Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Представництво Європейської Комісії в Україні

        ОРІДУ постійно співпрацює з Представництвом Європейської Комісії в Україні. Студенти та слухачі Інституту брали участь у Програмі стажування в Представництві Європейської Комісії в Україні (2005 р. - 1 особа, 2006 р. - 1 особа).
        В 2005 році ОРІДУ був визначений як партнер Європейської Комісії. Студенти, слухачі, викладачі Інституту брали активну участь у підготовці та проведенні інформаційного ярмарку в м. Одесі "Дні Європи в Україні - 2005".
        ОРІДУ постійно отримує і поширює інформацію про нові ініціативи Європейського Союзу, а також про конкурси проектів і програм, що фінансуються Європейською Комісією. В Інтранет Інституту створена обмінна папка, що містить нові надходження, зокрема Вісник Представництва Європейської Комісії в Україні.

        Також ОРІДУ активно співпрацює з Місією Європейського союзу з питань прикордонної допомоги України та Молдови в Одесі. Інститут залучає представників Місії до навчального процесу та до участі у комунікативних заходах ОРІДУ.
        7 травня 2009 року відбувся візит 15 представників ОРІДУ до офісу Центрального штабу Місії Європейського Союзу з надання прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) у відповідь на запрошення Голови Місії ЕС пана Ференца Банфі. З боку Центрального офісу EUBAM у зустрічі взяли участь начальник консультативно-слідчого відділу Місії п. Йохан Фаленгер та представник PR офісу п. Ліва Біссініеце. Учасникам з боку ОРІДУ було представлено презентацію про основні напрямки роботи, цілі та завдання Місії.
       28 серпня 2009 року старший викладач кафедри української та іноземних мов І.Л. Петров прийняв участь у відкритті виставочного залу та фотовиставки українського фотографа п. В. Кучеренка на базі штаб-квартири Місії.
       19 травня 2010 року заступник директора ОРІДУ з наукової роботи С.А. Попов взяв участь у зустрічі з нагоди Дня Європи на базі штаб-квартири EUBAM. В ході зустрічі було проведено діалог за тематикою сприяння економічному, соціальному, екологічному розвитку України та Республіки Молдова та проблем кордонів між державами, вирішенням якої є реалізація спрощеного митного контролю згідно європейських норм, регулювання кордонів територіальних вод тощо; обговорено впровадження сучасних європейських тенденцій розвитку держави, сприяння міжнародних взаємовідносин між країнами, що поліпшують сусідські стосунки.
       30 вересня 2010 року відбулася зустріч учасників ІІ етапу німецько-українського міжнародного семінару "Демократія та верховенство права як передумова для успішної європейської інтеграції" із Головою EUBAM п.Удо Буркхолдером.
       30 листопада 2010 року відбувся візит першого заступника директора ОРІДУ А.Г. Ахламова на офіційну церемонію художньої фотовиставки в рамках святкування п'ятиріччя Місії ЄС.
       4 березня 2011 року Інститут з робочим візитом відвідала делегація Місії EUBAM на чолі з головою Місії п. Удо Буркхолдером. Було підписано Спільну заяву Місії ЄС та ОРІДУ в якій, зокрема, передбачається участь представників Інституту в навчальних заходах, що організуються Місією EUBAM, їх запрошення в штаб-квартиру та польові офіси Місії, виступи європейських експертів з тем, що пов'язані з управлінням кордоном, митною справою, боротьбою з корупцією. Крім того було обговорено можливість проведення на базі ОРІДУ міжнародних комунікативних заходів та проходження стажування слухачами факультету державного управління на базі Місії EUBAM.
За підтримки Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) з 2011 року проводиться навчальний курс "Кордони Європи", в якому беруть участь студенти та слухачі нашого інституту.
   Також, в рамках співпраці з місією слухачі та студенти інституту регулярно залучаються до участі в міжнародних комунікативних заходах.
   З 15 по 20 липня 2012 року слухачка факультету державного управління Тетяна Сьомова та провідний фахівець сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Анна Гавриш взяли участь у навчальному візиті до м. Брюссель, організованому EUBAM. У рамках поїздки учасники відвідали основні інституції Європейського союзу (ЄС) та інші всесвітньо відомі представницькі органи, а саме: Парламент ЄС, Європейську Комісію, штаб-квартиру НАТО, Економічно-соціальний комітет ЄС, штаб-квартиру ПРООН, Всесвітню митну організацію, а також Представництво України при Європейському Союзі.

   Twinning
   З 2007 по 2011 роки разом з іншими регіональними інститутами наш інститут залучався до участі у заходах в рамках підготовки та реалізації проекту Twinning (Твіннінг)"Підтримка розвитку та вдосконалення системи підготовки державних службовців в Україні". В рамках проекту було проведено робочі візити європейських експертів до інституту, конференції та круглі столи в режимі відео-зв'язку між НАДУ та регіональними інститутами з питань удосконалення системи підготовки державних службовців в Україні. Також в рамках проекту викладачами інституту (Молодожен Ю.Б., Вишневська В.М., Львова Є.О.) підготовлено Пілотний навчальний курс "Покращення відносин між адміністрацією та громадянами".


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©