Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Слухацьке самоврядування факультету державного управління

Новини

Голови органів
слухацького самоврядування

ПРАЙМ-ТАЙМ газета
слухацького самоврядування


Новини

Про слухацьке самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України

Зробімо світ кращим!


   3 вересня 2018 року в актовій залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочистості з нагоди початку нового 2018-2019 навчального року. На заході були присутні керівництво інституту, науково-педагогічні працівники, співробітники, слухачі, студенти та їх батьки, а також почесні гості. Захід розпочався з виконання Державного Гімну України. Першим привітав з початком нового навчального року присутніх, директор інституту, доктор політичних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Микола Михайлович Іжа, зачитавши привітання, які прийшли на адресу інституту від Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, та президента Національної академії. За доброю традицією, директор нагородив першокурсників, які набрали найбільшу кількість балів під час вступних випробувань, пам’ятними адресами та подарунками.

Зробімо світ кращим!


   Стан навколишнього середовища в Україні – нагальне питання для кожного громадянина. Слухачі денної форми факультету публічного управління та адміністрування на чолі з деканом Ігорем Куспляком не залишилися байдужими до екологічних проблем та ініціювали участь в екологічних заходах до українського Дня навколишнього середовища. Учасники акції привели до ладу територію, прилеглу до інституту, та мають на меті й надалі сприяти поліпшенню стану навколишнього середовища. Публічні управлінці наголосили, що участь у заходах, присвячених екології, – внесок як до нашого сьогодення, так і до майбутнього. Тож зробімо світ кращим!

Семінар «Державне управління в Польщі – завдання та обов’язки»


   7-11 травня 2018 року слухачі факультету публічного управління та адміністрування прийняли участь у семінарі на тему «Державне управління в Польщі – завдання та обов’язки», який відбувся у Національній школі публічного адміністрування ім. Леха Качинського (KSAP, м. Варшава).
   Програма семінару була доволі насиченою та включала презентацію польської системи організації влади, її структуру, функціонування та трансформацію. Учасники семінару також взяли участь у семінарах з соціальних та психологічних умов корупції та аномії, а також в тренінгу з лідерства.
   Також в рамках навчального семінару слухачам була запропонована екскурсія містом, відвідування Музею історії польських євреїв та парк Королівські Лазенкі.
   Слухачі інституту залишились задоволені навчальною та культурною програмою заходу та в подальшому надіються на плідну співпрацю з польськими партнерами.

24 березня 2018 року cлухачі прийняли участь у Дні відкритих дверей.


   У заході взяли участь майже 100 школярів, які навчаються в 10-11 класах загальноосвітніх шкіл міста Одеси та Одеської області і більше 100 керівників та службовців органів публічної влади Півдня України.
   На заході були присутні директор та керівництво інституту, завідувачі кафедр та начальники структурних підрозділів інституту. У своєму виступі директор інституту Микола Михайловича Іжа розповів про діяльність і здобутки закладу та запросив вступати до інституту для здобуття якісної управлінської освіти. Для віх бажаючих студенти та слухачі інституту провели цікаву екскурсію спеціалізованими аудиторіями, комп’ютерними класами, центром мовної підготовки та бібліотекою. Окрім того, гості були ознайомлені з матеріально-технічною базою інституту та мали змогу пройти пробне комп’ютерне тестування.

Слухачі факультету публічного управління та адміністрування відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька


   23 березня 2018 року слухачі денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька. На сцені театру давали музично-пластичну виставу «Про кохання... без слів». У виставі показано історії про кохання з життя звичайних людей, які приходили на цей танцювальний майданчик, а через них — історію великої країни. Головне тут — атмосфера часу. Слухачі були вражені як майстерно оповідь ведеться мовою музики і пластики. Немає жодного слова, однак це — не балет і не пантоміма, а виразна музично-пластична вистава, в якій засобами театру яскраво виражена і зміна епох, і зміна звичаїв, і характери людей.
    Слухачі отримали масу позитивних та яскравих емоцій від театрального дійства та планують нові візити до театру найближчим часом, оскільки людина сьогодні йде в театр для того, щоб залишатися людиною.

20 березня 2018 року в читальній залі бібліотеки інституту відбулась оглядова зустріч


   В ході заходу працівники бібліотеки ознайомили слухачів факультету публічного управління та адміністрування із засобами та інструментарієм для пошуку інформації в електронному вигляді, такими, як електронний каталог книг та електронні бази даних САБ «Ірбіс». На даний час доступ до електронного каталогу здійснюється виключно в локальній бібліотечній мережі інституту.

