Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Слухацьке самоврядування факультету державного управління

Новини

Голови органів
слухацького самоврядування

ПРАЙМ-ТАЙМ газета
слухацького самоврядування


Новини

Про слухацьке самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України Матеріали щорічної науково-практичної конференції слухачів денної форми навчання факультету державного управління
за підсумками проходження стажування в органах
державної влади та органах місцевого самоврядування

Слухачі та студенти інституту взяли участь у Всеукраїнському дебат-турнірі «Кубок Одеси»


    2-3 грудня на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся Всеукраїнський дебат-турнір «Кубок Одеси - 2017». У змаганнях взяли участь слухачі та студенти інституту: Альона Прищак, Владислав Омельченко та Анастасія Устянська. Захід, організований Odessa Debate Union, є рольовим інтелектуальним змаганням, у якому взяли участь понад 300 школярів, студентів та випускників з різних регіонів України. В ході дебатів учасники обговорювали актуальні економічні, політичні, та соціальні питання. Мали можливість відточити свої навички переконання засобами слова, критичного мислення, прийняття рішень тощо.
Адже, за підсумками Світового економічного форуму в Давосі, до 2020 року саме такі навички визначені ключовими для побудови успішної кар’єри!
28 листопада 2017 року відбулися збори слухачів денної форми навчання факультету «Публічне управління та адміністрування».


    На зборах були розглянуті наступні питання:
1. Звіт голови слухацького самоврядування Руслани Мельник «Про діяльність слухацького самоврядування у 2017 році».
2. Вибори нового голови слухацького самоврядування.
    голова слухацького самоврядування підвела підсумки роботи за рік діяльності. Розповіла, що було зроблено, про успіхи та невдачі та про виконані обіцянки. Присутні мали змогу послухати про різні напрями роботи слухацького самоврядування: захист прав слухачів, волонтерство, культурно-масову діяльність, участь у Всеукраїнських проектах та заходах місцевого рівня. Мельник Руслана подякувала всім членам слухацького самоврядування за активну роботу.
    На посаду голови слухацького самоврядування слухачами було запропоновано три кандидатури зі складу слухачів першого курсу: Максима Лантратова, Марію Мережко та Наталію Новак.
    Претенденти у своїх виступах розповіли про себе та своє бачення організації роботи слухацького самоврядування.
    За результатами виборів було обраного нового голову слухацького самоврядування Наталію Новак.
29 жовтня слухачі денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька.


    На сцені театру давали виставу «Кайдаші» за повістю І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Порушені в ній проблеми та теми надзвичайно актуальні й сьогодні. Слухачі отримали масу позитивних та яскравих емоцій від театрального дійства та планують нові візити до театру найближчим часом.
26 жовтня 2017 року


    Слухачі денної форми навчання факультету «Публічне управління та адміністрування» долучилися до написання Всеукраїнського правового диктанту. Це унікальний соціальний проект, мета якого виявити найактуальніші проблеми в сфері правової грамотності українців. Слухачам було цікаво проходити тестування на рівень знань в галузі права і зараз вони з нетерпінням чекають на результат тестування.25 жовтня 2017 року слухачами денної форми навчання факультету «Публічне управління та адміністрування» здійснено прибирання паркової зони території інституту.


   Завдяки завзятій та дружній співпраці слухачі прибрали територію біля інституту від листя та гілок. Всі попрацювали на славу та отримали задоволення від отриманого результату.

Слухачі факультету взяли активну участь у благодійному ярмарку


   10 жовтня в інституті проходив благодійний ярмарок. Захід було підготовлено студентами, слухачами, співробітниками та випускниками інституту і спрямований на збір коштів для надання благодійної допомоги вихованцям Михайлівської школи-інтернату Саратського району Одеської області.
   Підготовка благодійного ярмарку тривала протягом декількох тижнів, а його проведення стало можливим завдяки роботі слухачів та студентів.

11 жовтня відбулися вибори старости 1-го курсу факультету публічного управління та адміністрування.


   Під час виборів були присутніми голова слухацького самоврядування Руслана Мельник та заступник голови Ольга Ладунська-Амонс.
   Голова слухацького самоврядування ознайомила слухачів 1-го курсу із процедурою виборів та запропонувала старостам груп висунути кандидатів.
   Старости груп запропонували: Сергія Бешенцева, Альону Прищак, а також самовисуванцем була Маріанна Фронтовська. Більшість голосів отримав Сергій Бешенцев. Голова слухацького самоврядування привітала переможця та побажала плідної праці на посаді старости курсу.
Лекція професора Надолішнього П.І. на тему: «Історичні уроки та сучасні проблеми вітчизняного державотворення у контексті гібридної війни Росії проти України»


   4 жовтня 2017 року у рамках циклу зустрічей з авторитетними вітчизняними політиками, державними діячами, вченими та експертами на загальну тему «Державне будівництво України: історія, сучасність та перспективи» відбулась зустріч слухачів першого курсу денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування з доктором наук з державного управління, професором Петром Івановичем Надолішним.
   Петро Іванович презентував слухачам лекцію на тему: «Історичні уроки та сучасні проблеми вітчизняного державотворення у контексті гібридної війни Росії проти України». Професор проаналізував особливості, цілі та заходи російської «гібридної політики» на території нашої держави, зупинився на традиціях українського державотворення та окреслив виклики і завдання, що стоять на порядку денному сучасного етапу державного будівництва України.Навчальний візит до Музею сучасного мистецтва


   28 вересня 2017 року слухачі другого курсу денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування спеціалізації на чолі з професором кафедри Овчаренко С.В. у рамках вивчення дисципліни «Публічне управління у сфері культури» провели виїзний семінар у Музеї сучасного мистецтва Одеси.
   Директор музею Кантор С.Б. ознайомив слухачів з історією створення закладу та його експонатів. Приємною новиною стало проведення 5-го Одеського бієналле сучасного мистецтва за тематикою «Зона турбулентності», який проходе лише 1 раз у 2 роки.
   Під час перегляду робіт слухачі змогли долучитись до мистецтва, розширити світогляд, адже Одеська бієнале сучасного мистецтва в черговий раз ставить перед художниками проблему глобального характеру, допомагає бачити звичні речі очами інших.

Вечір знайомств на факультеті публічного управління та адміністрування


   Традиції, що започатковані слухачами, стали невід’ємною складовою життя нашого інституту!
   27 вересня 2017 року за ініціативи слухачів другого курсу факультету публічного управління та адміністрування відбувся традиційний вечір знайомств між першокурсниками та другокурсниками.
   У заході взяли участь перший заступник директора Попов Микола Петрович і декан факультету публічного управління та адміністрування Куспляк Ігор Сергійович.
   Слухачами другого курсу була підготовлена програма, що включила в себе знайомство першого курсу із інститутом та керівництвом.
   Вечір пройшов у дружній та веселій атмосфері!

Навчальний візит до Головного управління статистики в Одеській області


   20 вересня 2017 року слухачі другого курсу денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування спеціалізації «Економічна та фінансова політика та підприємництво» на чолі з професором Ахламовим А.Г. у рамках вивчення дисципліни «Моделювання та прогнозування соціально-економічних процесів» відвідали Головне управління статистики в Одеській області.
   Працівники управління ознайомили слухачів із сайтом Головного управління статистики в Одеській області, зокрема експрес-випусками, розповіли, де можна знайти необхідну статистичну інформацію та взагалі, які види інформації збираються.
   На завершення практичного заняття слухачі мали можливість поставити питання щодо проблемних моментів, з якими вони стикалися у своїй професійній діяльності, та отримали вичерпні та компетентні роз'яснення.   Вітаємо! Почесною грамотою за активну участь у громадському житті, перемогу у конкурсі «Національна академія державного управління при Президентові України очима слухачів» в номінації кращий відеоролик «Презентація кафедр Одеського регіонального інституту державного управління» нагороджено слухачку 2 курсу Руслану Мельник.
   Ця робота була колективна:
   Продюсер – Руслана Мельник
   Режисер – Анастасія Годєєва,
   Оператор монтажу – Сергій Міськов,
   У головній ролі – Микола Кущинський,
   Учасники епізодів – слухачі 1 курсу денної форми навчання.

Круглий стіл “Безпека та співробітництво в Чорноморському регіоні: історичні засади та сучасні виклики”


   4 травня 2017 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся круглий стіл на тему “Безпека та співробітництво в Чорноморському регіоні: історичні засади та сучасні виклики”.
   Слухачі iз задоволенням взяли участь у даному заході, iз зацікавленістю слухали виступи учасників круглого столу й вступали в дискусію про українсько-турецькі відносини та їхню роль в регіональній системі безпеки, про міжнародну співпрацю в освітній сфері як фактор забезпечення стабільності в регіоні.
   Усі учасники отримали безцінний досвід у спілкуваннi з представниками турецької науково-дипломатичної делегації, розглянули історичні передумови співробітництва наших країн та перспективи подальшої плідної співпрацi.
   Круглий стіл надав чудову можливість слухачам по-новому подивитися на проблеми в Чорноморському регіоні.

