток об’єднаних громад, малих міст та селищ Одеської області» за підтримки Фонду Ганса Зайделя «Застосування концепції сталого розвитку для розроблення стратегії та плану соціально-економічного розвитку ОТГ. Організація та проведення муніципальних слухань» 06 липня семінар розпочався з відвідування головами об’єднаних громад, малих міст та селищ Одеської області конференції Красносільської об’єднаної територіальної громади.
06 червня 2017 року

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та на виконання наказу Міжрегіонального управління Нацдержслужби від 29 червня 2017 року № 58/01-05 06 червня 2017 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України проведено ІІ тур конкурсу «Кращий державний службовець».

Урочисте завершення навчання бакалаврів з менеджменту

29 червня 2017 року в інституті відбулося урочисте завершення навчання бакалаврів з менеджменту. Випускників привітав директор інституту Микола Михайлович Іжа, побажав випускникам успіхів та наполегливості в подальшому навчанні за магістерською програмою. За успіхи в навчанні, ініціативність, творчий внесок та активну участь у громадському житті інституту М.М. Іжа відзначив Грамотою інституту студентів: Александрочкіну П., Бойко Д., Бондарську О., Гончарову В., Кондратюк Т., Коренчука Е, Кошовенко А, Лису Г, Мірцхулаву Г, Стрелецьку О, Славінського А, Чебан Л.

Відбувся візит до інституту делегації Університету м. Бєлосток (Польща)

27 червня 2017 року інститут з робочим візитом відвідала делегація Університету м. Бєлосток (Польща). До складу делегації входили: уповноважений ректора у справах співробітництва з університетами Східної Європи д-р Ярослав Матвеюк, співробітник Управління міжнародного співробітництва Петер Бялас та співробітник Департаменту інформації та реклами Еміліан Акщючик.На базі інституту пройшли практику учні Одеського економічного ліцею

9 червня 2017 року завершилася практика для учнів 10-х класів Одеського економічного ліцею Одеської міської ради, яка проходила на базі інституту. Протягом двох тижнів в рамках практики майбутні випускники мали можливість краще познайомитися з програмою підготовки менеджерів та поглибити свої знання в галузі управління, зокрема щодо публічної майстерності сучасного менеджера. Викладачі кафедри менеджменту організацій у ігровій формі розкрили такі теми, як «Тайм-менеджмент школяра», «Тезаурус питань при відкритті рахунку в іноземному банку», «Професійна компетентність операційного менеджера при проектуванні операційних систем» тощо.9 червня 2017 року

9 червня заступник директора з наукової роботи Попов С.А., начальник бібліотечного відділу Макарова В.О., начальник редакційно-видавничого відділу Патик О.В., завідувач сектору підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів Матвєєнко І.В., головний спеціаліст відділу координації наукових досліджень та інформаційно-аналітичної роботи Бойко Т.П. відвідали відкриття ХVІІІ Всеукраїнської виставки-форуму творів друку провідних видавництв України «Українська книга на Одещині», яку проводила Одеська національна наукова бібліотека.

В управлінні підвищення кваліфікації кадрів у період з 06 по 08 червня 2017 року проведено короткостроковий тематичний семінар за темою: «Психологічні основи ефективного управління в органах публічної влади»

В період з 06 по 08 червня 2017 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проводився короткостроковий тематичний семінар «Психологічні основи ефективного управління в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.Нарада з питань розвитку електронного урядування

07 червня 2017 року у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань розвитку електронного урядування та реалізації спільного проекту "Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади" в Одеській області під головуванням заступника голови - керівника апарату Одеської ОДА Ігоря Ткачука.Державна атестація на факультеті менеджменту

1 червня 2017 року розпочалася державна атестація на факультеті менеджменту. Державний екзамен з Програми підготовки бакалаврів склали студенти заочної форми навчання.


27 травня 2017 року

Завершився Фестиваль науки, який відбувався протягом двох тижнів за ініціативи кафедри державного управління і місцевого самоврядування. Цей широкомасштабний комунікаційний захід, вже традиційний у різнобарвній палітрі науково життя інституту, вкотре підтвердив необхідність розгляду наукової складової соціально-політичного буття сучасної України. Різнопланові комунікативні заходи, проведені протягом 15 по 27 травня, надали змогу розглянути сучасні проблеми сфери публічного управління у різних аспектах.Представник інституту відвідав Дні Угорщини в Одесі

27 травня 2017 року за дорученням директора інституту завідувач сектору міжнародних зв’язків А. П. Маєв відвідав офіційне відкриття Днів Угорщини в Одесі, що відбулося в Міському саду.

25 травня 2017 року Науково-практичний семінар "Майстерня секторальних реформ: регіональний вимір"

Відбувся науково-практичний семінар "Майстерня секторальних реформ: регіональний вимір" аспірантів ОРІДУ НАДУ при Президентові України всіх форм навчання. Захід було організовано і проведено в межах наукового дослідження з теми: «Публічне управління в умовах децентралізації: удосконалення реалізації секторальних реформ у регіональному вимірі», що виконується на кафедрі української та іноземних мов (Науковий керівник - Колісніченко Н.М.; відповідальний виконавець - Стратієвська Н.Ф.). Учасників семінару привітав Попов С.А., заступник директора з наукової роботи та Матвєєнко І.В. - начальник сектору підготовки науково-педагогічних кадрів. Виступи доповідачів торкалися проблем модернізації системи управління; удосконалення механізмів ефективної реалізації секторальних реформ в умовах децентралізації; соціальної політики зайнятості та пенсійного забезпечення населення; актуальних проблем та перспектив розвитку людського капіталу в умовах становлення спроможних громад; ресурсного забезпечення та розвитку депресивних територій; удосконалення взаємовідносин держави та суспільства; комунікацій та їхнього впливу на реалізацію секторальних реформ; антикризового управління. Виступи викликали живий інтерес і започаткували дискусію щодо питань реалізації реформ в умовах формування спроможних об'єднаних громад.Спортивне свято з нагоди 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

25 травня 2017 року в інституті відбулося традиційне Спортивне свято, присвячене 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В заході взяли участь студенти, слухачі та співробітники інституту. Відкрила свято та привітала учасників заходу від імені керівництва інституту декан факультету менеджменту Євстюніна Ю.В. Далі для всіх бажаючих була проведена розминка разом із хореографічною студією Центру культури інституту. В рамках спортивного свята були проведені естафети за участю студентів та викладачів факультету менеджменту. Також учасники свята взяли участь у змаганнях з перетягування канату, човникового бігу та кросфіту.

