Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

США

       Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України постійно підтримує зв'язки із закладами вищої освіти та неурядовими організаціями США.

       Підписано протокол намірів про співробітництво між ОРІДУ та Інститутом державного управління і державної служби Флоридського Міжнародного Університету (2003).

ОРІДУ підтримує професійні та дружні зв'язки з такими навчальними закладами та організаціями як:


       Так, в рамках проекту "Економічного розвитку" волонтер Корпусу Миру США в Україні Стюарт Тоубен, який працював в ОРІДУ з 2004 по 2006 р.р.
  • викладав курс "Сучасна практична макроекономіка" для студентів і слухачів факультету менеджменту (курс розроблено на основі матеріалів, представлених спеціалістами Світового Банку);
  • допомагав у викладанні англійської мови для слухачів факультету державного управління та адміністративних працівників;
  • проводив засідання клубу "Англійська мова та розширені можливості підвищення професійного рівня".

       Оскільки досвід співпраці ОРІДУ з Корпусом Миру США в Україні викликав зацікавленість з боку інших внз м. Одеси, було проведено низку семінарів з передачі такого досвіду на базі Південноукраїнського державного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського.
       В рамках проекту американської організації "Книги заради миру" за сприянням волонтера Корпусу Миру США в Україні С. Тоубена бібліотека ОРІДУ отримала 168 публікацій за дисциплінами, що викладаються в Інституті.
       Восени 2005 року було запроваджено програму залучення провідних фахівців США у галузі менеджменту та економіки до навчального процесу в ОРІДУ. В рамках цієї програми старший регіональний економіст Світового Банку в Україні д-р М. Девіс провів лекцію "Розуміння майбутнього української економіки" для слухачів факультету державного управління ОРІДУ та НАДУ (у форматі відео-конференції); керівник компанії "Греніт Кі", консультант у галузі створення новітніх технологій безпеки бізнесу М. Шеффер провів цикл лекцій для студентів, слухачів і представників професорсько-викладацького складу ОРІДУ за темою "Наполегливість у безпрограшній грі бізнесу"; директор з технологій та маркетингу фірми "Якобс-менеджмент груп" Карі Л. Крафт провела презентації "Наукові методи ведення бізнесу" та "Корпоративний портал".

       Стажування

       Студенти, слухачі, аспіранти та професорсько-викладацький склад ОРІДУ активно бере участь у програмах навчання та стажування в США за рахунок міжнародних грантів. Це такі програми як:

  • "Програма міжнародних відвідувачів" в рамках проекту професійного обміну "Економічний розвиток спільноти",
  • Програма стажування у внз США (Університет Міннесоти),
  • Програма "Сучасні проблеми" Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX),
  • Програма "Громадські зв'язки" в рамках Проекту Грамоні (м. Толедо),
  • "Праця та подорож - США",
  • Стипендіальна програма ім. Едмунда Маскі (IREX),
  • Стипендіальна програма Global UGRAD (IREX).
       Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) постійно надає ОРІДУ матеріали щодо програм навчання та стажування в США .
        6 жовтня 2009 року на базі Інституту директор відділу освітніх програм IREX п. Джозеф Віктор Беднарек провів презентацію програми стипендій ім. Едмунда С. Маскі. Було представлено можливості навчання для громадян України за стипендіальною програмою в університетах США, надано інформацію про вимоги до учасників, критерії відбору та перспективи отримання ступеню магістра за кордоном.
        23 квітня 2010 року між НАДУ та її регіональними інститутами, в режимі відеоконференцзв'язку, відбулася зустріч-презентація на тему "Навчальні програми, стажування, академічні обміни у США для України" для слухачів, аспірантів, докторантів, викладачів та державних службовців НАДУ та її регіональних інститутів. Зустріч проводили представник Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, п. В. Терновська (Програма ім. Гамфрі), представники організацій, які займаються питаннями освіти в США, п. Дж. Беднарек та п. В. Жугай. Серед представлених програм були: програма IREX, програма стипендій ім. Е. Маскі, програма стипендій ім. Фулбрайта та інші програми академічних обмінів.
        Наступна зустріч в режимі відеоконференцзв'язку щодо програми стипендій ім. Едмунда С. Маскі між НАДУ та її РІДУ відбулася 13 жовтня 2010 року. Участь у заході взяв директор IREX п. Джон Лехицький, який розповів аудиторії про історію створення IREX та діяльність цієї організації, надав детальну інформацію щодо програми стипендій ім. Едмунда С. Маскі, умов отримання стипендії для навчання в США та процедури конкурсного відбору. Також було презентовано інші програми, які фінансуються Посольством США в Україні.
   25 жовтня 2012 року в ОРІДУ відбулася презентація програм навчання та стажування у США. Презентацію провели Генеральний директор Російсько-Американського комітету зі сприяння розвитку торгівлі і інвестицій Євген Шор та Керівник департаменту освітніх програм комітету Тетяна Грудініна.
   У рамках заходу слухачі та студенти факультетів державного управління і менеджменту отримали інформацію щодо можливостей навчання за магістерськими програмами з ділового адміністрування (MBA) і державного управління (MPA) у провідних навчальних закладах США і Канади, а також стажування у провідних американських приватних компаніях, банках, юридичних агенціях і міжнародних організаціях.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©