Виїзні практичні заняття на базі Авангардівської селищної ради Овідіопольського району


   Слухачі першого курсу факультету державного управління спеціалізації «Регіональне управління» під керівництвом доцента кафедри державного управління і місцевого самоврядування С.Г.Давтяна вивчають матеріали модулю «Територіальні колективи та представницькі органи у системі публічного управління на регіональному та місцевому рівнях». З метою подальшого використання отриманих знань та вмінь у подальшій практичній діяльності робочою програмою дисципліни «Система публічного управління на регіональному та місцевому рівнях» передбачено проведення значної кількості практичних занять, в тому числі на базі органів публічної влади.

Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології»


   27 квітня 2017 року слухачі факультету державного управління прийняли участь у XVIII Всеукраїнській щорічній студентській науково-практичній конференції за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології».

Візит до Представництва Міністерства закордонних справ України в м. Одеса


   25 квітня 2017 року кафедра європейської інтеграції разом із слухачами першого курсу денної форми навчання факультету державного управління організували та провели зустріч з представником Міністерства закордонних справ України в м. Одеса Ржепішевським Костянтином Івановичем.

Семінар: «Світові рейтинги як альтернативний спосіб оцінки якості освіти»


   21 квiтня 2017 року слухачі прийняли участь в семінарі на тему «Світові рейтинги як альтернативний спосіб оцінки якості освіти», який пройшов на базi НУ “Одеська юридична академiя”.21 березня 2017 року


   Слухачами денної форми навчання факультету державного управління було здійснено прибирання парковоі зони території інституту. Завдяки завзятій та дружній співпраці слухачі прибрали територію біля інституту від листя та гілок. Всі попрацювали на славу та отримали задоволення від отриманого результату.

Обрано голову комітету із захисту прав слухачів


    17 березня 2017 року відбулись загальні збори слухачів 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління. Головою слухацького самоврядування Мельник Русланою на повістку дня було винесено питання щодо затвердження голови комітету слухацького самоврядування із захисту прав слухачів. За результатами зборів головою комітету із захисту прав слухачів було обрано Дізанова Максима.З 24 по 27 листопада 2016 року

З 24 по 27 листопада 2016 року слухачі факультету державного управління здійснили подорож до одного з найгарніших міст України та Європи - до Львова. Із слухачів першого курсу участь у подорожі взяли Кляуз Тетяна та Юхненко Марія. Знайомство зі Львовом розпочалось з його серця – площі Ринок, де знаходиться міська ратуша з її центральною вежею, оточеною чотирма фонтанами зі скульптурами грецьких богів. Піднявшись на вежу, ми були вражені красою міста. Будівлі центральної частини Львова, побудовані найкращими архітекторами з різних країн Європи, вписані до спадщини ЮНЕСКО. Далі слухачі поринули у вир цікавої та дивовижної, насиченої яскравими подіями, екскурсії до підземного світу Львова, куди входять найдовші та найстаріші кавові та винні підземелля міста. Також слухачі піднялись на Замкову гору – найвищу точку міста. На вершині розташований оглядовий майданчик, до якого веде спіральна пішохідна доріжка, яка освітлюється і в темну пору доби. Відбулась екскурсія і до державного історико-культорного музею – заповідника «Личаківський цвинтар» - це меморіальне кладовище у Львові, де встановлено близько 500 скульптур та рельєфів початку XVI століття і на якому поховані: видатний письменник Іван Франко, легендарна оперна співачка Соломія Крушельницька та інші видатні діячі культури. Останні заховання відбулися в 2014 році, на Алеї Героїв похований активіст Євромайдану Юрій Вербицький, а на Полі почесних поховань – генерал-майор Сергій Кульчицький, який загинув у Слов’янську. Кожна подорож до Львова закінчується у кав’ярні з філіжанкою кави та різноманітними смачними тістечками та шоколадом. Слухачі були враженні майстерністю фахівців чорного шоколаду, який їм дуже сподобався. Ця поїздка залишила у слухачів незабутні враження та мрії повернутися до казкового міста Львова!
15 грудня 2016 року п’ята щорічна науково-практична конференція «Європейська інтеграція в контексті світових глобалізаційних процесів».

15 грудня 2016 року слухачі денної форми навчання факультету державного управління прийняли участь у п’ятій щорічній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція в контексті світових глобалізаційних процесів». Організатори конференції: кафедра європейської інтеграції ОРІДУ НАДУ при Президентові України та представництво МЗС України в Одесі. Конференція проходила в приміщенні консульства Республіки Кіпр, в якому розміщений перший в Україні дипломатичний клуб. Окрім представників кафедри європейської інтеграції, також були присутні: представник МЗС України в Одесі Ржепішевський К.І., декан факультету державного управління Мамонтова Е.В., професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Саханєнко С.Є., народний депутат України Гриневецький С.Р. та інші. На конференції було розглянуто наступні питання: національна єдність, міграційна криза, проблеми глобалізації світових та інтеграційних процесів тощо. Після конференції була проведена чудова екскурсія по замку князя Гагаріна, який був побудований в 1849-1851 роках. Цей замок об’єднує в собі багато національностей та має велику історію. Від проведеної конференції та екскурсії у всіх залишились гарні враження та позитивні емоції.

12 грудня 2016 року

12 грудня 2016 року слухачами 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління було проведено загальні збори щодо вибору голів комітетів слухацького самоврядування. Головою слухацького самоврядування Мельник Русланою та заступником голови Ладунскою-Амонс Ольгою на повістку дня було винесено питання щодо виборів секретаря та голів комітетів. На зборах були присутні 37 осіб. За результатами голосування було вибрано: секретарем – Максименко Віту, головою комітету з навчально-виховної роботи – Сервецьку Марію, головою комітету з міжнародних зв’язків - Гутникова Вартана, головою комітету з культурно-просвітницької роботи - Свинобой Христину, головою комітету із захисту прав слухачів - Базиленко Діну, головою комітету зі спортивно-оздоровчої роботи - Болотова Романа, головою комітету з організаційно-господарської роботи - Ковальову Лідію та головою прес-центру - Маймескула Олександра.

11 грудня 2016 року

11 грудня 2016 року слухачі першого курсу денної форми навчання факультету державного управління відвідали Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного, мюзикл «В джазі тільки дівчата». У мюзиклі описується період великої депресії, економічна криза, тотальне безробіття, процвітання корупції та бандитизму в епоху гангстерів та джазу. Двоє кращих друзів-музикантів вирушають із Чикаго до Флориди у пошуках заробітків та кращого життя. І тут вони потрапляють в жіночий джаз-бенд. Це був би рай для чоловіків, якби тільки не розлючені гангстери, які за ними йдуть по сліду. Попри свою сюжетну схожість з фільмом, у виставі присутній живий контакт між акторами, оркестром та глядачами, якого жодними кінохитрощами не досягнути. Дотепний, динамічний, інтригуючий і запальний мюзикл доводить: кожен має право змінити себе і світ навколо на краще! Під час вистави слухачі поринули в атмосферу детективних історій, шалених почуттів кохання та мелодійний джаз, а також отримали масу позитивних емоцій та вражень.

7 грудня 2016 року

7 грудня 2016 року слухач 2 курсу факультету державного управління Марченко Катерина прийняла участь у заходах, організованих Одеською міською радою до Дня місцевого самоврядування. Метою заходів було - поглиблення знань та реалізація положень Конституції України, чинного законодавства, указів Президента України, які формують основні орієнтири розвитку державності в Україні.

6 грудня 2016 року

6 грудня 2016 року представники ОРІДУ НАДУ при Президентові України влаштували справжнє свято для дітей Михайлівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Саратського району!Слухачі та студенти Одеського регіонального інституту взяли участь у Всеукраїнському конкурсі соціальних відеороликів


    10 грудня слухач другого курсу денної форми навчання факультету державного управління Рогульський Олег в місті Миколаїв презентував відеоролик «Студентське «НІ!» корупції» на Всеукраїнському конкурсі соціальних відеороликів. Конкурс був проведений за підтримки Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області. За результатами конкурсу Одеський регіональний інститут державного управління був нагороджений сертифікатом за участь в конкурсі. За участь у конкурсі та актуальність теми відеоролику слухачі другого курсу денної форми навчання факультету державного управління Рогульський Олег, Паламарчук Євгенія та студенти факультету менеджменту Стєрхова Анастасія і Кущенко Владислав були нагороджені грамотами Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.Загальні збори слухачів денної форми навчання факультету державного управління


    7 грудня 2016 року відбулися збори слухачів денної форми навчання факультету державного управління. Були розглянуті наступні питання: 1. Звіт голови слухацького самоврядування Олега Рогульського «Про діяльність слухацького самоврядування у 2016 році»; 2. Вибори нового голови слухацького самоврядування. 3. Рекомендація кандидатур до Вченої ради інституту. На посаду голови слухацького самоврядування слухачами було запропоновано дві кандидатури: Руслану Мельник і Ольгу Ладунську-Амонс. Претенденти у своїх виступах розповіли про себе та своє бачення організації роботи слухацького самоврядування. За результатами виборів було обраного нового голову слухацького самоврядування Мельник Руслану. До Вченої ради інституту слухачами було рекомендовано Руслану Мельник та Ольгу Ладунську-Амонс. На зборах були присутні перший заступник директора інституту Попов Микола Петрович, декан факультету державного управління Момонтова Елла Вікторівна та заступник декана факультету державного управління Куспляк Ігор Сергійович, які подякували команді Олега Рогульського за плідну співпрацю та побажали новообраній голові слухацького самоврядування продовжити традиції, започатковані попередниками та нових успіхів в організації роботи слухацького самоврядування.Інноваційний проект зі смаком «Шабо»