25 травня 2017 року

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при президентові України відбулось засідання «Круглого столу» за темою «Основні стратегії реформування вітчизняної системи охорони здоров’я: особливості впровадження на місцевому рівні», яке організовано та проведено кафедрою філософських та соціально-політичних наук інституту.24 травня 2017 року

В Одеському Будинку вчених відбулися урочистості до Дня науки. Привітати працівників вищих навчальних закладів, академічних та галузевих науково-дослідних установ і організацій прийшли керівники міста й області. Розпорядженням Одеського міського голови завідувача сектору підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кандидата наук з державного управління Матвєєнко Ірину Володимирівну було нагороджено Почесною відзнакою «Подяка» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну наукову та педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців, впровадження наукових досягнень у виробництво та з нагоди відзначення Дня науки.
Представники інституту взяли участь у міжнародній літній школі в м. Берлін

З 14 по 24 травня 2017 року 3 представника ОРІДУ НАДУ при Президентові України перебували в м. Берлін (ФРН) з метою участі у літній школі «Європа: Інтеграція та/чи Дезінтеграція», що проводилась за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН на базі Вищої школи економіки та права. Учасниками програми стали 16 українських молодих фахівців з Києва, Львова, Харкова, Дніпра та Одеси, що були відібрані на конкурсних засадах. Всі заходи проводились виключно англійською мовою під керівництвом модераторів - професорів з німецьких, польських та українських вищих навчальних закладів.
24 травня 2017 року представники інституту взяли участь у відкритті фотовиставки «Європейська рапсодія» в Одеському історико-краєзнавчому музеї

24 травня 2017 року в Одеському історико-краєзнавчому музеї відбулося відкриття фотовиставки «Європейська рапсодія», що присвячена Дням Європи в Україні та Всесвітньому дню міст-побратимів. Проявили зацікавленість до історико-культурних зв'язків Одеси з європейськими містами та країнами - завідувач сектору організаційної та виховної роботи Фольгіна Тетяна Олександрівна та декан факультету менеджменту Євстюніна Юлія Віталіївна.

23 травня 2017 року в Інституті відбулося засідання «живої бібліотеки» «ФОРМУЛА УСПІХУ: ВІД СТУДЕНТА ДО НАУКОВЦЯ», організоване Науковим товариством студентів, слухачів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ОРІДУ НАДУ при Президентові України

Засідання «живої бібліотеки» «Формула успіху: від студента до науковця» було організовано в межах святкування Дня науки відповідно до Плану роботи Наукового товариства студентів, слухачів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ОРІДУ НАДУ при Президентові України на 2017 рік та на виконання Стратегії розвитку НАДУ при Президенотові України на 2017-2021 роки.
Директор інституту М. М. Іжа виступив на міжнародній конференції в м. Кишинів

19 травня 2017 року директор інституту М. М. Іжа та член громадської ради інституту, депутат Верховної ради України ІІІ, VI та VII скликань С. Р. Гриневецький взяли участь у міжнародній конференції «Теорія та практика публічного управління» у м. Кишинів (Молдова). Учасниками наукового форуму, що проводився на базі Академії публічного управління були провідні науковці Республіки, управлінці-практики, а також іноземні гості з Азербайджану, Румунії, Чехії, ФРН та Катару.

Представники інституту взяли участь у міжнародних конференціях в Румунії

У межах співпраці між ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Університетом Александру Іоан Куза (м. Ясси, Румунія) представники нашого інституту взяли участь у міжнародних конференціях, що відбулися на базі румунського навчального закладу 19 травня 2017 року.Представники інституту відвідали концерт «Європейська музика в Османському палаці»

19 травня 2017 року в Одеській державній філармонії відбувся концерт «Європейська музика в Османському палаці», що був представлений турецьким диригентом д-ром Емре Араджи за участі Національного Одеського філармонійного оркестру. Приїзд до нашого міста відомого турецького диригента був організований Генеральним консульством Туреччини в Одесі у межах заходів з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Туреччиною і Україною.

18 травня 2017 року в ОРІДУ НАДУ відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНИЙ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ: ІСТОРИЧНІ ТРАДИЦІЇ І СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ»

Яку підготувала і провела кафедра філософських та соціально-політичних наук Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

18 травня 2017 року

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину, а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

17 травня 2017 року

В рамках Фестивалю науки 17 травня 2017 року завідувач сектору підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування, к.держ.упр. Матвєєнко І.В. спільно з аспірантами денної, вечірньої та заочної форм навчання Інституту були присутніми на методологічному семінарі «Науково-дослідна робота аспірантів як ефективний метод підготовки якісно нових фахівців у вищій школі»,

Відзначаємо Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства

Кожного року 17 травня відзначається Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства з метою сприяння підвищенню рівня поінформованості людей про можливості, які може принести країнам використання Інтернету та інформаційно-комунікаційних технологій, а також про шляхи подолання “цифрового розриву”.


17 травня 2017 року

В Національній академії державного управління при Президентові України в режимі конференцвідеозв’язку відбулася відкрита лекція-презентація директора Асоціації «Інформатіо-Консоціум» Васильєва О.В. на тему «Доступ до наукових баз даних у вищих навчальних закладах».15 травня 2017 року

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулося урочисте відкриття Фестивалю науки, ініційоване кафедрою державного управління і місцевого самоврядування. Він проводиться вже четвертий рік поспіль та посіяє гідне місце у науковому житті інституту.


12 травня 2017 року Науково-практичний семінар «Реформування публічного управління: реалізація секторальних реформ у регіональному вимірі»

Одеський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, Херсонська обласна державна адміністрація, Херсонський державний університет, Херсонський технічний університет, Херсонський аграрний університет на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (ХОЦПП) провели науково-практичний семінар з реалізації пріоритетних напрямів реформування публічного управління та адміністрування на базі ХОЦПП (м.Херсон).
12 травня 2017 року в інституті пройшли урочисті заходи з відзначення 72-ї річницею перемоги над нацизмом у Другої світовій війні

За доброю традицією, весь колектив інституту привітав ветеранів Другої світової війни та учасників бойових дій у мирний час із 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другої світовій війні, та вшанував пам`ять загиблих.


Члени приймальної комісії інституту (Попов С.А., заступник директора з наукової роботи, Колісніченко Н.М., завідувач кафедри української та іноземних мов, Гулєвич А.Ю., начальник відділу прийому, розподілу слухачів та профорієнтаційної роботи) взяли участь у спільній нараді голови Херсонської обласної державної адміністрації Гордеева А.А., голови Херсонської обласної ради Мангера В.Н. та керівного складу районних рад Херсонщини. У ході наради було актуалізовано питання важливості підготовки висококваліфікованих публічних службовців та презентовано матеріали про діяльність ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Члени приймальної комісії надали відповіді на запитання присутніх, а також приділили увагу роз’ясненням щодо переваг навчання в ОРІДУ, особливостей навчання та прийому вступників у 2017 році, заповненню відповідного переліку необхідних документів. Бажаючі подали документи щодо вступу в Інститут. Загалом подали документи на навчання в Інституті 37 осіб, з яких більшість складають державні службовці.11 травня 2017 року члени приймальної комісії інституту (Попов С.А., заступник директора з наукової роботи, Колісніченко Н.М., завідувач кафедри української та іноземних мов, Гулєвич А.Ю., начальник відділу прийому, розподілу слухачів та профорієнтаційної роботи) взяли участь у робочій зустрічі з керівництвом та працівниками мерії м. Херсона. Безпосередньо організацією цієї зустрічі опікувався відділ кадрової роботи, який тривалий час очолює досвідчений керівник – Лисенко Надія Петрівна. У ході зустрічі було актуалізовано питання важливості підготовки висококваліфікованих публічних службовців та презентовано матеріали про діяльність ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Члени приймальної комісії надали відповіді на запитання присутніх, а також приділили увагу роз’ясненню переваг навчання в ОРІДУ, особливостей навчання та прийому вступників у 2017 році, заповненню відповідного переліку необхідних документів. Бажаючі подали документи щодо вступу в Інститут, для яких на його базі організовуються з 15 по 19 травня підготовчі заняття до складання екзаменів.Фестиваль англійської мови та культури English Fest

11 травня 2017 року в інституті відбувся Фестиваль англійської мови та культури English Fest, організований на факультеті менеджменту кафедрою української та іноземних мов, а також студентським самоврядуванням інституту. Захід організований за підтримки Департаменту освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації.