16 березня 2018 року відбулися збори слухачів денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування


   Слухацьке самоврядування — це право і можливість слухачів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні закладом вищої освіти. У ході зборів відбулися вибори голів комітетів слухацького самоврядування за результатом яких Білобородова Анастасія очолила Комітету із захисту прав слухачів, а Омельченко Владислав став головою Комітету зі спортивно-оздоровчої роботи. Бажаємо творчого натхнення та плідної роботи!

В приміщенні актової зали інституту пройшов святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню


   З найщирішими поздоровленнями до жінок інституту звернулися директор Микола Михайлович Іжа та голова профспілкового комітету інституту Яценко Володимир Архипович. Прекрасна половина викладацького, слухацького та студентського колективу інституту з радістю приймали привітання та насолоджувались концертною програмою з нагоди яскравого весняного свята 8 Березня.

06 березня 2018 року в інституті пройшов круглий стіл «Мультикультуралізм – основа стабільності та миру»


   06 березня 2018 року в інституті пройшов круглий стіл «Мультикультуралізм – основа стабільності та миру», організований спільно з Офіційним Представництвом Бакинського Міжнародного Центру Мультикультуралізму по Молдові, Україні, Румунії, Угорщині та Болгарії.
   У заході взяли участь директор інституту Микола Михайлович Іжа, директор Офіційного Представництва Бакинського Міжнародного Центру Мультикультуралізму Аурелія Григоріу, Голова Об’єднаного конгресу азербайджанців України Ровшан Тагієв, співробітники Посольства Азербайджану в Україні Ельман Багіров та Тебріз Гараєв, представники азербайджанської діаспори в Одесі, а також слухачі та студенти інституту.
   У ході круглого столу гості поділились з присутніми досвідом впровадження мультикультуралізму – державної політики, яка забезпечує діяльність і спільне проживання народів та релігійних конфесій в умовах дружби і добросусідства.
   Окрему увагу було приділено трагічному епізоду збройного конфлікту у Нагорному Карабасі, що стався 26 лютого 1992 року, коли під час штурму м. Ходжали було вбито кілька сотень мирних мешканців. Аудиторії було продемонстровано документальний фільм «Справедливість Ходжали», відзнятий фондом Гейдара Алієва. Усі присутні вшанували пам'ять невинних жертв хвилиною мовчання.
   Слухачі залишились вдячними за набутий досвід, що є безумовно актуальним для сучасної України.

28 лютого 2018 року в актовій залі інституту відбулись урочисті збори з нагоди двадцять другого випуску магістрів факультету публічного управління та адміністрування.


   На заході були присутні члени директорату, науково-педагогічні працівники, співробітники, випускники інституту, голови державних екзаменаційних комісій, керівництво регіональних та місцевих органів влади, випускники минулих років, серед яких: голова Громадської ради інституту, Герой України, почесний громадянин Одеської області та міста Одеси В.С. Філіпчук, керівник апарату Вінницької облдержадміністрації В.О.Бойко, керівник апарату Херсонської облдержадміністрації В.І.Клюцевський, начальник міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби В.І.Мельник, член Громадської ради інституту, громадський та політичний діяч, Почесний громадянин Одеської області та міста Одеси С.Р. Гриневецький, голова Федерації профспілок Одеської області, член Громадської ради інституту В.В. Буратинський.

З 23 по 27 січня 2018 року в інституті проходив німецько-український студентський семінар «Україна: конфлікти, криза та реформи»


   Захід проводився спільно з Берлінською школою економіки і права (ФРН) за участі слухачів та студентів українського вишу та німецького навчального закладу-партнеру. Відкрив семінар керівник німецької делегації професор Остен Баллер, який висловив подяку за гостинний прийом та надану можливість провести спільний захід на базі інституту. З боку ОРІДУ НАДУ з вітальною промовою до аудиторії звернулася доцент кафедри державознавства і права Єлизавета Львова, яка привітала німецьких гостей та наголосила на важливості встановлення професійних контактів між студентами партнерських закладів. Також головний спеціаліст відділу комунікацій інституту Андрій Маєв передав учасникам семінару привітання від директора закладу професора Миколи Іжі й побажав плідної та результативної роботи.

Архів новин
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©