    В минулий уїк-енд група слухачів другого курсу факультетів Державного управління та Менеджменту відвідали Центр культури вина «Шабо». Слухачі та студенти побачили єдиний в Україні культурний центр, який об'єднує діюче високотехнологічне підприємство. Наша група відвідали унікальні локації: стародавні винні підвали, дегустаційний зал, експозиції сучасного скульптурного та архітектурного мистецтва, а також унікальний Музей вина і виноробства та Будинок ігристих вин Шабо. У "Центрі культури вина Шабо" ми стали свідками заходу, який підвищив культуру споживання благородних напоїв. Головне, що сам "Центр культури вина Шабо" є компанією, яка займається просвітницькою місією. Родинний бізнес з грузинським корінням і європейською якістю «Шабо» пробуджує в людях повагу до вина як багатовікової національної традиції, виховує усвідомлення того, що вино - це не тільки благородний напій, це світова історія виноробства, частина культурної спадщини народу України. Вся наша невеличка компанія висловлює подяку організаторам поїздки: пані Тетяні Фольгіній, керівництву Грузинського культурно-освітнього центру «Іверія» Шорені Гегешидзе, старості групи Євгенії Поламарчук за можливість відвідати одне з легендарних місць винної історії.Відбулася традиційна зустріч слухачів першого та другого курсів факультету державного управління


    Традиції, що започатковані слухачами факультетом державного управління стали невід’ємною складовою життя нашого інституту. 23 вересня 2015 року за ініціативи слухачів другого курсу факультету державного управління відбувся традиційний вечір знайомств між першокурсниками та їх старшими колегами другокурсниками факультету державного управління денної форми навчання ОРІДУ НАДУ при Президентові України. У заході взяли участь перший заступник директора Попов Микола Петрович, декан факультету державного управління Мамонтова Елла Вікторівна, заступник декана факультету державного управління Куспляк Ігор Сергійович та головний спеціаліст деканату Хаджірадєва Натілія Вікторівна. Вечір пройшов у дружній та веселій формі. Слухачами другого курсу була підготовлена програма, що включила в себе знайомство першого курсу із інститутом та керівництвом. За допомогою оригінальних конкурсів відбулося спілкування та безпосереднє знайомство між слухачами першого та другого курсу.Голова слухацького самоврядування взяв участь у розширеному засіданні Вченої ради інституту


    15 вересня 2016 на розширеному засіданні Вченої ради ОРІДУ НАДУ при Президентові України виступив голова слухацького самоврядування Олег Рогульський. За його словами протягом 2015-2016 навчального року слухачі приймали активну участь у науковому та культурному житті інституту, отримували сучасну освіту, знаходили нових друзів. Важливим елементом в підготовці державних службовців стала можливість отримувати закордонний досвід. Завдяки інституту слухачі отримали змогу побувати в таких країнах як Польща та Німеччина. Ознайомилися не тільки з їх здобутками у сфері державного управління, а й побутом і культурою. З точки зору організації навчального процесу Олег Рогульський відмітив викладачів, зокрема Драгомирецьку Наталію Михайлівну, Піроженко Наталію Вікторівну, Панченко Ганну Олександрівну, Давтяна Степана Гургеновича, Пахомову Тетяну Іванівну. Розглядаючи наповнення дисципліни практичною складовою висловив подяку за такі дисципліни як Основи публічної майстерності, стратегічне планування, методологія сучасного наукового пізнання в галузі державного управління. Завдяки професіоналізму викладачів, якісному викладанню предметів, готовністю поринути в проблеми слухачів, вдалося налагодити тісну співпрацю та повноцінно виконувати поставлені завдання. У слухачів виникли наступні пропозиції щодо покращення навчального процесу, а саме: 1. Збільшити запрошення для зустрічей зі слухачами у форматі «круглих столів» та диспутів керівників органів влади та представників дипломатичних представництв м. Одеси; 2. Збільшення годин і предметів, що будуть спрямовані на підвищення публічної майстерності та дипломатичного етикету слухачів; 3. Збільшення покриття WI-FI мережі в інституті.13 вересня 2016 року


    Президент Національної академії державного управління при Президентові України – Василь Степанович Куйбіда відвідав Одеський регіональний інститут державного управління з робочим візитом. Василь Степанович зустрівся з членами директорату, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів інституту та представниками слухацького самоврядування. Олег Рогульський – голова слухацького самоврядування під час свого виступу звернув увагу президента на проблеми, що хвилюють слухацьку спільноту нашого інституту. Насамперед слухачів цікавить стипендіальне забезпечення. Яким буде розмір стипендії як у першого так і у другого курсу після прийняття нового Закону України «Про державну службу». Нажаль станом на сьогодні не внесені зміни до постанови КМУ до тієї частини яка регламентує стипендіальне забезпечення. Також було піднято питання про умови працевлаштування слухачів після закінчення інституту в органах державної влади у зв’язку з прийняттям нового Закону «Про державну службу». Із прийняттям цього закону слухачі стали не захищеними та опинилися у невизначеній ситуації, відповідно до норма вищезгаданого закону слухачі повинні приступати до праці тільки через конкурсний відбір. Президент Академії В.С. Куйбіда запевнив, що буде тримати на контролі дані проблемні питання, так як вони стосуються всіх слухачів денної форми навчання та докладе максимум зусиль для позитивного їх вирішення.Відбулась зустріч слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління з доктором наук з державного управління, професором Петром Івановичем Надолішним


   15 вересня 2016 року у рамках циклу зустрічей з авторитетними вітчизняними політиками, державними діячами, вченими та експертами на загальну тему «Державне будівництво України: історія, сучасність та перспективи» відбулась зустріч слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління з доктором наук з державного управління, професором Петром Івановичем Надолішним. Петро Іванович презентував слухачам лекцію на тему: «Історичні та сучасні проблеми у контексті гібридної війни Росії проти України». Професор проаналізував особливості, цілі та заходи російської «гібридної політики» на території нашої держави та окреслив виклики і завдання, що стоять на порядку денному сучасного етапу державного будівництва України. Питання, висвітлені в лекції, викликали жваву дискусію.Відбулися загальні збори слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління


   1 вересня 2016 року відбулися загальні збори слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління. У зборах прийняв участь перший заступник директора Микола Петрович Попов, який розповів слухачам про основні підходи та вимоги до освітньої програми магістерської підготовки за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування». Декан факультету державного управління Елла Вікторівна Мамонтова привітала першокурсників з Днем знань та побажала успіхів у навчанні. Заступник декана факультету державного управління Ігор Сергійович Куспляк розповів про особливості навчання в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. ознайомив слухачів з Тимчасовим положенням про організацію навчального процесу в Національній академії, провів вступний інструктаж з безпеки життєдіяльності слухачів.День довкілля


   Згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98 та на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій з метою розвитку діяльності, заснованої Всеукраїнської акцією “Дерево Життя” та іншими громадськими ініціативами 23 квітня слухачі денної форми факультету державного управління взяли активну участь у прибирання території інституту для поліпшення естетичного і санітарного стану. Були побілені бордюри й дерева, прибрані газони та тротуари. Приємно, що до проведення заходу долучилися більшість слухачів нашого факультету!Лекція від студента Майнцського університету (Німеччина)


   8 квітня 2016 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбулася лекція-презентація щодо державного устрою та політичних партій у Федеративній Республіці Німеччина, яку провів стажер та студент Майнцського університету ім. Іоганна Гутенберга - Генріх Омман для слухачів першого курсу Одеського регіонального інституту державного управління. На зустрічі були окреслені питання державного устою Німеччини. Наприклад, важливо знати, що Німеччина є Федеративною державою та Парламентською республікою. Голова держави - Федеральний президент (бундеспрезидент), але його функції обмежені і одна з дієвих – це представництво країни на міжнародній арені. Реально великою є роль Федерального канцлера. Виконавча влада включає в себе: Федерального канцлера, Федеральний уряд з міністрами. Законодавча влада сформована як двопалатний парламент: Бундестаг та Бундесрат. І третя гілка влади – судова влада. Влада на місцях здійснюється за принципом однопалатного парламенту, що всенародно обирається (ландтаги). У Баварії, є ще й сенат, який обирається як орган, що представляє інтереси десяти груп населення. Також пан Г. Омман розповів про політичні партії, які сформували діючий парламент. По завершенню лекції присутніі задавали питання, які найбільш цівкали щодо державного та судового устрою в Німеччині. Слухачі першого курсу висловлюю подяку Генріху Омман за цікаву інформацію та зарубіжний досвід.06 квітня 2016 року


   заступник декана факультету державного управління Ігор Сергійович Куспляк зустрівся зі слухачами першого курсу денної форми навчання спеціальностей «Державне управління» та «Місцеве самоврядування» з питань підготовки до стажування у 2016 році. Ігор Сергійович Куспляк ознайомив слухачів з вимогами підготовки індивідуальних програм та звітів стажування, з порядком проходження стажування.Визначено переможців факультету державного управління з настільного тенісу


    29 березня слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління взяли участь у змаганнях з настільного тенісу, що проводився між слухачами факультету державного управління та студентами факультету менеджменту. Спочатку було визначено переможців в особистій першості серед слухачів факультету державного управління. В напруженій боротьбі перемогу здобув Вакула Сергій, друге місце посів Рогульський Олег, трійку призерів замкнув Пітік Артур. Також наші представники поборолися за першість інституту, однак трішки не до тягнули до призових місць.