10 травня 2017 року конкурсна комісія з визначення кращої кафедри інституту презентували результати роботи. Визначено кращу кафедру в 2016 році у розрізі напрямків діяльності та загального переможця.

Протягом грудня 2016 року - березня 2017 року проходив конкурс на кращу кафедру Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Метою проведення конкурсу було комплексне оцінювання діяльності кафедри та розроблення і реалізація на цій основі системи заходів, спрямованих на підвищення якості та ефективності навчальної, наукової, методичної, міжнародної і виховної роботи, впровадження сучасних технологій в освіті, удосконалення системи координації й взаємодії між кафедрами та іншими структурними підрозділами інституту, забезпечення ефективного перетворення інституту в навчальний заклад європейського рівня.

10 травня 2017 року Виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Херсона для проведення профорієнтаційної роботи

Розпочалася робота групи приймальної комісії інституту у складі Попова С.А., заступника директора з наукової роботи, Колісніченко Н.М., завідувача кафедри української та іноземних мов, Гулєвич А.Ю., начальника відділу прийому, розподілу слухачів та профорієнтаційної роботи в органах публічної влади та навчальних закладах області і міста. 10 травня члени групи зустрілися з керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради та Херсонської міськради; провели зустріч-презентацію з керівниками кадрових служб територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. 11 травня Попов С.А. зустрівся з головою Херсонської обласної ради; молодими фахівцями Херсонської міської ради; Колісніченко Н.М. відвідала навчальні заклади м. Херсона. 12 травня – прийом документів від вступників Херсонської області.

8 – 9 травня – Дні пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів - переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України Президент України Петро Порошенко підписав Указ від 24 березня 2015 року №169/2015, згідно з яким 8 травня встановлено Днем пам'яті та примирення.В інституті пройшов українсько-турецький «круглий стіл»

04 травня 2017 року в інституті пройшов «круглий стіл» на тему: «Безпека та співробітництво в Чорноморському регіоні: історичні засади та сучасні виклики». Учасниками заходу, що проводився за ініціативи Генерального консульства Туреччини в Одесі, були турецькі дипломати та науковці, представники органів публічної влади Одеського регіону, співробітники, аспіранти, слухачі та студенти ОРІДУ НАДУ при Президентові України і Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова. Зокрема, у заході взяли участь: директор інституту, д. політ. н., проф. Микола Іжа, політик, громадський діяч, депутат Верховної ради ІІІ, VI та VII скликань Сергій Гриневецький, директор департаменту міжнародних зв’язків Одеської міської ради Світлана Боєва, радник голови Одеської ОДА Тетяна Лазарєва, директор Дипломатичної академії у м. Анкара д-р Месут Осджян, доцент кафедри міжнародних відносин Університету Бількент д-р Хакан Кірімлі, доцент Коледжу гуманітарних наук та історії соціальних наук у Стамбульському Університеті Шехіж д-р Кахраман Шакюл, Генеральний консул Туреччини в Одесі Джеміль Уфук Тогрул, другий секретар Посольства України в Туреччині к. політ.н. Євгенія Габер, доцент кафедри європейської інтеграції інституту, к.військ.н., ст.н.с., Олександр Остапенко. Модератором дискусії була завідувач кафедри української та іноземних мов інституту к.держ.упр., доцент Наталя Колісніченко.


Інститут відвідав директор Малопольської школи державного управління Краківського університету економіки

28 квітня 2017 директор інституту М. М. Іжа зустрівся з представниками Малопольської школи державного управління (MSAP) Краківського університету економіки: директором школи доктором Кшиштофом Глюком та проектним менеджером Мареком Орамусом.


27 квітня 2017 року в м. Києві відбувся III Форум енергоефективного партнерства ’17 під назвою «Енергетичний менеджмент: досвід кращих»

Завідувач сектору організаційної та виховної роботи Фольгіна Тетяна Олександрівна взяла участь у IІI Форумі енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент: досвід кращих». До Форуму долучилися близько 600 осіб з усіх регіонів України, зокрема керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, представники ОСББ, профільних громадських організацій, міжнародні проекти, ЕСКО компанії та представники промислових підприємств.
В управлінні підвищення кваліфікації кадрів у період з 24 по 28 квітня 2017 року проведено короткостроковий тематичний семінар за темою: «Актуальні проблеми державного управління і місцевого самоврядування»

В період з 24 по 28 квітня 2017 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проводився короткостроковий тематичний семінар «Актуальні проблеми державного управління і місцевого самоврядування» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрила роботу семінару начальник управління підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська Світлана Олексіївна, яка розповіла слухачам про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності управління підвищення кваліфікації кадрів та інституту в цілому. Під час відкриття семінару слухачів було поінформовано про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах, про порядок проведення вступної кампанії та роздано буклети з інформацією про діяльність інституту.

XVІІІ Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології»

27 квітня 2017 року відбулася XVІІІ Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології». Участь у конференції взяли 165 студентів з України, а також Білорусі, Румунії, Польщі, Німеччини.


26 квітня – день Чорнобильської трагедії

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, була в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році. Лише наступного дня, після того як у Швеції за рівнем радіації визначили, що в Україні мала місце аварія, уряд СРСР повідомив про Чорнобильську трагедію. Перше офіційне повідомлення було зроблено 28 квітня під тиском міжнародної спільноти, але і в ньому майже не повідомлялось про масштаби проблеми. Всі іноземні ЗМІ розповідали про небезпеку, викликану Чорнобильскою аварією, а радянські майже нічого про це не говорили.
Візит до інституту представників французьких навчальних закладів

20 квітня 2017 року ОРІДУ НАДУ при Президентові України відвідали викладачі навчальних закладів департаменту Ендр, регіону Центральна Долина Луари (Франція). Французька делегація перебуває в Україні з навчальним візитом у рамках проекту співпраці між вищими і середніми закладами освіти Одеської області та департаменту Ендр, що триває вже 6 років.


20 квітня 2017 року перший заступник директора М.П. Попов взяв участь у зустрічі Михайлом Георгійовичем Станчевим, завідувачем кафедри нової та новітньої історії Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна

Доктор історичних наук, професор М.Г. Станчев – іноземний член Болгарської академії наук, член Спілки вчених та історичного товариства Республіки Болгарія. Під час зустрічі, яка відбулася у Всеукраїнському центрі болгарської культури, він представив свою унікальну працю «Болгари в Російській імперії, СРСР і СНД. Бібліографічна енциклопедія». Книга присвячена видатним діячам болгарської діаспори в Російській імперії, СРСР, які зробили значний внесок не тільки в історію цих країн, а й звільнену від османського ярма нову Болгарську державу. Автор також представляє біографію сучасних діячів болгарської діаспори в Україні, Росії, Молдові, Казахстані та інших країнах СНД – ті, які жили на початку відродження болгарської ідентичності, і які зробили значний внесок у розвиток країни, де вони живуть і працюють сьогодні. У зустрічі також взяли участь: Антон Іванович Кіссе, народний депутат України, президент Асоціації болгар України; Дімітар Тучков, Генеральний консул Республіки Болгарія в Одесі.Директор інституту М.М. Іжа взяв участь у зустрічі голови Одеської обласної державної адміністрації з керівниками вищих навчальних закладів області

18 квітня 2017 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь у зустрічі голови Одеської обласної державної адміністрації М.В. Степанова з керівниками вищих навчальних закладів Одеської області. На зустрічі були розглянуті проблемні питання розвитку вищих навчальних закладів Одеської області та участь ВНЗ регіону у реалізації Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації 2017-2019 «Розумний регіон». М.М. Іжа взяв участь у обговоренні розглянутих питань та запропонував голові обласної державної адміністрації спільно ініціювати внесення змін до Закону України «Про державну службу», проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та розробити проект регіональної кадрової політики. За підсумками зустрічі за дорученням М.М. Іжі підготовлені відповідні пропозиції стосовно співпраці інституту з обласною державною адміністрацією у реалізації Стратегічного плану дій 2017-2019 «Розумний регіон».

