Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Великобританія

       В межах низки міжнародних проектів у співпраці із фахівцями вищих навчальних закладів Великої Британії вдосконалено магістерську програму державного управління. Якість підготовки магістрів державного управління на рівні європейських стандартів в ОРІДУ підтверджена валідаційною комісією Університету Північного Лондону (УПЛ). Слухачі набору 1999, 2000, 2001 років були зараховані до УПЛ і по закінченні курсу навчання отримали український диплом і диплом УПЛ міжнародного зразка:

  • випуск 2001 року - 46 магістрів державного управління;
  • випуск 2002 року - 46 магістрів державного управління;
  • випуск 2003 року - 56 магістрів державного управління.

       З 2005 року ОРІДУ НАДУ при Президентові України бере участь у проекті TEMPUS TACIS "Тренінгові програми для підготовки державних службовців України з питань європейської інтеграції (V - VІІ категорій)" і продовжуватиметься по серпень 2008 р. Проект здійснюється консорціумом у складі Лондонського столичного університету (Великобританія), Університету Гренобля (Франція), Університету коледжу КОРКУ (Ірландія) та ОРІДУ (Центр підвищення кваліфікації кадрів та кафедра європейської інтеграції). Метою проекту є створення передумов для запровадження в регіональних інститутах НАДУ при Президентові України нових тренінгових програм з європейської інтеграції, як в очному так і в дистанційному форматі, для підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування (V - VІІ категорій), завдяки яким службовці зможуть розробляти та запроваджувати політику у сфері євроінтеграції та взаємодії з сусідніми країнами. В рамках проекту представники Інституту взяли участь у стажуванні у Великобританії. Викладачі ОРІДУ розробляють модулі з питань європейської інтеграції: "Основи європейської інтеграції", "Державне управління в країнах-членах ЄС (національний рівень)", "Державна служба в Європейському Союзі. Розвиток державної служби в Україні. Європеїзація української державної служби".

       В рамках Регіональної програми міжвузівської співпраці REAP/UKR/395/41/0029D, в якій ОРІДУ працював протягом 1998 - 2004 років за підтримки DFID, ОРІДУ розпочав співробітництво, спрямоване на підтримку програм підготовки державних службовців з Університетом Північного Лондону. В ході основної стадії проекту були не тільки розроблені заплановані навчальні матеріали, а й новітні методики викладання/навчання, що дозволили перейти від trainer-centered навчального процесу до student-centered.
       ОРІДУ передавав накопичений досвід щодо новітніх технологій навчання дорослих до Академії управління при Президентові Республіки Білорусь.
       У фазі дисемінації цей досвід був переданий Академії управління при Президентові Республіки Білорусь, що мали обмеження щодо можливості вивчення в країнах ЄС сучасних методик навчання та стандартів забезпечення якості підготовки висококваліфікованих фахівців відповідно до вимог Болонської Декларації.
       ОРІДУ активно співпрацює з Британською радою м. Одеса. Британська рада м. Одеса постіно надає ОРІДУ оновлену інформацію щодо можливостей навчання та стажування для студентів, слухачів аспірантів та співробітників Інституту за кордоном, а також щодо грантів та стипендій, які передбачаються відповідними програмами.
   19 листопада 2012 року студенти факультету менеджменту нашого інституту відвідали Британську раду та ознайомилися з її ресурсами.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©