Чергове засідання Ради слухачів


   17 березня 2016 року відбулося засідання Ради слухацького самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління слухачів першого курсу. На зустрічі були окреслені напрямки діяльності правління. За словами голови ради Олега Рогульського, є необхідність у скоординованій діяльності, оскільки вже незабаром буде проведено декілька анонсованих заходів. Наприклад, 2 квітня 2016 року об 11 годині в актовій залі відбудеться День відкритих дверей. У програмі заходу відбудеться пробне тестування ЗНО та заняття «Школи майбутнього менеджера» (для випускників шкіл), пробний екзамен – комп’ютерне тестування (для вступників до магістратури «Публічне управління та адміністрування») та тренінг з проектного менеджменту (для вступників до магістратури «Менеджмент»). Крім того гості, які відвідають захід зможуть взяти участь у занятті «Мовного клубу» . Разом з тим на засіданні слухацької ради мовилося й про напрямки діяльності кожного з профільних комітетів. Так, голова комітету культурно-масових заходів Катерина Марченко наголосила про участь і підготовку в заходах, які мають відбутися у стінах ОРІДУ НАДУ. Вона додала, що основний акцент потрібно робити на проведенні святкових тематичних заходів, залучаючи слухачів та студентів навчального закладу.


Розширення ЄС та привілейоване партнерство: перспективи для України


   Березня 2016 року відбувся семінар для слухачів першого курсу, який провів гість з Німеччини, аспірант, співробітник Європейського парламенту – Кай Вітулак Макаревич. Пан Макаревич захоплюючи розповів, що Європейський Союз – це унікальне утворення. Він нагадав присутнім про склад Європарламенту, про умови вступу до Європейського Союзу та які країни вже є членами ЄС. Крім того, Кай Макаревич розповів про головні досягнення ЄС щодо побудови спільного ринку, створення економічного союзу та Шенгенського простору і введення єдиної візи для іноземців на підставі Шенгенських угод та про розробку і проведення інститутами Європейського Союзу загальної політики в різних галузях. Також були розглянуті і проблеми, з якими стикаються країни, які вирішили стати рівноправними членами ЄС. Присутні почули думку, що Україні варто брати приклад з Польщі, тому що ми є близькими країнами не тільки географічно, а й історично та до певної міри ментально. Тому дуже цікаво вивчати, яким був шлях нашого сусіда до ЄС.
    27 листопада 2015 року обрано нового голову слухацького самоврядування денної форми навчання факультету державного управління
    14 жовтня 2015 року в рамках святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва студенти та слухачі інституту відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька. Святковий захід організовано кафедрою української та іноземних мов. Група студентів та слухачів інституту спільно з деканом факультету менеджменту Ю.В. Євстюніной, завідувачем кафедри Н.М. Колісніченко та доцентом кафедри Г.Г. Стойковою відвідали народну оперу «Запорожець за Дунаєм».
    7 жовтня 2015 року розпочала роботу студія «Публічної майстерності», яка функціонує на базі Центру культури слухачів та студентів інституту


23 вересня 2015 року

за ініціативи активу слухацького самоврядування факультету державного управління відбувся вечір знайомств між першокурсниками та їх старшими колегами другокурсниками факультету державного управління денної форми навчання ОРІДУ НАДУ при Президентові України. У заході взяли участь перший заступник директора Попов Микола Петрович та заступник декана факультету державного управління Куспляк Ігор Сергійович. Захід пройшов в веселій та дружній атмосфері.
фотогалерея

23 вересня 2015

Cлухачі факультету державного управління 1-го року денної форми навчання провели вибори старости курсу. Голова слухацького самоврядування факультету державного управління Кіліян Денис акцентував увагу на основних моментах у функціональних повноваженнях старости та запропонував всім, хто бажає, висунути свою кандидатуру на дану посаду. Бажання виявили слухачі першого курсу –Рогульський Олег, Марченко Катерина та Сорочинський Олександр. Кандидатуру Марченко Катерини було підтримано більшістю голосів. Біографічна довідка: Марченко Катерина Геннадіївна до вступу працювала головним спеціалістом відділу координації діяльності суб'єктів каліграфічної та видавничої справи управління інформаційної діяльності Одеської облдержадміністрації. Закінчила Одеський національний університет імені І.І. Мечникова за спеціальністю "Політологія" . Вітаємо Катерину з обранням на посаді старости і бажаємо сил та натхнення у виконанні поставлених завдань.

Бути слухачем нашого інституту - круто!

Ще минулого року багато хто з нас вирішували нелегку дилему: вступати до інституту, чи планувати літній відпочинок. Проте 45 публічних службовців із Одеської, Миколаївської, Херсонської та Вінницької області вирішили літній відпочинок присвятити вступним іспитам до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, а вже у вересні розпочали навчання, отримавши статус слухачів денної форми навчання факультету державного управління.
детальніше

Виїзне практичне заняття

28 квітня 2015 р. з метою ознайомлення слухачів з роботою інформаційних систем, що використовуються в Одеській обласній державній адміністрації відбулось виїзне практичне заняття з дисципліни «Сучасні інформаційні технології та системи в державному управлінні» слухачів першого року навчання денної форми в КП «Одеський обласний інформаційно-аналітичний центр».
Заняття відбувалось відповідно до теми «Системи електронного документообігу та системи інформаційно-аналітичного забезпечення в органах державної влади» та відбулось завдяки підтримки керівництва КП «Одеський обласний інформаційно-аналітичний центр».
Під час практичного заняття слухачі познайомились з експлуатацію та розвитком обласної інформаційно-телекомунікаційної мережі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, розглянули процедуру збору, обробки, накопичення та передачі інформації, виконання операторських функцій, ознайомились з механізмом створення та супроводження баз даних та програмних продуктів.
Також слухачі познайомились з процесом взаємодії між органами влади за допомогою електронного документообігу з накладанням електронного цифрового підпису.
фотогалерея


Змагання з тенісу

19 березня слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління взяли участь у змаганнях з настільного тенісу, що проводився між слухачами факультету державного управління та студентами факультету менеджменту. В змаганнях приймали участь як хлопці, так і дівчата обох факультетів. Грали всі завзято, скрізь витав піднесений настрій та дух суперництва. Наші учасники, а це - Карабіньовський Віталій, Кіліян Денис, Мартинюк Олександр, Грива Наталя, Предихіна Ганна, хоча і не здобули призових місць, але показали впевненість та цілеспрямованість.
фотогалерея


Лекція «Оборона Одеси, 1941 рік. Історична ретроспектива» До Дня визволення м. Одеси від німецько-фашистських загарбників та 70-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 19 березня у читальному залі бібліотеки інституту відбулася лекція «Оборона Одеси, 1941 рік. Історична ретроспектива» історика, директора регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України Артема Філіпенка. До уваги слухачів були представлені факти подій, що розгорталися під час здійснення військової операції з визволення Одеси, які досі були не відомі широкому загалу.
фотогалерея


«Праця – найкращий шлях до того, щоб любити життя», - Е.Ронан 17 березня слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету «Державне управління» взяли участь в сезонному прибиранні паркової частини території інституту. Завдяки завзятій та дружній праці слухачі за півгодини прибрали парк від гілок та сміття. Всі попрацювали на славу та отримали задоволення від отриманого результату, бо як казав Л. Вовенарг: «Розуміння плідності праці є одним з найкращих задоволень».
фотогалерея

   
Герої не вмирають!

20 лютого вся країна вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні. До пам’ятних заходів долучився й колектив нашого інституту на чолі з директором Миколою Іжею. «Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі» - звернувся до присутніх Микола Михайлович. В заході також взяли участь декан факультету «Державне управління» Світлана Липовська, викладачі інституту, слухачі першого курсу денної форми навчання факультету «Державне управління» та факультету «Менеджмент».
«Кожен із цієї Небесної сотні, як і ми з вами мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в той час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 роках» - такі думки висловили представники факультету «Державне управління» Микола Стінянський та факультету «Менеджмент» Олександра Івахненко.
На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, всі присутні на заході вшанували загиблих хвилиною мовчання.

   
«Мова рiдна, слово рiдне! Хто вас забуває, той у грудях не серденько, а лиш камiнь має».