Представники інституту взяли участь у зустрічі з викладачами навчальних закладів Франції

18 квітня 2017 року в Одеському культурному центр мистецтв та мов «La pipelette» відбулася зустріч з викладачами навчальних закладів департаменту Індра, регіону Центральна Долина Луари (Франція). Французька делегація у складі 7 осіб перебуває в Україні з навчальним візитом, що передбачає відвідання міст Львів та Одеса. Участь у заході взяли представники ОРІДУ НАДУ при Президентові України: завідувач сектору міжнародних зв’язків А. Маєв та доцент кафедри менеджменту організацій Т. Бутенко.
13 квітня 2017 року

Відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Миколаєва для проведення профорієнтаційної роботи. До складу робочої групи увійшли: І.С. Куспляк – в.о. декана факультету державного управління, А.Ю. Гулєвич – начальник відділу прийому, розподілу слухачів та профорієнтаційної роботи, В.І. Насипаний – завідувач сектору дистанційного навчання, відділу інформаційно-телекомунікаційних технологій.


Навчально-методичний семінар "Організація проведення атестації осіб, які претендують на вступ до державної служби, щодо вільного володіння державною мовою" (м.Київ)

Завідувач кафедри української та іноземних мов Н.М.Колісніченко взяла участь у навчально-методичному семінарі, організованому Національним агентством України з питань державної служби спільно з Міністерством освіти і науки України на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.


Директор інституту М.М. Іжа провів засідання Вченої ради ОРІДУ

13 квітня 2017 року директор інституту М.М. Іжа провів чергове засідання Вченої ради.
11 квітня 2017 року

На виконання плану внутрішнього навчання працівників та підвищення кваліфікації державних службовців 11 квітня 2017 року відділом по роботі з персоналом проведено семінар "Засади етичної поведінки працівників вищого навчального закладу". В семінарі взяли участь провідні фахівці структурних підрозділів інституту та методисти кафедр. Перед слухачами семінару виступив кандидат філософських наук, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Оганісян М.С. та начальник відділу по роботі з персоналом, кандидат наук з державного управління Толпиго О.Ф. Під час навчання було обговорено низку питань щодо правил комунікації з колегами, структурними підрозділами, слухачами та студентами, відвідувачами інституту. На завершення семінару Оганісян М.С. відповів на запитання слухачів.«В період з 04 по 06 квітня 2017 року в м. Київ відбувся семінар-тренінг "Формування громадянських компетентностей державних службовців", організований Національним агентством України з питань державної служби - бенефіціаром швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»

На даному заході Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України представили викладачі інституту: начальник відділу по роботі з персоналом Ольга Толпиго та начальник управління підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Світлана Липовська.З 06 по 07 квітня 2017 року в м. Одеса

Проходив регіональний тренінг “Відкриті дані для державних службовців”. Тренінг організував Український освітній центр реформ (www.cure.org.ua) та Український центр суспільних даних (www.socialdata.org.ua) за фінансуванням Національного фонду на підтримку демократії (NED) та підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України. Тренінг спрямовано на підвищення грамотності публічних службовців, які відповідають за збір даних та підготовку до їх публікації у форматі “відкритих даних”.

6 березня 2017 року, на базі інституту, розпочав роботу дводенний навчально-практичний семінар ініційований Міністерством аграрної політики та продовольства України за сприянням проекту «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні»

6 березня 2017 року, на базі інституту, розпочав роботу дводенний навчально-практичний семінар на тему: «Державна політика в галузі розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні. Застосування Європейських підходів до розвитку сільських територій в українському контексті. Вивчення та поширення кращих практик в Україні». Захід ініційований Міністерством аграрної політики та продовольства України за сприянням проекту «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні».Директор інституту провів індивідуальні зустрічі із завідувачами кафедр

06 квітня 2017 року директор інституту М.М. Іжа провів індивідуальні зустрічі із завідувачами кафедр. На зустрічах були присутні перший заступник директора М.П. Попов, в.о. декана факультету державного управління І.С. Куспляк, декан факультету менеджменту Ю.В. Євстюніна та начальник відділу прийому, розподілу слухачів та профорієнтаційної роботи А.Ю. Гулєвич.

Директор інституту М.М. Іжа
зустрівся з керівником відділення Національної служби посередництва і примирення в Одеській області А.В. Шрамковим

04 квітня 2017 року відбулася робоча зустріч директора інституту М.М. Іжі з керівником відділення Національної служби посередництва і примирення в Одеській області (далі - НСПП) А.В. Шрамковим. На зустрічі обговорено низку питань співпраці закладу з відділенням, зокрема стосовно участі представників НСПП у підвищенні кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, стажування викладачів та слухачів у відділенні.Директор інституту М.М. Іжа
тепло поздоровив з ювілеєм доцента кафедри європейської інтеграції О.А. Остапенко

27 березня 2017 року директор інституту М.М. Іжа на початку апаратної наради з керівниками структурних підрозділів закладу тепло поздоровив з ювілеєм та вручив цінний подарунок голови Одеської обласної ради – іменний годинник О.А. Остапенко, кандидату військових наук, доценту кафедри європейської інтеграції. Ювіляру також були вручені премії від адміністрації та профспілкового комітету.
30 березня підведено підсумки роботи семінару «Громадянське суспільство і влада» з підвищення кваліфікації посадовців за заочно-дистанційною формою на базі Херсонського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

Відповідно до плану-графіка навчання державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад в ОРІДУ НАДУ при Президентові України на 2017 рік в період з 02 по 30 березня проводився семінар «Громадянське суспільство і влада» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Херсонської області за заочно-дистанційною формою. Згідно з навчальною програмою семінару слухачі в дистанційному режимі виконували різні завдання та готували підсумкову роботу, яку захищали в очному режимі в останній день семінару.

Відбулося засідання Науково-експертної ради ОРІДУ НАДУ при Президентові України

29 березня 2017 року відбулося засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національній академії державного управління при Президентові України. У процесі роботи засідання НЕР було розглянуто питання про результати моніторингу досліджень та затвердження анотованих звітів з НДР за І кв. 2017 року, про Зведений план наукової діяльності Інституту на 2017 рік; план роботи НЕР на 2017 рік з урахуванням завдань Стратегії розвитку НАДУ; оновлений склад НЕР; Про результати підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у 2016 році та нововведення у 2017 році; перспективи здійснення структурних реформ з питань децентралізації; про діяльність Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

29 березня 2017 року

З метою обговорення питань, пов’язаних з прийомом слухачів у 2017 році до Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів 29 березня 2017 року відбулась координаційна нарада в режимі відеоконференцзв’язку під головуванням віце-президента Національної академії М.М. Білинської На заході обговорювали особливості прийому слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів. У відеоконференції брали учать та виступили директор інститу М.М. Іжа, перший заступник директора М.П. Попов, а також заступник директора з наукової роботи С.А. Попов, начальник відділу прийому, розподілу слухачів та профорієнтаційної роботи А.Ю. Гулєвич, в.о. декана факультету державного управління І.С. Куспляк та завідувачі кафедр.

