Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Новини інституту


Увага!

До уваги державних службовців (6 – 9 група оплати праці) та посадових осіб місцевого самоврядування (5 – 7 категорія посад), які брали участь у конкурсному відборі для вступу до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Рейтинговий список


Наполегливо просимо всіх абітурієнтів, які беруть участь у конкурсному відборі для вступу до магістратур за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» будь-якого закладу вищої освіти послуговуватися лише інформацією з офіційних джерел.

Відповідно до інформації розміщеної на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби

https://nads.gov.ua/news/konkursnyy-vidbir-vykonavciv-derzhavnogo-zamovlennya-na-pidgotovku-magistriv-za-specialnistyu-0

конкурсні пропозиції приймаються НАДС не пізніше 07 серпня 2018 року.

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 08 серпня 2018 року о 15:00 на засіданні Конкурсної комісії НАДС з відбору виконавців державного замовлення на підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».


ДО УВАГИ СЛУХАЧІВ, ЗАРАХОВАНИХ НА 1-Й КУРС ФАКУЛЬТЕТУ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Денна форма навчання

Вечірня форма навчання

Заочна форма навчання

Заочна (з елементами дистанційної) форма навчання

Увага!


Особам, зарахованим на навчання, необхідно до 03 серпня 2018 року підписати договір про надання освітніх послуг та здійснити оплату за перший семестр навчання за банківськими реквізитами.

ОРІДУ НАДУ при Президентові України
МФО 820172 р/р 31250280101032
Державна казначейська служба України
код ЄДРПОУ 23213365
За 1 семестр навчання П.І.Б. без ПДВ
Денна форма – 7500 грн; вечірня – 6200 грн; заочна – 7000 грн; заочна (з елементами дистанційної) – 6400 грн.


Список осіб, рекомендованих приймальною комісією до зарахування (за договором) на спеціальність «Публічне управління та адміністрування» (магістратура) у 2018 році.

Рейтинговий список
27 липня 2018 року

Завідувач кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Т.Пахомова разом з завідувачем кафедри української та іноземних мов Н.Колісніченко взяли участь у регіональному семінарі, організованому ПРООН в Україні та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. Метою семінару було підвищення рівня обізнаності серед державних та приватних підприємств, органів публічної влади щодо ділової доброчесності та презентацію найкращих практик впровадження антикорупційних програм серед успішних компаній. Під час семінару представники НАЗК, Мережі, РБО, а також бізнесу ознайомили учасників з механізмами запобігання корупції, які передбачають залучення бізнесу на національному рівні; з тим, як працюють антикорупційні програми в державних закупівлях; яку практичну користь компанії отримують від впровадження принципів доброчесності та комплаєнсу.

Представники інституту взяли участь у зустрічі з представниками Національної парламентської бібліотеки Грузії

18 липня 2018 року на базі Одеської національної наукової бібліотеки відбулася зустріч «Грузія бібліотечна», організована за сприяння консула Грузії в Одесі пана Торніке Берекашвілі. У заході взяли участь генеральний директор Національної парламентської бібліотеки Грузії (НПБГ), Гіоргі Кекелідзе, голова Департаменту бібліотечних ресурсів НПБГ Ліван Тактакішвілі, а також бібліотекарі Одещини. Від ОРІДУ НАДУ при Президентові України зустріч відвідали в.о. завідувача бібліотеки Ольга Кудрявцева та заступник начальника відділу комунікацій Тетяна Фольгіна. Основною метою зустрічі стало поглиблення партнерства в гуманітарній сфері, що підкріпилось урочистим підписання Меморандуму про співпрацю між Національною парламентською бібліотекою Грузії та Одеською національною науковою бібліотекою. У ході заходу присутні мали змогу обговорити можливі варіанти співпраці, враховуючи особливості платформ для розміщення електронних варіантів бібліотечних фондів та бібліотечних каталогів для відкритого користування.

Представниця інституту взяла участь в освітньому проекті ЄС

З 19 по 22 липня провідний фахівець відділу комунікацій Наталія Нефьодова брала участь у 26-й сесії EU Study Days, що проходила у м. Краматорськ Донецької області. EU Study Days є проектом представництва Європейського Союзу в Україні та виконується Українським освітнім центром реформ.