19 лютого в приміщенні читальної зали інституту до Міжнародного дня рідної мови для слухачів денної форми навчання факультету державного управління проведено презентацію книги Олександра Музичка к.і.н., доцента кафедри історії України історичного факультету Одеського національного університету ім. І. Мечникова – «Південна вісь Соборності: націєтворчі процеси в Українському Причорномор’ї» (кінець ХІХ – перша половина ХХ ст.) першим розділом якої є «Сутність нації: мова, релігія, пам'ять».
Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

   
Греція в Одесі

17 лютого слухачі першого курсу денної форми навчання факультету «Державне управління» відвідали Одеську філію Грецького Фонду Культури, яка працює в м. Одесі ще з 1994 року.
До уваги слухачів була представлена екскурсія по музею "ФілікіЕтерія", що дало можливість познайомитися з культурою та побутом грецьких поселенців в Одесі, їх повсякденним життям та революційною діяльністю.
Фонд постійно організовує виставки, концерти, театральні вистави, лекції, семінари, наукові конференції, диспути; поширює грецьку мову шляхом викладання її у філії, школах, гімназіях, університеті з наданням матеріалів, підручників та інших навчальних посібників; пропагує грецькі книги, представляючи їх авторів, підтримує перекладацьку діяльність, бере участь у міжнародних виставках книг та ін..
фотогалерея   Вибори голови слухацького самоврядування факультету державного управління.
26 листопада 2014 року відбулися збори слухачів 1 курсу під головуванням Жукевича Сергія, голови слухацького самоврядування факультету державного управління.
Розглянуто три основних питання:
• Звіт голови слухацького самоврядування.
• звіт старости 1 курсу В. Пужанської про роботу активу курсу;
• вибори голови слухацького самоврядування.
На посаду голови слухацького самоврядування слухачами було запропоновано три кандидатури: Микола Стінянський, Вікторія Плужанська та Денис Кіліян. Претенденти виступили з промовою, в якій розповіли про себе та про своє бачення організації роботи слухацького самоврядування.
За результатами виборів було обраного нового голову слухацького самоврядування, а саме Дениса Кіліяна.
Декан факультету С.О. Липовська подякувала команді Сергія Жукевича за плідну співпрацю та побажала новообраному голові слухацького самоврядування продовжити традиції, започатковані попередниками та нових успіхів в організації роботи.
Жукевич Сергій та його слухацький актив склали із себе повноваження і привітали новообраного голову.
Біографічна довідка:
Кіліян Денис Григорович,1982 року народження. Останнє місце роботи – Ізмаїльська райдержадмiнiстрацiя Одеської області. Закінчив Ізмаїльський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Історія та право».
фотогалерея   Змагання з настільного тенісу на приз декана факультету державного управління.
За ініціативи голови комітету зі спортивно-оздоровчої роботи Василя Бакановського на початку листопада 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління пройшли змагання з настільного тенісу серед слухачів денної форми навчання факультету державного управління.
Турнірна боротьба проводилась серед юнаків та дівчат факультету. Переможцями стали:
серед юнаків 1 місце посів Сергій Жукевич – слухач ІІ курсу,
2 місце – Євген Добріца – слухач ІІ курсу,
3 місце – Василь Бакановський – слухач ІІ курсу.
Серед дівчат перемогла Євгенія Рибакова – слухачка ІІ курсу.
За результатами змагань декан факультету державного управління Світлана Олексіївна Липовська нагородила переможців цінними подарунками та грамотами.
У фіналі переможці захищали честь факультету державного управління у змаганнях зі студентами факультету менеджменту. Євген Добріца виграв турнір, не зазнавши жодної поразки, а Сергій Жукевич посів почесне 3 місце.
фотогалерея   28 жовтня 2014 в гуртожитку інституту відбувся конкурс на кращу кімнату серед слухачів факультету державного управління.
Головними критеріями оцінювання стали: активність слухачів у проведенні ремонтних робіт у кімнаті, естетичний вигляд кімнати, обладнання та устрій, дотримування мешканцями правил проживання та санітарно-гігієнічний стан.
Конкурсна комісія на чолі з деканом факультету державного управління Липовською С.О. виявила ряд позитивних змін у гуртожитку, серед яких варто відзначити ремонтні роботи в деяких кімнатах та використання економних ламп освітлення.
Усі кімнати були оцінені позитивно та комісія визначила переможців конкурсу. Ними стали: І місце – Безребра І.В. (к. 702а), ІІ місце – Карабіньовський В.А., Предихіна Г.А. (к.810б ), Кіліян Л.Г., Рубаневич О.С. (к. 711а), ІІІ місце – Засименко Л.В., Катериняк Т.Б. та Памбук Н.М. (блок 803).
Нагородження переможців відбулося 7 листопада 2014 р. на святкуванні Дня факультету державного управління.
фотогалерея   19 вересня 2014 слухачі факультету державного управління 1-го року денної форми навчання провели вибори старости курсу.
Голова слухацького самоврядування факультету державного управління Жукевич Сергій акцентував увагу на основних моментах у функціональних повноваженнях старости та запропонував всім бажаючим висунути свою кандидатуру на дану посаду.
Бажання виявила слухачка першого курсу - Пужанська Вікторія, кандидатуру якої було підтримано більшістю голосів.
Біографічна довідка: Пужанська Вікторія Миколаївна до вступу працювала головним спеціалістом відділу економіки, фінансово-кредитного забезпечення та обліку управління агропромислового розвитку Балтської райдержадмiнiстрацiї Одеської області. Закінчила Одеську Національну академію харчових технологій за спеціальністю "Облік і аудит"
Вітаємо Вікторію з обранням на посаді старости і бажаємо сил та натхнення у виконанні поставлених завдань.
фотогалерея   10 вересня 2014 на розширеному засіданні Вченої ради ОРІДУ НАДУ при Президентові України виступив голова слухацького самоврядування Сергій Жукевич.
Як зазначив Сергій, протягом 2013-2014 навчального року слухачі приймали активну участь у науковому та культурному житті інституту, отримували сучасну освіту, знаходили нових друзів. Саме завдяки професіоналізму викладачів, якісному викладанню предметів, готовністю поринути в проблеми слухачів, вдалося налагодити тісну співпрацю та повноцінно виконувати поставлені завдання.
У слухачів виникли наступні пропозиції щодо покращення навчального процесу, а саме:
- запрошення для зустрічей зі слухачами у форматі столів, диспутів керівників органів влади та представників дипломатичних представництв м. Одеси;
- обладнання спортивної кімнати в інституті;
- збільшення покриття WI-FI мережі в інституті;
- введення додаткових годин вивчення іноземних мов;
- ввести окремий курс, пов'язаний із патріотичним вихованням.
Крім того, Сергій Жукевич висловив подяку від усіх слухачів Оганісяну Михайлу Сергійовичу за викладання цікавого та необхідного факультативу "Українська ментальність".    4 вересня 2014 відбулися збори слухачів першого року денної форми навчання факультету державного управління, які проживають у гуртожитку.
Декан факультету Липовська Світлана Олексіївна попередньо ознайомила із умовами проживання у гуртожитку, разом із своїм заступником Куспляком Ігорем Сергійовичем обговорила зі слухачами правила проживання та нагадала про необхідність дотримання дисципліни і порядку в гуртожитку.
Також перед слухачами виступив завідувач гуртожитку Бабій Іван Євгенович з інформацією про особливості роботи гуртожитку, правилами техніки безпеки, а також щодо необхідності дбайливого ставлення до приміщень, обладнання, майна гуртожитку.
Під час зборів було обрано заступника старости гуртожитку. Ним став слухач 1-го року навчання Стінянський Микола.
Крім того, староста гуртожитку Ковальчук Руслан та голова слухацького самоврядування Жукевич Сергій повідомили першокурсникам про проведення конкурсу на кращу кімнату, а також обговорили питання чергування у гуртожитку.
фотогалерея    4 вересня 2014 слухачі 2 курсу денної форми навчання успішно захистили звіти за результатами стажування в органах публічної влади.
Протягом липня-серпня 2014 року 44 слухача денної форми навчання проходили стажування в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Всього було 59 баз стажування (з них 10 в ЦОВ та 3 за кордоном).
Стажування, як необхідний елемент підготовки магістрів державного управління, надало слухачам можливість взяти безпосередню участь у процесах прийняття державних рішень, набути досвіду роботи в органах влади і таким чином створити передумови для професійного зростання та успішної громадсько-політичної діяльності.
Стажування також є важливим етапом підготовки і написання магістерської роботи. Саме під час проходження стажування слухачі отримати необхідні аналітичні, статистичні дані, які згодом будуть використані у магістерській роботі, посилюючи тим самим якість проведеного дослідження.
На даний період триває підготовка до щорічної науково-практичної конференції за результатами стажування слухачів, яка відбудеться 09 жовтня 2014 р. та готується до видання збірник "Стажування в органах публічної влади: організація, проведення та контроль".
фотогалерея    22 травня 2014 відбулися змагання з волейболу між студентами факультету менеджменту та слухачами факультету державного управління. Слухачі факультету державного управління здобули переконливу перемогу.
   Вітаємо переможців!   У суботу, 17 травня, слухацький актив факультету державного управління разом із студентським активом факультету менеджменту відвідали Тилігульський регіональний ландшафтний парк.
Наш гід - Ігор Гержик - заступник директора з науки Тилігульського ландшафтного парку провів цікаву пішу екскурсію.
   Довідка: Тилігульський лиман, або Тилігул - лиман на півдні України (на територіях Одеської області та Миколаївської області). Вважається одним з найчистіших лиманів Північно-Західного Причорномор'я.
   Його довжина сягає 60 кілометрів, ширина - до 4,5 кілометри, максимальна глибина - 21 метр, прозорість води - до 7 метрів.фотогалерея   15 травня 2014 року слухачі факультету державного управління разом із студентами факультету менеджменту взяли участь у "Дні поезії", присвяченого святкуванню 450-річчя із дня народження генія поезії та драматургії Уїльяма Шекспіра.
   Слухачі талановито та емоційно презентували вірші, які були обрані ними особисто. Слухач 1 курсу факультету державного управління Бакановський Василь продекламував сонет Вільяма Шекспіра №130 німецькою та французькою мовами. А Рогачевська Катерина, Сарницька Оксана, Пивоварський Ігор, Шамрай Юлія, Мочалов Євген, Василенко Тетяна та Рибалко Марина продовжили читання найкращих віршів Уїльяма Шекспіра. Крім того, учасники "Дня поезії" мали змогу прочитати свої улюблені вірші інших поетів. Так, Лозовська Катерина виступила із поезією Sara Teasdale "There will come soft rains", Агліуліна Валентина - Shelly "The cloud", Клименко Оксана - R.Frost "The aim was song", Бондар Сніжана - Robert Browning "Meeting at night", Голошивець Ольга - Tasha Shoes "My love", Чернова Ірина - George Gordon Byron "She walks in beauty", Самойленко Олена - Федір Тютчев "Люблю глаза твои" англійською, та Жукевич Сергій прочитав вірші німецькою.
фотогалерея