Представники Інституту взяли участь у практичному семінарі з підготовки грантових проектів ЄС

28 березня 2017 року в Одесі пройшов практичний семінар з підготовки грантових проектів програми прикордонного співробітництва (ПКС, Cross-Border Cooperation) під назвою «Басейн Чорного моря». Програма фінансується Європейським Союзом в рамках Європейского Інструменту Сусідства (ЄІС, European Neighborhood Instrument).


Засідання редакційної колегії

28 березня відбулося засідання редакційної колегії фахового (паперового) збірника наукових праць «Актуальні проблеми державного управління». М. Іжа (головний редактор), С. Попов (заступник головного редактора), Ю. Овчаренко (відповідальний секретар), О. Патик (начальник редакційно-видавничого відділу) розглянули зміст першого номеру цього збірника у 2017 році. Виробили пропозиції щодо редакції найменувань статей та їх змісту. Заслухали питання щодо якості рецензування статей та виконання вимог Кодексу академічної доброчинності у фахових виданнях Інституту. Особу увагу головний редактор приділив перевірці наукових статей на плагіат. У цілому редакційна колегія затвердила зміст чергового збірника та рекомендувала до друку після усунення недоліків.
27 березня 2017 року
Науково-практична конференція «Добровільне об’єднання територіальних громад в умовах поліетнічності та багатомовності»

Формуванню засад стійкого розвитку об'єднаних територіальних громад Південних районів Одеської області була присвячена науково-практична конференція «Добровільне об’єднання територіальних громад в умовах поліетнічності та багатомовності», організована за сприяння Міжнародного Фонду "Відродження" кафедрою української та іноземних мов.
26 березня 2017 року

Напередодні Міжнародного дня театру, 26 березня 2017 року, слухачі та студенти інституту відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька. Святковий захід організовано доцентом кафедри української та іноземних мов Стойковою Г.Г. Усі учасники отримали приємні емоції від вистави «Сватання на Гончарівці» за однойменною п’єсою Г. Квітки-Основ’яненка. У виставі були показані українські традиції, звучали народні пісні, актори дивували гарними аріями та ніжною любов’ю до української землі та українського народу. Дійство відбувалося під живий супровід оркестру, що наповнило урочистістю теплу атмосферу в залі. Слухачі та студенти інституту надихнулись на нові візити до театру найближчим часом.
В інституті відбувся День відкритих дверей. У заході взяли участь майже 100 школярів, які навчаються в 10-11 класах загальноосвітніх шкіл та більше 100 керівників та службовців органів публічної влади Півдня України.

Вже вкотре наш інститут збирає друзів для того, щоб відчинити двері для енергійних, амбіційних, творчих особистостей і цей рік не став виключенням. 25 березня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей.

Представник інституту взяв участь у прийомі з нагоди Національного свята Греції

25 березня 2017 року завідувач сектору міжнародних зв’язків ОРІДУ НАДУ при Президентові України А. Маєв взяв участь в урочистому прийомі з нагоди Національного свята Греції. Захід був організований Генеральним консульством Греції в Одесі і проходив у банкет-холі «Ренесанс».В управлінні підвищення кваліфікації кадрів у період з 14 по 16 березня 2017 року проведено короткостроковий тематичний семінар за темою: «Етичні засади державної служби»

В період з 14 по 16 березня 2017 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проводився короткостроковий тематичний семінар «Етичні засади державної служби» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрила роботу семінару начальник управління підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська Світлана Олексіївна, яка розповіла слухачам про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності управління підвищення кваліфікації кадрів та інституту в цілому. Під час відкриття семінару слухачів було поінформовано про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах, про порядок проведення вступної кампанії та роздано буклети з інформацією про діяльність інституту.

В Інституті презентували програми стажування за кордоном

16 березня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася презентація міжнародної студентської організації AIESEC, присвячена можливостям та особливостям стажування за кордоном, яке організація надає українським студентам. AIESEC – це міжнародна платформа для молоді, що дозволяє відкрити і розвинути свій лідерський потенціал.

Директор інституту Іжа М.М. зустрівся зі слухачами 2 курсу І потоку заочної форми навчання факультету державного управління

16 березня 2017 року директор інституту Іжа М.М. зустрівся зі слухачами 2 курсу І потоку заочної форми навчання факультету державного управління з поточних питань організації навчального процесу. У зустрічі брали участь перший заступник директора Попов М.П., в.о.декана факультету державного управління Куспляк І.С., головний спеціаліст відділу прийому, розподілу слухачів та профорієнтаційної роботи Гулєвич А.Ю.

15 березня 2017 р.

Директор Інституту М.М. Іжа та заступник директора з наукової роботи С.А. Попов 15 березня 2017 р. взяли участь у спільній нараді Національної науково-технологічної асоціації України та Ради ректорів Одеського регіону, яка відбулася в Одеському Національному університеті ім. І.І. Мечникова. Нарада була присвячена питанням розвитку Національної інноваційної системи України. Нараду відкрив голова ради ректорів С.Н. Степаненко. Зі вступним словом до присутніх звернувся співзасновник зазначеної вище асоціації В.А. Івченко. З доповіддю на тему «Цілі і завдання створення організації «Інновації для України» виступив В.П. Омельченко. В.В. Халін, Е.А. Матвійчук, Н.А. Бурмака відповідно презентували кластери «Транспортно-логістичний», «Інновації в ІТ-сфері» та «Органічна їда». Про проведення Міжнародного інноваційного форуму «Відкриті інновації України» доповів М.П. Фредлін. Підсумки наради висвітлив В.А. Івченко, який актуалізував інноваційну проблематику та необхідність вироблення конкретних заходів щодо подальшого розвитку регіональної інноваційної системи Одеського регіону.Візит до інституту делегації Генерального консульства Румунії в Одесі

14 березня 2017 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали Генеральний консул Румунії в Одесі Еміл Рапча, співробітники Генконсульства Деніса Габор і Світлана Шандру та професор Національної школи політології та державного управління (НШПДУ, м. Бухарест) д-р Жеорже Англіцою.


14 березня – День українського добровольця

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року №4261 «Про встановлення Дня українського добровольця» з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги, турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості сьогодні в Україні вперше відзначається День українського добровольця.13 березня 2017 року

Cтуденти факультету менеджменту відвідали презентацію нової книжки з серії «Знамениті українці» видавництва «Фоліо» - «Іван та Юрій Липи», що пройшла в Українському клубі Одеси.Автори видання – одеські історики: Ігор Стамбол – кандидат історичних наук, молодший науковий співробітник Інституту бібліографічних досліджень НБУВ та Світлани Кучеренко – заступник голови правління Благодійного фонду імені Івана та Юрія Лип.

В період з 06 по 10 березня 2017 року відбувся навчальний візит до м. Кемптен (Німеччина) з метою ознайомлення з використанням принципів розвитку міста у муніципальній практиці для учасників проекту «Сталий розвиток об’єднаних громад, малих міст та селищ Одеської області» за підтримки Фонду Ганса Зайделя

На основі підписаного рік тому 21 березня 2016 р. меморандуму про співпрацю партнерами проекту стали: Фонд Ганса Зайделя (Представництво в м. Києві, Україна); Одеська обласна рада; Одеська обласна державна адміністрація; Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України; ГО «Інститут врядування» (м. Львів).