Директор інституту М.М. Іжа зустрівся з керівником секретаріату партії «Блок Петра Порошенка» в Одеській області

18 липня 2018 року за ініціативою керівника секретаріату партії «Блок Петра Порошенка» в Одеській області В.В. Шульц відбулася робоча зустріч з директором інституту М.М. Іжею. Під час зустрічі обговорено питання щодо майбутнього України, співпраці країни з НАТО та перспективи вступу до Організації Північноатлантичного Договору. Також розглядалися питання щодо розвінчання кремлівської пропаганди стосовно співпраці України з Альянсом, інформування насамперед молоді про історію НАТО, принципи діяльності організації, особливості її функціонування тощо. З цього приводу В.В. Шульц подарувала закладу альбом «NATO: УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР» для використання під час проведення патріотичного виховання слухачів та студентів закладу.

Делегація інституту відвідала Університет м. Лафборо (Велика Британія)

З 9 по 13 липня 2018 року делегація ОРІДУ НАДУ при Президентові України на чолі з директором Миколою Іжею відвідала з робочим візитом Школу мистецтв, англійської мови та драми Університету м. Лафборо (Велика Британія). Окрім керівника закладу до складу делегації увійшли: завідувач кафедри української та іноземних мов Наталя Колісніченко, професор кафедри гуманітарних та соціально-політичних наук Світлана Овчаренко та провідний фахівець відділу комунікацій Андрій Маєв.

Представниця Університету м. Ясси (Румунія) пройшла стажування в інституті за програмою «ERASMUS+»

З 2 по 6 липня 2018 року керівник фінансового департаменту Університету Александру Іоан Куза (м. Ясси, Румунія) Габріела Черненко пройшла стажування в ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

Директор інституту Іжа М.М.
провів засідання вченої ради ОРІДУ

05 липня 2018 року директор інституту М.М. Іжа провів засідання вченої ради.

Згідно з порядком денним на засіданні вченої ради було розглянуто наступні питання:

1. Про обрання на посади науково-педагогічних працівників.
2. Про затвердження освітньо-професійної програми і навчальних планів для вступників 2018 року та середньорічного навчального навантаження на одного викладача на 2018-2019 навчальний рік.
3. Про рекомендацію до друку рукописів навчальних праць.
4. Про зміну теми дисертаційного дослідження.
З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.

Після завершення засідання вченої ради М.М. Іжа нагородив дипломами переможців конкурсу на кращу кафедру за підсумками роботи в 2017 році:

I місце посіли дві кафедри - кафедра проектного менеджменту (завідувач Т.М. Безверхнюк) і кафедра гуманітарних та соціально-політичних наук (завідувач С.А. Попов).
II місце зайняла кафедра публічного управління та регіоналістики (завідувач Л.Л. Приходченко).
III місце поділили між собою кафедра регіональної політики та публічного адміністрування (Т.І. Пахомова) та кафедра державознавства і права (В.П. Марущак).

05 липня 2018 року

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Наукові школи інституту», під час якого учасники обговорили проблемні питання, які стосуються діяльності наукових шкіл, що започатковані в інституті. Учасниками заходу стали завідувачі кафедр, доктори, професори.
Захід відкрив перший заступник директора М.П. Попов, який подякував присутнім за пильну увагу до питання діяльності в інституті наукових шкіл та звернув увагу на необхідність визначити загальну перспективу розвитку наукових шкіл та обговорити проблеми, які виникають на шляху їх функціонування.
В ході жвавої дискусії присутні мали змогу обмінятися думками з проблеми формування, функціонування та становлення наукових шкіл інституту, обговорити критерії визнання наукової школи.
За підсумками засідання «круглого столу» було прийнято рішення створити ініціативну групу з підготовки Положення про наукові школи Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України у складі професорів Надолішнього П.І., Приходченко Л.Л., Безверхнюк Т.М.