   14 травня 2014р. в інституті відбулися спортивні змагання між слухачами факультету менеджменту та слухачами факультету державного управління, присвячені 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
   Змагання проводились з метою популяризації занять спортом та пропаганди здорового способу життя.
   Після завершення змагань було визначено найкращих спортсменів та призерів. Так, серед слухачів факультету державного управління І місце у стрибках в довжину зайняли Пивоварський Ігор (2 м 55 см) та Рогачевська Катерина (2 м 07 см). У човницькому бігу ІІІ місце посів Жукевич Сергій, ІІ місце - Рогачевська Катерина. У підтягуванні на перекладині почесне ІІ місце зайняв Коваленко Олександр (17 разів), ІІІ місце - Чернявський Андрій (16 разів). Серед спортсменів, які змагались у штовханні двома руками гантель 12 кг найкращим виявився слухач-богатир Брусенський Володимир, який 43 рази підняв гантелі. Арешян Едуард посів почесне ІІІ місце (37 разів).
   У змаганнях з перетягування канату між командами факультетів державного управління та менеджменту перемогу вибороли слухачі ДУ!
   Вітаємо всіх переможців та призерів змагань! Це велика перемога не тільки для вас, але й для усього факультету державного управління!
фотогалерея


   13 травня 2014 року серед слухачів факультету державного управління відбулися оксфордські дебати на тему "Федеративний устрій держави. За та проти", які відбулися в рамках навчального процесу.
   Тема виявилась складною, проте, слухачі змогли розібратись та аргументовано захищали свою думку. Складність дебатів виявилась ще й у тому, що слухачі мали відстоювати позицію своєї групи, навіть якщо їхні власні погляди з нею не співпадають.
   По завершенню Саханенко Сергій Єгорович, який щороку організовує оксфордські дебати, подякував всім слухачам за підготовку та участь у заході.
фотогалерея


   Слухачі 1 курсу факультету державного управління відвідали КП "Одеський обласний інформаційно-аналітичний центр" В процесі навчання слухачі отримають не тільки теоретичні знання, а й здобувають практичні навички. Зокрема, відвідали комунальне підприємство "Одеський обласний інформаційно-аналітичний центр", де безпосередньо ознайомились із механізмом впровадження в регіоні технології e-урядування. А саме, спеціалістами центру було продемонстровано процес реєстрації документації. Крім того, директор центру Андрій Миколайович Тиндюк люб'язно розповів слухачам про основні функції та завдання даного комунального підприємства, та про впровадження інформаційних технологій в повсякденну діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в області. Після цього слухачі факультету державного управління відвідали "серце центру", а саме - побачили сервер, який забезпечує функціонування інформаційно-телекомунікаційної мережі органів державної влади Одеської області.
фотогалерея


   Студент "за обміном" Енрік Гроєгер провів для слухачів факультету державного управління заняття з німецької мови Одеський регіональний інститут державного управління - це унікальний заклад, який дає можливість слухачам та студентам вивчати і вдосконалювати свої знання з "носіями іноземної мови". Так, слухачі факультету державного управління мають змогу поспілкуватися німецькою мовою безпосередньо з німцем - Генрік Гроєгер провів цикл занять, що дало змогу слухачам отримати практичні навички спілкування. Також слухачі багато часу приділяють спілкуванню з німецьким студентом у побуті - відвідують театри, вистави, проводять екскурсії містом. Крім корисної практики спілкування німецькою мовою це сприяє зміцненню добрих стосунків, та можливості отримання нових перспектив у подальшій співпраці.
фотогалерея


   29 березня 2014 року слухачі І курсу факультету державного управління відвідали школу практичної психології у м. Одеса. У кожної людини є свої психологічні обмеження, подолати які самостійно неможливо, в тому числі і планка за рівнем доходів. Дійшовши до цієї планки, людина буде несвідомо саботувати свої досягнення, і відкочуватися назад. На жаль, у багатьох випадках безрезультатно, так як причина проблеми глибинна і вимагає психотерапевтичного впливу. Все це можна було розглянути та оцінити свій психологічний бар'єр на тренінгу, який відвідали слухачі. Було показано наскільки людина пов'язана зі своїми бажаннями та залежить від обставин та оточуючого середовища. Тренінг провів психолог - Артур Акопян - голова школи практичної психології у м.Одеса.
фотогалерея


   24 березня 2014 року слухачі денної форми навчання факультету державного управління відвідали Одеський театр музичної комедії ім. М.Водяного, де увазі глядачів було представлено рок-оперу "Ромео та Джульетта".


   20 березня 2014 року слухачі денної форми навчання факультету державного управління взяли участь у прибиранні листя та іншого сміття з паркової території інституту.


   13 березня 2014 року з нагоди святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка в актовій залі інституту відбувся святковий концерт.


   6 березня 2014 року в інституті відбулося яскраве та незабутнє дійство - конкурс "Містер ОРІДУ - 2014". Саме так чоловіки привітали жінок з прекрасним святом весни - Днем 8 березня! У конкурсі взяли участь слухачі факультету державного управління.


   01 березня 2014 року до Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України за програмою BAYHOST приїхав Henrik Groeger, студент факультету філософії Інституту Регенсбургу.
   Слухачі факультету державного управління зустріли його в одеському аеропорту, а згодом провели екскурсію містом.


   Слухачі факультету державного управління взяли участь у творчій зустрічі, присвяченій 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.


   28 січня слухачі першого курсу денної форми навчання факультету державного управління дружно та своєчасно включилися в роботу з прибирання території інституту від снігу.


   23 січня з нагоди святкування Дня Соборності України слухачами денної форми навчання факультету державного управління проведений круглий стіл на тему: "Роль політичних партій України на сучасному етапі державотворення"


   Щорічно, у День Святого Миколая, слухачі факультету державного управління разом з іншими представниками Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідують вихованців Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку Саратського району Одеської області. З собою вони привозять подарунки, концертну програму, ігри та веселощі.


   13-15 грудня 2013 року слухачі денної форми навчання факультету державного управління нашого інституту відвідали Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де взяли участь у круглому столі "Характерні особливості розвитку слухацького самоврядування: проблеми та перспективи"


   17 грудня 2013 року обрано нового голову слухацького самоврядування денної форми навчання факультету державного управління


   За ініціативи голови комітету зі спортивно-оздоровчої роботи Тетяни Башілової 27 листопада 2013 року в інституті відбулися фінальні змагання на Кубок декана факультету державного управління з настільного тенісу серед слухачів денної форми навчання факультету державного управління та студентів факультету менеджменту.


   22-24 листопада 2013 року в рамках Меморандуму про співпрацю органів слухацького самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів відбувся з'їзд активу слухацького самоврядування.


   21 листопада 2013 року за ініціативи професора Овчаренко С.В. слухачі другого курсу денної форми навчання факультету державного управління спеціалізації "Соціальна і гуманітарна політика" у рамках дисципліни "Етносоціальні та етнополітичні процеси в сучасній Україні" відвідали відділ національностей та релігій управління культури і туризму, національностей та релігій Одеської обласної державної адміністрації, а також Одеський центр української культури.


   У рамках заходів з нагоди Дня української писемності та мови серед слухачів факультету державного управління пройшов конкурс на кращий прозовий твір та поезію українською мовою.


   За ініціативи голови комітету зі спортивно-оздоровчої роботи Тетяни Башілової 20 листопада 2013 року в інституті пройшли 1/4 та 1/2 фіналу по настільному тенісу серед слухачів денної форми навчання факультету державного управління.


   За ініціативи старости першого курсу Євгена Мочалова 16 листопада 2013 року слухачі денної форми навчання факультету державного управління відвідали Одеську обласну філармонію. Концерт було присвячено 150-річчю з дня народження Костантиноса Кавафіса "Відтінки кохання".