Обговорюємо проект концепції електронної Академії

09.03.2017 року за участю Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів у м. Дніпро, Львів, Одеса та Харків відбулося обговорення проекту концепції розвитку інформаційно-комунікативної інфраструктури (ІКІ) Національної академії державного управління при Президентові України “Електронна академія” у форматі відеоконференції.

Зустріч директора інституту з Генеральним консулом Туреччини в Одесі

07 березня 2017 року директор інституту М.М. Іжа та завідувач сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєв зустрілися з Генеральним консулом Туреччини в Одесі паном Джемілем Уфук Тогрул. Під час зустрічі було обговорено розвиток співпраці між ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Генеральним консульством. Зокрема було досягнуто попередньої домовленості щодо проведення на базі закладу круглого столу з питань безпеки та співробітництва між країнами Чорноморського регіону. Захід має пройти у квітні-травні 2017 року за участю співробітників МЗС Туреччини, представників органів публічної влади, науковців інституту та інших ВНЗ.Будуємо Національну мережу тренерів з відкритих даних

В Україні стартував проект «Прозорість і підзвітність у державному адмініструванні та послугах» (TAPAS) (www.tapas.org.ua), який має підтримати, вдосконалити і забезпечити розвиток систем електронного врядування і забезпечується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії. Ця підтримка має на меті імплементацію видимих та успішних реформ в державному управлінні та послугах для знищення корупції в таких ключових сферах як електронні державні закупівлі, відкриті дані та електронні сервіси.

3 березня 2017 року

Професор, доктор наук з державного управління, професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Саханєнко С.Є. був присутнім за черговій сесії Куцубської сільської ради Миколаївської області, на якій одноголосно було підтримано запропонований виконкомом проект рішення щодо ухвалення «Стратегії Куцурубської об’єднаної громади до 2026 р.», яка окреслює шляхи розбудови першої на Миколаївщині об’єднаної сільської громади.


3 березня 2017 року

Крупник А.С., доцент ОРІДУ НАДУ при Президентові України, керівник Аналітичного центру Всеукраїнської асоціації сприяння самоорганізації населення, взяв участь в організаційному засіданні Робочої групи з питань створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку організацій громадянського суспільства, створеної у складі Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Президентові України, що відбулося в Адміністрації Президента України під головуванням Заступника Глави Адміністрації Президента Ростислава Павленка та Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Генадія Зубка.


Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування 02 березня проведено семінари на базі Херсонського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

02 березня 2017 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено два семінари з підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади Херсонської областіДо дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Тарас Григорович Шевченко - центральна постать українського літературного процесу XIX ст. Його творчість мала вирішальне значення в становленні й розвитку нової україн.3ської літератури, утвердивши в ній загальнолюдські демократичні цінності та піднісши її до рівня передових літератур світу. У своїй поезії Шевченко звернувся до тем, проблем та ідей (соціальних, політичних, філософських, історичних, художніх), які до нього ще не порушувалися в українській літературі або порушувалися надто несміливо й соціально обмежено. Збагачуючи українську літературу новими життєвими темами й ідеями, Шевченко став новатором і в пошуках нових художніх форм та засобів. Автор "Кобзаря" виробляв і утверджував нове художнє мислення. Його значення в розвитку передової вітчизняної суспільної думки, соціальної і національної свідомості народу не менша, ніж в історії поезії.

Урочисті збори з нагоди випуску магістрів на факультеті менеджменту

1 березня 2017 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів зі спеціальностей «Управління проектами» та «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)».Випуск магістрів державного управління

28 лютого 2017 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди двадцять першого випуску магістрів державного управління.Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування 28 лютого завершено роботу заочно-дистанційного семінару з підвищення кваліфікації посадовців Миколаївської області на базі Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

28 лютого 2017 року завершено роботу заочно-дистанційного семінару за темою «Європейська інтеграція України», в рамках якого підвищували кваліфікацію 20 посадовців органів публічної влади Миколаївської області. Зазначений семінар проводився відповідно до плану-графіка навчання державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад в ОРІДУ НАДУ при Президентові України на 2017 рікПредставник інституту взяв учать у презентації
проекту «Конкурс бізнес планів 2017»

27 лютого 2017 року завідувач сектору міжнародних зв’язків інституту А.П. Маєв взяв участь у презентації проекту «Конкурс бізнес планів 2017», що пройшла на базі Баварського дому в Одесі. Презентацію провела керуюча справами Україно-Баварського менеджмент тренінг-центру Світлана Богданова.

В управлінні підвищення кваліфікації кадрів у період з 21 по 23 лютого 2017 року проведено короткостроковий тематичний семінар за темою: «Стратегічний та проектний підхід в управлінні місцевим розвитком»

В період з 21 по 23 лютого 2017 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проводився короткостроковий тематичний семінар «Стратегічний та проектний підхід в управлінні місцевим розвитком» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрила роботу семінару начальник управління підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська Світлана Олексіївна, яка розповіла слухачам про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності управління підвищення кваліфікації кадрів та інституту в цілому. Під час відкриття семінару слухачів було поінформовано про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах та порядок проведення вступної кампанії.27 лютого – 85 років з дня утворення Одеської області

27 лютого 1932 року у складі Української РСР була утворена Одеська область. У 1956 році до неї була приєднана територія колишньої Ізмаїльської області. Сучасна Одещина – стратегічно важливий регіон, що забезпечує інтеграцію України у світовий простір, з високорозвиненими сільським господарством, енергетичною, транспортною, науково-виробничою, торговельною та культурно-освітньою сферами.


25 лютого - 130 років від дня народження Леся Курбаса, українського режисера, актора, теоретика театру, драматурга, публіциста, перекладача

Кожна епоха народжує митців, які є національним надбанням нації. Їх мистецтво мовби вбирає в себе творчу енергію країни, особливо в драматичну добу, в часи виняткової напруги, піднесень, трагічних прозрінь і пророчих осяянь.


Урочисте підписання меморандуму між Одеською облдержадміністрацією та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа»

22 лютого 2017 року відбулося урочисте підписання меморандуму між Одеською обласною державною адміністрацією та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» про співпрацю в рамках реалізації в Одеській області у 2015 – 2019 роках Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва в Україні.


20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Згідно Указу Президента України № 69/2015 від 11 лютого 2015 р. встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.


Відбулася відеоконференція зі Школою мистецтв, англійської мови та драми Університету Лафборо (Велика Британія)

16 лютого 2017 року відбулася відеоконференція між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) та Школою мистецтв, англійської мови та драми Університету Лафборо, (Велика Британія) на тему «Розвиток академічної співпраці в сфері культурної та соціальної політики». Робочою мовою відеоконференції була англійська.


Лекція на тему “Відкриті та великі дані” в режимі відеоконференції

15 лютого 2017 року в рамках школи е-урядування, яка була організована Волинським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для викладачів вищих навчальних закладів міста Луцьк (швейцарсько-українська програма “Електронне урядування задля підзвітності влади і участі громади” (“EGAP”), завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Пігарєв Ю. Б. провів заняття у форматі лекції у режимі відеоконференції. Під час проведення заняття було розглянуто низку питань, а саме: нормативно-правове забезпечення сфери відкритих даних та оцінювання даної сфери, набори та формати даних, оприлюднення наборів даних у форматі відкритих даних, інформаційній простір відкритих даних, візуалізація відкритих даних, використання відкритих даних та приклади проведення семінарських та практичних занять з даної тематики.