Урочистості з нагоди Дня Конституції України

27 червня 2018 року в Одеському національному академічному театрі опери та балету директор Іжа Микола Михайлович та співробітники інституту взяли участь в урочистих зборах, приурочених до 22-ї річниці Конституції України. У залі були присутні: керівники міста та області, депутати, держслужбовці та посадові особи місцевого самоврядування, дипломати, представники Збройних Сил України, духовенства, лікарі, діячі освіти, науки та мистецтва. Офіційна частина розпочалася з вітальних промов перших осіб після чого тривала церемонія нагородження високими державними та муніципальними нагородами. По завершенню офіційної частини у всіх присутніх була можливість насолодитися святковим концертом симфонічного оркестру.

Урочисті збори з нагоди випуску бакалаврів на факультеті менеджменту та бізнес-технологій

27 червня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів бакалаврів випускникам факультету менеджменту та бізнес-технологій. На урочистих зборах були присутні керівництво, науково-педагогічні працівники, співробітники інституту, випускники та гості заходу.

Директор інституту Іжа М.М.зустрівся з представниками Генерального консульства КНР в Одесі

26 червня 2018 року директор інституту Микола Іжа зустрівся з Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі Чжао Сянжун, Віце-генеральним консулом Чень Юйжун та Віце-консулом Юй Чжоулінь. На зустрічі були присутні відомий політик, член громадської ради інституту Сергій Гріневецький, голова громадської організації «Одеса-Шанхай 1871» Борис Волошенков та провідний фахівець відділу комунікацій Андрій Маєв. Микола Іжа подякував китайським дипломатам за постійну підтримку професійних зв’язків вишу з китайськими партнерами та сприяння у проведенні спільних комунікативних заходів. Обидві сторони висловили сподівання на подальший розвиток двосторонньої співпраці.

Представниця інституту стала учасницею міжнародної літньої школи в Німеччині


У травні-червні 2018 року аспірант кафедри економічної та фінансової політики Наталія Розмаріцина взяла участь у міжнародній літній школі «On the Rhine» (OTR), на базі Німецького університету адміністративних наук м. Шпайєр (ФРН). Співорганізаторами заходу, окрім німецького вишу, стали Школа державної політики Університету Південної Каліфорнії імені Сола Прайса (США) та Школа з державних та екологічних питань Університету Індіани (США).

22 червня 2018 року


22 червня 2018 року, державний екзамен складали студенти 4 курсу денної форми навчання факультету менеджменту та бізнес-технологій, спеціальності «Менеджмент». Державна комісія, затверджена наказом директора інституту від 15 травня 2018 року №65, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, дійсний член Академії економічних наук, директор Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету – Філиппова С.В. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Красностанова Н.Е. Члени комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту організацій Паламарчук В.І. та д.е.н, професор кафедри менеджменту організацій Горячук В.Ф., секретар комісії – провідний фахівець деканату менеджменту та бізнес-технологій ЗгурськаО.С.


На базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»


18 червня 2018 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України проведено ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який було започатковано в Україні з 2008 року.


В інституті пройшла спільна літня школа «Місцеве самоврядування та регіональний розвиток: сучасні виклики для Туреччини та України»


В період з 11 по 14 червня 2018 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України проходила українсько-турецька літня школа «Місцеве самоврядування та регіональний розвиток: сучасні виклики для Туреччини та України», що відбулася у рамках співпраці з Інститутом Державного Управління Туреччини та Близького Сходу (TODAIE, м. Анкара).

Всеукраїнський семінар-нарада з питань підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації в галузі знань «Державне управління»


   14 червня 2018 р. проф., д.держ.упр., завідувач кафедри публічного управління та регіоналістики Приходченко Людмила Леонідівна взяла участь у Всеукраїнському семінар-нараді з питань підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації в галузі знань «Державне управління», який відбувся за участю представників МОН, голів спеціалізованих вчених рад з державного управління, членів експертної ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт МОН з державного управління.


Відбувся візит до інституту представників Коледжу зовнішньої економіки та торгівлі м. Наньчан (КНР)


14 червня 2018 року відбувся візит до інституту делегації Коледжу зовнішньої економіки та торгівлі м. Наньчан (провінція Цзянсі, КНР) до складу якої входили: голова закладу Ю Так Тат та його заступники Шихонг Лу та Джинген Жонг. Представники коледжу перебували в Одесі у рамках масштабного Українсько-Китайського інвестиційного форуму, одним з напрямів якого було налагодження партнерських зв’язків між двома країнами в освітній сфері.


