Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Новини


18 квітня 2018 року

Проведено виїзний одноденний тематичний семінар: «Управлінські взаємозв’язки у системі публічного управління на місцевому рівні в умовах реформування» з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Ананьївського району. У семінарі взяли активну участь в.о. голови Ананьївської районної державної адміністрації Карпова Г.Д., голова Ананьївської районної ради Мокряк В.А., Ананьївський міський голова Маковецький П.І. Програмою семінару передбачено та висвітлено наступні питання: «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», «Особливості бюджетної політики в умовах децентралізації» , «Вимоги щодо оформлення документів, що надсилаються до облдержадміністрації для отримання висновку про їх відповідність Конституції та законам України», «Ділова українська мова в публічному управлінні».

Представництвом Європейського Союзу в Україні за підтримки Інформаційного Центру ЄС у місті Одесі 11 квітня 2018 року об 11:00 в Одеському національному економічному університеті проведено захід «Дні кар’єри ЄС».

«День кар’єри ЄС» мав на меті поширити інформацію про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському просторі. Завдяки «Дню кар’єри ЄС» молодь отримала можливість поспілкуватися з потенційними працедавцями, записатися на стажування або пройти співбесіду у компаніях-учасниках. У заході взяли участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських /міжнародних компаній та проектів. Захід урочисто відкрили ректор ОНЕУ Михайло Звєряков, координатор Інформаційного Центру Представництва ЄС Ірина Шостак.В період з 03 по 05 квітня 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Конкурентоспроможний лідер в управлінні реформами на сучасному етапі»

В період з 03 по 05 квітня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Конкурентоспроможний лідер в управлінні реформами на сучасному етапі» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрили роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В., які поінформували слухачів про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів та Інституту в цілому.


З 03 по 05 квітня

У період з 03 по 05 квітня у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Публічні закупівлі в Україні» з підвищення кваліфікації 23 державних службовців обласної та районних державних адміністрацій Одеської області,що відповідають за організацію та проведення публічних закупівель.


«У відділі підвищення кваліфікації кадрів з 28 по 30 березня проведено тематичний короткотерміновий семінар «Ділова українська мова в державному управлінні» з підвищення кваліфікації 16 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради.

Сьогодні, висока культура ділового писемного й усного мовлення, хороше знання і відчуття державної мови, уміння правильно користуватися усіма засобами української ділової мови - найкраща рекомендація для кожної особи в її громадській діяльності й повсякденному житті.

29 березня 2018 року

Проведено виїзний одноденний тематичний семінар: «Управлінські взаємозв’язки у системі публічного управління на місцевому рівні в умовах реформування» з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Тарутинського району.
Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування 23 березня проведено два одноденних семінари на базі Херсонського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

23 березня 2018 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено два одноденних тематичних короткострокових семінари «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» та «Децентралізація фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи публічної влади» з підвищення кваліфікації керівного складу органів публічної влади Херсонської області.

В період з 20 по 22 березня 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою «Державно-приватне партнерство як фактор стратегічного розвитку території»

В період з 20 по 22 березня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Державно-приватне партнерство як фактор стратегічного розвитку території» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрили роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В., які поінформували слухачів про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів та Інституту в цілому.

16 березня 2018 року

Провідний фахівець відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Валентина Диновська взяла участь у неформальній зустрічі асоціації випускників школи EU Study Days in Ukraine з офіційним представником Європейського Союзу в Україні послом Хюґом Мінґареллі. На зустрічі було обговорено актуальні питання сьогодення: асоціації України з Європейським Союзом та майбутнього нашої держави. Також у рамках зустрічі були окреслені перспективи співпраці Інституту з Представництвом ЄС в Україні.

12 березня 2018 року

З 12 березня 2018 року розпочалося підвищення кваліфікації кадрів посадових осіб Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради за професійною програмою. У перший день семінар відкрила начальник відділу Липовська Світлана Олексіївна, яка розповіла слухачам про основну місію Інституту, важливість підвищення кваліфікації, права та обов’язки слухачів, про систему надання освітніх послуг, наголосила на основних напрямках роботи під час програми.