Науковий семінар “Дихотомія “мова–мовлення"

14 лютого 2017 року викладачі кафедри української та іноземних мов - доцент Горшкова Кіра Олександрівна та старший викладач Кемарська Тамара Георгіївна, підготували та провели для викладачів вищих навчальних закладів Одеси науковий семінар “Дихотомія “мова–мовлення".

Напередодні Дня відкритих дверей інституту, що відбудеться 25 березня об 11:00, пропонуємо абітурієнтам та їх рідним попередньо познайомитися з нашим навчальним закладом, дізнатися про нові освітні програми, які ми пропонуємо, сучасну навчальну інфраструктуру, цікаві студентські проекти та багато іншого. Бажаєте дізнатися більше? Тоді запрошуємо на День відкритих дверей. Завітайте до нас, буде цікаво!

19 лютого - 25 років від дня, коли Верховна Рада України затвердила тризуб як малий герб України

Постановою Верховної Ради України «Про Державний герб України» від 19 лютого 1992 року № 2137-XII затверджено тризуб на герб України, вважаючи його головним елементом великого герба України. Разом з Конституцією, прапором і гімном України він є невід’ємною частиною офіційної символіки держави. Сьогодні зображення Державного герба України розміщується на печатках органів державної влади, грошових знаках, службових посвідченнях, штампах, бланках державних установ і т. п.21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови відзначається щорічно, починаючи з 2000 року. Це свято було започатковане у 1999 році на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО та спрямоване на підтримку мовного та культурного розмаїття. За оцінками фахівців, із 6000 мов, які нині існують, більшість знаходиться під загрозою зникнення у найближче десятиріччя. Привернення уваги міжнародної спільноти до цієї теми – важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур.У період з 08 по 10 лютого 2017 року в управлінні ПКК відбулося навчання членів тендерних комітетів у кількості 19 осіб за програмою тематичного короткотермінового семінару «Публічні закупівлі в Україні

Під час семінару слухачі мали змогу зареєструватися на Prozorro та проводити всі процедури у тестовому режимі безпосередньо на електронному майданчику smarttender.biz. Слухачами семінару було відзначено високий професійний рівень підготовки занять викладачами, залученими до навчального процесу, актуальність тем та вміння зацікавити кожного із слухачів, використовуючи інтерактивні форми навчання.
З 10 лютого 2017 року розпочалася державна атестація здобувачів вищої світи на факультеті менеджменту

З 10 лютого 2017 року розпочалась державна атестація слухачів спеціальності «Управління проектами» та студентів спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)». Атестацію здобувачів вищої освіти проводять дві державні екзаменаційні комісії. Головами державних екзаменаційних комісій призначено Жовніра М.В. – Теплодарського міського голову Одеської області та Філіппову С.В. – д.е.н., професора, дійсного члена Академії економічних наук України, завідувача кафедри обліку, аналізу та аудиту Одеського національного політехнічного університету. Бажаємо випускникам успішної здачі державного екзамену і захисту магістерських робіт, гідних результатів та впевненості у власних силах!В рамках семінару «Актуальні питання реформування територіальної організації влади в Україні» 8 лютого 2017 року проведено круглий стіл за участю директора інституту Іжі Микола Михайловича та відомого політика Гриневецького Сергія Рафаїловича

В рамках тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання реформування територіальної організації влади в Україні», який проводиться в період з 07 по 09 лютого 2017 року на виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Півдня України 08 лютого проведено «круглий стіл».
В управлінні підвищення кваліфікації кадрів в період з 07 по 09 лютого 2017 року проведено короткостроковий тематичний семінар за темою: «Актуальні питання реформування територіальної організації влади в Україні»

В період з 07 по 09 лютого 2017 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проводився короткостроковий тематичний семінар «Актуальні питання реформування територіальної організації влади в Україні» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.
1 лютого 2017 року

в Національній академії та регіональних інститутах державного управління розпочався конкурс "Національна академія державного управління при Президентові України очима слухачів".
З питань участі у Конкурсі просимо звертатися до відділу забезпечення зв'язків з громадськістю Національної академії за адресою: м. Київ, вул. Пугачова, 12/2. каб. 307, тел. 481-21-88, e-mail: medianadu@ukr.net
Відбувся візит делегації інституту до Університету Александру Іоан Куза (м. Ясси, Румунія)

31 січня та 01 лютого 2017 року делегація ОРІДУ НАДУ при Президентові України у складі декана факультету державного управління Е.В. Мамонтової, декана факультету менеджменту Ю.В. Євстюніної та завідувача сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєва перебувала з робочим візитом в Університеті Александру Іоан Куза (м. Ясси, Румунія). Візит відбувся на запрошення керівництва факультету економіки та бізнес адміністрування, з яким інститут співпрацює з квітня 2014 року в рамках Договору про науково-освітнє співробітництво.
03 лютого 2017 року розпочалась атестація здобувачів вищої освіти на факультеті державного управління

З 03 лютого 2017 року розпочалась державна атестація слухачів денної, заочної, вечірньої, заочно-дистанційної форм навчання спеціальностей «Державне управління» та «Місцеве самоврядування».


Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування 01 лютого проведено семінари на базі Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

01 лютого 2017 року на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено два семінари з підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади Миколаївської області31 січня 2017 року відбулася традиційна зустріч директора інституту Іжи М.М. зі слухачами 3 курсу заочної та заочно-дистанційної форм навчання факультету державного управління з питань проведення державної атестації та випуску магістрів державного управління в 2017 році.

У зустрічі брали участь перший заступник директора Попов М.П., заступник директора Попов С.А., голова правління ГО «Нова еліта нації» Давтян С.Г., заступник декана факультету державного управління Куспляк І.С., начальник відділу прийому, розподілу слухачів та профорієнтаційної роботи Левицький А.О., начальник відділу з навчальної роботи Фурман С.К., головний спеціаліст відділу з навчальної роботи Діденко Т.К.


29 січня - День пам'яті героїв Крут

29 січня Україна відзначає сумну дату, яка назавжди увійшла в українську історію як день пам’яті Героїв Крут. В цей день 270 курсантів Першої юнацької школи ім. Богдана Хмельницького i 30 бiйцiв студентської сотні (добровольців, студентів i учнів київських гiмназiй) загинули в бою біля вузлової станцiї пiд Крутами (пiд Нiжином), захищаючи незалежнiсть України. Пiзнiше, в березнi 1918 року, тiла 30 героїв Крут поховали на Аскольдовiй могилi. Залізнична станція Крути, що на Чернігівщині, стала символом завдяки подвигові київських студентів і гімназистів. Цей день назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День пам’яті Героїв Крут. «Героїчний бій під Крутами назавжди вписаний на скрижалі національної історії - передусім як приклад волелюбності та незламності українського народу. Стало традицією у День пам'яті Героїв Крут вшановувати сучасних героїв, які віддали своє життя за суверенітет і територіальну цілісність держави уже в нинішній українсько-російській війні. Вічна їм пам’ять», – зазначив Петро Порошенко. У читальній залі інституту представлена виставка історико-культурних матеріалів для ознайомлення слухачів та студентів.
26 січня 2017 року директор інституту М. М. Іжа провів нараду з питань грантової діяльності за участю заступників директора

26 січня 2017 року директор інституту М. М. Іжа провів нараду з питань грантової діяльності за участю заступників директора, завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів, співробітників та аспірантів. М. М. Іжа наголосив на необхідності пошуку додаткових джерел фінансування з метою розвитку матеріально-технічної бази інституту. Одним з таких джерел могла б стати участь закладу у міжнародних проектах та програмах, що фінансуються Європейським Союзом, міжнародними фондами, та організаціями. У ході наради було обговорено досвід участі інституту у міжнародних проектах у якості партнеру, особливості участі у міжнародних грантових програмах для вищих навчальних закладів, організація роботи з зазначеного питання в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. За результатами наради директор інституту доручив сформувати робочу групу на чолі з першим заступником директора М. П. Поповим, яка займатиметься питаннями залучення грантових коштів.
25 січня 2017 року

В Одеському регіональному інституті державного управління відбулося засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту. Захід було присвячено організації роботи Наукового товариства у 2017 році.До уваги
науково-педагогічних працівників та керівників структурних підрозділів інституту!