На базі інституту пройшли практику учні Одеського економічного ліцею та Одеського юридичного ліцею


   8 червня 2018 року завершилася практика для учнів 10-х класів Одеського економічного ліцею та Одеського юридичного ліцею, яка вже другий рік поспіль проходила на базі інституту. У період з 29 травня по 8 червня в рамках практики майбутні випускники мали можливість краще познайомитися з програмою підготовки менеджерів, поглибити свої знання в галузі управління та англійської мови за професійним спрямуванням.


Відвідування кращої сільської об'єднаної територіальної громади Одещини


   06 червня  2018 року відбулося практичне заняття з дисципліни  Регламенти, процедури і рішення в органах місцевого самоврядування слухачам денної форми навчання спеціалізації «Місцеве самоврядування»  в Шабівській об'єднаній територіальній громаді (далі –ОТГ), яке провів доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Чорнолуцький В.П. Під час заняття керуючий справами виконавчого комітету  Черватюк Володимир Володимирович ознайомив слухачів з напрямками роботи апарату ОТГ, а саме: здійснення державної реєстрації актів цивільного стану, вчинення нотаріальних дій, забезпечення належного стану автомобільних шляхів, утримання дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл. В стратегічних цілях розвитку ОТГ – створення умов для розвитку туристичної галузі, залучення нових прибуткових агробізнесів та відкриття центру надання адміністративних послуг. Основна проблема  втілення стратегічного плану в життя – це недостатня забезпеченість кваліфікованими кадрами ОТГ.


Тематичні кейси та заняття з публічної майстерності для майбутніх управлінців


   У період з 29 травня по 8 червня 2018 року викладачі кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Пахомова Т.І. та Євстюніна Ю.В. в рамках підготовки майбутніх управлінців провели тематичні кейси та практичні заняття з публічної майстерності для випускників Одеського економічного ліцею та Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради. Під час занять практиканти краще познайомитися з програмою підготовки менеджерів, поглибити свої знання в галузі управління та англійської мови за професійним спрямуванням


В період з 28 по 31 травня 2018 року


   Заступник начальника відділу з координації наукової роботи та докторантури Матвєєнко І.В. та доцент кафедри державознавства і права Львова Є.О. відвідали Берлінську школу економіки та права. Навчальна поїздка до Берліну відбулася в рамках Проекту, який реалізується Німецько-Українською школою врядування (НУШВ) за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Під час навчання обговорювались питання міждисциплінарної підготовки державних службовців, проблеми стажування студентів-бакалаврів в органах муніципальної влади, особливості німецького законодавства про державні закупівлі та соціального забезпечення, а також сценарії сприяння європейської співпраці в освіті. Представники регіональних інститутів НАДУ з навчальним візитом відвідали Федеральне міністерство праці та соціальних питань, Адміністративний суд у м.Берлін і взяли участь у дидактичному тренінгу в Берлінському центрі вищої освіти.
За результатами навчання всі учасники отримали сертифікати.


Виїзна міжрегіональна науково-практична конференція «Політика та управління розвитком регіону у вимірі децентралізації влади в Україні»


   До відзначення 100-річчя державної служби України, Днів науки та Європи 31 травня 2018 року на базі Херсонського центру підвищення кваліфікації публічних службовців (далі - ХЦПКПС) відбулася науково-практична конференцію на тему «Політика та управління розвитком регіону у вимірі децентралізації влади в Україні». Конференція була спільно організована та проведена ХЦПКПС та кафедрою гуманітарних та соціально-політичних наук ОРІДУ НАДУ у відео-режимі за участю державних службовців Херсонської облдержадміністрації, викладачів кафедр закладів вищої освіти м. Херсон, в яких здійснюється підготовка докторів наук та докторів філософії, бакалаврів та магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».


4 червня 2018


   04.06.2018 у Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.05.2018 № 980-л «Про проведення акредитаційної експертизи» розпочала роботу експертна комісія МОН щодо акредитації підготовки бакалаврів напряму 6.030601 «Менеджмент», у складі:
Краснокутська Наталія Станіславівна – завідувач кафедри менеджменту та оподаткування Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор економічних наук, професор, голова експертної комісії;
Рудніченко Євген Миколайович – професор кафедри менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету, доктор економічних наук.