З 28 лютого по 02 березня у відділі підвищення кваліфікації кадрів відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Запобігання та протидія корупції в органах публічної влади. Основні аспекти електронного декларування» з підвищення кваліфікації 25 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради.

У рамках семінару слухачі опановували питання державної політики у сфері протидії корупції в Україні, розглядали основні засади державної антикорупційної політики та електронного декларування в сучасних умовах оновлення влади та антикорупційного реформування країни в органах публічної влади України.

У відділі підвищення кваліфікації кадрів з 19 по 21 лютого проведено семінар «Правові та практичні аспекти організації та ведення кадрової роботи в органах місцевого самоврядування» з підвищення кваліфікації 15 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради

З 12 по 19 лютого 2018 року слухач факультету публічного управління та адміністрування Максим Імерідзе взяв участь у міжнародній зимовій школі мультикультуралізму «Діалог цивілізацій: нові виклики» в м. Баку (Азербайджан). До участі у школі на конкурсних засадах було відібрано 30 кандидатів з 17 країн світу. Окрім столиці Азербайджану, учасники відвідали міста Габала, Шамахи та історичне село Іванівка, познайомилися з політикою мультикультуралізму, історією країни, дізналися про її етнічне, культурне та релігійне розмаїття. Також вони мали змогу підготувати тематичний захід та представити культуру і традиції своєї батьківщини.

В період з 05 по 16 лютого 2018 року вперше в Україні в рамках пілотного проекту проведено виїзний семінар за професійною програмою з підвищення кваліфікації державних службовців Вінницької області за участю викладачів Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України та Вінницького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

На замовлення голови Вінницької обласної державної адміністрації Коровія В.В. в період з 05 по 16 лютого 2018 року відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України спільно з Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області вперше в Україні проводився виїзний семінар за професійною програмою з підвищення кваліфікації державних службовців 1-5 груп оплати праці Вінницької області.

У період з 14 по 16 лютого 2018 року у відділі ПКК відбулось навчання 13 членів тендерних комітетів за програмою тематичного короткотермінового семінару «Публічні закупівлі в Україні». Традиційно під час відеоконференції у ході семінару слухачі мали змогу у тестовому режимі проводити всі процедури безпосередньо на електронному майданчику smarttender.biz.

Слухачами семінару було відзначено високий професійний рівень залучених до освітнього процесу викладачів, актуальність тем та вміння зацікавити кожного із слухачів, використовуючи інтерактивні форми навчання.

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України розпочалося навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської міської ради.

У період з 12 по 14 лютого відбувся тренінг «Ділова українська мова в державному управлінні» для 16 слухачів. Сучасна українська мова є багатовіковим надбанням українського народу, вона створена зусиллями багатьох поколінь. Мова – найважливіший засіб спілкування між людьми.

6-7 лютого 2018 року

6-7 лютого 2018 року в конференц-залі «ОК Одеса» проведено семінар «Підсумки децентралізації на Одещині 2016-2017 рр.», який організував Одеський центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Одеської обласної державної адміністрації . На семінарі були присутні голови та представники об’єднаних територіальних громад Одеської області, голови та заступники голів районних рад, сільські, селищні, міські голови.

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Коровій Валерій Вікторович та заступник голови Вінницької обласної ради Кременюк Михайло Володимирович взяли участь у виїзному семінарі «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади», який організовано відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України на базі Вінницького обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

05 лютого 2018 року на базі Вінницького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено тематичний короткостроковий семінар «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації керівного складу органів публічної влади Вінницької області

Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування 23 січня проведено семінар на тему «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» на базі Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

23 січня 2018 року на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено тематичний короткостроковий семінар «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації керівного складу органів публічної влади Миколаївської області.

Архів новин