26 січня 2017 року, о 12:00 в ауд. 207 у рамках Школи педагогічної майстерності відбудеться навчально-методичний семінар на тему «Ліцензійні умови провадження освітньої діяльності».


20 січня 2017 року

В інституті відбулися зустрічі слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності «Державне управління» з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей з відповідальними особами регіональних органів влади щодо працевлаштування12 січня 2017 року

Директор інституту М. М. Іжа та завідувач сектору міжнародних зв’язків А. П. Маєв на запрошення Генерального консульства КНР в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між КНР та Україною.12 січня 2017 року

Директор інституту М.М. Іжа взяв участь у представленні Президентом України П.О. Порошенком нового голови Одеської обласної держадміністрації Максима Володимировича Степанова. Глава держави представив нового керівника під час робочої поїздки в Одеську область. У заході взяв участь перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ковальчук Віталій Анатолійович. Президент поставив конкретні завдання перед новим очільником Одещини та наголосив на необхідності першочергового виконання усіх планів щодо ремонту та будівництва доріг. «Впевнений, що на його чолі такий пріоритетний регіон України як Одещина зможе продемонструвати дуже добрі результати», - наголосив Глава держави.27 грудня 2016 року

Директор інституту М.М. Іжа провів нараду з керівниками структурних підрозділів закладу за участю завідувачів кафедр. Традиційно напередодні новорічних свят М.М. Іжа підвів основні підсумки року, що минає, відзначив здобутки і досягнення колективу у навчальній, науковій, міжнародній діяльності та виховній роботі. Говорячи про перспективи роботи у 2017 році, директор інституту підкреслив необхідність всім структурним підрозділам зосередити увагу на реалізації Концепції реформування і Стратегії розвитку НАДУ при Президентові України на 2017–2021 роки. На завершення наради Микола Михайлович поздоровив всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим, побажав миру і злагоди, добробуту і затишку, доброго здоров’я, щастя, гарного настрою та родинного благополуччя у новому 2017 році.З 9 по 21 грудня 2016 р.

докторант Інституту Голинська О.В., к.держ. упр., доцент, за запрошенням керівництва міст та громад провела цикл навчально-наукових семінарів для представників місцевого самоврядування, зокрема, місцевих фінансових органів та інших структурних підрозділів виконавчої влади. Тематика семінарів полягала у вивченні та обговоренні методики програмно-цільового бюджетування, змін у бюджетному законодавстві та новацій бюджетного процесу 2017 р. Особлива увага була приділена питанням підвищення ефективності та результативності використання обмеженого бюджетного ресурсу громад.23 грудня 2016 року

На виконання плану внутрішнього навчання працівників та підвищення кваліфікації державних службовців, відділом по роботі з персоналом разом із відділом з навчальної роботи проведено семінар "Основні засади організаційної роботи методистів кафедр". В семінарі взяли участь завідувачі та методисти кафедр. Перед слухачами семінару виступили начальник відділу з навчальної роботи Фурман С.К., заступник начальника цього ж відділу Попкова А.В. Під час навчання було розв’язано низку практичних питань щодо підготовки документації до державної атестації слухачів та конкурсу кафедр. Багато уваги було приділено вимогам щодо оформлення магістерських робіт.21 грудня 2016 року

На запрошення керівництва Херсонської обласної державної адміністрації заступник директора з наукової роботи ОРІДУ НАДУ при Президентові України Попов С.А. та завідувач кафедри української та іноземних мов Колісніченко Н.М. 21 грудня 2016 року взяли участь у роботі колегії цього органу місцевої влади. Під час колегії були поінформуванні керівний склад облдержадміністрації, голови райдержадміністрації та об’єднаних територіальних громад, мери міст та голови сільських та селищних рад Херсонщини про результати вступу до Інституту у 2016 року.П`ята щорічна науково-практична конференція «Європейська інтеграція в контексті світових глобалізаційних процесів»

15 грудня 2016 року в приміщенні першого в Україні дипломатичного клубу була проведена П`ята щорічна науково-практична конференція «Європейська інтеграція в контексті світових глобалізаційних процесів». Організаторами конференції виступили кафедра європейської інтеграції Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові Ураїни та Представництво МЗС України в Одесі.
15 грудня 2016 року відбулась зустріч представників студентського самоврядування факультету менеджменту та слухацького самоврядування факультету державного управління з директором інституту

На зустрічі представників студентського самоврядування факультету менеджменту та слухацького самоврядування факультету державного управління з керівництвом інституту були присутні: директор інституту Іжа Микола Михайлович ; перший заступник директора інституту Попов Микола Петрович; декан факультету менеджменту Євстюніна Юлія Віталіївна; начальник організаційно-господарського відділу Тихонов Андрій Юрійович;завідувач сектору організаційної та виховної роботи Фольгіна Тетяна Олександрівна; помічник директора Тихонов Юрій Васильович; голова студентського самоврядування інституту Різов Андрій; голова студентського самоврядування факультету менеджменту Тусик Віктор; представник PR-сектору Єрьомін Артем; голова слухацького самоврядування факультету державного управління Мельник Руслана та голова комітету культурної і просвітницької роботи Свинобой Христина.
Інформаційно-комунікаційні технології в освіті

14 грудня 2016 року в рамках роботи Центру інновацій в електронному урядуванні та на виконання плану внутрішнього навчання працівників інституту було проведено семінар з науково-педагогічними працівниками з питань запровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.14 грудня 2016 р.

В режимі відеоконференц-зв’язку відбулося засідання Науково-експертної ради НАДУ при Президентові України. Під час засідання були представлені результати науково-дослідних робіт за Комплексним науковим проектом «Державне управління та місцевого самоврядування».Слухач другого курсу денної форми навчання факультету державного управління Рогульський Олег взяв участь у зустрічі Міністра юстиції України з студентами

13 грудня 2016 року слухач другого курсу денної форми навчання факультету державного управління Рогульський Олег взяв участь у зустрічі Міністра юстиції України з студентами. Зустріч відбулася за результатами Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції на тему: «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи». Учасниками ж конференції були студенти та аспіранти вищих навчальних закладів за спеціалізацією правознавство, державне управління, політологія.

Нарада-семінар на тему «Актуальні питання підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації»

13 грудня 2016 року було проведено нараду-семінар на тему «Актуальні питання підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації» Національної академії державного управління при Президентові України (НАДУ) та регіональних інститутів у форматі відео-конференції.