Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Кафедра Проектного менеджменту

Новини

Загальна
характеристика

Науково-педагогічні
працівники

Навчально-методична
діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходи

Підготовка до державної атестації

Оголошення
кафедриНовини


21 квітня 2018 року

В рамках роботи Тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся work-shop на тему «Стратегія просування брендів у соціальних мережах». Work-shop провела Боровик Інна Станіславівна, SMM-менеджер, старший викладач кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Проаналізовано профілі відомих українських брендів та блогерів, розглянуто основні методики постановки цілей просування брендів у соціальних мережах та розкрито основні методи та засоби просування брендів. Учасникам було запропоновано розробити рубрикатор інформаційних постів у соціальних мережах.. Методи роботи, що були використані під час Work-shop: міні-лекція, дискусії, індивідуальні завдання. Під час Work-shop учасники активно задавали питання, брали участь у дискусіях та успішно виконали завдання.

24 березня 2018 року

За планом роботи Тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся work-shop на тему «Технологія написання проектних заявок для участі у конкурсах проектів». Work-shop провела Безверхнюк Тетяна Миколаївна - доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України, проектний менеджер з міжнародною сертифікацією, радник губернатора Одеської області з питань розвитку туристичної сфери та залучення інвестицій.

16 березня 2018 року

Викладачі Інституту – завідувач кафедри проектного менеджменту Безверхнюк Т.М., доцент кафедри проектного менеджменту Сенча І.А., як експерти у складі робочої групи (відповідно до Розпорядження міського голови м. Білгород-Дністровський від 08.11.2017 р. № 261), взяли участь у другому засіданні робочої групи з розробки концепції Стратегічного плану розвитку м. Білгород-Дністровський до 2028 р. Під час засідання обговорено питання Плану і Порядку роботи робочої групи по І етапу розроблення Стратегічного плану, схвалено структуру Профілю міста та визначено терміни виконання і відповідальних, обговорено анкети та методичні питання проведення опитування цільових аудиторій для аналізу заінтересованих сторін.

23 лютого 2018 року

23 лютого 2018 року завідувач кафедри проектного менеджменту, професор Тетяна Безверхнюк взяла участь у роботі форуму «Туристичний кластер Одеського регіону» та окреслила сучасні тенденції й проблемні питання розвитку туристичної сфери в регіоні під час виступу на тему «Сучасні тренди в туристичному бізнесі». Мета форуму – консолідація бізнесу, влади, освіти та науки для розвитку туризму в регіоні, створення туристичних кластерів у районах області для розроблення комплексного туристичного продукту. Організаторами Форуму виступили Управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА та Асоціація «Туризм Одеси». Форумом розпочато цикл заходів Програми покращення туристичної привабливості та конкурентоспроможності туристичного продукту.

Архів новин