   За ініціативи професора Овчаренко С.В. 14 листопада 2013 року слухачі другого курсу денної форми навчання факультету державного управління спеціалізації "Соціальна і гуманітарна політика" у рамках дисципліни "Етносоціальні та етнополітичні процеси в сучасній Україні" відвідали Всеукраїнський центр болгарської культури та Одеський філіал Грецького фонду культури.


   За ініціативи голови комітету зі спортивно-оздоровчої роботи Тетяни Башілової 13 листопада 2013 року в шаховому клубі серед слухачів факультету державного управління та студентів факультету менеджменту відбулися змагання з шахів на кубок факультету державного управління.


   11 листопада 2013 року з нагоди святкування Дня української писемності та мови у приміщенні "Книгарні-кав'ярні" слухачі факультету державного управління і студенти факультету менеджменту прийняли участь у зустрічі з активним діячем громадської організації "Український клуб Одеси" Галиною Дольник та її гостями - талановитими одеськими поетами Олександрою Григор'євою та Іваном Гаврюком.


   1 листопада 2013 року відбулись святкові заходи з нагоди 13-ої річниці утворення факультету державного управління.


   З 05 по 27 жовтня 2013 року слухачі факультету державного управління відвідали з навчальним візитом м. Гюстров.


   21 жовтня 2013 року відбувся конкурс на кращу кімнату у гуртожитку Інституту серед слухачів факультету державного управління


   30 жовтня слухачі денної форми навчання факультету державного управління приєднались до загальноінститутського суботника, де зайнялися прибиранням опалого листя на прилеглій до інституту території.


   З 18 по 20 жовтня 2013 року слухачі денної форми навчання факультету державного управління нашого інституту відвідали Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де взяли участь у проведенні круглого столу за темою "20 років Дніпропетровському регіональному інституту: досвід та перспективи"


   За ініціативи голови обласної державної адміністрації Е.Л. Матвійчука на території Одеської області з 19 жовтня по 17 листопада 2013 року проводитиметься загальнообласна акція "Посади своє дерево".


   5 жовтня 2013 року слухачі першого курсу факультету державного управління взяли участь у тренінгу "Мотивація і стимулювання персоналу" організованого старшим викладачем кафедри управління проектами Пєклун Катериною Вікторівною.


   03 жовтня 2013 року слухачі першого курсу факультету державного управління відвідали Одеську національну наукову бібліотеку ім. М.Горького


   1 жовтня 2013 року слухачі факультету державного управління відвідали концерт, присвячений Міжнародному Дню музики, який відзначається щорічно в перший день жовтня


   24 вересня 2013 року голова слухацького самоврядування Валентин Башілов провів загальні збори слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління. Головним питанням повістки дня було обрання старости курсу. Було запропоновано одну кандидатуру - Євгена Мочалова, одноголосно підтриманого усіма слухачами.


   20 вересня 2013 року за ініціативою активу слухацького самоврядування проведено вечір знайомств слухачів першого та другого курсів денної форми навчання факультету державного управління


    11 вересня 2013 року відбулися збори слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління, що проживають у гуртожитку.


    24 травня 2013 року слухачі ОРІДУ НАДУ при Президентові України взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам'ятника творцям кириличної азбуки і проповідникам християнства, Святим Кирилу і Мефодію біля гуманітарного корпусу Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.


    В період з 8 по 15 травня 2013 року слухачі факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяли участь у Міжнародному культурно-освітньому проекті "Культурно-освітній візит до Європи".


    15 травня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулося традиційне спортивне свято присвячене 68 річниці Великої Перемоги.


    11 квітня 2013 року відбулись змагання з настільного тенісу серед слухачів факультету державного управління та студентів факультету менеджменту.


   Початок квітня ознаменувався масовими роботами з облаштування благоустрою території інституту. З особливим запалом та ентузіазмом до процесу весняного оновлення підключилися слухачі денної форми навчання факультету державного управління.


   3 квітня 2013 року в шаховому клубі відбулись змагання з шашок серед слухачів факультету державного управління та студентів факультету менеджменту.


   23 березня 2013 року слухачі денної форми навчання факультету державного управління відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету, та переглянули балет "Лускунчик" П.І.Чайковського.


   21 березня 2013 року в інституті відбулося урочисте відкриття кабінету української мови, яке було присвячене 199-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.


   20 березня 2013 року представники слухацького самоврядування взяли участь у робочій зустрічі з координатором всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою!" Юрієм Станчуком та керівником Регіонального центру розповсюдження екологічних знань Одеського державного екологічного університету Тетяною Георгіївною Чорною, що відбулася на базі Регіонального центру розповсюдження екологічних знань Одеського державного екологічного університету.8 березня -Міжнародний день жіноцтва
   14 лютого 2013 року у день усіх закоханих - День святого Валентина, голова слухацького самоврядування Валентин Башілов та голова комітету культурно-просвітницької роботи Вікторія Кривунченко разом з активом курсу організували для усіх бажаючих в актовому залі Інституту демонстрацію фільму "День святого Валентина", що був обраний під час інтерактивного голосування серед слухачів.
   Відкрив змагання декан факультету державного управління Микола Петрович Попов, особисто перевіривши індивідуальну майстерність всіх учасників та знання ними правил гри. Наймолодшім шахістом був 9-ти річний хлопчик Микола Яценко
   24 січня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся "круглий стіл" на тему: "Роль політичних партій України на сучасному етапі державотворення", який було присвячено Дню Соборності України
   17 січня 2013 року обрано нового голову слухацького самоврядування денної форми навчання факультету державного управління

    14-16 грудня 2012 року, у рамках Меморандуму про співпрацю органів слухацького самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів, делегація слухачів денної форми навчання факультету державного управління нашого інституту відвідала Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

    11 грудня 2012 року слухачі факультету державного управління відвідали Арабський Культурний Центр. Відвідування проходило у рамках виконання навчальної програми з дисципліни "Етносоціальні та етнополітичні процеси в сучасній Україні" яку викладає професор кафедри філософських та соціально-політичних наук Овчаренко Світлана Володимирівна.

    6 грудня 2012 року з нагоди святкування 12-ї річниці Дня місцевого самоврядування слухачі факультету державного управління прийняли участь в урочистостях, що відбулися в Одеському театрі музичної комедії ім. Водяного

    24 жовтня 2012 року відбувся конкурс на кращу кімнату у гуртожитку Інституту серед слухачів факультету державного управління
23 листопада 2012 року слухачі першого та другого курсів денної форми навчання факультету державного управління відвідали Одеський академічний російський драматичний театр імені А. Іванова, та переглянули п'єсу "Романтичний вік".
Коли хтось каже, що Голодомору не було - на небі плачуть янголи невинно убієнних голодом...
24 листопада 2012 року слухачі першого та другого курсів денної форми навчання факультету державного управління взяли участь у церемонії покладання квітів до Пам'ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років на Лідерсовському бульварі.
На базе Центра культуры студентов и слушателей ОРИГУ НАГУ при Президенте Украины третий год работает студия "Техника речи".
9 листопада 2012 року факультет державного управління відзначав своє 12-річчя
28 жовтня 2012 року відбулися вибори до Верховної Ради України. Слухачі факультету державного управління, що проживають у гуртожитку, прийняли активну участь у волевиявленні.
Марина Галаган - керівник танцювального гуртка "Студія "ФМ"" запрошує слухачів та студентів, які бажають розкрити свої танцювальні здібності, на тренування з сучасного, народного та бального танцю.
17 жовтня 2012 року слухачі першого та другого курсів денної форми навчання факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України відвідали Одеський театр музичної комедії ім.Водяного.
З 12 по 14 жовтня 2012 року слухачі факультету державного управління відвідали Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Відбулась щорічна науково-практична конференція слухачів факультету державного управління за результатами стажування в органах публічної влади
За ініціативи голови слухацького самоврядування Олександра Валентиновича Діброва та за підтримки завідуючої сектору організаційної та виховної роботи Тетяни Олександрівни Гричулевич 6 жовтня слухачі 1-го та 2-го курсів денної форми навчання факультету державного управління відвідали Софіївський парк у місті Умань.
4 жовтня слухачі та студенти ОРІДУ НАДУ при Президентові України відвідали виставку картин молодої художниці Неоніли Єфімової. Ця "екскурсія" по її картинах була захоплюючою та незабутньою. Відвідувачі відкрили для себе досить новий вид мистецтва в Україні, якому навчають майстри з Японії.
В ОРІДУ НАДУ при Президентові України для слухачів першого та другого курсів денної форми навчання факультету державного управління проводяться заняття з техніки публічного виступу
1 жовтня, з нагоди Міжнародного дня музики в ОРІДУ НАДУ при Президентові України пройшов концерт.
25 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України відвідали один з кращих витворів архітектури в місті, в країні, а можливо й Європі - Одеську національну наукову бібліотеку ім. М.Горького.
21 вересня слухачі першого та другого курсів денної форми навчання факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України відвідали Одеський театр музичної комедії ім. Водяного.

