Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ,
які будуть вакантними з 01.09.2018
Детальніше17 травня 2018 року


   В межах Фестивалю науки, ініційованого кафедрою публічного управління та регіоналістики, відбулося підписання Меморандуму щодо створення Регіональної платформи (мережі) випускаючих кафедр з підготовки службовців органів публічної влади: кафедри публічного управління та регіоналістики ОРІДУ НАДУ при Президентові України (завідувач кафедри – Приходченко Л.Л., д.держ.упр., професор) і кафедри правових наук та філософії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (завідувач кафедри – Яременко О.І., к.держ.упр., доцент). Метою Регіональної платформи є координація та сприяння зусиллям випускаючих кафедр з питань кадрової політики, підготовки службовців для органів публічної влади Південного регіону України, в т.ч. Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2017 р. № 974-р.

22 травня 2018 року

В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся науково-методичний семінар для аспірантів, слухачів та науково-педагогічних працівників на тему: «Проблеми демократії: історія та сучасність». Модератором виступив завідувач кафедри політології Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, д.філос.н., професор, академік Попков В.В. Захід було організовано за підтримки наукового товариства студентів, слухачів, аспірантів, докторантів і молодих вчених та кафедри регіональної політики та публічного адміністрування в рамках Дня науки.

21 травня 2018 року

В рамках Фестивалю науки 21 травня 2018 року було проведено «круглий стіл» на тему: «Етико-моральні особливості здійснення наукових досліджень». Даний захід провели професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, д.політ.н., професор Мамонтова Е.В. та доцент кафедри публічного управління та регіоналістики, к.філос.н., доцент Оганісян М.С. Цільовою аудиторією виступили аспіранти, слухачі та науково-педагогічні працівники інституту.

Представники інституту взяли участь у святкуванні Дня Європи

18 травня 2018 року в Одеській національній академії харчових технологій (ОНАХТ) відбувся святковий концерт-спектакль, присвячений Дню Європи. Серед запрошених гостей заходу були представники ОРІДУ НАДУ при Президентові України: заступник начальника відділу комунікацій Тетяна Фольгіна, провідний фахівець відділу Андрій Маєв та доцент кафедри менеджменту організацій Тетяна Бутенко. Ректор ОНАХТ професор Богдан Єгоров та головний організатор урочистої події – керівник Одеського культурного центру мистецтв і мов «La pipelette» Жан-Клод Шарбоннель тепло привітали аудиторію, наголосивши на важливості свята європейської єдності для сучасної України. Під час концерту національні творчі колективи Одеси виконали різноманітні номери-постановки з елементами культурних та етнічних особливостей, представивши європейські країни: Польщу, Болгарію, Грузію, Францію та Україну. Співробітники інституту подякували організаторам за запрошення та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

Делегація інституту взяла участь в урочистих заходах з нагоди Дня Європи в Одеській ОДА

19 травня 2018 року біля будівлі Одеської обласної державної адміністрації відбулася низка урочистих заходів з нагоди Дня Європи. Це торжество, спрямоване на вшанування спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту, відзначається в Україні згідно з Указом Президента «Про День Європи» від 19 квітня 2003 року. Святкування розпочалося з урочистого підняття Державного Прапору України та прапору Європейського Союзу. У заході взяв участь очільник Одеської області Максим Степанов, а також службовці ОДА, мас-медій та громадськості. До урочистостей доєдналася і делегація Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України: декани факультетів публічного управління та адміністрування і менеджменту та бізнес-технологій Ігор Куспляк і Юлія Євстюніна, представники кожної з 10-ти кафедр вишу, начальники структурних підрозділів, співробітники та слухачі інституту. Також на честь святкування Дня Європи всі бажаючі – понад 200 державних службовців та містян – пройшли відкрите незалежне тестування з англійської мови. На надання правильних відповідей надавалося 30 хвилин. Цей іспит було проведено у межах заходу «Європейські мовні гостини». Усі учасники конфіденційно отримають свої результати 23 травня.

Заступник директора інституту відвідав Академію публічного управління Республіки Молдова

17-18 травня 2018 року заступник директора з господарської роботи та розвитку інфраструктури Микола Кісеолар перебував з робочим візитом в Академії публічного управління Республіки Молдова (м. Кишинів). Представник інституту взяв участь у пленарному засіданні міжнародної науково-практичної конференції «Теорія та практика публічного управління», учасниками якої були провідні вчені та управлінці-практики Молдови, а також науковці з Румунії, Чехії, Німеччини та України. 18 травня під час урочистих зборів, присвячених 25-річчю Академії, Микола Кісеолар від імені директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України привітав керівництво та увесь колектив молдавського закладу-партнеру з ювілеєм. Обидві сторони висловили сподівання на продовження та розвиток взаємовигідної двосторонньої співпраці. Після завершення офіційних урочистостей Микола Кісеолар разом з іншими почесними гостями ознайомився з роботою виноробного підприємства «Мілештій Мічь».

18 травня 2018 року


В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч з Саввою Лібкіним – українським ресторатором, співвласником компанії «Ресторани Савви Лібкіна», людиною, яка уособлює собою успіх. В зустрічі взяли участь викладачі, слухачі та студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій ОРІДУ, а також інших закладів вищої освіти міста Одеси.

16-17 травня 2018 року


   Проведено Весняну школу докторів філософії «Сучасні тренди та виклики підготовки докторів філософії» спеціальності «Публічне управління та адміністрування» у режимі відеоконференцзв’язку між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами. Модератором заходу виступила віце-президент Національної академії, д.держ.упр., професор Білинська М.М.

15 травня 2018 року


   В межах Фестивалю науки, ініційованого кафедрою публічного управління та регіоналістики, відбулося спільне засідання кафедри публічного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України та кафедри управління ОНПУ ім. К.Д. Ушинського. .

14 травня 2018 року


   Відбулося урочисте відкриття Фестивалю науки, ініційоване кафедрою публічного управління та регіоналістики. Захід проводиться уп’яте та посідає гідне місце у науковому житті інституту.
   Фестиваль науки відбуватиметься протягом 14-26 травня 2018 р. та передбачає різноманітні форми проведення комунікативних заходів: науково-методологічні та науково-теоретичні семінари, семінар-тренінг, «круглий стіл», спільне засідання кафедри публічного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України та кафедри управління освітніми закладами та державної служби ОНПУ ім. К. Д. Ушинського, брейн-ринг, інтернет-конференція для аспірантів та докторантів тощо.
   Захід відкрила Приходченко Л.Л., завідуюча кафедри публічного управління та регіоналістики, яка, привітавши присутніх, повідомила про формат Фестивалю науки, акцентувавши увагу на окремих його заходах.
   Директор інституту – Іжа М.М. – привітав учасників, гостей та ініціаторів Фестивалю науки, висловивши побажання плідної та результативної співпраці.
   Також до уваги присутніх було запропоновано наукові напрацювання професорсько-викладацького складу кафедри: монографії, посібники, навчальні підручники, статті у наукових періодичних виданнях, що порушують актуальні питання сфери публічного адміністрування.

14 травня 2018 року


   В читальній залі бібліотеки Інституту в рамках Фестивалю науки, що проводиться кафедрою публічного управління та регіоналістики, відбувся методологічний семінар для аспірантів, докторантів та магістрантів інституту, який був присвячений розгляду таких питань: правила афіліації; новий ДСТУ щодо посилань; ефективне використання Google Scholar; інформаційна грамотність як складова академічної культури: просвітницька роль бібліотеки. Перед учасниками виступили з доповідями науковці та працівники інституту.