Обрано старосту першого курсу денної форми навчання

13 вересня 2012 року за ініціативою активу слухацького самоврядування проведено вечір знайомств слухачів першого та другого курсів денної форми навчання факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
5 вересня 2012 року відбулися збори слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління, що проживають у гуртожитку.
3 вересня 2012 року обрано нового голову слухацького самоврядування денної форми навчання факультету державного управління
В п'ятницю, 31 серпня, слухачі факультету державного управління та працівники деканату взяли участь у суботнику.
2 липня 2012 року розпочинається стажування слухачів денної форми навчання в органах влади. Відповідно до п. 1.4.3. Перспективного плану роботи інституту на 2012 рік за результатами проходження стажування слухачів буде визначено кращого керівника стажування.
З 4 по 6 червня 2012 року слухачі денної форми навчання Національної академії державного управління при Президентові України та Дніпропетровського, Львівського і Харківського регіональних інститутів перебували у нашому інституті. Зустріч відбулася в рамках розвитку співпраці слухацьких рад та ознайомлення з кращим досвідом регіональних інститутів Національної академії.

Слухачі І курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України взяли участь у німецько-білорусько-українському семінарі "Політика та державне управління: розвиток та трансформація сучасної державності", що пройшов 18-25 травня у м. Росток (Мекленбург - Передня Померанія (Німеччина)). Програма участі групи представників ОРІДУ у семінарі відбувалася за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Слухачка 1 курсу факультету "Державне управління" Марія Лемець взяла участь у Німецько-Польсько-Українському Молодіжному Форумі "Be active for Europe", що пройшов 20-22 квітня у Вінниці.

26 квітня 2012 року серед слухачів факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся конкурс "Якби я був главою держави".

25 квітня 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулося традиційне військово-спортивне свято, присвячене Дню Перемоги. Почесною стала участь у святі команди факультету державного управління.


   На виконання п. 1.4.5. Перспективного плану роботи інституту на 2012 рік 26 квітня 2012 року о 14:00 в аудиторії № 315 відбудеться конкурс "Якби я був главою держави".
   Конкурсанти зроблять доповіді в наступних номінаціях:
   1. Реформування Національної академії державного управління при Президентові України як головного вищого навчального закладу із підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації державних службовців.
   2. Національна антикорупційна стратегія: оцінка стану запобігання і протидії корупції.
   Запрошуються викладачі, науковці та слухачі.

Початок другого весняного місяця ознаменувалося масовими роботами з облаштування благоустрою території інституту. Весело та з ентузіазмом до процесу весняного оновлення підключилися слухачі денної форми навчання факультету державного управління

21 березня слухачі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України взяли участь у акції "Мільйон дерев для Дністра від влади до громади" присвяченій Всесвітньому дню Води.

19 березня слухачі факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України взяли участь у лекції-тренінг на тему: "Сучасний екологічний стан в Україні: основні проблеми та шляхи їх вирішення"

13 березня 2012 року слухачі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяли участь у заходах з нагоди відзначення 198 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня слухачі факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України поздоровили дівчат факультету.

16 лютого 2012 року голова слухацького самоврядування факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління національної академії державного управління при Президентові України Володимир Сироватко зустрівся із Президентом Всеукраїнської громадської організації "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" Ольгою Піддубчак.

16-17 лютого 2012 року відбулася зустріч слухацького активу Національної академії державного управління та Одеського, Харківського, Львівського, Дніпропетровського регіональних інститутів в м. Києві

24 січня з нагоди святкування Дня Соборності України у приміщенні кімнати для занять 9 поверху гуртожитку слухачами денної форми навчання факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України був проведений круглий стіл на тему: "Роль політичних партій України на сучасному етапі державотворення"

22 січня 2012 року слухачі І та ІІ курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України взяли участь у проведенні заходів до дня Соборності України.

22 січня 2012 року слухачі денної форми навчання факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України взяли участь в урочистому зібранні, присвяченому святкуванню Дня Соборності України, яке відбулося в приміщенні Одеського національного академічного театру опери та балету.

Найкращі твори слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління присвячені Дню української писемності та мови.

  1 ; 2

21 грудня 2011 року обрано голову слухацького самоврядування денної форми навчання факультету державного управління

9 грудня слухачі денної форми навчання факультету державного управління прийняли участь у студентській міжвузівській конференції, яка відбулась у Одеському інституті фінансів на базі студентського наукового товариства "Літопис".

6 грудня 2011 року представники факультету державного управління побували в Одеському театрі музичної комедії на урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування.

30 листопада 2011 року слухачі 1 курсу денної форми навчання спеціальності "Публічне адміністрування" відвідали дитячий будинок "Перлинка".

З 25 по 27 листопада 2011 року слухачі першого курсу денної форми навчання факультету державного управління відвідали Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

26 листопада 2011 року слухачі 1-2 курсів денної форми навчання факультету державного управління вшанували День пам'яті жертв голодоморів.

17 листопада 2011 року слухачі першого курсу 2 групи денної форми навчання спеціальності "Державне управління" відвідали Одеську національну наукову бібліотеку ім. М.Горького.

9 листопада 2011 року слухачі денної форми навчання факультету державного управління відзначали свято "День Української письменності та мови".

4 листопада 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись святкові заходи з нагоди 11-ої річниці утворення факультету державного управління.

3 листопада слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління прибирали опале листя навколо навчального корпусу інституту.

19 жовтня 2011р. слухачі 1 курсу 1 групи денної форми навчання спеціальності державне управління факультету державного управління відвідали Одеську національну наукову бібліотеку ім. М. Горького.

У період з 14 по 16 жовтня 2011 року, у рамках розвитку співпраці слухацьких рад та з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва, Львівським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України була організована зустріч представників Національної академії та усіх регіональних інститутів. Наш заклад представляли слухачі другого курсу денної форми навчання факультету "Державне управління" та слухач першого курсу денної форми навчання спеціальності "Публічне адміністрування".

9 жовтня 2011 року слухачі першого курсу денної форми навчання факультету державного управління відвідали Одеський академічний російський драматичний театр ім. А. Іванова

8 жовтня 2011 року слухачі другого курсу денної форми навчання факультету державного управління відвідали найромантичніше місце в Європі - Софіївський парк в Умані.

5 жовтня 2011р. слухачі I курсу спеціальності публічне адміністрування факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України відвідали Одеську національну наукову бібліотеку ім. М. Горького.

Обрано старосту першого курсу денної форми навчання

В період з 19 по 25 вересня 2011 року делегація із 7 представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) взяла участь у білорусько-німецько-українському міжнародному семінарі "Політика та управління у сучасній державі", який проходив у м. Мінськ на базі Академії управління при Президентові Республіки Білорусь (АУпПРБ). До складу делегації входили: професор кафедри економічної і фінансової політики М.М. Миколайчук, начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв, а також слухачі ІІ курсу факультету державного управління.

23-25 вересня 2011 року делегація слухачів другого курсу денної форми навчання факультету державного управління нашого інституту на чолі з деканом факультету М.П. Поповим відвідала Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Перший осінній місяць ознаменувався активними роботами з благоустрою території інституту. З особливим завзяттям до процесу наведення порядку підключилися слухачі першого курсу денної форми навчання факультету державного управління.

16 вересня 2011 року за ініціативою активу слухацького самоврядування проведено вечір знайомств слухачів першого та другого курсів денної форми навчання факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

14 вересня 2011року відбулися загальні збори слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

10 червня 2011 року на запрошення Ради слухачів Національної академії державного управління при Президентові України представники слухацького самоврядування факультету державного управління нашого інституту прийняли участь у семінарі-презентації: "Концепція розвитку Національної академії державного управління при Президентові України: Ініціативи активної молоді".

30 травня 2011 року слухачі денної форми навчання факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали Одеську національну наукову бібліотеку ім. М.Горького.

З 27 по 29 травня 2011 року у нашому інституті перебували делегації слухачів Харківського та Львівського регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Візит відбувся у рамках розвитку співпраці слухацьких рад та ознайомлення з кращим досвідом регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України.

У рамках заходів до Дня науки в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України 19 травня 2011 року серед слухачів факультету державного управління відбувся конкурс "Якби я був главою держави".

18 травня 2011 року о 14.00 на спортивному майданчику Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося традиційне спортивне свято за участю слухачів і студентів, присвячене 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

16 травня 2011 року в ОРІДУ НАДУ відбулася тематична зустріч "Наукові досягнення в галузі науки "Державне управління" зі слухачами І курсу денного відділення факультету державного управління.

28 квітня 2011 слухачі денної форми навчання факультету державного управління відвідали Одеський археологічний музей Національної академії наук України, найстаріший в України, який був заснований в 1825 р.

22 квітня 2011 року відбулася презентація-звіт щодо участі делегації Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у весняній академії "Активне управління як умова "Доброго врядування".

21 квітня 2011 року слухачі денної форми навчання факультету державного управління Гавриш Анна та Корнієнко Тетяна брали участь у щорічній міжвузівській студентській науково-практичній конференції "Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології" (секція №5 "New Insights into Management").

6 квітня 2011 року слухачка денної форми навчання факультету державного управління Шевченко Ірина прийняла участь у фіналі конкурсу "Міс ОРІДУ НАДУ при Президентові України - 2011".


АРХІВ ПОДІЙ